Volkswagen We. Mēs atkal domājam par mobilitāti.

Volkswagen We.
Mēs atkal domājam par mobilitāti.

Mums mobilitāte ir kas vairāk nekā tikai automašīna - tieši tāpēc mēs kopā ar jums vēlamies izstrādāt nākotnes mobilitātes risinājumus.
 
Ar Volkswagen We mēs piedāvājam platformu, kurā mēs piedāvājam digitālos pakalpojumus un Pakalpojumus visiem cilvēkiem, tādējādi radot pilnīgi individuālu mobilitātes piedāvājumu ikvienam.

Rezultāts ir digitālā ekosistēma, kas centrā izvirza cilvēkus – un ap to visu digitālo pakalpojumu pasauli. Atvērta visiem un pieejama gandrīz visur.

Kļūstiet arī par Volkswagen We daļu. Viss, kas jums nepieciešams, ir jūsu Volkswagen ID.                                               

--:--

Jauni veidi. Jaunas iespējas. Jauns pakalpojums. 

Volkswagen We pasaule turpina augt. Mēs cieši sadarbojamies ar spēcīgiem partneriem, ļoti novatoriskiem jaundibinātiem uzņēmumiem un jums, mūsu lietotājiem, lai izpētītu un pārbaudītu jaunus veidus, iespējas un mobilitātes vajadzības. Pamatojoties uz to, mēs izstrādājam visus mūsu digitālos pakalpojumus un mobilitātes risinājumus, lai tie būtu pēc iespējas piemērotāki, noderīgāki un ilgtspējīgāki.

Jūsu nākamie soļi

Volkswagen atruna Volkswagen

3.

Norādītās patēriņa un izmešu vērtības tika noteiktas saskaņā ar likumīgi noteiktajām mērīšanas procedūrām. Kopš 2017. gada 1. septembra dažām jaunām automašīnām jau ir piešķirts tipa apstiprinājums saskaņā ar Vispasaules harmonizēto vieglo transportlīdzekļu testa procedūru (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP), kas ir reālāka testa metode degvielas patēriņa un CO₂ izmešu mērīšanai. No 2018. gada 1. septembra WLTP pakāpeniski aizstās Eiropas Jauno braukšanas ciklu (NEFZ). Reālistisko mērīšanas apstākļu dēļ ar WLTP izmērītās degvielas patēriņa un CO₂ izmešu vērtības daudzos gadījumos ir augstākas, nekā noteiktas saskaņā ar Eiropas Jauno braukšanas ciklu. Tādējādi no 2018.gada 1.septembra var būt izmaiņas transportlīdzekļa maksājamo nodokļu apmēros. Papildinformāciju par atšķirībām starp WLTP un NEDC var atrast vietnē: www.volkswagen.de/wltp.


Pašlaik vēl ir jāpaziņo Eiropas Jaunā braukšanas cikla vērtības. Jauniem automobiļiem, kuriem noteikts tips saskaņā ar WLTP, Eiropas Jaunā braukšanas cikla vērtības tiek balstītas uz WLTP vērtībām. WLTP vērtību papildu norāde var būt brīvprātīga, līdz to obligāti izmanto. Ja Eiropas Jaunā braukšanas cikla vērtības ir norādītas kā diapazoni, tās neattiecas uz konkrētu, atsevišķu transportlīdzekli, un nav ietvertas piedāvājumā. Tās izmanto tikai dažādu transportlīdzekļu tipu salīdzināšanai. Papildu aprīkojums un piederumi (stiprinājumi, riepu izmērs, utt.) var ietekmēt attiecīgos transportlīdzekļa parametrus, piemēram, var mainīt svaru, rites pretestību un aerodinamiku, un papildus laika un satiksmes apstākļiem un individuālai braukšanas uzvedībai, degvielas patēriņu, elektrības patēriņu, CO₂ izmešus un transportlīdzekļa braukšanas rādītājus.


Sīkāka informācija par oficiālo degvielas patēriņu un oficiālajām, īpašajām jauno vieglo automašīnu CO₂ emisijām ir atrodama “Ceļvedī par jaunu pasažieru automašīnu degvielas patēriņu, CO₂ emisijām un elektroenerģijas patēriņu”, kas ir pieejams bez maksas visās tirdzniecības vietās un DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth. -Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen (www.dat.de/co2).