Volkswagen We. Mēs atkal domājam par mobilitāti.
Volkswagen We. Mēs atkal domājam par mobilitāti.
Volkswagen We. Mēs atkal domājam par mobilitāti.

Volkswagen We.
Mēs atkal domājam par mobilitāti.

  1. Mēs atkal domājam par mobilitāti

Mums mobilitāte ir kas vairāk nekā tikai automašīna - tieši tāpēc mēs kopā ar jums vēlamies izstrādāt nākotnes mobilitātes risinājumus.
 
Ar Volkswagen We mēs piedāvājam platformu, kurā mēs piedāvājam digitālos pakalpojumus un Pakalpojumus visiem cilvēkiem, tādējādi radot pilnīgi individuālu mobilitātes piedāvājumu ikvienam.

Rezultāts ir digitālā ekosistēma, kas centrā izvirza cilvēkus – un ap to visu digitālo pakalpojumu pasauli. Atvērta visiem un pieejama gandrīz visur.

Kļūstiet arī par Volkswagen We daļu. Viss, kas jums nepieciešams, ir jūsu Volkswagen ID.                                               

Jauni veidi. Jaunas iespējas. Jauns pakalpojums. 

Volkswagen We pasaule turpina augt. Mēs cieši sadarbojamies ar spēcīgiem partneriem, ļoti novatoriskiem jaundibinātiem uzņēmumiem un jums, mūsu lietotājiem, lai izpētītu un pārbaudītu jaunus veidus, iespējas un mobilitātes vajadzības. Pamatojoties uz to, mēs izstrādājam visus mūsu digitālos pakalpojumus un mobilitātes risinājumus, lai tie būtu pēc iespējas piemērotāki, noderīgāki un ilgtspējīgāki.

Volkswagen Automotive Cloud 2020

Ieviešot pilnīgi elektrisko ID.32 no 2020. gada visi jaunie modeļi tiks savienoti ar Volkswagen Automotive Cloud. Daudzas funkcijas un pakalpojumi ir tehniski iespējami tikai tad, piemēram, transportlīdzekļa atjauninājumi un atsevišķi rezervējamas funkcijas, kad tie tiek atbloķēti automašīnā. 

Jūsu nākamie soļi

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there