Savienot tīklā jūsu ID. ar We Connect Start
1,2
Savienot tīklā jūsu ID. ar We Connect Start
1,2
Savienot tīklā jūsu ID. ar We Connect Start
1,2

We Connect Start
savieno jūs tīklā, sniedz atbalstu, nogādā jūs galamērķī bez stresa

Viedais savienojums ar jūsu ID. Volkswagen

Vai braucat ar modeli no ID. saimes? Tādā gadījumā nākotnē ne tikai dosieties ceļā, braucot tikai ar elektrību, bet arī varēsiet izveidot savienojumu ar tīmekli, izmantojot We Connect Start. Automātiskais ārkārtas palīdzības izsaukums eCall jums ir pieejams vienmēr. Izmantojot We Connect Start tiešsaistes pakalpojumus, jūs varat iegūt digitālo asistentu automašīnā, piegādāt pašu aktuālāko informāciju par lādēšanas pārvaldību vai satiksmi un lietot izvēlētās funkcijas ar tālvadību viedtālrunī.

Apsteidzot satiksmi

Kopš šī brīža satiksme vairs netraucēs jūsu mieru, jo jūsu ID. Volkswagen domā līdzi. Gandrīz reāllaikā jūsu navigācija piekļūt tiešsaistes satiksmes informācijai, atpazīst negadījumus, ceļubūves darbus vai citus satiksmes traucējumus un vienmēr piedāvā jums optimālu maršrutu. Tas ietaupa laiku un nervus.

Tīklā ar We Connect ID. lietotni

Lejupielādējiet komforta atjauninājumu savai ID. saimei: We Connect ID. lietotne ir savienojumā ar jūsu ID. Volkswagen un visu, kas jums svarīgs. Tādēļ, ka tas pārvērš jūsu viedtālruni tālvadības pultī, ar kuru varat vadīt daudzas derīgas transportlīdzekļa funkcijas. Šādi jūsu ID. vienmēr ir acu priekšā - pat tad, ja nesēžat tajā.

Uz App Store

Uz Play Store

We Connect ID., lietotne jūsu ID.
3
3.
Attēli var atšķirties

Vienkārša reģistrācija un palaide

Šeit sniedzam skaidrojumu par to, kā dažos soļos aktivizēt We Connect Start un lietot to viedtālrunī.

--:--

Volkswagen atruna

1.
Lai varētu izmantot We Connect pakalpojumus, jums ir nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts, un pēc tam jums ar lietotāja vārdu un paroli ir jāpiesakās pakalpojumā We Connect Start. Turklāt ar Volkswagen AG ir jānoslēdz atsevišķs We Connect Start līgums. Pēc transportlīdzekļa nodošanas jums ir 90 dienas laika, lai reģistrētu transportlīdzekli ar We Connect ID. lietotni un bez maksas lietotu We Connect Start pakalpojumus norunāto laiku.
We Connect Start mobilo tiešsaistes pakalpojumu izmantošana tiek nodrošināta ar integrētā interneta savienojuma palīdzību. Ar to saistītās datu izmaksas, kas rodas Eiropā, sedz Volkswagen AG tīkla pārklājuma ietvaros.
Lai varētu izmantot bezmaksas We Connect ID. lietotni, ir nepieciešams viedtālrunis, kas darbojas ar piemērotu iOS vai Android operētājsistēmu un SIM karte ar datu plānu mobilo sakaru līguma ietvaros, kas jums jau ir noslēgts vai atsevišķi jānoslēdz ar mobilo sakaru operatoru. 
Pakotnēs aprakstīto atsevišķo pakalpojumu pieejamība dažādās valstīs var atšķirties. Pakalpojumi ir pieejami attiecīgi līguma laikā, un līguma darbības laikā to saturs var mainīties. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, apmeklējiet vietni: www.connect.volkswagen-we.com un vērsieties pie sava Volkswagen partnera. Lai iegūtu informāciju par mobilajiem tarifiem, sazinieties ar mobilo pakalpojumu operatoru.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there