Savienot tīklā jūsu ID. ar We Connect Start
1

We Connect Start
savieno jūs tīklā, sniedz atbalstu, nogādā jūs galamērķī bez stresa

2.
Elektroenerģijas patēriņš, kWh/100 km: 15,4–13,1 (kombinētais); CO2 izmeši, kombinēti, g/km: 0; efektivitātes klase: A+

Viedais savienojums ar jūsu Volkswagen ID. automašīnu 

Vai braucat ar modeli no ID. modeļu klāsta? Tādā gadījumā nākotnē ne tikai dosieties ceļā, braucot tikai ar elektrību, bet arī varēsiet izveidot tīkla savienojumu, izmantojot We Connect Start. Izmantojot We Connect Start tiešsaistes pakalpojumus, jūs varat iegūt digitālo asistentu automašīnā, saņemt aktuālāko informāciju par lādēšanas pārvaldību vai satiksmi un lietot izvēlētās funkcijas ar tālvadību viedtālrunī, izmantojot We Connect ID. lietotni.

Pārskats par priekšrocībām:

  • pilnīgs tīkla savienojums un lietošana tiešsaistē
  • iespējama piekļuve daudzām automašīnas funkcijām, izmantojot viedtālruni un We Connect ID. lietotni
  • pirmos trīs gadus iespējams lietot bez maksas

Gatavība startam līdz ar jums

Vai vēlaties pārbaudīt sava ID. modeļa atlikušo nobraucamo attālumu? Ja ID. automašīna ir savienota ar internetu, varat viedtālrunī izmantot We Connect ID. lietotni, lai uzraudzītu akumulatora uzlādes līmenis un atlikušo nobraucamo attālumu, kā arī pārbaudītu, vai uzlādes kabelis ir pievienots. Ja tā ir, uzlādes procesu varat palaist vai apturēt, sēžot uz dīvāna. Pietiek tikai vienu reizi ievadīt izbraukšanas laiku uz darbu, un katru rītu jūs sagaidīs pilnībā uzlādēts ID.  

Savienojamība

Tīklā ar We Connect ID. lietotni

Savienojamība

Tīklā ar We Connect ID. lietotni

We Connect ID., lietotne jūsu ID.
4
4.
Attēli var atšķirties

Lejupielādējiet komforta atjauninājumu savai ID. saimei: We Connect ID. lietotne ir savienojumā ar jūsu ID. Volkswagen un visu, kas jums svarīgs. Tādēļ, ka tas pārvērš jūsu viedtālruni tālvadības pultī, ar kuru varat vadīt daudzas derīgas transportlīdzekļa funkcijas. Šādi jūsu ID. vienmēr ir acu priekšā - pat tad, ja nesēžat tajā.