We Upgrade – vienmēr jaunākās versijas
1
We Upgrade – vienmēr jaunākās versijas
1
We Upgrade – vienmēr jaunākās versijas
1

We Upgrade.
Jūsu nākotnes programma.

Pats labākais jūsu nākotnei! Pieejama papildus.

We Connect 2 jums nodrošina piekļuvi jaunākajai mobilo tiešsaistes pakalpojumu paaudzei daudzos Volkswagen automašīnu modeļos. Pēc izvēles jau no paša sākuma pieejams interneta savienojums un neskaitāmi We Connect pakalpojumi. Pēc vienreizējas aktivizēšanas un pieteikšanās ar jūsu Volkswagen ID, We Connect jūsu ikdienu padarīs ne tikai patīkamāku, bet arī ērtāku. Jaunums ir iespēja aktivizēt jaunas funkcijas arī pēc jūsu Volkswagen automašīnas iegādes. Papildu individualizēšana atbilstoši jūsu vajadzībām. Turklāt pavisam vienkārši tiešsaistē jūsu informācijas un izklaides sistēmas In-Car veikalā. Šeit jūs, kā We Connect galvenais lietotājs, varat skatīt jūsu automašīnai pieejamās „We Upgrade”1 funkcijas.

Jūsu Volkswagen automašīna nekad nepārstāj mācīties: We Upgrade funkcijas We Connect sagatavotiem transportlīdzekļiem

We Upgrade - intuitīva borta navigācija

Navigācija: lai zinātu, kurp doties

Nepieciešama labāka orientēšanās? Tādā gadījumā papildus aktivizējiet navigācijas funkcijas informācijas un izklaides sistēmai “Ready 2 Discover” un uzlabojiet savu automašīnu ar intuitīvu navigāciju. Aktivizējot jūs saņemsiet integrētu, intuitīvu navigāciju ar 2D Eiropas kartes skatu un piekļuvi intereses punktiem (POI). Pēc aktivizācijas šīs funkcijas transportlīdzeklī jums ir pieejamas pastāvīgi un nav saistītas ar interneta savienojumu vai We Connect līgumu. Papildus šīm praktiskajām bezsaistes funkcijām jūs varat – apvienojumā ar We Connect Plus licenci – piekļūt papildu noderīgiem tiešsaistes pakalpojumiem. Tādējādi jūs kā galvenais lietotājs, pateicoties tiešsaistes satiksmes informācijai, tiekat tikpat kā reāllaikā informēts par izmaiņām un briesmām jūsu maršrutā, turklāt maršrutu plānošana tiešsaistē nodrošina optimālu un paredzošu maršruta vadību. Pateicoties karšu atjaunināšanai tiešsaistē, izmantojot iestatījumu „Kopīgot atrašanās vietu“, jūsu karšu materiāls tiek automātiski regulāros laika intervālos atjaunināts jūsu informācijas un izklaides sistēmā, tiklīdz transportlīdzeklis ir tiešsaistē.

We Upgrade – intuitīva balss vadība

Balss vadība: „Hallo Volkswagen

Jūsu Volkswagen automašīna jūs saprot. Ar uzrunu „Hallo Volkswagen” jūs uzsākat dabīgu sarunu – tādējādi varat droši un ērti vadīt izvēlētās funkcijas, tālruni, multividi vai navigāciju. Turklāt, aktivizējot balss vadību informācijas un izklaides sistēmai „Ready 2 Discover" 3 vai „Discover Media”, varēsiet ar balsi vadīt neskaitāmas jūsu automašīnas funkcijas. Atkarībā no automašīnas modeļa un aprīkojuma ar balsi iespējams vadīt daudzas transportlīdzekļa funkcijas. Tādējādi varēsiet pilnībā koncentrēties uz ceļu un turpmāk vēl vairāk izbaudīt braucienus ar automašīnu.

We Upgrade – ātra un vienkārša piekļuve viedtālruņa datiem

App Connect4: izmantojiet lietotnes automašīnā

App-Connect sniedz iespēju pārnest izvēlētas lietotnes un saturu uz jūsu Volkswagen informācijas un izklaides displeju, kas nodrošina ērtu un pārskatāmu vadību tieši redzeslokā. Tāpēc ir ļoti viegli piekļūt, piemēram, mūzikai, jaunumiem, kartēm vai audio grāmatām. Volkswagen piedāvā trīs saskarnes viedtālruņu savienošanai ar daudzām iespējām: Apple CarPlay™, Google Android Auto™ un MirrorLink®. Apple CarPlay™, kā arī Google Android Auto™ bezvadu režīmā var lietot kā „We Upgrade” funkciju navigācijas sistēmai „Discover Media” un „Ready 2 Discover”. Lai izvairītos no uzmanības novēršanas, braukšanas laikā var palaist tikai sertificētas lietotnes. 

Papildu We Upgrade funkcijas jūsu jaunajam Golf

We Upgrade – automātiska gaismu ieslēgšana un izslēgšana neapžilbinot

Light Assist: Neapžilbina. Gandrīz jebkurā situācijā.

Tālās gaismas regulēšana „Light Assist” parāda nakts braucienus ar jauno Golf pavisam jaunā gaismā. Pateicoties kamerai, kas iebūvēta aiz priekšējā stikla, Light Assist sistēmas iespēju robežās var atpazīt pretī un priekšā braucošus transportlīdzekļus un automātiski pārslēgties starp tuvo un tālo gaismu. Vai gan tā nav laba perspektīva?

Interjera apgaismojums (daudzkrāsu): Dvēseles mieram.

Piešķiriet savam jaunajam Golf izteiktu personību. Ar pamata noskaņas apgaismojuma paplašināšanu salonu var apgaismot atbilstoši garastāvoklim, pateicoties individuālai krāsu izvēlei. Interjera apgaismojumam (daudzkrāsu) „We Upgrade“ funkcija nodrošina paplašinātu krāsu komplektu un līdz ar to lielāku krāsu izvēli apgaismojuma akcentu veidošanai. Vēsāka vai siltāka gaismas palete, izgaismotā metropolē vai naktī uz tumša lauku ceļa: Katrā braucienā varat radīt sev un pasažieriem atšķirīgu, piemērotu atmosfēru.

We Upgrade – noskaņas pilns salona apgaismojums

We Upgrade. Arī jūs?

Vai jums jau ir jaunais Golf un derīgs We Connect līgums? Tad jūs kā We Connect galvenais lietotājs varat tagad mēnesi bez maksas izmēģināt izvēlētās funkcijas, izmantojot savu In-Car veikalu.

We Upgrade funkciju pārskats jūsu Volkswagen

Šeit ir pieejams ieskats atlasītās „We Upgrade“ funkcijās, kuras var vēlāk pastāvīgi aktivizēt jūsu izvēlētajā transportlīdzeklī. Turklāt ir nepieciešams, lai transportlīdzeklim būtu attiecīgās „We Upgrade” nepieciešamās tehniskās funkcijas un aparatūra. Lai noskaidrotu, kura no tām ir pieejama jūsu Volkswagen automašīnai, apmeklējiet savu informācijas un izkaides In-Car veikalu.  Šeit galvenais lietotājs var apskatīt jūsu transportlīdzeklim pieejamās „We Upgrade“ funkcijas.

Jaunais Golf

Citas „We Connect” sagatavotas automašīnas

Navigācija

Pieejams vēlāk

Pieejams vēlāk

Balss vadība

Pieejams vēlāk

App-Connect

Pieejams vēlāk

Tālās gaismas regulēšana Light Assist

-

Noskaņas apgaismojums (daudzkrāsu)

-

Jaunais Golf

Pieejams vēlāk

Citas „We Connect” sagatavotas automašīnas

Pieejams vēlāk

Volkswagen atruna
1.
“We Upgrade” preču izmantošanai nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts, spēkā esošs We Connect līgums un jūsu kā galvenā lietotāja apliecinājums, kam nepieciešama jūsu lietotāja konta savienošana ar attiecīgo automašīnu. Turklāt ir nepieciešams, lai transportlīdzeklim būtu attiecīgajai precei nepieciešamās tehniskās funkcijas un aparatūra. Attiecīgajai automašīnai pieejamās We Upgrade preces galvenais lietotājs var skatīt informācijas un izklaides sistēmas In-Car veikalā. Maksas produktu iegādei We Connect tīmekļa veikalā https://shop.volkswagen-we.com ir jāsaglabā maksāšanas veids. Iegādātās un aktivizētās „We Upgrade” funkcijas paliek automašīnā un nav pārnesamas uz citām automašīnām.
2.
Lai varētu izmantot We Connect pakalpojumus, jums ir nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts, un pēc tam jums ar lietotāja vārdu un paroli ir jāpiesakās pakalpojumā We Connect. Pēc tam tiešsaistē ar Volkswagen AG ir jānoslēdz atsevišķs We Connect vai We Connect Plus līgums. Pakalpojuma We Connect Plus izmantošanai pēc automašīnas nodošanas jums būs 90 dienas laika, lai automašīnu piereģistrētu portālā: www.portal.volkswagen-we.com un varētu izmantot pakalpojumus visā bezmaksas darbības laikā, par kādu noslēgta vienošanās.We Connect mobilo tiešsaistes pakalpojumu izmantošana tiek nodrošināta ar integrētā interneta savienojuma palīdzību. Ar to saistītās datu izmaksas, kas rodas Eiropā, sedz Volkswagen AG tīkla pārklājuma ietvaros, izņemot pakalpojumus „Streaming & Internet”, kā arī atsevišķas In-Car lietotnes. Lai izmantotu Streaming & Internet pakalpojumus, atsevišķas In-Car lietotnes, kā arī WLAN tīklāju, no ārējā mobilo sakaru partnera „Cubic Telecom” par maksu var iegūt datu plānus, ko var izmantot daudzās Eiropas valstīs, kur ir tīkla pārklājums. Lai uzzinātu cenas un atbalstītās valstis, apmeklējiet vietni: https://vw.cubictelecom.com. Alternatīvi tīmekļa radio un multivides straumēšanas nodrošināšanai var izmantot mobilo ierīci (piem., viedtālruni), ja tas spēj darboties kā mobilais WLAN tīklājs. Šajā gadījumā atbilstošie pakalpojumi ir pieejami tikai ar pastāvošu vai atsevišķi noslēgtu mobilo tālruņu līgumu starp jums un jūsu mobilo pakalpojumu sniedzēju, un tikai attiecīgajā mobilā tīkla pārklājumā. Saņemot datu plānus no interneta, atkarībā no jūsu mobilo sakaru tīkla tarifa (it īpaši ārzemēs) var rasties papildu izmaksas (piem., viesabonēšanas izmaksas). Lai varētu izmantot bezmaksas We Connect lietotni, ir nepieciešams viedtālrunis, kas darbojas ar piemērotu iOS vai Android operētājsistēmu un SIM karte ar datu plānu mobilo sakaru līguma ietvaros, kas jums jau ir noslēgts vai atsevišķi jānoslēdz ar mobilo sakaru operatoru.  Pakotnēs aprakstīto We Connect un We Connect Plus atsevišķo pakalpojumu pieejamība dažādās valstīs var atšķirties un ir atkarīga no automašīnas un aprīkojuma. Pakalpojumi ir pieejami tikai attiecīgi noslēgtā līguma darbības termiņā, kā arī līguma darbības termiņā tiem var tikt veiktas satura izmaiņas vai arī tie var tikt izbeigti. Plašāku informāciju atradīsiet vietnē www.portal.volkswagen-we.com un pie sava Volkswagen sadarbības partnera. Informāciju par mobilo sakaru tarifu nosacījumiem varat saņemt pie sava mobilā tīkla operatora.
3.
„Ready 2 Discover” balss vadība un navigācijas funkcijas iespējamas tikai pēc navigācijas aktivizēšanas „We Upgrade”.
4.
App-Connect ietver tehnoloģijas Apple CarPlay™, Android Auto™ un MirrorLink®. Lai izvairītos no uzmanības novēršanas, braukšanas laikā var palaist tikai sertificētas lietotnes. Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka dažas lietotnes netiek piedāvātas katrai no trim tehnoloģijām, un šo tehnoloģiju pieejamība dažādās valstīs var atšķirties. Informāciju par viedtālruņu savietojamību ar Apple CarPlay™ skatiet vietnē https://www.apple.com/ios/carplay/, ar Android Auto™ vietnē https://www.android.com/intl/lv_lv/auto/ un ar MirrorLink® vietnē https://mirrorlink.com/. 

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there