We Upgrade – vienmēr jaunākās versijas
We Upgrade – vienmēr jaunākās versijas
We Upgrade – vienmēr jaunākās versijas

We Upgrade.
Jūsu nākotnes programma.

Pats labākais jūsu nākotnei! Pieejama papildus.

We Connect jums nodrošina piekļuvi jaunākajai mobilo tiešsaistes pakalpojumu paaudzei jaunajā Golf automašīnā. Pēc izvēles jau no paša sākuma pieejams interneta savienojums un neskaitāmi We Connect pakalpojumi. Pēc vienreizējas aktivizēšanas un pieteikšanās ar jūsu Volkswagen ID, We Connect jūsu ikdienu padarīs ne tikai patīkamāku, bet arī ērtāku. Jaunums ir iespēja aktivizēt jaunas funkcijas arī pēc jūsu Volkswagen automašīnas iegādes. Papildu individualizēšana atbilstoši jūsu vajadzībām. Vienkārši pieejama tiešsaistē. Jūsu In-Car veikalā vai We Connect interneta veikalā. Šeit jūs, kā We Connect galvenais lietotājs, varat skatīt jūsu automašīnai pieejamās „We Upgrade” funkcijas.

Jūsu Volkswagen automašīna nekad nepārstāj mācīties: We Upgrade funkcijas jaunajam Golf

We Upgrade – intuitīva balss vadība

Balss vadība: „Hallo Volkswagen

Jūsu Golf automašīna jūs saprot. Ar uzrunu „Hallo Volkswagen” jūs uzsākat dabīgu sarunu – tādējādi varat droši un ērti vadīt tālruni, multividi vai navigāciju. Turklāt, aktivizējot balss vadību navigācijas sistēmai „Discover Media”, varēsiet ar balsi vadīt neskaitāmas jūsu automašīnas funkcijas. Atkarībā no automašīnas modeļa un aprīkojuma ar balsi iespējams vadīt daudzas automašīnas funkcijas. Tādējādi varēsiet pilnībā koncentrēties uz ceļu un turpmāk vēl vairāk izbaudīt braucienus ar automašīnu.

We Upgrade – ātra un vienkārša piekļuve viedtālruņa datiem

App Connect: izmantojiet lietotnes automašīnā

App-Connect sniedz iespēju ar kabeļa savienojumu pārnest izvēlētas lietotnes un saturu uz jūsu Volkswagen informācijas un izklaides displeju, kas nodrošina ērtu un pārskatāmu vadību tieši redzeslokā. Tāpēc ir ļoti viegli piekļūt, piemēram, mūzikai, jaunumiem, kartēm vai audiogrāmatām. Volkswagen piedāvā trīs saskarnes viedtālruņu savienošanai ar daudzām iespējām: Apple CarPlay™, Google Android Auto™ un MirrorLink®. Turklāt Apple CarPlay™ kā „We Upgrade” funkcijas izmantošana navigācijas sistēmai „Discover Media” iespējama arī bezvadu režīmā. Lai izvairītos no uzmanības novēršanas, braukšanas laikā var palaist tikai sertificētas lietotnes. 

We Upgrade – automātiska gaismu ieslēgšana un izslēgšana neapžilbinot

Light Assist: Neapžilbina. Gandrīz jebkurā situācijā.

Tālās gaismas regulēšana „Light Assist” parāda nakts braucienus ar jauno Golf pavisam jaunā gaismā. Pateicoties kamerai, kas iebūvēta aiz priekšējā stikla, Light Assist sistēmas iespēju robežās var atpazīt pretī un priekšā braucošus transportlīdzekļus un automātiski pārslēgties starp tuvo un tālo gaismu. Vai gan tā nav laba perspektīva?

Daudzkrāsains noskaņas apgaismojums: Dvēseles mieram.

Piešķiriet savam jaunajam Golf izteiktu personību. Ar pamata noskaņas apgaismojuma paplašināšanu salonu var apgaismot atbilstoši garastāvoklim, pateicoties individuālai krāsu izvēlei. Izgaismojiet salonu ar līdz pat neuzkrītošiem 32 krāsu toņiem. Vēsāka vai siltāka gaismas palete, izgaismotā metropolē vai naktī uz tumša lauku ceļa: Katrā braucienā varat radīt sev un pasažieriem atšķirīgu, piemērotu atmosfēru.

We Upgrade – noskaņas pilns salona apgaismojums

We Upgrade. Arī jūs?

Vai jums jau ir jaunais Golf un derīgs We Connect līgums? Tad jūs kā We Connect galvenais lietotājs varat tagad mēnesi bez maksas izmēģināt izvēlētās funkcijas, izmantojot savu In-Car veikalu.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there