2.3.47.2, 2017-10-10 18:26:25

Volkswagen serviss.

Mēs radījām jūsu automobili. Mēs par to zinām visu.

Kad jūs iegādājaties Volkswagen, mūsu kopīgais ceļš tikai sākas. Mēs vienmēr būsim jums līdzās, lai automobilis jums kalpotu kā jauns arī pēc simttūkstoš kilometriem. Volkswagen atbalsts un pakalpojumi Volkswagen īpašniekiem ir rūpīgi izstrādāti, lai sagādātu jums pašu patīkamāko braukšanas pieredzi.

Atrodiet tuvāko servisu!

Apskatiet Volkswagen oficiālo servisu karti Latvijā un atrodiet sev tuvāko servisu, lai par jūsu automobili var parūpēties labākie Volkswagen speciālisti.

Palīdzība ceļā.

Mēs palīdzēsim turpināt braucienu.

Ja bojāta riepa, beigusies degviela vai nosēdies akumulators – neuztraucieties, Volkswagen Mobilitātes garantija neatstās jūs ceļmalā. Mēs dosimies palīgā. Nelielus remontdarbus veiksim uz vietas, bet nopietnāku bojājumu gadījumā bez maksas nogādāsim jūsu automobili tuvākajā Volkswagen servisā, kā arī parūpēsimies, lai jūs varētu turpināt ceļu.

Kāpēc oficiālais Volkswagen serviss ir vislabākā izvēle?

Uzticot sava Volkswagen apkopi mums, jūs paildzināsiet tā kalpošanas mūžu, uzlabosiet tā veiktspēju un ilgtermiņā arī ietaupīsiet. Regulāra apkope, ko veic augsti kvalificēti Volkswagen speciālisti, ir viens no noteicošajiem faktoriem, lai izvairītos no neparedzētiem remontdarbiem un papildus izmaksām.

Tehniskā apkope.

Rūpēs par jūsu Volkswagen.

Regulāras tehniskās apkopes mērķis ir viens – lai jūsu automobilis darbotos uzticami un nevainojami. Ja tehniskās apkopes intervāls vai norādījumi netiek ievēroti, tas var izraisīt virkni tehnisku problēmu, piemēram:

  • Traucējumus bremžu darbībā, kas ietekmēs drošību uz ceļa,
  • Palielinātu degvielas patēriņu,
  • Neatbilstību garantijas noteikumiem, kā rezultātā jūsu automobilis var zaudēt rūpnīcas un Mobilitātes garantiju,
  • Un, galu galā, nelieli remontdarbi var pāraugt daudz apjomīgākos gan laika, gan izmaksu ziņā.

Virsbūves serviss.

Drošībai un sirdsmieram.

Svarīgākais aspekts virsbūves remontā ir bojātās daļas drošība pēc remonta. Oficiālajā servisā jebkurš bojājums tiek novērsts, ievērojot Volkswagen standartus un izmantojot vienīgi Volkswagen specializēto aprīkojumu un tehnoloģijas. Gan izmantotie materiāli, gan tehnoloģijas nodrošina krāsojuma kvalitāti kā no rūpnīcas un arī saglabā nepieciešamos drošības parametrus. Tas viss – drošībai ceļā. Un lai jūsu Volkswagen paliktu 100% Volkswagen.

Garantija.

Drošības sajūtai par labu izvēli.

Mēs vēlamies, lai vēl ilgi pēc jauna vai lietota Volkswagen iegādes jūsu būtu pilnībā apmierināts ar savu izvēli. Tādēļ jūsu automobilim tiek nodrošināta plaša rūpnīcas garantijas programma, kas pasargās jūs no neparedzētiem izdevumiem un remontdarbiem vismaz 3 gadus vai līdz 100 000 km nobraukumam. Papildu drošībai piedāvājam pagarināt garantijas periodu līdz 5 gadiem.

Rezerves daļas.

Kvalitāte. Veiktspēja. Uzticamība.

Mēs vislabāk zinām, kas nepieciešams jūsu Volkswagen. Tādēļ tehniskajā apkopē un remontā vienmēr izmantojam Volkswagen Oriģinālās rezerves daļas®. Tās ir precīzi tādas pašas, kādas izmantotas jūsu automobiļa būvēšanā. Tās ne tikai ir tam perfekti atbilstošas, bet arī nodrošina visaugstāko veiktspēju un uzticamību arī pēc vairākiem tūkstošiem nobrauktu kilometru.

Aksesuāri.

Piešķiriet savam Volkswagen individualitāti.

Jūsu Volkswagen ir kas vairāk par automobili. Brīžiem tas ir jūsu birojs, brīžiem mājas mīluļa transports, un brīžiem – vieta, kur sākas jūsu ģimenes brīvdienas. No vienkāršiem risinājumiem apģērbu pārvadāšanai līdz pat jaunākajām tehnoloģiju inovācijām – mūsu izstrādātie aksesuāri un papildaprīkojums padarīs jūsu dzīvi daudz ērtāku.

Esat gatavs nākamajam solim?