2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51

Palīdzība ceļā.

Lai kur jūs būtu, mēs esam zvana attālumā.

Jūs kā Volkswagen īpašnieks jau esat izvēlējies vienu no uzticamākajiem automobiļu zīmoliem pasaulē. Tomēr, lai sniegtu jums papildu sirdsmieru, iegādājoties jaunu vai lietotu Das WeltAuto Volkswagen automobili, mēs nodrošinām jums bezmaksas palīdzību ceļā – Mobilitātes garantiju.

image

Zvaniet, mēs palīdzēsim.

Ja atrodaties:

Latvijā 8000 7003
Ārzemēs +371 6751 4349

image

365 dienas gadā, 24 stundas diennaktī.

Bez laika un nobraukuma ierobežojuma.

Mobilitātes garantija stājas spēkā automobiļa iegādes brīdī un ir spēkā, kamēr vien automobiļa tehniskās apkopes un remonta darbi regulāri tiek veikti oficiālā Volkswagen servisā, ievērojot ražotāja noteiktos apkopju intervālus. Mobilitātes garantijas spēkā esamību apstiprina ieraksti servisa grāmatiņā.

image

Palīdzība ceļā.

Tehniķi dosies pie jums.

Brauciena laikā notiekot nelielam atgadījumam – piemēram, pārsprāgstot riepai vai izlādējoties akumulatoram – jums palīgā uz jebkuru vietu Eiropā dosies tehniķu komanda un veiks nepieciešamos darbus uz vietas. Visus izdevumus, kas saistīti ar tehniskās palīdzības nokļūšanu līdz notikuma vietai un atpakaļ sedzam mēs.

image

Automobiļa transportēšana.

Nogādāsim tuvākajā Volkswagen servisā.

Ja bojājumu nevar novērst uz vietas, un ar automobili nav iespējams turpināt braucienu, mēs bez maksas nogādāsim to tuvākajā Volkswagen servisā, lai par to parūpētos vislabākie Volkswagen speciālisti, un jūs pēc iespējas ātrāk varētu turpināt ceļu.

image

Brauciena turpināšana.

Aizvietotājauto, nogādāšana līdz galamērķim vai naktsmītne.

Ja servisā bojājumus nevarēs novērst nekavējoties, mēs piedāvāsim jums vienu no trīs pakalpojumiem brauciena turpināšanai:

  • Servisa maiņas automobilis – 3 dienas bez maksas, bez nobraukuma ierobežojuma (Volkswagen Phaeton īpašniekiem – līdz 5 dienām, komerctransporta – līdz 2 dienām)
  • Biļetes alternatīvam transportam nokļūšanai galamērķī vai mājās
  • Izmitināšana viesnīcā – 1 diennakti (Volkswagen Phaeton īpašniekiem – līdz 5 diennaktīm)
image

Dodaties uz ārzemēm?

Palīdzēsim 30 Eiropas valstīs.

Ja dodaties komandējumā vai atpūtā ar ģimeni ārpus Latvijas, neuztraucieties, jo arī ārzemēs esam viena zvana attālumā. Mobilitātes garantija ir spēkā visās Eiropas Savienības valstīs, kā arī vēl citās Eiropas valstīs – to visu precīzi izpētīt varat Mobilitātes garantijas noteikumos. Atrodoties ārzemēs, droši zvaniet mums – mēs atbildēsim jūsu dzimtajā valodā: +371 6751 4349.

image

Mobilitātes garantijas noteikumi.

Uzziniet vairāk.

Lejupielādējiet Mobilitātes garantijas noteikumus un uzziniet visas iespējas un veidus, kā mēs jums palīdzēsim, ja brauciena laikā atgadīsies kas neparedzēts.

Lai kopā ceļš vieglāk braucams.

Esat gatavs nākamajam solim?