2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51

Rezerves daļas.

Kādēļ izvēlēties Oriģinālās rezerves daļas®?

Volkswagen automobili jūs izvēlējāties tā kvalitātes, uzticamības un drošības dēļ. Tad kāpēc riskēt ar to visu, kad izvēlaties rezerves daļas? Oriģinālās Volkswagen rezerves daļas® garantē, ka jūsu Volkswagen turpinās braukt, darboties un pasargāt jūs un jūsu mīļos tieši tā, kā tas bija paredzēts, to ražojot.

Lai jūsu Volkswagen arī turpmāk ir Volkswagen.

image

Oriģinālie gaisa filtri.

Ar oriģinālo gaisa filtru varat vienmēr būt drošs, ka gaiss, kas nokļūst jūsu automobiļa dzinējā, ir tīrs, un tā attiecība pret degvielu vienmēr ir visprecīzākā.

Augstās kvalitātes filtrs uzticami izfiltrē pat vismazākās gaisa daļiņas, precīzi atbilst filtra formai, to pilnībā noblīvējot, lai nepieļautu nefiltrēta gaisa iekļūšanu dzinējā, un pasargājot dzinēja komponentus no nelabvēlīgas ietekmes. Tas palīdzēs saglabāt dzinēja maksimālo jaudu un efektīvāko degvielas patēriņu.

image

Oriģinālie salona filtri.

Salona filtra uzdevums ir nepieļaut putekļu un putekšņu iekļūšanu salonā caur ventilācijas un apsildes sistēmu. Pieejami ir vairāki salona filtru veidi. Putekšņu un putekļu filtrs pasargā no putekļu, netīrumu un smilšu nokļūšanas salonā, savukārt filtrs ar aktivētās ogles pildījumu papildus iepriekšminētajam pasargā arī no izplūdes gāzu un nepatīkamu smaku nonākšanas salonā. Savukārt alergēnu filtrs identificē un palīdz samazināt alerģijas simptomus.

Oriģinālie salona filtri rada zemu gaisa pretestību, lai jūsu Volkswagen ventilators darbotos ar iespējami zemāko slodzi, tā samazinot ietekmi uz degvielas patēriņu.

Svaigs gaiss palīdz labāk koncentrēties, samazina alerģijas simptomus, nogurumu, acu asarošanu, galvassāpes un šķaudīšanu.

image

Oriģinālie eļļas filtri.

Eļļas filtrs nodrošina to, ka eļļa cirkulācijas laikā saglabājas tīra. Tas attīra no sodrējiem, eļļas oglekļa, putekļiem un eļļas metāla daļiņām. Izcili uzticams un ilgmūžīgs. Izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, kas sniedz jūsu automobiļa dzinējam aizsardzību no piesārņojuma, samazina tā nodilumu starp tehniskās apkopes intervāliem, paildzina tā kalpošanas mūžu un saglabā jūsu Volkswagen tālākpārdošanas vērtību.

Augsta efektivitāte un uzticamība. Tas ir īpaši izstrādāts jūsu Volkswagen specifikācijai, un novērš degvielas iekļūšanu eļļas cirkulācijas sistēmā, kas ir īpaši aktuāli īsos pārbraucienos. Tā kā filtrs ir izcili pielāgots filtra korpusa formai, tas pasargā no eļļas noplūdēm un nefiltrētas eļļas nokļūšanas dzinējā, kas varētu radīt bojājumus.

image

Oriģinālās bremžu uzlikas un diski.

Bremzēšanas sistēma ir vissvarīgākā drošības sistēma automobilī. Oriģinālās bremžu uzlikas nodrošina īsu bremzēšanas ceļu, rūpējoties par jūsu un citu ceļu lietotāju drošību.

Oriģinālās bremžu uzlikas un diski ir izstrādāti atbilstoši automobiļa masai, jaudai un maksimālajam ātrumam. Lai nodrošinātu visefektīvāko bremzēšanu, īsāko bremzēšanas ceļu un ilgāko kalpošanas laiku, to materiāls, svars un biezums atšķiras atkarībā no automobiļa dzinēja īpašībām.

Lai pārliecinātos par visaugstāko uzliku un disku veiktspējas kvalitāti, testa braucienos tiek veikti vairāk kā 560 000 km visos iespējamos laika apstākļos. Rezultātā bremžu uzlikas un diski ir ne tikai izcili kvalitatīvi, bet arī augstākā mērā izturīgi pret ārējo faktoru – sāls, bremžu šķidruma, degvielas, augstu temperatūru – iedarbību un iztur ļoti augstu slodzi.

image

Oriģinālā zobsiksna.

Zobsiksna savieno sadales vārpstu ar kloķvārpstu. Tās pārplīšana var izraisīt nopietnus dzinēja bojājumus. Tādēļ ir svarīgi, lai zobsiksna un ar to saistītās daļas tiktu nomainītas servisa grāmatiņā norādītajos intervālos.

Oriģinālā zobsiksna ir ražota no visaugstākās izturības materiāliem un ir augstākā mērā izturīga pret nodilumu, lielu karstumu un mitrumu.

Oriģinālā zobsiksna ir identiska zobsiksnai, kas tika uzstādīta jūsu automobilī ražošanas brīdī, un ir perfekti pielāgota pārējām automobiļa detaļām, lai kopā sniegtu izcilu veiktspēju.

Esat gatavs nākamajam solim?