2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51

Eļļa.

Eļļa nav tikai eļļa: Volkswagen eļļa garantē vislabāko veiktspēju.

Pareiza eļļa ir kā šķidra detaļa, kas lieliski papildina automobiļa dzinēju, aizsargājot un nodrošinot maksimālo veiktspēju. Uzziniet, kā atrast pareizo eļļu, kādi ir tās veidi un ko nozīmē dažādie saīsinājumi.

image

Volkswagen High-Performance Engine Oil Longlife III.

Garāki eļļas maiņas intervāli: jūsu automobiļa dzinējam radīta eļļa.
 • Taupa degvielu.
  Augstāka efektivitāte, pateicoties mazākai berzei.

 • Paildzina dzinēja mūžu.
  Samazina berzi līdz minimumam.

 • Pagarina eļļas maiņas intervālus.
  Pateicoties stabilitātei ilgtermiņā un zemākai pelnu koncentrācijai — pat automobiļiem ar dīzeļdzinēju un daļiņu filtru.
image

Castrol EDGE Professional LongLife III.

Izturība. Maksimālai veiktspējai.
 • Divreiz izturīgāka eļļas kārta.
  Eļļas kārta saglabājas pat ekstremālas slodzes apstākļos.

 • Par 15% mazāk berzes.
  Lielākai izturībai un mazākam nodilumam. 

 • Saglabā izturību 140 stundas ilgāk.
  Pateicoties pievienotam titānam.
image

Izstrādāta kopā.

Lai izstrādātu tieši tādu reļļu, kāda nepieciešama jūsu automobilim, Castrol un Volkswagen sadarbojas vairāk nekā 15 gadus. Castrol ir klāt arī sacīkšu trasēs, uzmundrinot Volkswagen Motorsport komandu dažādos pasaules mēroga motoru sporta pasākumos.

image

Iesaka Volkswagen.

Eļļa nav tikai dzinēja asinis — tai ir svarīga nozīme arī dzinēja veiktspējas optimizēšanā un degvielas taupīšanā. Castrol Professional smērvielas ir izstrādātas sadarbībā ar mūsu tehniķiem, lai produkti precīzi atbilstu Volkswagen dzinēju specifikācijai.

image

Titanium FST™ spēks.

Volkswagen tagad ražo mazākus, efektīvākus un jaudīgākus dzinējus nekā jebkad agrāk. Tādējādi spiediens dzinējā ir palielinājies gandrīz divas reizes, kas būtiski palielina prasības pret smērvielām, jo vienīgā lieta, kas atdala dzinēja metāla sastāvdaļas, ir eļļa. Castrol EDGE Professional ir Castrol izturīgākā eļļa. Tā kā eļļai ir pievienots TITĀNA ESTTM, eļļas kārta ir kļuvusi divreiz noturīgāka, tāpēc tā nevar pārplīst un būtiski samazina metāla virsmu berzi.

Tas nozīmē, ka Castrol EDGE Professional precīzi atbilst jaunāko Volkswagen dzinēju specifikācijām. Castrol EDGE Professional eļļa ar TITĀNA ESTTM: izturība maksimālai veiktspējai. Pieejama oficiālajos Volkswagen servisos.

image

Sertificēts CO2 neitrāls produkts.

Pareizās eļļas izvēle palīdz samazināt CO2 izmešus braukšanas laikā. Castrol tagad kompensē eļļas emisijas, izstrādājot pasaulē pirmo sertificēto CO2 neitrālo eļļu Castrol Professional. Katrs eļļas litrs ir sertificēts kā CO2 neitrāls saskaņā ar starptautiskiem standartiem. Tādā veidā Castrol samazina saražoto CO2 apjomu visā eļļas dzīves cikla laikā no ražošanas līdz pat utilizācijai. Lai kompensētu pārējās emisijas, Castrol investē rūpīgi izvēlētos produktos, piemēram, gāzes ieguvē no atkritumu poligoniem Turcijā un tīras enerģijas ražošanā Ķīnā.

Plašāka informācija par šiem projektiem pieejama BP Target Neutral.

image

Eļļas maiņa?

Laiks mainīt eļļu? Par to atgādinās apkopes intervāla ziņojums automobiļa displejā.

image

Kāpēc eļļa jāmaina?

Katra brauciena laikā eļļa tiek pakļauta milzīgam spiedienam, pretestībai un augstai temperatūrai. Tā neitralizē daļiņas, skābes un ūdeni. Pat vislabākā eļļa ar laiku nolietojas un sāk veidoties nogulsnes.

image

Vai eļļas filtrs jāmaina tajā pašā laikā?

Eļļas filtrs savāc degšanas procesā radītos pārpalikumus un netīrumus, kurus eļļa absorbē un kuri ar laiku veido nosprostojumus. Tas nozīmē, ka tas jāmaina vienlaikus ar eļļu. Ilgam motora mūžam.

image

Pareizā eļļa.

Tikai pareiza eļļa nodrošina optimālu Volkswagen automobiļa detaļu aizsardzību.

Saīsinājumu nozīme.

Lai SAE 5W-30 vairs nebūtu nesaprotama formula. Vai zināt, kur uz iepakojuma var atrast informāciju par eļļas plūstamību aukstā laikā? Un kāpēc šai vērtībai jābūt pēc iespējas mazākai zemā temperatūrā? Laiks noskaidrot!

image

Ideālā eļļa?

Eļļa, kas lieliski atbilst jūsu Volkswagen specifikācijai.

image

Deg pastāvīgi: eļļas līmenis ir pārāk zems.
Izslēdziet dzinēju un pārbaudiet eļļas līmeni.

Mirgo: eļļas sistēmas bojājums.
Dodieties uz servisu, lai pārbaudītu eļļas sensoru.

image

Izslēdziet dzinēju un pārbaudiet eļļas līmeni.


Vai lampiņas joprojām mirgo?
Lai novērstu bojājumus, nekavējoties izslēdziet dzinēju un sazinieties ar Volkswagen servisu.

Dzinēja asinis.

Vairāki tūkstoši apgriezienu minūtē, spiediens vairāk nekā 10 tonnas uz cm² un temperatūra līdz 2000 °C. Dzinējs dara neiedomājamu darbu. Pareizā eļļa palīdz to darīt un vienlaikus aizsargā dzinēju.

image

Nodrošiniet, lai 1 litrs eļļas būtu pa rokai.

Lielisks risinājums garākiem pārbraucieniem: Volkswagen 1 litra iepakojums. Ērti uzglabāt bagāžas nodalījumā.

image

Kā pareizi noteikt eļļas līmeni.

Vienmēr sekojiet līdzi eļļas līmenim. Pārāk zems eļļas līmenis var kaitēt dzinējam — tāpat kā pārāk augsts. Šeit varat izlasīt, kā pareizi noteikt eļļas līmeni. Starp citu, kāds eļļas līmenis šobrīd ir jūsu Volkswagen?

image

Kas ir viskozitāte un kāpēc tā ir svarīga?

Cik viskoza jeb bieza ir eļļa? Cik ātri tā cirkulē dzinējā, kad gaisa temperatūra ir zema? Vai tā veido pietiekami biezu slāni karstā laikā? Eļļas viskozitātei ir jāatbilst automobiļa dzinēja uzbūvei — noteiktām plūstamības īpašībām, kas aprakstītas SAE klasifikācijā. Mēs izskaidrosim, kāda ir tās nozīme dažādos apstākļos,

image

Minerāleļļa vai LongLife eļļa.

Kā eļļa tiek klasificēta?

Zeltīta, plūstoša, mazliet viskoza: pirmajā acumirklī jebkura eļļa izskatās pēc parastas eļļas — neatkarīgi no tā, vai uz iepakojuma rakstīts, ka tā ir minerāleļļa vai LongLife eļļa. Tāpēc mēs apskatīsim šo jautājumu detalizēti. Skatoties zem mikroskopa, atšķirības ir acīmredzamas.

Labāka dzinēja veiktspēja un mazāks degvielas patēriņš.

Vai zinājāt, ka regulāra apkope ļauj jums ietaupīt naudu? Mūsu filtri attīra dzinēju no putekļiem, metāla paliekām, oglekļa un kvēpu daļiņām, lai uz eļļojamajām daļām nonāktu tīra eļļa. Tas novērš nodilumu un nodrošina ilgu dzinēja darbmūžu. Ar Volkswagen oriģinālajiem eļļas filtriem tiek saglabāta gan eļļas kvalitāte, gan dzinēja veiktspēja, kā arī tā vērtība.

image

Kā darbojas eļļas filtrs.

Volkswagen oriģinālie eļļas filtri atdala labo no sliktā. Tie izfiltrē visus netīrumus no eļļas cirkulācijas sistēmas un nodrošina eļļas padevi praktiski jebkādos ekspluatācijas apstākļos. Uzziniet, kā Volkswagen oriģinālie eļļas filtri nodrošina augstu dzinēja veiktspēju un ilgu mūžu.

Esat gatavs nākamajam solim?