2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51

Informācija un izklaide.

Volkswagen informācijas un izklaides sistēmas. Izklaidē un palīdz atrast ceļu.

Daliet aizrautību ar tehnoloģijām ar savu automobili. Mūsu piederumi padara jūsu automobili par mūsdienu komunikācijas un izklaides centrālo punktu.

image

Aizmugurējais sēdeklis, ko var pārvērst kinozālē.

“Tēti, tu esi vislabākais!” Kino izklaide jūsu bērniem aizmugurē un jūsu slepenais ierocis. Ceļošanas un komforta sistēmas komplektācijā iekļautais grozāmais planšetdatoru turētājs ir paredzēts jūsu atvašu izklaidēšanai un patīkamiem braucieniem, lai jūs varētu mierīgi vadīt automobili.

image

MEDIA-IN adapters.

Ārējo mūzikas avotu pieslēgšana.

Ar MEDIA-IN adaptera palīdzību jūs varat pavisam vienkārši klausīties mūziku no sava mobilā tālruņa vai MP3 atskaņotāja caur automobiļa skaļruņiem.

image

iPhone/iPod adapters.

Vienkārša savienošana: pateicoties MEDIA-IN, savas iecienītākās dziesmas
jūs varat atskaņot caur automobiļa radio un navigācijas sistēmu.

image

Īpašs mobilā tālruņa adapters.

Šie īpašie adapteri ir īpaši pielāgoti un nodrošina ne tikai ideālu fiksāciju un darbību brīvroku režīmā, bet arī tālruņa uzlādi.

image

LinkKit.

LinkKit, kas piestiprināms pie viduskonsoles blakussēdētāja pusē, ir saderīgs ar virkni dažādu mobilo tālruņu. Universālās mobilā tālruņa antenas savienojuma kabatas salokāmais mehānisms ļauj droši nostiprināt ierīci, un to var ērti noņemt, nospiežot atlaišanas pogu. Kabatā iebūvētais antenas savienojums nodrošina labu savienojumu ar iekšējo loga antenu vai ārējo antenu, kas ievērojami uzlabo signāla kvalitāti un samazina elektroenerģijas patēriņu.

Esat gatavs nākamajam solim?