2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51

Salons.

Skaistums nāk no iekšienes. Vairāk par jūsu Volkswagen salona aprīkojumu.

Lai jūs pie sava Volkswagen stūres justos patiešām labi, mēs piedāvājam jums plašu klāstu oriģinālā aprīkojuma komfortam un aizsardzībai.

image

Grīdas paklājiņi.

Visaptveroša tīrība. Volkswagen piederumu klāsta grīdas paklājiņi nodrošina maksimālu komfortu un aizsardzību jūsu Volkswagen salonā.

Praktiski piederumi.

Jūsu automobilis ir jūsu kompanjons, un jūs noteikti vēlaties justies tajā ērti. Daudzās idejas Volkswagen piederumiem palīdzēs padarīt jūsu automobiļa salonu par jūsu personīgo komforta zonu. Plašajā klāstā atrodiet savu dizaina un komforta aprīkojumu un radiet individuālu braukšanas kvalitāti.

image

Espreso automāts.

Pateicoties šai mazajai greznībai, jūs varat baudīt izcilu kafiju ceļā, kad vien vēlaties.

Braukšana ar bērniem.

Viegla iemigšana vai pietiekami daudz vietas, lai spēlētos: bērniem katrā vecumā ir citas vajadzības. Tādēļ mēs esam izstrādājuši visiem vecumiem atbilstošus bērnu sēdeklīšus.

image

Braukšanas komforts.

Sasniedziet galamērķi ar nesaburzītu apģērbu, pateicoties Volkswagen piederumu klāsta oriģinālajiem drēbju pakaramajiem.

Patīkamiem braucieniem.

Pateicoties inovatīvajai modulārajai ceļošanas un komforta sistēmai, aizmugurējiem pasažieriem vienmēr ir ērti pieejami svarīgi priekšmeti, turklāt sistēma ir viegli vadāma. Sistēmu veido bāzes modulis, kas ir uzstādīts starp priekšējā sēdekļa galvas balsta statņiem, kā arī dažādi atsevišķi uzstādāmi papildu moduļi. Papildu moduļi tiek stiprināti pie bāzes moduļa un ir viegli nomaināmi.

Bagāžas nodalījuma risinājumi.

Volkswagen piederumu klāsta bagāžas nodalījuma risinājumi ir vienlaikus daudzpusīgi un inovatīvi, turklāt nodrošina efektīvu aizsardzību pret netīrumiem un slapjumu.

Esat gatavs nākamajam solim?