2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
Aizsardzība un kopšana.

Aizsardzība un kopšana.

Jauns skats uz jūsu Volkswagen. Aizsardzības un kopšanas līdzekļi no Volkswagen.

Labāko jūsu automobiļa kopšanu nodrošina Volkswagen piederumu klāsta produkti. Papildus optimālai kopšanai tie nodrošina arī augstu aizsardzības līmeni.

image

Riepu pārvalki.

Mitrs pagraba gaiss un nepareiza glabāšana padara jūsu automobiļa riepas porainas un trauslas. Aizsargājiet automobiļa riepas, lai novērstu jebkāda veida bojājumus. Četrdaļīgais Volkswagen oriģinālais riepu pārvalku komplekts tam ir kā radīts. Turklāt, pateicoties praktiskajiem apzīmējumiem ārpusē, jūs uzreiz zināt, kur jāmontē kura riepa.

Jūsu nemanāmie pavadoņi.

Kamēr jūs koncentrējaties uz sava Volkswagen vadīšanu, mūsu produkti nemanāmi un efektīvi aizsargā jūs no traucēkļiem, piemēram, netīrumiem.

Salona kopšana.

Tīra virsma, spīdīgs nobeigums un patīkams aromāts. Volkswagen oriģinālie kopšanas produkti salonam padara jūsu Volkswagen par īstu labsajūtas oāzi.

Automobiļa pavasara tīrīšana.

Ziema nav nekāda joka lieta. Sniegs, ledus un dubļi sagādā problēmas ne tikai cilvēkiem. Arī jūsu automobilim ziemā ir jāsaskaras ar īpašām grūtībām. Tādēļ tieši pavasarī tam ir nepieciešama īpaša kopšana, lai sāli, netīrumus un smiltis atstātu ziemā.

image

Disku tīrītājs.

Spožs iespaids: ar Volkswagen piederumu klāstā iekļauto disku tīrītāju jūs varat efektīvi un maigi kopt jūsu Volkswagen tērauda vai vieglmetāla diskus. Tā želejveida konsistence tiek cauri pat cietākajiem netīrumiem un rada izteiktu mirdzumu.

image

Kukaiņu tīrītājs.

Tīrība ir pašsaprotama. Ar Volkswagen piederumu klāstā iekļauto kukaiņu tīrītāju jūs varat vienkārši notīrīt no automobiļa kukaiņu paliekas, nesabojājot virsmas. To var lietot uz stikla, lakas, hroma un plastmasas, turklāt ar to var notīrīt arī citus netīrumus.

image

Kopšanas komplekts “Pavasaris”.

Pavasara tīrīšana jūsu automobilim: ar Volkswagen piederumu klāstā iekļauto kopšanas komplektu “Pavasaris” jūs varat notīrīt savu automobili, lai tas atkal varētu spīdēt pavasara saulītē. Šajā visaptverošajā komplektā ir iekļauts salona un virsbūves tīrīšanas līdzeklis, ko var ērti glabāt Volkswagen auduma maisiņā ar rāvējslēdzēja aizdari.

Kopšana ziemā.

Aukstajā sezonā jūsu Volkswagen ir pakļauts īpašai slodzei. Lai jūs varētu ātri nonākt galamērķī par spīti sniegam un ledum, mums ir īpaši produkti automobiļa kopšanai ziemā.

Mazgāšana un pulēšana.

Spīdums, tīrība un ilgstoša aizsardzība. Sniedziet savam Volkswagen papildu rūpes ar īpaši tam izstrādātiem Volkswagen piederumu klāsta kopšanas līdzekļiem. Ne tikai tāpēc, lai jūsu automobilis starotu, bet arī tādēļ, lai tas jums sniegtu ilgstošu prieku.

image

Šampūns-vasks.

Vienā piegājienā notīriet un nospodriniet automobiļa virsbūvi. Šis šampūns-vasks ir īpaši izstrādāts Volkswagen virsbūves krāsām.

image

Vasks pulēšanai.

Ar Volkswagen oriģinālo vasku pulēšanai jūs varat apkopt sava Volkswagen virsbūvi profesionālā kvalitātē. Vasks pulēšanai ir noturīgs pret šampūnu un ūdeni, kā arī piemērots lietošanai uz virsbūves krāsas.

image

Stikla pulēšanas līdzeklis.

Saglabājiet redzamību. Volkswagen oriģinālais stikla pulēšanas līdzeklis bez problēmām notīra vējstikla netīrumus, piemēram, kukaiņu paliekas, sveķus, darvu, eļļu, kvēpus un silikona paliekas. Tas ļauj iegūt tīru un neatstarojošu virsmu.

Esat gatavs nākamajam solim?