2.7.59.9, 2018-10-09 10:11:18

Transportēšana.

Lai jums nebūtu jāatsakās ne no kā. Volkswagen piederumu klāsta transportēšanas sistēmas.

Vairāk vietas dzīves baudīšanai pateicoties Volkswagen oriģinālajiem transportēšanas aksesuāriem, jūs varat pielāgoties jebkurai dzīves situācijai. 

Jumta bagāžnieks.

Mūsu jumta bagāžnieks ir ideāls sabiedrotais jebkura uzdevuma veikšanai. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties braukt sērfot vai doties izbraucienā ar kalnu velosipēdu, jūs varat tam piestiprināt gan sniega dēļu turētāju, gan velosipēdu turētāju. Jumta bagāžnieks ir stabils pamats visām Volkswagen piederumu klāsta transportēšanas sistēmām.

image

Droši ņemiet līdzi.

Volkswagen jumta kastes sniedz lielāku brīvību, lai jums nebūtu jāatsakās ne no kā.

Ņemiet līdzi arī savu velosipēdu.

Lai pārvadātu velosipēdu, jums tas nav jāizgudro no jauna. Ar Volkswagen oriģinālajiem velosipēdu turētājiem tas ir pavisam vienkārši un droši. Tos ir viegli uzstādīt, tie labi nofiksē aprīkojumu, kā arī ir labi aizsargāti pret zādzībām.

Gatavs visam.

Labāk uz kalniem vai uz pludmali? Jūsu vēlmes un intereses ir tikpat unikālas kā jūsu pirkstu nospiedumi. Tās īstenot palīdzēs Volkswagen aksesuāra klāsta transportēšanas risinājumi. Un tad tikai uz priekšu – kur vien sirds vēlas!

image

Sakabes āķis.

Fiksēti, uzskrūvējami vai aizbīdāmi – sakabes āķi dažādiem lietošanas mērķiem vienmēr garantē labāko fiksāciju.

Bagāžas nodalījuma risinājumi.

Volkswagen piederumu klāsta bagāžas nodalījuma risinājumi ir vienlaikus daudzpusīgi un inovatīvi, turklāt nodrošina efektīvu aizsardzību pret netīrumiem un slapjumu.

Esat gatavs nākamajam solim?