2.7.59.9, 2018-10-09 10:11:18

image

Veiciet regulāru tehnisko apkopi un ietaupiet

Regulāri veicot tehnisko apkopi, jau pirms brauciena sākšanas Jūs varat radīt priekšnosacījumu braukšanai ar degvielas taupīšanu. Dzinēja tehniskās apkopes režīms iedarbojas ne tikai uz satiksmes drošību un Jūsu automašīnas vērtības saglabāšanu, bet arī uz degvielas patēriņu. Slikti noregulēts dzinējs var radīt degvielas patēriņu, kas par 10% pārsniedz normālo patēriņu! Katrā degvielas uzpildes reizē pārbaudiet arī eļļas līmeni. Eļļas patēriņš lielā mērā ir atkarīgs no dzinēja noslogošanas un apgriezienu skaita. Atkarībā no braukšanas stila eļļas patēriņš var būt līdz 1 litram uz 1000 km.

image

Volkswagen garantija

Vadot Volkswagen vēlamies panākt mieru jums un jūsu transportlīdzeklim. Kopš pirmās dienas jums būs pieejama labākā garantija un bezmaksas 24 stundu palīdzība.

Trīs dienas bezmaksas maiņas auto

image

Ar jaunā Volkswagen iegādi Jūs saņemat iespēju nepieciešamības gadījumā izmantot (servisa) maiņas auto 3 dienas (t.sk. brīvdienas) bez maksas pirmajos 3 ekspluatācijas gados. Jūsu rīcībā ir trīs servisa maiņas auto kuponi, kurus uzrādot, jebkurā Volkswagen autorizētajā servisā Baltijas valstīs (Igaunija, Latvija, Lietuva) Jūs saņemsiet servisa maiņas auto.