• Cena no33 410 € ar PVN
  • Bagāžas nodalījums615 l
  • Dzinēja jauda110 kW
  • Degvielas patēriņš4,5 – 5,9 l/100 km
  • BalvasAutobild Golden Steering Wheel 2020 ieguvējs

  Saņemt piedāvājumu

  Nosūtīsim šobrīd aktuālo cenu piedāvājumu uz jūsu e-pastu.

  Aizraujoša jauna domāšana.

  Jaudīgāks, ērtāks un ar labāku savienojumu nekā jebkad agrāk – jaunais Tiguan demonstrē, ko tas spēj paveikt. Inteliģentā tehnoloģija sniedz tam īpašas spējas. Kā dinamisks SUV tas no jauna definē visu, kas vien iespējams.

  Jaunajam Tiguan ir daudz akcentu. Apskatiet šos trīs:

  VW Tiguan priekšdaļa ar režģi un priekšējiem lukturiem

  IQ.LIGHT - LED matricas priekšējie lukturi (papildaprīkojums)

  Ļoti vērsts uz nākotni: inteliģentās gaismas

  Harman/kardon logotips

  Harman Kardon skaņu sistēma (papildaprīkojums)

  Jūs nekad neesat dzirdējis šādu mūziku

  Grafika: VW Tiguan vadītāja asistents Travel Assist

  Vadītāja asistents Travel Assist (papildaprīkojums)

  Jaunais pārvaldnieks

  Dizains

  Īpašs eksterjers

  Jaunais Tiguan demonstrē, ko nozīmē atkārtota sevis izgudrošana. To uzskatāmi parāda tā progresīvais dizains. No spēcīgajām proporcijām līdz dinamiskajai priekšdaļai ar tās precīzajām līnijām līdz izteiktajiem pleciem, izteiksmīgais siluets vēl vairāk uzsver tā stiprās puses: inovatīvo jaudu, neatkarību un bezkompromisa funkcionalitāti.

  Palīgsistēmas

  Jaunais pārvaldnieks

  Jaunajā Tiguan tiek izmantotas tehnoloģijas, lai jūs bez problēmām nokļūtu tur, kur vēlaties. Tās ietver arī papildaprīkojumā pieejamo vadītāja asistentu Travel Assist. Ar vienu pieskārienu pogai tas nodrošina visaugstākās kvalitātes braukšanas komfortu*, sniedzot atbalstu monotonos un nogurdinošos braucienos.

  • Sevišķi uz šosejas un labi uzturētiem ceļiem vadītāja asistents Travel Assist spēj jūsu vietā saglabāt joslu un uzturēt ātrumu, kā arī pieskatīt distanci līdz priekšā esošajiem transporta līdzekļiem.
  • Apvienojumā ar dubultā sajūga pārnesumkārbu (DSG) jūsu brauciens cauri satiksmes sastrēgumiem un blīvas satiksmes apstākļos ir relaksējošs.

  * Sistēmas darbības robežās. Autovadītājam vienmēr ir jābūt gatavam pārņemt vadību no asistentiem, un autovadītājs netiek atbrīvots no atbildības braukt uzmanīgi.

  Tehnoloģijas

  Vairāk informācijas par jauno Tiguan

  Uzziniet, kādas citas funkcijas un aprīkojumu piedāvā Tiguan.

  Visas iespējas

  Visplašākā apvidus auto izvēle savā klasē

  Komfortabli pilsētā un uz lauku ceļiem- iepazīstiet mūsu apvidus auto modeļus, kuri apvieno komfortu, inovatīvas tehnoloģijas, dizainu un drošību.

  Izmēģinājuma brauciens

  Vēlaties izbaudīt Tiguan klātienē? Piesakieties izmēģinājuma braucienam. Jūsu tuvākais pārstāvis noorganizēs satikšanos ar jūsu Volkswagen.

  Tālākie soļi

  Drošības sajūtai par labu izvēli

  Jaunums! 5 gadu garantija.

  Mēs vēlamies, lai vēl ilgi pēc jauna vai lietota Volkswagen iegādes jūsu būtu pilnībā apmierināts ar savu izvēli.

  Tādēļ jūsu automobilim1 tiek nodrošināta plaša rūpnīcas garantijas programma, kas pasargās jūs no neparedzētiem izdevumiem un remontdarbiem 5 gadus vai līdz 100 000 km nobraukumam.2

  1 Volkswagen komercautomašīnas: Caddy (visi tipi), Transporter (visi tipi), Crafter (visi tipi), Amarok (visi tipi), ID.Buzz (visi tipi)
  2 Spēkā 2020. modeļa gada automobiļiem, kas iegādāti no 2019. gada 08. jūlija, kuriem VIN numurā 10. zīme ir “L”. 

  Mēs palīdzēsim turpināt braucienu. Palīdzība ceļā.

  Ja bojāta riepa, beigusies degviela vai nosēdies akumulators – neuztraucieties, Volkswagen Mobilitātes garantija neatstās jūs ceļmalā.

  Mēs dosimies palīgā. Nelielus remontdarbus veiksim uz vietas, bet nopietnāku bojājumu gadījumā bez maksas nogādāsim jūsu automobili tuvākajā Volkswagen servisā, kā arī parūpēsimies, lai jūs varētu turpināt ceļu.

  Eiropas Jauno automobiļu novērtēšanas programma Euro NCAP šo modeli ir novērtējusi ar maksimālo 5 zvaigžņu drošības vērtējumu. Un pelnīti.

  Jūsu drošība ceļā mums ir vissvarīgākā, tādēļ mūsu automobiļos ir daudzas inovatīvas drošības tehnoloģijas, ko mēs dēvējam par vadītāja asistentiem, kas rūpēsies gan par jūsu, pasažieru un citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību.

   

   

   

  Finanšu līzings

  Piemērs finanšu līzingam:  aprēķins veikts automašīnai ar pirkuma maksu 27 022 Eur, ieskaitot PVN, klienta pirmo iemaksu 15% (4053.30 EUR), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1.5% no auto vērtības (405.33 EUR), procentu likmi 2.39% + 3 mēnešu EURIBOR. Minētajā piemērā ikmēneša līzinga maksājums ar līguma termiņu uz 5 gadiem ir 407.04 EUR, ieskaitot PVN. Gada procentu likme (GPL)-  3.18% un kopējā atmaksājamā summa līzinga līguma termiņa beigās ir 28 881.16 EUR, ieskaitot PVN. Papildu nosacījums – klientam visā līzinga līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Volkswagen Leasing” piedāvā finansējumu sadarbībā ar SIA “Citadele Leasing”.

  Operatīvais līzings
  Piemērs operatīvajam līzingam (noma):  aprēķins veikts automašīnai ar cenu 27 022 EUR, ieskaitot PVN, klienta pirmo iemaksu 15% (4053.30 EUR), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1.5% no auto vērtības (405.33 EUR), atlikušo vērtību 35% (9 457.70 EUR) un 90 000 km nobraukuma limitu līguma termiņa beigās, procentu likmi 2.39% + 3 mēnešu EURIBOR. Minētajā piemērā ikmēneša operatīvā līzinga (nomas) maksājums ar līguma termiņu uz 5 gadiem ir 258.61 EUR, ieskaitot PVN.  Papildu nosacījums - klientam visā operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Volkswagen Leasing” piedāvā finansējumu sadarbībā ar SIA “Citadele Leasing”.