T-Roc

Jaunais T-Roc
Dzimis pārliecināts

ID. Buzz & ID. Buzz Cargo

Pirmo reizi Volkswagen tika izstrādāts kā e-transportlīdzeklis no pašiem pamatiem- no pirmās skices līdz pēdējai detaļai.Jaunais ID. Buzz un ID. Buzz Cargo nosaka jaunus mobilitātes standartus.

id.buzz
--:--

Pilnībā elektriskais ID.5. Iepriekšpārdošana ir sākusies

Ar savu jaudīgo elektrisko piedziņu un plūstošo siluetu, jaunais ID.5 veiksmīgi sasniedz modernu SUV un apvidus kupejas automobiļa simbiozi. Aprīkots ar tiešsaistes atjaunināšanas iespēju un gatavs no jauna definēt elektrisko mobilitāti.

Visplašākā apvidus auto izvēle savā klasē

Komfortabli pilsētā un uz lauku ceļiem- iepazīstiet mūsu apvidus auto modeļus, kuri apvieno komfortu, inovatīvas tehnoloģijas, dizainu un drošību.

Jaunais Taigo
Personība. Katrā braucienā.

Jaunais T-Roc
Dzimis pārliecināts

Jaunais Allspace.

Pilnībā elektriskais ID.5

Jaunais ID.4

Jaunais Multivan.
Esiet sveicināti jaunā pasaulē.

Pavasara un vasaras serviss
Ietaupiet līdz -35%

Apciemosiet radus? Plānojat doties ilgi gaidītajā brīvdienu braucienā? Lai arī kur vestu jūsu ceļš, sāciet to kopā ar mums. Riepu maiņa, tehniskā apkope, pārbaude vai jaunas oriģinālās rezerves daļas un aksesuāri –  uz mums jūs variet paļauties. Mūsu servisa speciālisti ar lielāko prieku palīdzēs sagatavot jūsu auto jauniem piedzīvojumiem!

Lai kādi būtu jūsu pavasara un vasaras galamērķi – sasniegsim tos kopā!

Aktuālākais par auto piegādēm

Tāpat kā daudzi citi ražotāji un ar šīs industrijas saistītie uzņēmumi, arī mēs šobrīd saskaramies ar kavējumiem ražošanai svarīgu komponentu piegādēs. Precīzāk - ar mikroshēmu ražošanu saistītais komponenšu deficīts ir samazinājis mūsu ražošanas kapacitāti. Tas nozīmē, ka atsevišķu Volkswagen modeļu ražošana un piegāde aizņem vairāk laika nekā ierasts.

Jūs varat būt drošs, ka mēs cītīgi strādājam, lai jūsu automobilis tiktu piegādāts cik vien ātri iespējams. Volkswagen pārstāvis turpinās jūs informēt par aktuālāko piegādes informāciju.

Izvēlēties no noliktavas. Apskatiet automobiļus uz vietas, kurus variet iegādāties tūlīt.

Meklējiet labu lietoto auto?
Das WeltAuto

Aprēķināt līzingu. Aprēķiniet izdevīgāko mēneša maksājumu no Volkswagen Līzings.