Jaunais Taigo. Personība. Katrā braucienā. 

Pilnībā elektriskais ID.5

Ar savu jaudīgo elektrisko piedziņu un plūstošo siluetu, jaunais ID.5 veiksmīgi sasniedz modernu SUV un apvidus kupejas automobiļa simbiozi. Aprīkots ar tiešsaistes atjaunināšanas iespēju un gatavs no jauna definēt elektrisko mobilitāti.

--:--

Visplašākā apvidus auto izvēle savā klasē

Komfortabli pilsētā un uz lauku ceļiem- iepazīstiet mūsu apvidus auto modeļus, kuri apvieno komfortu, inovatīvas tehnoloģijas, dizainu un drošību.

Jaunais T-Roc
Iepriekšpasūtīšana ir sākusies

Jaunais Allspace.

Jaunais Taigo
Personība. Katrā braucienā.

Pilnībā elektriskais ID.5

Jaunais ID.4

Jaunais Multivan. Iepriekšpasūtīšana ir sākusies

Mēs esam atvērti!

Testa braucieni, automobiļu un rezerves daļu iegāde, kā arī servisa pakalpojumi ir pieejami ar darbspējīgiem COVID-19 sertifikātiem. Uzziniet vairāk, ko mēs jums nodrošinām.

Aktuālākais par auto piegādēm

Tāpat kā daudzi citi ražotāji un ar šīs industrijas saistītie uzņēmumi, arī mēs šobrīd saskaramies ar kavējumiem ražošanai svarīgu komponentu piegādēs. Precīzāk - ar mikroshēmu ražošanu saistītais komponenšu deficīts ir samazinājis mūsu ražošanas kapacitāti. Tas nozīmē, ka atsevišķu Volkswagen modeļu ražošana un piegāde aizņem vairāk laika nekā ierasts.

Jūs varat būt drošs, ka mēs cītīgi strādājam, lai jūsu automobilis tiktu piegādāts cik vien ātri iespējams. Volkswagen pārstāvis turpinās jūs informēt par aktuālāko piegādes informāciju.

Izvēlēties no noliktavas. Apskatiet automobiļus uz vietas, kurus variet iegādāties tūlīt.

Meklējiet labu lietoto auto?
Das WeltAuto

Aprēķināt līzingu. Aprēķiniet izdevīgāko mēneša maksājumu no Volkswagen Līzings.