--:--

Jaunais Tiguan par 314 € mēnesī*
Pieejams autosalonos jau tagad!

--:--
Svinam 30 gadus Baltijā!

Svētku piedāvājums jubilejas modeļiem.

Vienmēr jauns un uzticams

Īpašs piedāvājums Volkswagen vecākiem par 4 gadiem. Eļļas maiņa ar pārbaudi tikai par 150 €. Lielā apkope ar pārbaudi tikai par 350 €.Tagad Volkswagen autorizētais serviss ir pieejamāks nekā jebkad agrāk.

Iegādāties Volkswagen nekad nav bijis tik vienkārši

Sākot ar automobiļiem noliktavā līdz rūpnīcas pasūtījumiem, mēs palīdzēsim izvēlēties jums vispiemērotāko.

Jums pieder Volkswagen?

Īpašniekiem un lietotājiem

Viss, kas jums jāzina, lai uzturētu, saglabātu un izbaudītu dzīvi kopā ar jūsu Volkswagen. Sākot no tehniskajām apkopēm līdz garantijai un svarīgāko informāciju.

Vienmēr jauns un uzticams

Īpašs piedāvājums Volkswagen vecākiem par 4 gadiem. Eļļas maiņa ar pārbaudi tikai par 150 €. Lielā apkope ar pārbaudi tikai par 350 €.

Pavasara serviss – ietaupiet līdz 35%

Sagatavojiet savu Volkswagen saulainajam laikam ar atbilstošām oriģinālajām rezerves daļām vai pārdomātiem aksesuāriem, kas izcels jūs un jūsu automobili.

Ar Volkswagen saņemiet vairāk

No vācu autobūves meistarības līdz klasē vadošajām tehnoloģijām un 5 gadu garantijai. Volkswagen īpašnieki sagaida vairāk.

 

--:--
Aktuālākais par jaunu auto piegādēm

Elektriskā revolūcija ir sākusies

--:--

Nekad nesaki nekad


Tu mainies. Automašīnas arī. Izmēģini elektroauto, kam līdz šim teici – nekad.

 

ID. ģimene

Mūsu elektriskie modeļi

ID. ģimene

Mūsu elektriskie modeļi

Sāciet ceļojumu elektriskajā mobilitātē ar mūsu ID. ģimenes modeļiem: ID.3, jauno ID.4, jauno ID.4 GTX, jauno ID.5, jauno ID.5 GTX vai jauno ID. Buzz. Izbaudiet  braucienus neuztraucoties par degvielas uzpildīšanu un radītajiem izmešiem.

T-Roc

Valsts atbalsts elektroauto un hibrīdu iegādei

Mūsu valdība iedrošina arī jūs piebiedroties braucēju kopienai  un piedāvā finansiālu atbalstu, lai elektroauto un hibrīdu iegādi padarītu lētāku un pieejamāku visiem. Uzziniet kādi ietaupījumi jūs sagaida.

Way to Zero

Šī ir mūsu stratēģija ceļā uz pasauli brīvu no izmešiem. Mūsu solījums jums - saudzēt dabu katrā mūsu darbības aspektā.

T-Roc

Digitālie pakalpojumi

T-Roc

Padariet ceļu kopā ar savu Volkswagen vēl aizraujošāku ar mūsu digitālajiem pakalpojumiem.

ID. modeļu programmatūras atjaunināšana

Lai jūsu ID. vienmēr būtu līmenī. Piedāvājot programmatūras atjauninājumus, mēs vēlamies nodrošināt jūsu ID. jaunāko funkciju pieejamību vēl ilgi pēc tā iegādes.

T-Roc

Laiks izvēlēties jaunu Volkswagen?

Piesakieties elektriskajiem jaunumiem!

Saņemiet jaunākās ziņas par mūsu elektriskajiem modeļiem un elektrisko mobililtāti savā e-pastā!

* Piemērs operatīvajam līzingam (noma). Volkswagen Līzings” piedāvā finansējumu sadarbībā ar SIA “Citadele Leasing”. Aprēķins veikts automašīnai ar cenu 33 810 EUR, ieskaitot PVN, klienta pirmo iemaksu 15% (5 071.50 EUR), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1.50% no auto vērtības (507.15 EUR), atlikušo vērtību 49% (16 566.90 EUR) un 100 000 km nobraukuma limitu līguma termiņa beigās, procentu likmi 1.89% + 3 mēnešu EURIBOR (3.711%, fiksēts 30.06.2024), kas kopā sastāda 5.601%. Minētajā piemērā ikmēneša operatīvā līzinga (nomas) maksājums ar līguma termiņu uz 5 gadiem ir 314 EUR, ieskaitot PVN.  Papildu nosacījums - klientam visā operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt. Piedāvājums spēkā ierobežotam automobiļu skaitam.