Baltas krāsas VW ID.3, skats uz auto priekšējiem lukturiem un "Andoya" diskiem, pret automobili atspiedusies sieviete.

Elektromobiļi

Volkswagen jau vairākus gadus veicina elektromobilitāti un nepārtraukti strādā pie arvien jauniem nākotnes mobilitātes risinājumiem. Šeit Jūs varat uzzināt vairāk par šobrīd pieejamajiem pilnībā elektriskajiem Volkswagen automobiļiem.

Volkswagen jau vairākus gadus veicina elektromobilitāti un nepārtraukti strādā pie arvien jauniem nākotnes mobilitātes risinājumiem. Šeit Jūs varat uzzināt vairāk par šobrīd pieejamajiem pilnībā elektriskajiem Volkswagen automobiļiem.

Modeļi

Iniciāļi ID ne tikai apzīmē elektromobilitāti, bet arī definē jūsu personīgo transportlīdzekļa telpu. Tas ir daudzpusīgs automobilis, kas jums nodrošina maksimālu brīvību. Tas ir tik gudrs, ka saprot jūs. Vārdu pa vārdam. Turklāt ID inovatīvā tehnoloģija padara pilnīgi elektriskas piedziņas dimensiju un attālumu pieejamu ikvienam. 

Māju sajūta it visur: ID. Buzz

Ar ID. Buzz mēs atgriežam uz ceļiem leģendāro Camper. Vismodernākā tehnoloģija un elastīgas telpas koncepcija, kas nodrošina maksimālu brīvību, turpinās iepriecināt cilvēkus arī nākotnē. Ikona ar personību, kas izstrādāta cilvēkiem ar personību.

Elegantā efektivitātes forma

Ar savu jaudīgo elektrisko piedziņu un plūstošo siluetu, jaunais ID.5 veiksmīgi sasniedz modernu SUV un apvidus kupejas automobiļa simbiozi. Aprīkots ar tiešsaistes atjaunināšanas iespēju un gatavs no jauna definēt elektrisko mobilitāti.

Pilnīgi elektriskais ID.4: nākamās paaudzes apvidus auto

Jaunajā ID.4 apvienojas vislabākais no divām jomām: moderna apvidus automobiļa daudzpusība un elektromobiļa ilgtspējīgā darbība. Tiem, kuri vēlas visu un vēl vairāk. Bez jebkādiem kompromisiem. 

ID.3:
#TagadTuVari

Ar ID.3 iespējams ir viss: ilgtspējīga mobilitāte, elektrizējošs braukšanas prieks un lielāki nobraucamie attālumi par pievilcīgu cenu.

Atrodiet dīleri

Vai vēlaties personīgi piedzīvot Volkswagen pilnīgās elektromobilitātes prieku? Šeit varat atrast tuvāko Volkswagen dīleri. 

Jaunais ID.7 ar kamuflāžas dizainu
Vīzija kļūst par realitāti

Atbrīvojiet vietu uz skatuves jaunajam ID. klāsta modelim — 2023. gada sākumā pirmoreiz plašākai publikai tiek demonstrēts iD.7 priekšražošanas modelis ar kamuflāžas dizainu. Elektrisko sedanu rotā digitāls kamuflāžas “ietērps”. Modeļa sērijveida variants tiks prezentēts pasaules sabiedrībai 2023. gada otrajā ceturksnī.

vw minu

Piesakieties elektriskajiem jaunumiem!

Saņemiet jaunākās ziņas par mūsu elektriskajiem modeļiem un elektrisko mobililtāti savā e-pastā!