Volkswagen AG
izlaides ziņas un juridiskā informācija

Šeit jūs atradīsit informāciju par Volkswagen AG kā atbildīgo par šīs tīmekļa vietnes satura un piedāvājumu pakalpojumiem.

Izlaides ziņas

Customer Interaction Center (CIC)

„Customer Interaction Center (CIC)” ir atbildīgs par jomu „Palīdzība saistībā ar lietotnēm un digitālajiem pakalpojumiem“. Vēršoties pie „CIC”, varat saņemt palīdzību savos jautājumos par mūsu digitālajiem pakalpojumiem vai lietotnēm.

Car2X

Ja jūsu automašīna atbalsta Car2X tehnoloģiju, tā pēc aktivizācijas spēs piedalīties svarīgas ceļu satiksmes informācijas apmaiņā, piem., ziņojot par negadījumiem un sastrēgumiem, un daloties ar citiem satiksmes dalībniekiem vai satiksmes infrastruktūru, ja to atbalsta arī Car2X tehnoloģija.

Datu vākšana automatizētas braukšanas attīstībai

Automātiskās braukšanas funkciju izpētei, attīstībai un drošības garantēšanai nepieciešama apjomīga datu bāze, kura ietver pēc iespējas vairāk satiksmes scenāriju, kas balstīti uz reāliem braucieniem. Ja jūsu automašīna atbalsta funkciju, datu augšupielādi var iespējot vai atspējot tieši, privātuma iestatījumos izmantojot slīdni „Automatizētas braukšanas izstrāde”.