--:--

Elektromobiļi un hibrīdautomobiļi

Mobilitātes nākotne ir elektriska

Izvēlies savam dzīvesstilam piemērotāko transportlīdzekli. Mēs piedāvājam plašu mobilitātes tehnoloģiju klāstu, kas ir pievilcīgas, efektīvas un patērē mazāk enerģijas.

Elektromobiļi

Volkswagen jau vairākus gadus veicina elektromobilitāti un nepārtraukti strādā pie arvien jauniem nākotnes mobilitātes risinājumiem. Šeit Jūs varat uzzināt vairāk par šobrīd pieejamajiem pilnībā elektriskajiem Volkswagen automobiļiem.

Mūsu hibrīdautomobiļu modeļi – efektīvitāte un elastīgums

Ar mūsu hibrīdautomobiļu modeļiem jūs varat izbaudīt visas priekšrocības, ko sniedz lokāli no CO2 izmešiem brīvs elektrisks automobilis, neatsakoties no jaudīga benzīna dzinēja brīžos, kad tas ir tiešām nepieciešams. Tas nozīmē lielāku elastīgumu, dinamiku un braukšanas prieku. Un pašu svarīgāko: izcili efektīvu mobilitātes veidu. 

Elektromobilitātes nākotne

Vislabākais veids, kā paredzēt nākotni, ir izgudrot to pašam. Tādēļ mēs strādājam pie rītdienas inovācijām un jau šodien parādām, kā izskatās autonomās braukšanas mobilitāte.

Koncepta elektromobiļi

Pilsētas auto, apvidnieks vai ietilpīgais septiņvietīgais minivens — lai kāds būtu jūsu izvēlētais automobilis, modulārā elektromobiļu platforma jeb MEB nodrošinās visas priekšrocības, ko vien var sagaidīt no nākotnes elektromobilitātes. Jums tas nozīmēs lielāku ietilpību, daudzpusību, komfortu un dinamiku. Vienkārši sakot – jauna veida mobilitāti.

Viss, kas jums jāzina par elektromobilitāti

Vai jums ir kādi jautājumi par elektromobilitāti? Šeit jūs varat uzzināt visu nepieciešamo par elektromobiļa priekšrocībām, iegādi, uzlādi un braukšanas attālumu, kā arī par mūsu ID. modeļu tehnoloģiju un ilgtspējību.

Viss, kas jums ir jāzina par elektromobilitāti

Vai jums ir jautājumi par nobraucamo attālumu, uzlādi vai ekonomisko efektivitāti? Jūs varat atrast visu par elektromobilitāti nepieciešamo informāciju, kā arī faktus, kas lauzīs novecojušus stereotipus par šo tēmu. 

Elektromobilitātes pieredze

Mēs esam apkopojuši vairākus interesantus un nozīmīgus rakstus par elektromobilitātes tēmu. Ceram, ka jums patiks tos lasīt, apskatīt un izzināt!