Labi pazīstamie un iemīļotie Volkswagen tagad pieejami arī kā plug-in hibrīdi

Piedziņu elektrifikācija ir būtisks solis ceļā uz mobilitāti bez CO2 izmešiem. Plug-in hibrīda elektromotora un benzīna dzinēja kombinācija ļauj zināmus attālumus braukt tikai ar elektrisko piedziņu vien. Jums tas nozīmē:

- Labāku veiktspēju, ērtāku braukšanu un aizraujošāku braukšanas uzsākšanu, pateicoties elektriskajai piedziņai
- Praktiskus nobraucumos attālumus  ikdienas gaitām elektriskajā režīmā
- Bremzēšanas enerģijas rekuperācija starp uzlādēm palielina ar elektropiedziņu nobraucamo attālumu

Atrodiet piemērotāko piedziņu

Skats no augšas uz četriem ziliem un trim baltiem VW hibrīdauto modeļiem saulainā krastmalā.

Daudzpusīga efektivitāte: mūsu plug-in hibrīdi

Atklājiet mūsu plašā hibrīda modeļu sortimenta daudzpusību un izbaudiet efektīvas elektromobilitātes priekšrocības ikdienā, neatsakoties arī no benzīna dzinēja veikstpējas.

VW Tiguan eHybrid uzlādējas no Wallbox pie modernas fasādes.

Efektīva braukšana: Tiguan eHybrid

Degvielas patēriņš, l/100 km: 1,7–1,5 (kombinētajā ciklā); elektrības patēriņš, kWh/100 km: 14,1–13,5 (kombinētajā ciklā); CO₂ izmeši, g/km: 38–33 (kombinētajā ciklā); efektivitātes klase: A+. Jaudīgs plug-in hibrīds, kas optimāli sabalansē abu motoru veiktspēju, lai efektivitāte ik braucienā būtu vienkārši izcila, pateicoties hibrīda režīmam.

Tagad pieejams valsts atbalsts

Iemeslu, kāpēc izvēlēties hibrīdauto, ir daudz – tostarp finansiāli. Ar pievilcīgu vides bonusu pāriet uz elektrisko mobilitāti ir vēl vienkāršāk. Hibrīdu iegādei Latvijā tagad ir pieejams valsts atbalsts 2250 € apmērā.

Vienkārša uzlāde. Mājās un ceļā.

ID. Charger un We Charge

ID. Charger un We Charge

A man leans against a wall next to an ID. Charger.

Plug-in hibrīda priekšrocība: to var uzlādēt no jebkuras parastās rozetes. Mēs piedāvājam "vienas pieturas" risinājumu vēl ērtākai uzlādei un pilnīgai izmaksu kontrolei: no modernās ID. Charger mājas uzlādes stacijas līdz uzlādei neskaitāmās uzlādes stacijās visā Eiropā ar We Charge.

Dodieties testa braucienā tūlīt

Vēlaties izbraukt ar mūsu hibrīda modeļiem? Tik dodiet mums ziņu, kad vēlaties doties testa braucienā, un  Volkswagen pārstāvis iepazīstinās jūs un jūsu Volkswagen.

Vērtīgi iemesli, kāpēc izvēlēties hibrīdu

--:--

Vairāk jaudas un lielāks braukšanas prieks

Hibrīds apvieno labāko no abām pasaulēm. Touareg R eHybrid ir vienreizēji dinamisks (degvielas patēriņš, l/100 km: 3,0–2,8 (kombinētajā ciklā); elektrības patēriņš, kWh/100 km: 19,9–19,5 (kombinētajā ciklā); CO2 izmeši, g/km: 69–63 (kombinētajā ciklā); efektivitātes klase: A+), kad abu sistēmu veiktspēja tiek apvienota, lai sasniegtu maksimālo sistēmas jaudu 340 kW (462 ZS). Jau ar to vien pietiek, lai uzsākot braukšanu aizrautos elpa. Citiem vārdiem – divkāršs braukšanas prieks ar elektrisko paātrinājumu.

--:--

Hibrīds aizvedīs tālāk

Ar plug-in hibrīdu var tālu tikt. Uzlādējot auto katru dienu, savos ikdienas braucienos varat doties, darbinot auto tikai ar elektrību. Kad jāveic lieli attālumi, piedziņas sistēmas automātiski pielāgojas, lai optimizētu nobraucamo attālumu un efektivitāti.

A young couple plays with their little daughter around the VW Passat GTE Estate parked in the driveway.

Rokrokā uz lielāku ilgtspēju 

Elektromobilitāte ir milzu solis ceļā uz mazāku oglekļa pēdu. Tā efektīvi izmanto atjaunojamo enerģiju un samazina CO2 izmešu daudzumu uz ceļiem. Tieši tādēļ mēs piedāvājam novatoriskus plug-in hibrīdus pārejai uz elektrisko mobilitāti. Ar šiem modeļiem īsos ikdienas braucienos var doties elektriskajā režīmā – bez CO2 izmešiem. Tas pierāda, ka pielikt roku lielajā lietā var ikviens.

--:--

Gudra uzlāde, lielāka elastība

Sākt dienu ar elektrisku jaudu – ar sportošanu pirms darba un pēc tam mājās uz vakariņām bez apstāšanās benzīntankā – ar plug-in hibrīdu nav problēma. Litija jonu akumulatoru varat ērti uzlādēt mājās ar ID. Charger sistēmu vai pat parasto elektrības rozeti. Lai jūsu ikdienas gaitas būtu elastīgākas.

Ātrs ieskats mūsu hibrīdos

Volkswagen hibrīda modeļu salīdzinājums

Volkswagen hibrīda modeļu salīdzinājums

Vai meklējat sportisku apvidus auto, elastīgu universāli vai ekonomisku modeli gariem braucieniem, ar Volkswagen hibrīdu salīdzinājumu atradīsiet ideālo modeli tieši jūsu vajadzībām. Salīdziniet mūsu hibrīdu patēriņu, sistēmas veiktspēju, uzlādes ilgumu vai nobraucamo attālumu. Salīdzinājuma tabulā visus svarīgos skaitļus redzēsiet vienā acu uzmetienā.

Sportiskums un efektivitāte vienkopus

Apvienojot elektromotoru un TSI dzinēju, tas uz ceļa attīsta 150 kW (204 ZS) jaudu (degvielas patēriņš, l/100 km: 1,4–1,2 (kombinētajā ciklā), elektrības patēriņš kWh/100 km: 11,6–11,0 (kombinētajā ciklā); CO₂ izmeši, g/km: 31–28 (kombinētajā ciklā), efektivitātes klase: A+).

Pilsēta, lauki, darbs: ikdienas mobilitāte ar hibrīda piedziņu

Mūsu hibrīda tehnoloģijas beidzot padara ilgtspējīgāku mobilitāti pieejamu ikvienam. Un tik elastīgu, ka jūsu dzīvē tā iekļausies vienkārši ideāli. Un jūsu ģimenes dzīvē arī. Un darba dzīvē tāpat. 

--:--

Novatoriska hibrīda piedziņa – tikpat daudzveidīga kā pati dzīve

A woman stands with her dog in front of a loading VW Touareg eHybrid.

Labāk vienreiz izmēģināt, nekā septiņreiz apskatīt

Helēna ikdienā braukā no Frankfurtes uz Maincu un atpakaļ. Viņa vēlas padarīt šo procesu relaksētāku un – pats galvenais – samazināt izmaksas. Tādēļ viņa vēlas pāriet uz plug-in hibrīdu. Viņai ir svarīgs gana liels nobraucamais attālums, lai līdz darbam varētu tikt, darbinot motoru tikai ar elektrību, un tad darbā uzlādēt akumulatoru. Taču tikpat svarīgi ir tas, lai salonā būtu gana vietas arī sunim Paulam. Tagad viņa ar nepacietību gaida, kad varēs salīdzināt modeļus. Ne tikai uz dīvāna, bet arī klātienē testa braucienā.

A smiling woman sits in the driver's seat of a VW Tiguan eHybrid and holds her left hand on the steering wheel.

Ģimenes draugs

Simona ar ģimeni dzīvo klusā Diseldorfas piepilsētā. Lai bērnu vešana pie vecvecākiem netālu no Ķelnes būtu ekonomiskāka, ģimene ir nomainījusi automašīnu uz Tiguan eHybrid un izmanto Volkswagen zaļo elektrību. Viņa var nobraukt līdz pat 50 km1 tikai ar elektrību un ikdienas īsajos braucienos neradīt CO2 izmešus. Turklāt Tiguan aizmugurējā sēdeklī ir daudz vietas rotaļlietām un arī priecīgiem pasažieriem, kuri novērtē GTE režīmu. Un dodoties garos brīvdienu izbraucienos, Simona vienmēr var paļauties uz TSI benzīna dzinēju.

A loading VW Golf GTE behind the gash of a man who is just moving away from the vehicle.

Tīrs ceļš pa Berlīni

Mika dzīvo Berlīnē. Novatoriskas tehnoloģijas viņam ir ļoti tuvas, un viņš augstu vērtē sportisku un ilgtspējīgu dzīvesstilu. Tāpat ļoti svarīga ir uzticamība un efektivitāte. Tāpēc viņš ir izvēlējies Golf GTE. Ar tā jaudīgo hibrīda piedziņu brauciens uz darbu ir ne vien ekonomiskāks, bet arī jautrāks. Jo tas apvieno praktiski nedzirdamu un CO2 izmešus neradošu elektromotoru īsiem braucieniem un 1,4 l TSI degvielas tiešās iesmidzināšanas benzīna dzinēju – tā ir dubulta jauda ar mazu degvielas patēriņu.

Tālākie soļi

Drošības sajūtai par labu izvēli

Jaunums! 5 gadu garantija.

Mēs vēlamies, lai vēl ilgi pēc jauna vai lietota Volkswagen iegādes jūsu būtu pilnībā apmierināts ar savu izvēli.

Tādēļ jūsu automobilim1 tiek nodrošināta plaša rūpnīcas garantijas programma, kas pasargās jūs no neparedzētiem izdevumiem un remontdarbiem 5 gadus vai līdz 100 000 km nobraukumam.2

1 Volkswagen komercautomašīnas: Caddy (visi tipi), Transporter (visi tipi), Crafter (visi tipi), Amarok (visi tipi), ID.Buzz (visi tipi)
2 Spēkā 2020. modeļa gada automobiļiem, kas iegādāti no 2019. gada 08. jūlija, kuriem VIN numurā 10. zīme ir “L”. 

Mēs palīdzēsim turpināt braucienu. Palīdzība ceļā.

Ja bojāta riepa, beigusies degviela vai nosēdies akumulators – neuztraucieties, Volkswagen Mobilitātes garantija neatstās jūs ceļmalā.

Mēs dosimies palīgā. Nelielus remontdarbus veiksim uz vietas, bet nopietnāku bojājumu gadījumā bez maksas nogādāsim jūsu automobili tuvākajā Volkswagen servisā, kā arī parūpēsimies, lai jūs varētu turpināt ceļu.

Eiropas Jauno automobiļu novērtēšanas programma Euro NCAP šo modeli ir novērtējusi ar maksimālo 5 zvaigžņu drošības vērtējumu. Un pelnīti.

Jūsu drošība ceļā mums ir vissvarīgākā, tādēļ mūsu automobiļos ir daudzas inovatīvas drošības tehnoloģijas, ko mēs dēvējam par vadītāja asistentiem, kas rūpēsies gan par jūsu, pasažieru un citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību.