imprint

Importētājs.

Mēs īstenojam nākotni.

Volkswagen ir viens no iecienītākajiem automobiļu ražotājiem pasaulē un saviem klientiem 2017. gadā piegādājot 6,23 miljonus automašīnu. Latvijā Volkswagen ir tirgus līderis - 2017. gadā pirktākais jaunu automobiļu zīmols.

Sākot no 2020. gada, Volkswagen piedāvās 4 jaunus elektroautomobiļu modeļus ar pārliecinošu braukšanas distanci ar vienu akumulatoru uzlādes reiz un izteiksmīgu dizainu – I.D. sēriju.

Volkswagen nepārtraukti virzās uz priekšu ar konstantu attīstību jaunu automobiļu izstrādē, lai inovatīvas tehnoloģijas  būtu pieejams arvien plašākam klientu lokam. E-mobilitāte, viedā mobilitāte un zīmola digitālā transformācija ir stratēģiski būtiski nākotnes izaugsmes elementi.

Volkswagen Baltijas valstīs pārstāv Møller Baltic Import SE, kas ir lielākais automobiļu importētājs Baltijā un Norvēģijas lielākā automobiļu importētāja Møller Mobility Group uzņēmums.

Importētāja kontaktinformācija

Ja jums ir radušies jautājumi par Volkswagen automobiļiem, autoparka iegādi vai servisa pakalpojumiem, lūdzam sazināties ar jums tuvāko Volkswagen pārstāvi.

Volkswagen importētājs Baltijas valstīs:

Møller Baltic Import SE
Duntes iela 3
Rīga, LV - 1013
Latvija

T. +371 67784270

E. info@volkswagen.lv

Lai kļūtu par Volkswagen autorizēto servisa partneri, lūdzu, piesakieties rakstiski uz e-pasta adresi: Bertrand.Sillon@moller.lv

Mēs sazināsimies ar jums 2 nedēļu laikā pēc jūsu pieprasījuma saņemšanas.

Paldies par jūsu interesi.

Par informācijas paketi ir jāmaksā 350EUR (par 1 zīmolu), kas ietver standartus un audita kontrolsarakstu, kā arī papildu informāciju par to, kas ir nepieciešams, lai kļūtu par Volkswagen autorizēto servisa partneri.

Lūdzu, lejupielādējiet un nosūtiet aizpildītu pieteikuma veidlapu, kas ir atrodama zemāk, ar paziņojumu par maksājumu 350EUR, kas maksājams Moller Baltic Import SE, uz: Bertrand.Sillon@moller.lv

Mēs jums nosūtīsim pieteikuma iesniedzēju paku 2 nedēļu laikā pēc jūsu aizpildītās pieprasījuma veidlapas un maksājuma saņemšanas.

Paldies par jūsu interesi.

Informācija neatkarīgajiem remontētājiem

Tehniskās specifikācijas un konsultācijas neatkarīgiem remontētājiem (remonta vadlīnijas, darbnīcas aprīkojums, speciālie instrumenti, programmatūra, tehniskās apmācības, GEKO piekļuve).

Volkswagen servisa departamenta kontakti: aftersales@moller.lv