--:--

Kāpēc Volkswagen īpašnieki sagaida vairāk?

No vācu autobūves meistarības līdz klasē vadošajām tehnoloģijām un 5 gadu garantijai. Bet ko īsti nozīmē - vairāk?

1. Tas nozīmē vairāk inovāciju ar savā klasē vadošajiem elektriskajiem automobiļiem

Tā kā četri ļoti gaidītie Volkswagen elektriskie konceptautomobiļi jau ir plaši izplatīti tirgū, esiet gatavi gaišākai nākotnei, iebraucot elektroauto laikmetā.

2. Vairāk inteliģences ar klasē vadošajām inovatīvajām tehnoloģijām

Mēs padarīsim autonomo braukšanu plaši pieejamu jau līdz 2030. gadam, savukārt jau šobrīd nākotnes braukšanas standartus nosaka inovatīvie vadītāja asistenti, tehnoloģijas un digitālie pakalpojumi.

3. Lielāka izvēle ar plašām personalizācijas iespējām

Mēs piedāvājam plašu funkciju, aprīkojuma, piederumu un apdares klāstu, lai jebkuru Volkswagen modeli jūs varētu pielāgot savām vēlmēm.

4. Vairāk pārliecības ar augstāku tālākpārdošanas vērtību

Lietotu Volkswagen auto tirgus vērtība ir augsta, kas nozīmē, ka jūs saņemsiet vairāk naudas, kad pienāks laiks to pārdot.

5. Vairāk sirdsmiera ar 5 gadu garantiju un 8 gadu garantiju elektroauto akumulatoram

Vācu inženiertehnoloģijas izcilība nodrošina arī savā klasē visaugstāko uzticamību. Tāpēc mēs piedāvājam pilnu 5 gadu garantiju visam mūsu auto klāstam un 8 gadu garantiju elektromobiļu akumulatoriem.

6. Vairāk caurskatāmības ar servisa apkopju plāniem un cenām

Garāki intervāli starp tehniskajām apkopēm un caurskatāmas izmaksas. Turklāt, izmantojot mūsu autorizēto Volkswagen servisa tīklu, varat būt pārliecināti, ka jūsu Volkswagen ir vislabākajās rokās.

7. Vairāk atbalsta ar palīdzību ceļā vismaz 3 gadu garumā

Ja kaut kas noiet greizi, mēs esam vien zvana attālumā. Neatkarīgi no tā, kur jūs atrodaties, mēs dosimies palīdzēt.

8. Vairāk mobilitātes ar bezmaksas maiņas auto trīs servisa apmeklējumiem

Saņemot savu jauno automobili, jūs saņemsiet arī kuponus, kas ļaus bez maksas izmantot maiņas auto trīs servisa apmeklējumu laikā.

9. Vairāk laika ar Service Cam

Digitālais apstiprinājums jebkuram papildu remontam, kas var rasties servisa apmeklējuma laikā, izmantojot video, kas nosūtīts uz jūsu e-pastu vai tālruni, ietaupīs jūsu laiku.

Vai tagad saprotat, ko mēs ar to domājām?

Ja esat gatavs saņemt vairāk, sazinieties ar tuvāko Volkswagen pārstāvi vai iepazīstieties ar mūsu modeļu klāstu jau tūlīt.