Skatā no priekšpuses: sarkana VW ID.5 GTX automašīna stāv pie modernas automašīnu novietnes, vīrietis iet gar automašīnas motora pārsegu
1,2
1.
ID.5 GTX: Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 18,6–16,2; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai patēriņa un izmešu lielumi saskaņā ar WLTP, nevis saskaņā ar NEDC. Informācija par patēriņu un CO2 izmešiem diapazonos atkarībā no izvēlētā automašīnas aprīkojuma.

Upgrade funkcijas jūsu ID. 

Piešķiriet savam ID. jaunas spējas

Vai tā būtu navigācija, palīdzības sistēma vai viedā klimata kontrole - kā VW Connect vai We Connect3 klients jūs arī pēc iegādes varat vienkārši pievienot jaunas funkcijas savam ID., ja tam jau rūpnīcā ir instalēta ID. Programmatūras versija 3.1 vai jaunāka.4

Ērti no automašīnas, nebraucot uz servisu, rezervējiet jaunas funkcijas tieši savā automašīnā vai Volkswagen Connect veikalā.

  • Izmēģiniet jaunas funkcijas bez maksas
  • Rezervējiet automašīnas funkcijas elastīgi un pēc vajadzības, bez automātiskas līguma pagarināšanas
  • Aktivizējiet jauninājumus, neapmeklējot servisu, tieši jūsu ID. modelī
  • Saņemiet atbilstošus kuponus no Volkswagen partnera
  • Paaugstiniet automašīnas vērtību, pievienojot jaunas funkcijas
--:--

Atkarībā no aprīkojuma jūsu ID. ir pieejamas šādas Upgrade funkcijas:

Automašīnā nav navigācijas? Nekādu problēmu!

Arī vēlāk varat vienkārši aktivizēt intuitīvo navigācijas funkciju ar aktuālo satiksmes informāciju un intereses punktiem savā informācijas un izklaides sistēmā "Ready 2 Discover" vai "Ready 2 Discover Max".

Navigācijas sistēmas e-maršruta plānotājs ļauj maršrutā automātiski ieplānot uzlādes pieturas.Un apvienojumā ar VW Connect Plus vai We Connect Plus3 tiešsaistes pakalpojumiem varat saņemt regulārus kartes jauninājumus un satiksmes informāciju par visu Eiropu. 

Cena: 915,00 EUR vienā maksājumā

Darbības laiki un izvēles

To, cik vienkārši varat atjaunināt savu ID., varat noskaidrot pats. Kā VW Connect vai We Connect galvenais lietotājs jūs gandrīz katram jauninājumam vienu reizi varat rezervēt bezmaksas izmēģinājuma mēnesi**. Pēc tam jums gandrīz visiem jauninājumiem ir pieejami trīs darbības laiki. 

1 mēnesis

Izmantojiet jauninājumus elastīgi

Rezervējiet papildu komfortu pēc vajadzības un izlemiet katru mēnesi no jauna, ar kuriem jauninājumiem vislabāk braukt. Ar viena mēneša darbības laiku jūs saglabājat elastību (nav automātiskas pagarināšanas).

1 gads

Izmantojiet jauninājumus vienu gadu 

Vai nevēlaties tik drīz atteikties no jaunas automašīnas funkcijas papildu komforta savā ID? Tad vienkārši uzreiz nodrošiniet lietošanu uz visu gadu (nav automātiskas pagarināšanas).

Beztermiņa darbības laiks

Izmantojiet jauninājumus bez termiņa 

Ar beztermiņa jauninājumiem jūs paaugstināt sava ID vērtību ilgtermiņā, jo funkcijas visā automašīnas kalpošanas laikā var izmantot visi braucošie.

Cenu pārskats

Automašīnas funkciju rezervēšana elastīgi un pēc vajadzības, bez automātiskas līguma pagarināšanas mēneša un gada darbības laiku gadījumā

Mēnesī**

Gadā

Beztermiņa

Navigācija

šobrīd nav pieejams

šobrīd nav pieejams

915,00 €*

Tālās gaismas regulēšana „Light Assist”

4,50 €*

47,00 €*

189,00 €*

Gaisa kondicionieris „Air Care Climatronic”

7,50 €*

73,00 €*

295,00 €*

Interjera apgaismojums (daudzkrāsu)

1,50 €*

15,00 €*

59,00 €*

Mēnesī**

šobrīd nav pieejams

Gadā

šobrīd nav pieejams

Beztermiņa

915,00 €*

*Cenas norādītas Latvijas tirgum un ietver PVN. Cenas, kas norādītas Volkswagen Connect veikalā vai In-Car veikalā iegādes brīdī, ir juridiski saistošas. Cenas var atšķirties atkarībā no automašīnas un aprīkojuma.

** katram galvenajam lietotājam un funkcijai 

Kā aktivizēt Upgrade funkcijas jūsu ID.

Software programmatūras versija un reģistrācija

Lai varētu iegādāties Upgrade funkcijas4, jūsu ID. jau rūpnīcā jābūt instalētai Software 3.1 programmatūras versijai vai jaunākai, un jābūt izpildītiem attiecīgajai funkcijai nepieciešamajiem tehniskajiem nosacījumiem. Ja esat reģistrējies VW Connect vai We Connect3 un savā automašīnā esat apstiprināts kā galvenais lietotājs, varat sākt darbu.

Tas arī varētu jūs interesēt