Skatā no priekšpuses: sarkana VW ID.5 GTX automašīna stāv pie modernas automašīnu novietnes, vīrietis iet gar automašīnas motora pārsegu
2
1.
Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 19,2–16,9; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai patēriņa un izmešu lielumi saskaņā ar WLTP, nevis saskaņā ar NEDC. Informācija par patēriņu un CO2 izmešiem diapazonos atkarībā no izvēlētā automašīnas aprīkojuma.

Upgrade funkcijas jūsu ID. 

Piešķiriet savam ID. jaunas spējas

Vai tā būtu navigācija, palīdzības sistēma vai viedā klimata kontrole – kā We Connect3 klients jūs arī pēc iegādes varat vienkārši pievienot jaunas funkcijas savam ID., ja tam jau rūpnīcā ir instalēta ID. Software 3.1 programmatūras versija vai jaunāka.4

Nav nepieciešams braukt uz servisu; ērti rezervējiet jaunas funkcijas tieši savā automašīnā vai We Connect tīmekļa veikalā.

  • Pēc nepieciešamības rezervējiet automašīnas funkcijas
  • Aktivizējiet Upgrade funkcijas tieši jūsu ID. modelī, neapmeklējot servisu
  • Saņemiet atbilstošus kuponus no Volkswagen partnera
  • Paaugstiniet automašīnas vērtību, pievienojot jaunas funkcijas
--:--

Atkarībā no aprīkojuma jūsu ID. ir pieejamas šādas Upgrade funkcijas:

Automašīnā nav navigācijas? Nekādu problēmu!

Arī vēlāk varat vienkārši aktivizēt intuitīvo navigācijas funkciju ar aktuālo satiksmes informāciju un intereses punktiem savā informācijas un izklaides sistēmā “Ready 2 Discover” vai “Ready 2 Discover Max”.

Navigācijas sistēmas e-maršruta plānotājs ļauj maršrutā automātiski ieplānot uzlādes pieturas. Turklāt apvienojumā ar We Connect Plus3 tiešsaistes pakalpojumiem varat saņemt regulārus kartes jauninājumus un satiksmes informāciju par visu Eiropu. 

Darbības laiki

To, cik vienkārši varat atjaunināt savu ID., varat noskaidrot pats. Kā We Connect galvenais lietotājs jūs varat iegādāties atbilstošu Upgrade funkciju. Pēc tam šī funkcija visā automašīnas kalpošanas laikā būs pieejama jums un visiem autovadītājiem.

Kā aktivizēt Upgrade funkcijas jūsu ID.

Software programmatūras versija un reģistrācija

Lai varētu iegādāties Upgrade funkcijas4, jūsu ID. jau rūpnīcā jābūt instalētai Software 3.1 programmatūras versijai vai jaunākai, un jābūt izpildītiem attiecīgajai funkcijai nepieciešamajiem tehniskajiem nosacījumiem. Ja esat reģistrējies We Connect3 sistēmā un savā automašīnā esat apstiprināts kā galvenais lietotājs, varat sākt darbu.

Tas arī varētu jūs interesēt

Volkswagen atruna Volkswagen

2.

Norādītās patēriņa un izmešu vērtības tika izmērītas saskaņā ar tiesību aktos noteiktajām mērīšanas metodēm. 2022. gada 1. janvārī NEDC pārbaudes cikls tika pilnībā aizstāts ar WLTP pārbaudes ciklu, tāpēc pēc šī datuma automašīnām ar jaunu tipa apstiprinājumu NEDS vērtības nav pieejamas.

Norādes neattiecas uz vienu atsevišķu automašīnu, un tās nav daļa no piedāvājuma; šīs norādes ir paredzētas tikai tam, lai varētu salīdzināt dažādus automašīnu tipus. Papildaprīkojums un piederumi (stiprinājumi, riepu izmērs, utt.) var ietekmēt attiecīgos transportlīdzekļa parametrus, piemēram, var mainīt svaru, rites pretestību un aerodinamiku, un papildus laika un satiksmes apstākļiem un individuālajam braukšanas stilam ietekmēt degvielas patēriņu, elektrības patēriņu, CO₂ izmešus un transportlīdzekļa braukšanas rādītājus. Reālistisko pārbaudes apstākļu dēļ ar WLTP izmērītās degvielas patēriņa un CO₂ izmešu vērtības daudzos gadījumos ir augstākas par vērtībām, kas tika mērītas saskaņā ar NEDC (Eiropas Jauno braukšanas ciklu). Tādējādi, sākot ar 2018. gada 1. septembri, var būt izmaiņas par transportlīdzekļiem maksājamo nodokļu apmēros. Papildinformāciju par atšķirībām starp WLTP un NEDC skatiet vietnē http://www.volkswagen.de/wltp.

Plašāka informācija par oficiālo degvielas patēriņu un oficiālajām, specifiskajām jauno vieglo automašīnu CO2 izmešu vērtībām ir atrodama dokumentā “Vadlīnijas par jaunu pasažieru automašīnu degvielas patēriņu, CO2 izmešiem un elektroenerģijas patēriņu”, kas ir pieejams visās tirdzniecības vietās un DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, D-73760 Ostfildern vai vietnē www.dat.de/co2.

3.
Lai izmantotu We Connect un We Connect Plus pakalpojumus ID. automašīnās, jums ir nepieciešams arī Volkswagen ID lietotāja konts un jāpiesakās vietnē We Connect / We Connect Plus ar lietotājvārdu un paroli. Pēc tam tiešsaistē ar Volkswagen AG ir jānoslēdz atsevišķs We Connect / We Connect Plus līgums. We Connect līguma ID. modeļu klāsta darbības laiks nav ierobežots uz trīs gadiem. We Connect Plus darbības laiks ir sākotnēji ierobežots uz trīs gadiem, un pēc šī perioda beigām to var pagarināt par maksu. Pēc automašīnas nodošanas jums būs 90 dienas laika, lai automašīnu piereģistrētu myvolkswagen.net vai We Connect ID. lietotnē (pieejama App Store un Google Play Store) un varētu izmantot We Connect Plus pakalpojumus visā bezmaksas darbības laikā, par kuru noslēgta vienošanās. Ja reģistrācija tiek veikta vēlāk, bezmaksas darbības laiks saīsinās. Noteiktus We Connect / We Connect Plus mobilos tiešsaistes pakalpojumus var izmantot tikai We Connect ID. lietotnē. Lai varētu izmantot bezmaksas lietotni, ir nepieciešams viedtālrunis, kas darbojas ar piemērotu iOS vai Android operētājsistēmu un SIM karte ar datu plānu mobilo sakaru līguma ietvaros, kas jums jau ir noslēgts vai atsevišķi jānoslēdz ar mobilo sakaru operatoru. Veicot datu apmaiņu internetā, atkarībā no jūsu mobilo sakaru tīkla tarifa, it īpaši ārzemēs, var rasties papildu izmaksas (piem., viesabonēšanas izmaksas).Mobilie tiešsaistes pakalpojumi ir pieejami tikai attiecīgi noslēgtā līguma darbības termiņā, kā arī līguma darbības termiņā tiem var tikt veiktas satura izmaiņas. Paketēs We Connect un We Connect Plus ietvertie pakalpojumi var atšķirties dažādās valstīs. Pieejamība ir atkarīga arī no automašīnas modeļa, aprīkojuma un instalētās programmatūras versijas. Tas attiecas arī uz trešo personu pakalpojumiem. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, apmeklējiet vietni: www.connect.volkswagen-we.com un vērsieties pie sava Volkswagen partnera. Lūdzu, ievērojiet arī pašreizējos vispārīgos darījumu noteikumus digitālajiem pakalpojumiem ID. modeļu klāstam.
4.
Atjauninājumu iegādei jums ir nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts, spēkā esošs We Connect līgums un jūsu kā galvenā lietotāja apliecinājums, kam nepieciešama jūsu lietotāja konta savienošana ar attiecīgo automašīnu. Turklāt ir nepieciešams, lai automašīnai būtu attiecīgajai Upgrade funkcijai nepieciešamās tehniskās funkcijas un aparatūra. Upgrade funkciju pieejamība var būt atkarīga arī no modeļa gada un ražošanas datuma. Attiecīgajai automašīnai pieejamās Upgrade funkcijas galvenais lietotājs var skatīt informācijas un izklaides sistēmas In-Car veikalā vai We Connect tīmekļa veikalā, vietnē shop.volkswagen-we.com. Maksas preces iespējams iegādāties gan In-Car veikalā, gan arī We Connect tīmekļa veikalā, izmantojot tur pieejamos maksāšanas veidus. Jūsu Volkswagen labprāt sniegs jums konsultācijas par jautājumiem saistībā ar Upgrade funkcijām un to pieejamību. Iegādātās un aktivizētās Upgrade funkcijas paliek automašīnā visu aktivizācijas periodu, tās var lietot visi vadītāji un tās nav pārnesamas uz citām automašīnām.