Upgrade funkcijas var izvēlēties un instalēt In-Car veikalā jūsu atjaunināmās VW automašīnas displejā.
1

Upgrades.
Jūsu nākotnes programma.

Pats labākais jūsu nākotnei! Pieejama papildus.

VW Connect un We Connect2 jums nodrošina piekļuvi jaunākajai mobilo tiešsaistes pakalpojumu paaudzei daudzos Volkswagen automašīnu modeļos. Pēc izvēles jau no paša sākuma pieejama tiešsaistes lietošana un neskaitāmi VW Connect vai We Connect pakalpojumi. Pēc vienreizējas aktivizēšanas un pieteikšanās ar jūsu Volkswagen ID VW Connect vai We Connect jūsu ikdienu padarīs ne tikai patīkamāku, bet arī ērtāku. Jaunums ir iespēja aktivizēt jaunas funkcijas arī pēc jūsu Volkswagen automašīnas iegādes. Papildu individualizēšana atbilstoši jūsu vajadzībām. Un pavisam vienkārši informācijas un izklaides sistēmas In-Car veikalā vai Volkswagen Connect veikalāAtver ārējo saiti. Šeit jūs, kā VW Connect vai We Connect galvenais lietotājs, varat skatīt un tiešsaistē ērti pasūtīt jūsu automašīnai pieejamās Upgrade1 funkcijas. Varat arī uz vietas saņemt konsultāciju no jūsu Volkswagen partnera un iegādāties kuponu, ko iespējams izmantot arī Upgrade funkciju iegādei mūsu veikalos.

--:--

Jūsu Volkswagen automašīna nekad nepārstāj mācīties: Jauninājumi  VW Connect vai We Connect sagatavotām automašīnām

Neatkarīgi no tā, vai jums pieder T-Roc, Tiguan, Touran vai Polo – ja jūsu VW automašīnā nav navigācijas sistēmas, šo funkciju iespējams iegādāties papildus.

Navigācija: lai zinātu, kurp doties

Nepieciešama labāka orientēšanās? Tādā gadījumā papildus aktivizējiet navigācijas funkcijas informācijas un izklaides sistēmai „Ready 2 Discover” un uzlabojiet savu automašīnu ar intuitīvu navigāciju. Aktivizējot jūs saņemsiet integrētu, intuitīvu navigāciju ar Eiropas kartes skatu un piekļuvi intereses punktiem (POI). Pēc aktivizācijas šīs funkcijas automašīnā jums ir pieejamas pastāvīgi un nav saistītas ar interneta savienojumu vai VW Connect vai We Connect līgumu. Papildus šīm praktiskajām bezsaistes funkcijām jūs varat – apvienojumā ar VW Connect Plus vai We Connect Plus licenci – piekļūt papildu noderīgiem tiešsaistes pakalpojumiem. Tādējādi jūs kā galvenais lietotājs, pateicoties tiešsaistes satiksmes informācijai, tiekat tikpat kā reāllaikā informēts par izmaiņām un briesmām jūsu maršrutā, turklāt maršrutu plānošana tiešsaistē nodrošina optimālu un paredzošu maršruta vadību. Pateicoties karšu atjaunināšanai tiešsaistē, izmantojot iestatījumu „Kopīgot atrašanās vietu”, jūsu karšu materiāls tiek automātiski regulāros laika intervālos atjaunināts jūsu informācijas un izklaides sistēmā, tiklīdz automašīna ir tiešsaistē.

Balss vadību iespējams aktivizēt papildus, lai vadītu jūsu VW automašīnas funkcijas ar balsi.

Balss vadība3: „Hallo Volkswagen

Jūsu Volkswagen automašīna jūs saprot. Ar uzrunu „Hallo Volkswagen” jūs uzsākat dabīgu sarunu – tādējādi varat droši un ērti vadīt izvēlētās funkcijas, tālruni, multividi vai navigāciju. Turklāt, aktivizējot balss vadību informācijas un izklaides sistēmai „Ready 2 Discover" 4 vai „Discover Media”, varēsiet ar balsi vadīt neskaitāmas jūsu automašīnas funkcijas. Atkarībā no automašīnas modeļa un aprīkojuma ar balsi iespējams vadīt daudzas transportlīdzekļa funkcijas. Tādējādi varēsiet pilnībā koncentrēties uz ceļu un turpmāk vēl vairāk izbaudīt braucienus ar automašīnu.

Lejuplādējiet App-Connect un lietojiet viedtālruņa savienojumus Apple CarPlay un Android Auto bez vadiem .

App Connect5: izmantojiet lietotnes automašīnā

App-Connect sniedz iespēju pārnest izvēlētas lietotnes un saturu uz jūsu Volkswagen informācijas un izklaides displeju, kas nodrošina ērtu un pārskatāmu vadību tieši redzeslokā. Tāpēc ir ļoti viegli piekļūt, piemēram, mūzikai, jaunumiem, kartēm vai audio grāmatām. Volkswagen piedāvā divas saskarnes viedtālruņu savienošanai ar daudzām iespējām: Apple CarPlay un Google Android Auto. Apple CarPlay, kā arī Google Android Auto bezvadu režīmā var lietot kā Upgrade funkciju navigācijas sistēmai „Discover Media” un „Ready 2 Discover”. Lai izvairītos no uzmanības novēršanas, braukšanas laikā var palaist tikai sertificētas lietotnes.

Papildu Upgrade funkcijas jūsu Golf

ACC ir sistēma VW Golf papildus pieejama sistēma, kas atpazīst priekšā braucošas automašīnas un automātiski ievēro saglabātu distanci līdz tām.

Automātiskā distances regulēšana ACC6: Ievēro distanci. Un ātruma ierobežojumus.

Automātiskā distances regulēšana ACC uztur jūsu iestatīto braukšanas ātrumu līdz pat 210 km/h. Kad jūsu Golf tuvojas priekšā braucošai automašīnai, ACC automātiski pielāgo braukšanas ātrumu sistēmas darbības robežu ietvaros un tādējādi var ieturēt jūsu iestatīto distanci.

Ar Upgrade funkciju iespējams Golf 8 papildus aprīkot pat ar palīgsistēmu Light Assist.

Light Assist: Neapžilbina. Gandrīz jebkurā situācijā.

Tālās gaismas regulēšana „Light Assist” parāda nakts braucienus ar Golf pavisam jaunā gaismā. Pateicoties kamerai, kas iebūvēta aiz priekšējā stikla, Light Assist sistēmas iespēju robežās var atpazīt pretī un priekšā braucošus transportlīdzekļus un automātiski pārslēgties starp tuvo un tālo gaismu. Vai gan tā nav laba perspektīva?

Par Golf 8, ceļa zīmju atpazīšanas sistēmu var uzstādīt arī vēlāk par maksu.

Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma: parāda būtisko

Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma katras kameras sistēmas iespēju robežās var atpazīt ātruma ierobežojumus, kā arī apdzīšanas aizliegumus un brīdinājuma zīmes, un parādīt tās daudzfunkciju displejā. Tādējādi satiksme būs labāk pārskatāma.

Ar Upgrade funkciju iespējams paplašināt VW Golf 8 noskaņas apgaismojuma krāsu izvēli.

Interjera apgaismojums (daudzkrāsu): Dvēseles mieram.

Piešķiriet savai Golf automašīnai izteiktu personību. Ar pamata noskaņas apgaismojuma paplašināšanu salonu var apgaismot atbilstoši garastāvoklim, pateicoties individuālai krāsu izvēlei. Interjera apgaismojumam (daudzkrāsu) Upgrade funkcija nodrošina paplašinātu krāsu komplektu un līdz ar to lielāku krāsu izvēli apgaismojuma akcentu veidošanai. Vēsāka vai siltāka gaismas palete, izgaismotā metropolē vai naktī uz tumša lauku ceļa: Katrā braucienā varat radīt sev un pasažieriem atšķirīgu, piemērotu atmosfēru.

 VW Taigo salona attēls naktī. Labi saskatāms: izmantojot Upgrade funkciju, papildus iegādātais interjera apgaismojums (efekts)

Interjera apgaismojums (efekts): spilgti informatīvs

Interjera apgaismojums (efekts) paplašina pamata interjera apgaismojumu ar intuitīvu dažādu funkciju vizualizāciju. Tas ietver no aprīkojuma atkarīgu brīdinājuma un informācijas saturu, piemēram, paātrināšanās vai durvju brīdinājuma rādījumu.

Uzziniet, kas slēpjas jūsu Volkswagen

Vai jums jau ir Golf automašīna un derīgs We Connect vai We Connect līgums? Tad jūs kā VW Connect vai We Connect galvenais lietotājs varat tagad mēnesi bez maksas izmēģināt izvēlētās funkcijas.

Upgrade funkciju pārskats jūsu Volkswagen

Šeit ir pieejams ieskats atlasītās Upgrade funkcijās, kuras var vēlāk pastāvīgi aktivizēt jūsu izvēlētajā automašīnā. Turklāt ir nepieciešams, lai automašīnai būtu attiecīgajai Upgrade funkcijai nepieciešamās tehniskās funkcijas un aparatūra. Lai noskaidrotu, kura no tām ir pieejama jūsu Volkswagen automašīnai, atveriet informācijas un izklaides sistēmas In-Car veikalu vai We Connect tīmekļa veikaluAtver ārējo saiti. Šeit galvenais lietotājs var skatīt un iegādāties jūsu automašīnai pieejamās funkcijas.

Golf 8 un modeļa varianti

Citas VW Connect / We Connect” sagatavotas automašīnas*

Navigācija

Balss vadība

App-Connect

Tālās gaismas regulēšana Light Assist

-

Noskaņas apgaismojums (daudzkrāsu)

-

Interjera apgaismojums (efekts)

-

Automātiskā distances regulēšana ACC

-

Ceļa zīmju identificēšana

-

Golf 8 un modeļa varianti

Citas VW Connect / We Connect” sagatavotas automašīnas*

* Passat Variant, Arteon, Arteon Shooting Brake, Tiguan, Tiguan Allspace, Touran, T-Roc, T-Roc kabriolets, T-Cross, Taigo, Polo

Tas arī varētu jūs interesēt

Tiešsaistes pakalpojumi. Tādējādi jūs savu Volkswagen pārveidojat par tīklā savienotu automašīnu.

Volkswagen Connect veikals. Uz digitālajiem produktiem jūsu Volkswagen automašīnai.

Vai jums ir jautājumi? Ātras atbildes vai personīgu konsultāciju par mūsu digitālajiem pakalpojumiem atradīsiet šeit.

Volkswagen atruna Volkswagen

1.
Atjauninājumu iegādei jums ir nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts, spēkā esošs VW Connect / We Connect līgums un jūsu kā galvenā lietotāja apliecinājums, kam nepieciešama jūsu lietotāja konta savienošana ar attiecīgo automašīnu. Turklāt ir nepieciešams, lai automašīnai būtu attiecīgajai Upgrade funkcijai nepieciešamās tehniskās funkcijas, aparatūra un programmatūra. Upgrade funkciju pieejamība var būt atkarīga arī no modeļa gada un ražošanas datuma. Attiecīgajai automašīnai pieejamās Upgrade funkcijas galvenais lietotājs var skatīt informācijas un izklaides sistēmas In-Car veikalā vai Volkswagen Connect veikalā connect-shop.volkswagen.com. Maksas detaļas iespējams iegādāties In-Car veikalā un / vai Volkswagen Connect veikalā , izmantojot tur redzamos un pieejamos maksāšanas veidus. Upgrade funkciju pieejamība var atšķirties tīmekļa veikalā un In-Car veikalā. Jūsu Volkswagen partneris labprāt sniegs jums konsultācijas par jautājumiem saistībā ar Upgrade funkcijām un to pieejamību. Iegādātās un aktivizētās Upgrade funkcijas paliek automašīnā visu aktivizācijas periodu, tās var lietot visi vadītāji un tās nav pārnesamas uz citām automašīnām.
2.

Lai varētu izmantot VW Connect / We Connect pakalpojumus, jums ir nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts, un jums ar lietotāja vārdu un paroli ir jāpiesakās VW Connect / We Connect. Turklāt ar Volkswagen AG ir jānoslēdz atsevišķs VW Connect vai VW Connect Plus vai We Connect vai We Connect Plus līgums tiešsaistē www.myvolkswagen.net vai izmantojot lietotni Volkswagen” (pieejama App Store un Google Play veikalā). VW Connect Plus / We Connect Plus gadījumā jums ir 90 dienas pēc automašīnas nodošanas, lai reģistrētu automašīnu vietnē www.myvolkswagen.net vai lietotnē Volkswagen“ un izmantotu pakalpojumus visā līgumā atrunātā bezmaksas darbības laikā.

Klientiem ar VW Connect un VW Connect Plus: Mobilo tiešsaistes pakalpojumu lietošana ir iespējama, izmantojot integrētu interneta savienojumu. Lai izmantotu tīmekļa radio, WLAN tīklāju un Alexa, ja ir, no ārējā mobilo sakaru partnera „Cubic Telecom“ par maksu var iegūt datu plānus, ko var izmantot daudzās Eiropas valstīs, kur ir tīkla pārklājums. Šo plānu datu apjomu var izmantot visi lietotāji un automašīnas pasažieri. Informāciju par nosacījumiem, cenām un atbalstītajām valstīm skatiet vietnē vw.cubictelecom.com. Tīmekļa radio, WLAN tīklāja un Alexa, ja ir, lietošanai var izmantot arī mobilo ierīci (piem., viedtālruni), ja tā spēj darboties kā mobilais WLAN tīklājs. Šajā gadījumā atbilstošā pakalpojuma funkcija ir pieejama tikai ar pastāvošu vai atsevišķi noslēgtu mobilo tālruņu līgumu starp jums un jūsu mobilo sakaru operatoru, un tikai attiecīgajā mobilā tīkla pārklājumā. Veicot datu apmaiņu Internetā, atkarībā no jūsu mobilo sakaru tarifa, it īpaši ārzemēs, var rasties papildu izmaksas (piemēram, viesabonēšanas maksas).

Klientiem ar We Connect un We Connect Plus: Mobilo tiešsaistes pakalpojumu lietošana ir iespējama, izmantojot integrētu interneta savienojumu. Lai izmantotu straumēšanas pakalpojumus, atsevišķas In-Car lietotnes, kā arī WLAN tīklāju, no ārējā mobilo sakaru partnera „Cubic Telecom” iespējams iegādāties maksas datu plānus un izmantot tīkla pārklājuma zonā daudzās Eiropas valstīs. Šo plānu datu apjomu var izmantot visi lietotāji un automašīnas pasažieri. Informāciju par nosacījumiem, cenām un atbalstītajām valstīm skatiet vietnē vw.cubictelecom.com. Šo pakalpojumu lietošana iespējama, arī izmantojot mobilo ierīci (piem., viedtālruni), ja tā spēj darboties kā mobilais WLAN tīklājs. Šajā gadījumā atbilstošie pakalpojumi ir pieejami tikai ar esošu vai atsevišķi noslēdzamu mobilo sakaru līgumu starp Jums un Jūsu mobilo sakaru operatoru un tikai attiecīgā mobilo sakaru tīkla pārklājuma ietvaros. Veicot datu apmaiņu Internetā, atkarībā no jūsu mobilo sakaru tarifa, it īpaši ārzemēs, var rasties papildu izmaksas (piemēram, viesabonēšanas maksas).

Lai varētu izmantot bezmaksas lietotni Volkswagen“, ir nepieciešams viedtālrunis, kas darbojas ar piemērotu iOS vai Android operētājsistēmu, un SIM karte ar datu iespēju ar esošu vai atsevišķi noslēdzamu mobilo sakaru līgumu starp Jums un Jūsu mobilo sakaru operatoru.     VW Connect un VW Connect Plus vai We Connect un We Connect Plus paketēs ietvertie pakalpojumi dažādās valstīs var atšķirties. Pieejamība ir atkarīga arī no automašīnas modeļa, aprīkojuma un instalētās programmatūras versijas. Tas attiecas arī uz trešo pušu pakalpojumu sniedzēju pakalpojumiem. Pakalpojumi ir pieejami noteiktajā līguma periodā, un līguma darbības termiņa laikā tie var tikt mainīti vai pārtraukti. Plašāku informāciju atradīsiet vietnē connect-shop.volkswagen.com un pie sava Volkswagen partnera. Informāciju par mobilo sakaru tarifu nosacījumiem varat saņemt pie sava mobilo sakaru pakalpojumu sniedzēja.

3.
Tiešsaistes balss vadība šobrīd ir pieejama šādām valodām: vācu, angļu (AK un ASV), franču, spāņu, čehu un itāļu. Valoda, kurā varat mijiedarboties ar balss vadību, ir atkarīga no jūsu informācijas un izklaides sistēmai izvēlētās valodas.
4.
„Ready 2 Discover” navigācijas funkciju balss vadība ir iespējama tikai pēc Upgrade funkcijas „Navigation” aktivizēšanas.
5.

App-Connect principā nodrošina Apple CarPlay un Android Auto tehnoloģiju lietošanu. Par abām tehnoloģijām atbild Apple un Google, kas nozīmē, ka Volkswagen AG neietekmē Apple CarPlay un Android Auto pieejamību konkrētā valstī, un tāpēc attiecīgās tehnoloģijas pieejamība dažādās valstīs var atšķirties. Apple CarPlay pieejamību var skatīt https://www.apple.com/lv/ios/feature-availability/#apple-carplay un Android Auto https://www.android.com/intl/lv_lv/auto/. Līguma darbības termiņa laikā funkcijas var tikt mainītas vai pārtrauktas. Lai izvairītos no uzmanības novēršanas, braukšanas laikā var palaist tikai sertificētas lietotnes. Lūdzu, šajā sakarā ņemiet vērā arī to, ka dažas lietotnes netiek piedāvātas katrai no divām tehnoloģijām.

Informāciju par viedtālruņu savietojamību Apple CarPlay atradīsiet https://apple.com/lv/ios/carplay/, Android Auto https://android.com/intl/lv_lv/auto/. Apple CarPlay ir Apple Inc. preču zīme. Android Auto ir Google LLC preču zīme.

6.
ACC regulē braukšanas ātrumu diapazonā no 30 km/h (20 mph) līdz 210 km/h (130 mph). Šis ātruma diapazons var atšķirties atkarībā no tirgus. Regulējumu jebkurā laikā var mainīt ACC. Kad jūs bremzējat, regulēšana tiek pārtraukta. Paātrināšanās laikā regulēšana tiek pārtraukta un pēc tam turpināta. Braucot ar pievienotu piekabi, ACC regulē mazāk dinamiski. Ja nepietiek ar ACC automātisko palēninājumu, ACC ar ziņojumu mērinstrumentu blokā aicina jūs papildus bremzēt. Turklāt deg sarkanā brīdinājuma lampiņa, un skan brīdinošs signāls. ACC inteliģentās tehnoloģijas nevar pārspēt fizikas likumus un darbojas tikai sistēmas iespēju robežās. Šī komforta uzlabošanas funkcija nekad nedrīkst būt iemesls pakļaut sevi un citus drošības riskam.