Vīrietis ar mobilo tālruni stāv pie pelēka Tiguan.

Upgrades.
Jūsu nākotnes programma.

Pats labākais jūsu nākotnei! Pieejama papildus.

VW Connect un We Connect 1 ir jūsu piekļuve mobilajiem tiešsaistes pakalpojumiem – pēc vienreizējas aktivizācijas un pieteikšanās ar Volkswagen ID jūsu braucieni kļūs vēl patīkamāki un ikdiena vēl ērtāka.

Arī pēc automašīnas iegādes jūs varat aktivizēt savu Volkswagen daudzām jaunām, individuāli pielāgojamām funkcijām – pavisam vienkārši In-Car veikalā vai Volkswagen Connect veikalāAtver ārējo saiti. Kā VW Connect vai We Connect galvenais lietotājs šeit varat apskatīt un iegādāties visus jūsu automašīnai pieejamos Upgrades2. Vai varat arī konsultēties uz vietas pie sava Volkswagen partnera. Šeit varat saņemt arī kuponus Upgrades iegādei mūsu veikalos.

--:--

Upgrades pārskats jūsu Volkswagen

Šeit atradīsiet atlasītus Upgrades, kurus Volkswagen automašīnās var aktivizēt vēlāk – tie ir atkarīgi no attiecīgajām tehniskajām funkcijām un aparatūras iespējām. Jūsu Volkswagen automašīnai pieejamos Upgrades atradīsiet informācijas un izklaides sistēmas In-Car veikalā vai Volkswagen Connect veikalāAtver ārējo saiti.

Jaunais Tiguan

Jaunais Passat

Golf 8 un modeļa varianti

Citas "VW Connect / We Connect" sagatavotas automašīnas*

Navigācija

Balss vadība

-

-

Balss asistents

-

-

App-Connect

-

Automātiskā distances regulēšana ACC

-

-

-

Tālās gaismas regulēšana „Light Assist”

-

Interjera apgaismojums (daudzkrāsu)

-

Interjera apgaismojums (efekts)

-

Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma

-

-

-

Air Care Climatronic

-

-

-

Sēdekļu apsilde

-

-

-

Navigācija

Balss vadība

-

Balss asistents

App-Connect

Automātiskā distances regulēšana ACC

-

Tālās gaismas regulēšana „Light Assist”

Interjera apgaismojums (daudzkrāsu)

Interjera apgaismojums (efekts)

Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma

-

Air Care Climatronic

-

Sēdekļu apsilde

-

* Passat Variant, Arteon, Arteon Shooting Brake, Tiguan, Tiguan Allspace, Touran, T-Roc, T-Roc Cabriolet, T-Cross, Taigo, Polo

Cenas par neierobežotu lietošanu

Upgrades ir pieejami Passat Variant, Arteon, Arteon Shooting Brake, Tiguan, Tiguan Allspace, Touran, T-Roc, T-Roc Cabriolet, T-Cross, Taigo, Polo un visiem Golf 8 modeļu variantiem. Vienreiz pasūtot un aktivizējot, Upgrade paliek automašīnā pastāvīgi un to var lietot visi braucēji.

Cena ilgstošai lietošanai

Navigācija

675 €*

Balss vadība

275 €*

Balss asistents

275 €*

App-Connect

275 €*

Automātiskā distances regulēšana ACC

389 €*

Tālās gaismas regulēšana „Light Assist”

189 €*

Interjera apgaismojums (daudzkrāsu)

59 €*

Interjera apgaismojums (efekts)

no 39 €*

Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma

59 €*

Air Care Climatronic

295 €*

Sēdekļu apsilde

385 €*

Cena ilgstošai lietošanai

675 €*

* Cenas norādītas Latvijas tirgum un ietver PVN. Cenas, kas norādītas Volkswagen Connect veikalā vai In-Car veikalā iegādes brīdī, ir juridiski saistošas. Cenas var atšķirties atkarībā no automašīnas un aprīkojuma.

Darbības laiki un izvēles

To, cik vienkārši varat atjaunināt savu Volkswagen, varat noskaidrot pats. Kā VW Connect vai We Connect galvenais lietotājs jūs gandrīz katram Upgrade vienu reizi varat rezervēt bezmaksas izmēģinājuma mēnesi**. Pēc tam jums gandrīz visiem Upgrades ir pieejami trīs darbības laiki.

1 mēnesis

Izmantojiet Upgrades elastīgi

Pēc vēlēšanās rezervējiet vēl lielāku komfortu jaunajam Tiguan un jaunajam Passat – un atkal un atkal izlemiet, kuri Upgrades jums ir vislabākie: Ar viena mēneša darbības laiku jums vienmēr ir elastīga izvēle (nav automātiska pagarinājuma).

1 gads

Izmantojiet Upgrades vienu gadu

Vai vēlaties pastāvīgi baudīt Upgrades jaunajā Tiguan un jaunajā Passat? Nekādu problēmu, vienkārši uzreiz nodrošiniet lietošanu uz visu gadu (nav automātiskas pagarināšanas).

Beztermiņa darbības laiks

Izmantojiet Upgrades bez termiņa

Ilgstoši izbaudiet vairāk no Volkswagen – ar neierobežotiem Upgrades šīs funkcijas var izmantot visi braucēji un visu automašīnas kalpošanas laiku.

** katram galvenajam lietotājam un funkcijai 

Darbības laiki un izvēles
jaunajam Tiguan un jaunajam Passat

Cena mēnesī

Cena gadā

Cena ilgstošai lietošanai

Navigācija

nav pieejama

nav pieejama

675,00 €*

Balss asistents

6,79 €*

68,50 €*

275,00 €*

App-Connect (tikai jaunajam Tiguan)

6,79 €*

68,50 €*

275,00 €*

Tālās gaismas regulēšana „Light Assist”

4,69 €*

47,50 €*

189,00 €*

Interjera apgaismojums (daudzkrāsu)

1,49 €*

14,90 €*

59,90 €*

Interjera apgaismojums (efekts)

1,49 €*

14,90 €*

59,90 €*

Air Care Climatronic (tikai jaunajam Passat)

7,29 €*

73,90 €*

295,00 €*

Sēdekļu apsilde (tikai jaunajam Passat)

9,69 €*

95,90 €*

385,00 €*

Cena mēnesī

nav pieejama

Cena gadā

nav pieejama

Cena ilgstošai lietošanai

675,00 €*

*Cenas norādītas Latvijas tirgum un ietver PVN. Cenas, kas norādītas Volkswagen Connect veikalā vai In-Car veikalā iegādes brīdī, ir juridiski saistošas. Cenas var atšķirties atkarībā no automašīnas un aprīkojuma.

Uzziniet, kas slēpjas jūsu Volkswagen

Jūs braucat ar Golf 8, jauno Tiguan vai jauno Passat, un jums jau ir VW Connect vai We Connect līgums? Tad tagad kā galvenais lietotājs izmēģiniet izvēlētās funkcijas mēnesi bez maksas.

Tas arī varētu jūs interesēt

Tiešsaistes pakalpojumi. Tādējādi jūs savu Volkswagen pārveidojat par tīklā savienotu automašīnu.

Volkswagen Connect veikals. Uz digitālajiem produktiem jūsu Volkswagen automašīnai.

Vai jums ir jautājumi? Ātras atbildes vai personīgu konsultāciju par mūsu digitālajiem pakalpojumiem atradīsiet šeit.

Volkswagen atruna Volkswagen

1.

Iegādājoties jaunu automašīnu, sākotnējā līguma periodā ir iespēja izmantot VW Connect vai VW Connect Plus vai We Connect vai We Connect Plus digitālos pakalpojumus, kas tiek piedāvāti bez maksas. Lai izmantotu VW Connect vai VW Connect Plus vai We Connect vai We Connect Plus pakalpojumus, jums ir nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts un ir jāpiesakās ar savu lietotājvārdu un paroli. Pēc veiksmīgas Volkswagen ID lietotāja konta izveides un sasaistīšanas ar savu automašīnu sākotnējā līguma darbības laikā no automašīnas, valsts, programmatūras un aprīkojuma atkarīgos digitālos pakalpojumus varat izmantot bez maksas. Šim nolūkam ar Volkswagen AG ir jānoslēdz atsevišķs VW Connect vai VW Connect Plus vai We Connect vai We Connect Plus līgums tiešsaistē www.myvolkswagen.net vai izmantojot lietotni Volkswagen” (pieejama App Store un Google Play veikalā). Faktiskais bezmaksas līguma perioda ilgums ir atkarīgs no tā, kad aktivizējat digitālos pakalpojumus. Vēlākais sākot ar deviņdesmito dienu pēc sākotnējās piegādes bez maksas piedāvātais sākotnējais līguma darbības laiks sāk automātiski samazināties. Precīzu līguma darbības laiku attiecīgi savai automašīnai varat skatīt vietnē myVolkswagen www.myvolkswagen.net.

Klientiem ar VW Connect un VW Connect Plus: Mobilo tiešsaistes pakalpojumu lietošana ir iespējama, izmantojot integrētu interneta savienojumu. Lai izmantotu tīmekļa radio, WLAN tīklāju un Alexa, ja ir, no ārējā mobilo sakaru partnera „Cubic Telecom“ par maksu var iegūt datu plānus, ko var izmantot daudzās Eiropas valstīs, kur ir tīkla pārklājums. Šo plānu datu apjomu var izmantot visi lietotāji un automašīnas pasažieri. Informāciju par nosacījumiem, cenām un atbalstītajām valstīm skatiet vietnē vw.cubictelecom.com. Tīmekļa radio, WLAN tīklāja un Alexa, ja ir, lietošanai var izmantot arī mobilo gala ierīci (piem., viedtālruni), ja tā spēj darboties kā mobilais WLAN tīklājs. Šajā gadījumā atbilstošā pakalpojuma funkcija ir pieejama tikai ar pastāvošu vai atsevišķi noslēgtu mobilo tālruņu līgumu starp jums un jūsu mobilo sakaru operatoru, un tikai attiecīgajā mobilā tīkla pārklājumā. Veicot datu apmaiņu Internetā, atkarībā no jūsu mobilo sakaru tarifa, it īpaši ārzemēs, var rasties papildu izmaksas (piemēram, viesabonēšanas maksas).

Klientiem ar We Connect un We Connect Plus: Mobilo tiešsaistes pakalpojumu lietošana ir iespējama, izmantojot integrētu interneta savienojumu. Lai izmantotu straumēšanas pakalpojumus, atsevišķas In-Car lietotnes, kā arī WLAN tīklāju, no ārējā mobilo sakaru partnera „Cubic Telecom” iespējams iegādāties maksas datu plānus un izmantot tīkla pārklājuma zonā daudzās Eiropas valstīs. Šo plānu datu apjomu var izmantot visi lietotāji un automašīnas pasažieri. Informāciju par nosacījumiem, cenām un atbalstītajām valstīm skatiet vietnē vw.cubictelecom.com. Šo pakalpojumu lietošana iespējama, arī izmantojot mobilo ierīci (piem., viedtālruni), ja tā spēj darboties kā mobilais WLAN tīklājs. Šajā gadījumā atbilstošie pakalpojumi ir pieejami tikai ar esošu vai atsevišķi noslēdzamu mobilo sakaru līgumu starp Jums un Jūsu mobilo sakaru operatoru un tikai attiecīgā mobilo sakaru tīkla pārklājuma ietvaros. Veicot datu apmaiņu Internetā, atkarībā no jūsu mobilo sakaru tarifa, it īpaši ārzemēs, var rasties papildu izmaksas (piemēram, viesabonēšanas maksas).

Lai varētu izmantot bezmaksas lietotni Volkswagen“, ir nepieciešams viedtālrunis, kas darbojas ar piemērotu iOS vai Android operētājsistēmu, un SIM karte ar datu iespēju ar esošu vai atsevišķi noslēdzamu mobilo sakaru līgumu starp Jums un Jūsu mobilo sakaru operatoru.    We Connect un We Connect Plus vai VW Connect un VW Connect Plus paketēs ietvertie pakalpojumi dažādās valstīs var atšķirties. Pieejamība ir atkarīga arī no automašīnas modeļa, aprīkojuma un instalētās programmatūras versijas. Tas attiecas arī uz trešo pušu pakalpojumu sniedzēju pakalpojumiem. Pakalpojumi ir pieejami noteiktajā līguma periodā, un līguma darbības termiņa laikā tie var tikt mainīti vai pārtraukti. Plašāku informāciju atradīsiet vietnē connect.volkswagen.com un pie sava Volkswagen partnera. Informāciju par mobilo sakaru tarifu nosacījumiem varat saņemt pie sava mobilo sakaru pakalpojumu sniedzēja. 

2.
Atjauninājumu iegādei jums ir nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts, spēkā esošs VW Connect / We Connect līgums un jūsu kā galvenā lietotāja apliecinājums, kam nepieciešama jūsu lietotāja konta savienošana ar attiecīgo automašīnu. Turklāt ir nepieciešams, lai automašīnai būtu attiecīgajai Upgrade funkcijai nepieciešamās tehniskās funkcijas, aparatūra un programmatūra. Upgrade funkciju pieejamība var būt atkarīga arī no modeļa gada un ražošanas datuma. Attiecīgajai automašīnai pieejamās Upgrade funkcijas galvenais lietotājs var skatīt informācijas un izklaides sistēmas In-Car veikalā vai Volkswagen Connect veikalā connect-shop.volkswagen.com. Maksas detaļas iespējams iegādāties In-Car veikalā un / vai Volkswagen Connect veikalā , izmantojot tur redzamos un pieejamos maksāšanas veidus. Upgrade funkciju pieejamība var atšķirties tīmekļa veikalā un In-Car veikalā. Jūsu Volkswagen partneris labprāt sniegs jums konsultācijas par jautājumiem saistībā ar Upgrade funkcijām un to pieejamību. Iegādātās un aktivizētās Upgrade funkcijas paliek automašīnā visu aktivizācijas periodu, tās var lietot visi vadītāji un tās nav pārnesamas uz citām automašīnām.