Vīrietis un sieviete ērti guļ dīvānā un skatās viedtālrunī

Personīgais komforts. Gatava līdz ar jums.

Personīgais komforts. Gatava līdz ar jums.

Jums jādodas uz biroju, un ārā ir auksts? Labi, ka jūsu elektriskā automašīna jau ir pilnībā uzlādēta un ar patīkamu salona temperatūru gaida jūs pie Wallbox vai uzlādes stacijas. Iekāpjot automašīnā, tiek aktivizēti jūsu personīgie komforta iestatījumi. Ar vārdiem „Sveiki, ID., ved mani uz darbu” tiek palaista navigācija. Pēc jūsu pieprasījuma ID. pa nakti ir arī uzinstalējis jaunāko programmatūru, izmantojot Over-the-Air atjauninājumu. Tas ir komandas darbs.

Personalizācija jūsu ID. 

Jūsu ID. jūs sagaida personīgi1: vadītāja profilā iespējams saglabāt sēdekļa stāvokli, spoguļu pozīciju, klimata iestatījumus un braukšanas palīdzības sistēmas. Iestatījumi tiek aktivizēti, kad ar savu Volkswagen ID piesakieties ID. automašīnā. Elektromobilitāte var būt tik ērta. 

Sarkans VW ID.4 GTX redzams no sāniem, vadītāja durvis ir atvērtas, sieviete nevērīgi sēž vadītāja sēdeklī
2
2.
ID.4 GTX strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 17,2–15,8; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0; efektivitātes klase: A+++.
VW ID.5 informācijas sistēmā lielā ekrānā redzama informācija par atjauninājumiem

Over-the-Air atjauninājumi jūsu ID. 

Over-the-air atjauninājumi nodrošina jaunāko Volkswagen programmatūras versiju jūsu elektriskajai automašīnai: izmantojot mobilo datu savienojumu, jūsu automašīna saņem jaunu programmatūras pakotni, ko var uzstādīt, lai uzlabotu lietošanu un komfortu un izmantotu jaunas funkcijas – bez nepieciešamības apmeklēt servisa partneri.

Ieplānojiet izbraukšanas laikus. 

Pareiza sagatavošanās padara elektromobilitāti vēl ērtāku. Tādējādi varat ar We Connect ID. lietotni iestatīt izbraukšanas laiku, līdz kuram elektriskajai automašīnai jābūt uzlādētai un jāsagaida jūs uzlādes stacijā ar patīkamu salona temperatūru. Iespējams pat iestatīt dažādus izbraukšanas laikus dažādām uzlādes vietām un nedēļas dienām. Tādējādi jūsu ID. ir labi saskaņots ar jūsu plāniem.

Sarkans VW ID.5 GTX ir novietots pie modernas mājas un tiek uzlādēts ar ID. Charger, vīrietis tuvojas automašīnai
3
3.
ID.5 GTX strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 17,1–15,6; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0; efektivitātes klase: A+++.
Sānu skats uz sarkanu VW ID.4 GTX uz kalnu fona, priekšplānā sieviete skatās uz automašīnu

Klimata kontrole jūsu ID.

Ar We Connect ID. lietotni jūs varat jau pirms brauciena iestatīt patīkamu temperatūru savas ID. automašīnas klimata kontroles sistēmā – vai nu spontāni pirms izbraukšanas vai automātiski līdz jūsu ierastajam izbraukšanas laikam. Tādējādi vasarā vienmēr iekāpsiet brīnišķīgi vēsā automašīnā. Un ziemā jūsu elektriskā automašīna jūs silti sagaidīs. Arī aizsaluši logi līdz ar to paliek pagātnē. 

Tiešsaistes balss vadība jūsu ID. 

Ja brauciena laikā vēlaties klausīties radiostaciju uz ceļa, atrast elektrisko automašīnu uzlādes stacijas vai izvēlēties citu maršrutu, jums atliek to tikai pateikt, jo jūsu ID. klausa uz vārda. Daudzas informācijas un izklaides, kā arī automašīnas funkcijas var vadīt, izmantojot intuitīvo balss vadību4, nenovēršot skatienu no ceļa. Un pats labākais: jums nav jāiegaumē balss komandas. Pietiek ar draudzīgu „Sveiki, ID.”, un jūsu ID. automašīna ir gatava uzklausīt norādījumus. 

Fahrer nutzt Sprachbedienung im VW ID.3, Ansicht von hinten ins Cockpit
5
5.
ID.3 Pro Performance: Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 13,5–12,9; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0; efektivitātes klase: A+++. ID.3 Pro S (4 un 5 durvju): Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 13,7–13,1; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0; efektivitātes klase: A+++.
VW ID.5 salona skats, skats no aizmugures uz priekšējiem sēdekļiem, stūres radu un instrumentu paneli
6,7
6.
ID.5 Pro: Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 15,9–14,6; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0; efektivitātes klase: A+++. ID.5 Pro Performance: Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 15,9–14,6; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0; efektivitātes klase: A+++.

Informācijas zvans jūsu ID. 

Jums brauciena laikā rodas jautājumi par tiešsaistes pakalpojumiem vai automašīnas lietošanu? Jūsu ID. atbilde ir tikai pogas spiediena attālumā. Nospiežot informācijas zvana taustiņu1, jūs automātiski tiksiet savienots ar Volkswagen klientu servisu, kas jums sniegs ātru informāciju un palīdzību.

Tas arī varētu jūs interesēt

Paceliet digitālās iespējas savā ID. modelī jaunā līmenī.

Ļaujieties pirmklasīgai izklaidei, ko nodrošina We Connect informācijas un izklaides sistēmā.

Tas arī varētu jūs interesēt

Volkswagen atruna Volkswagen

1.
Tikai ID. modeļiem, kas piegādāti ar vismaz Software 3.0 versiju.
4.
Tiešsaistes balss vadība šobrīd ir pieejama šādām valodām: vācu, dāņu, angļu (AK un ASV), franču, itāļu, nīderlandiešu, norvēģu, poļu, portugāļu, zviedru, spāņu un čehu.
7.

Norādītās patēriņa un izmešu vērtības tika noteiktas saskaņā ar likumīgi noteiktajām mērīšanas procedūrām. Kopš 2017. gada 1. septembra noteiktām jaunām automašīnām tiek noteikts tips, ņemot vērā pasaules mēroga saskaņoto vieglo transportlīdzekļu testa procedūru (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure – WLTP) – reālistisku pārbaudi, kas paredzēta degvielas patēriņa un CO₂ izmešu mērīšanai. No 2018. gada 1. septembra WLTP pakāpeniski aizstās Eiropas Jauno braukšanas ciklu (NEDC). Reālistisko mērīšanas apstākļu dēļ ar WLTP izmērītās degvielas patēriņa un CO₂ izmešu vērtības daudzos gadījumos ir augstākas, nekā noteiktas saskaņā ar Eiropas Jauno braukšanas ciklu. Tādējādi no 2018.gada 1.septembra var būt izmaiņas maksājamo nodokļu apmēros. Papildinformāciju par atšķirībām starp WLTP un NEDC var atrast vietnē: www.volkswagen.de/wltp.

Pašlaik vēl ir jāpaziņo Eiropas Jaunā braukšanas cikla vērtības. Jauniem automobiļiem, kuriem noteikts tips saskaņā ar WLTP, Eiropas Jaunā braukšanas cikla vērtības tiek balstītas uz WLTP vērtībām. WLTP vērtības var norādīt brīvprātīgi, kamēr tās vēl nav obligātas. Ja Eiropas Jaunā braukšanas cikla vērtības ir norādītas kā diapazoni, tās neattiecas uz konkrētu, atsevišķu automašīnu, un nav ietvertas piedāvājumā. Tās izmanto tikai dažādu transportlīdzekļu tipu salīdzināšanai. Papildu aprīkojums un piederumi (stiprinājumi, riepu izmērs, utt.) var ietekmēt attiecīgos transportlīdzekļa parametrus, piemēram, var mainīt svaru, rites pretestību un aerodinamiku, un papildus laika un satiksmes apstākļiem un individuālai braukšanas uzvedībai, degvielas patēriņu, elektrības patēriņu, CO₂ izmešus un transportlīdzekļa braukšanas rādītājus. Sīkāka informācija par oficiālo degvielas patēriņu un oficiālajām, īpašajām jauno vieglo automašīnu CO2 emisijām ir atrodama „Ceļvedī par jaunu pasažieru automašīnu degvielas patēriņu, CO2 emisijām un elektroenerģijas patēriņu”, kas ir pieejams bez maksas visās tirdzniecības vietās un DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen (www.dat.de/co2). Efektivitātes klases novērtē transportlīdzekļus, pamatojoties uz CO2 emisijām, ņemot vērā transportlīdzekļa pašmasu. Transportlīdzekļi, kas atbilst vidējiem rādītājiem, tiek novērtēti ar D. Transportlīdzekļi, kuru rezultāti ir labāki par pašreizējiem vidējiem rādītājiem, tiek novērtēti ar A+++, A++, A+, A, B vai C. Transportlīdzekļi, kuru rezultāti ir sliktāki par pašreizējiem vidējiem rādītājiem, tiek novērtēti ar E, F vai G. Šeit sniegtā informācija attiecas uz izvēlētā modeļa un tā standarta aprīkojuma EK tipa apstiprinājumu saskaņā ar Direktīvu 2007/46/EK. Konfigurācijas procesa laikā izvēlēta papildaprīkojuma dēļ jūsu konfigurētais modelis var atbilst citam tipa apstiprinājumam, nekā tas būtu gadījumā, ja papildaprīkojums nebūtu izvēlēts. Tas var izraisīt izmaiņas jūsu konfigurēta modeļa specifikācijās. Norādītās CO2 vērtības ir tika iegūtas automašīna tipa apstiprināšanas procesa laikā.