Vīrietis un sieviete ērti guļ dīvānā un skatās viedtālrunī

Personīgais komforts. Gatava līdz ar jums.

Personīgais komforts. Gatava līdz ar jums.

Jums jādodas uz biroju, un ārā ir auksts? Labi, ka jūsu elektriskā automašīna jau ir pilnībā uzlādēta un ar patīkamu salona temperatūru gaida jūs pie Wallbox vai uzlādes stacijas. Iekāpjot automašīnā, tiek aktivizēti jūsu personīgie komforta iestatījumi. Ar vārdiem „Sveiki, ID., ved mani uz darbu” tiek palaista navigācija. Pēc jūsu pieprasījuma ID. pa nakti ir arī uzinstalējis jaunāko programmatūru, izmantojot Over-the-Air atjauninājumu. Tas ir komandas darbs.

Personalizācija jūsu ID. 

Jūsu ID. jūs sagaida personīgi1: vadītāja profilā iespējams saglabāt sēdekļa stāvokli, spoguļu pozīciju, klimata iestatījumus un braukšanas palīdzības sistēmas. Iestatījumi tiek aktivizēti, kad ar savu Volkswagen ID piesakieties ID. automašīnā. Elektromobilitāte var būt tik ērta. 

Sarkans VW ID.4 GTX redzams no sāniem, vadītāja durvis ir atvērtas, sieviete nevērīgi sēž vadītāja sēdeklī
2
2.
ID.4 GTX: Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 19,3–17,2; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai patēriņa un izmešu lielumi saskaņā ar WLTP, nevis saskaņā ar NEDC. Attēli var atšķirties no piegādes stāvokļa. Informācija par patēriņu un CO2 izmešiem diapazonos atkarībā no izvēlētā automašīnas aprīkojuma.
VW ID.5 informācijas sistēmā lielā ekrānā redzama informācija par atjauninājumiem
3,4
3.
Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 18,4–16,1; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai patēriņa un izmešu lielumi saskaņā ar WLTP, nevis saskaņā ar NEDC. Informācija par patēriņu un CO2 izmešiem diapazonos atkarībā no izvēlētā automašīnas aprīkojuma.

Over-the-Air atjauninājumi jūsu ID. 

Over-the-air atjauninājumi nodrošina jaunāko Volkswagen programmatūras versiju jūsu elektriskajai automašīnai: izmantojot mobilo datu savienojumu, jūsu automašīna saņem jaunu programmatūras pakotni, ko var uzstādīt, lai uzlabotu lietošanu un komfortu un izmantotu jaunas funkcijas – bez nepieciešamības apmeklēt servisa partneri.

Ieplānojiet izbraukšanas laikus. 

Pareiza sagatavošanās padara elektromobilitāti vēl ērtāku. Tādējādi varat ar We Connect ID. lietotni iestatīt izbraukšanas laiku, līdz kuram elektriskajai automašīnai jābūt uzlādētai un jāsagaida jūs uzlādes stacijā ar patīkamu salona temperatūru. Iespējams pat iestatīt dažādus izbraukšanas laikus dažādām uzlādes vietām un nedēļas dienām. Tādējādi jūsu ID. ir labi saskaņots ar jūsu plāniem.

Sarkans VW ID.5 GTX ir novietots pie modernas mājas un tiek uzlādēts ar ID. Charger, vīrietis tuvojas automašīnai
5
5.
Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 19,2–16,9; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai patēriņa un izmešu lielumi saskaņā ar WLTP, nevis saskaņā ar NEDC. Informācija par patēriņu un CO2 izmešiem diapazonos atkarībā no izvēlētā automašīnas aprīkojuma.
Sānu skats uz sarkanu VW ID.4 GTX uz kalnu fona, priekšplānā sieviete skatās uz automašīnu

Klimata kontrole jūsu ID.

Ar We Connect ID. lietotni jūs varat jau pirms brauciena iestatīt patīkamu temperatūru savas ID. automašīnas klimata kontroles sistēmā – vai nu spontāni pirms izbraukšanas vai automātiski līdz jūsu ierastajam izbraukšanas laikam. Tādējādi vasarā vienmēr iekāpsiet brīnišķīgi vēsā automašīnā. Un ziemā jūsu elektriskā automašīna jūs silti sagaidīs. Arī aizsaluši logi līdz ar to paliek pagātnē. 

Tiešsaistes balss vadība jūsu ID. 

Ja brauciena laikā vēlaties klausīties radiostaciju uz ceļa, atrast elektrisko automašīnu uzlādes stacijas vai izvēlēties citu maršrutu, jums atliek to tikai pateikt, jo jūsu ID. klausa uz vārda. Daudzas informācijas un izklaides, kā arī automašīnas funkcijas var vadīt, izmantojot intuitīvo balss vadību6, nenovēršot skatienu no ceļa. Un pats labākais: jums nav jāiegaumē balss komandas. Pietiek ar draudzīgu „Sveiki, ID.”, un jūsu ID. automašīna ir gatava uzklausīt norādījumus. 

Fahrer nutzt Sprachbedienung im VW ID.3, Ansicht von hinten ins Cockpit
7
7.
Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 16,3–15,2; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0. Transportlīdzeklim ir pieejamas tikai patēriņa un izmešu vērtības saskaņā ar WLTP, nevis saskaņā ar NEDC. Informācija par patēriņu un CO2 izmešiem diapazonos atkarībā no izvēlētā automašīnas aprīkojuma.
VW ID.5 salona skats, skats no aizmugures uz priekšējiem sēdekļiem, stūres radu un instrumentu paneli
3,4
3.
Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 18,4–16,1; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai patēriņa un izmešu lielumi saskaņā ar WLTP, nevis saskaņā ar NEDC. Informācija par patēriņu un CO2 izmešiem diapazonos atkarībā no izvēlētā automašīnas aprīkojuma.