Vīrietis un sieviete ērti guļ dīvānā un skatās viedtālrunī

Personīgais komforts. Gatava līdz ar jums.

Personīgais komforts. Gatava līdz ar jums.

Jums jādodas uz biroju, un ārā ir auksts? Labi, ka jūsu elektriskā automašīna jau ir pilnībā uzlādēta un ar patīkamu salona temperatūru gaida jūs pie Wallbox vai uzlādes stacijas. Iekāpjot automašīnā, tiek aktivizēti jūsu personīgie komforta iestatījumi. Ar vārdiem „Sveiki, ID., ved mani uz darbu” tiek palaista navigācija. Pēc jūsu pieprasījuma ID. pa nakti ir arī uzinstalējis jaunāko programmatūru, izmantojot Over-the-Air atjauninājumu. Tas ir komandas darbs.

Personalizācija jūsu ID. 

Jūsu ID. jūs sagaida personīgi1: vadītāja profilā iespējams saglabāt sēdekļa stāvokli, spoguļu pozīciju, klimata iestatījumus un braukšanas palīdzības sistēmas. Iestatījumi tiek aktivizēti, kad ar savu Volkswagen ID piesakieties ID. automašīnā. Elektromobilitāte var būt tik ērta. 

Sarkans VW ID.4 GTX redzams no sāniem, vadītāja durvis ir atvērtas, sieviete nevērīgi sēž vadītāja sēdeklī
2
2.
ID.4 GTX: Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 19,3–17,2; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai patēriņa un izmešu lielumi saskaņā ar WLTP, nevis saskaņā ar NEDC. Attēli var atšķirties no piegādes stāvokļa. Informācija par patēriņu un CO2 izmešiem diapazonos atkarībā no izvēlētā automašīnas aprīkojuma.
VW ID.5 informācijas sistēmā lielā ekrānā redzama informācija par atjauninājumiem
3,4
3.
Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 18,4–16,1; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai patēriņa un izmešu lielumi saskaņā ar WLTP, nevis saskaņā ar NEDC. Informācija par patēriņu un CO2 izmešiem diapazonos atkarībā no izvēlētā automašīnas aprīkojuma.

Over-the-Air atjauninājumi jūsu ID. 

Over-the-air atjauninājumi nodrošina jaunāko Volkswagen programmatūras versiju jūsu elektriskajai automašīnai: izmantojot mobilo datu savienojumu, jūsu automašīna saņem jaunu programmatūras pakotni, ko var uzstādīt, lai uzlabotu lietošanu un komfortu un izmantotu jaunas funkcijas – bez nepieciešamības apmeklēt servisa partneri.

Ieplānojiet izbraukšanas laikus. 

Pareiza sagatavošanās padara elektromobilitāti vēl ērtāku. Tādējādi varat ar We Connect ID. lietotni iestatīt izbraukšanas laiku, līdz kuram elektriskajai automašīnai jābūt uzlādētai un jāsagaida jūs uzlādes stacijā ar patīkamu salona temperatūru. Iespējams pat iestatīt dažādus izbraukšanas laikus dažādām uzlādes vietām un nedēļas dienām. Tādējādi jūsu ID. ir labi saskaņots ar jūsu plāniem.

Sarkans VW ID.5 GTX ir novietots pie modernas mājas un tiek uzlādēts ar ID. Charger, vīrietis tuvojas automašīnai
5
5.
Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 19,2–16,9; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai patēriņa un izmešu lielumi saskaņā ar WLTP, nevis saskaņā ar NEDC. Informācija par patēriņu un CO2 izmešiem diapazonos atkarībā no izvēlētā automašīnas aprīkojuma.
Sānu skats uz sarkanu VW ID.4 GTX uz kalnu fona, priekšplānā sieviete skatās uz automašīnu

Klimata kontrole jūsu ID.

Ar We Connect ID. lietotni jūs varat jau pirms brauciena iestatīt patīkamu temperatūru savas ID. automašīnas klimata kontroles sistēmā – vai nu spontāni pirms izbraukšanas vai automātiski līdz jūsu ierastajam izbraukšanas laikam. Tādējādi vasarā vienmēr iekāpsiet brīnišķīgi vēsā automašīnā. Un ziemā jūsu elektriskā automašīna jūs silti sagaidīs. Arī aizsaluši logi līdz ar to paliek pagātnē. 

Tiešsaistes balss vadība jūsu ID. 

Ja brauciena laikā vēlaties klausīties radiostaciju uz ceļa, atrast elektrisko automašīnu uzlādes stacijas vai izvēlēties citu maršrutu, jums atliek to tikai pateikt, jo jūsu ID. klausa uz vārda. Daudzas informācijas un izklaides, kā arī automašīnas funkcijas var vadīt, izmantojot intuitīvo balss vadību6, nenovēršot skatienu no ceļa. Un pats labākais: jums nav jāiegaumē balss komandas. Pietiek ar draudzīgu „Sveiki, ID.”, un jūsu ID. automašīna ir gatava uzklausīt norādījumus. 

Fahrer nutzt Sprachbedienung im VW ID.3, Ansicht von hinten ins Cockpit
7
7.
Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 16,3–15,2; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0. Transportlīdzeklim ir pieejamas tikai patēriņa un izmešu vērtības saskaņā ar WLTP, nevis saskaņā ar NEDC. Informācija par patēriņu un CO2 izmešiem diapazonos atkarībā no izvēlētā automašīnas aprīkojuma.
VW ID.5 salona skats, skats no aizmugures uz priekšējiem sēdekļiem, stūres radu un instrumentu paneli
3,4
3.
Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 18,4–16,1; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai patēriņa un izmešu lielumi saskaņā ar WLTP, nevis saskaņā ar NEDC. Informācija par patēriņu un CO2 izmešiem diapazonos atkarībā no izvēlētā automašīnas aprīkojuma.

Informācijas zvans jūsu ID. 

Jums brauciena laikā rodas jautājumi par tiešsaistes pakalpojumiem vai automašīnas lietošanu? Jūsu ID. atbilde ir tikai pogas spiediena attālumā. Nospiežot informācijas zvana taustiņu1, jūs automātiski tiksiet savienots ar Volkswagen klientu servisu, kas jums sniegs ātru informāciju un palīdzību.

Volkswagen atruna Volkswagen

1.
Tikai ID. modeļiem, kas piegādāti ar vismaz Software 3.0 versiju.
4.

Norādītās patēriņa un izmešu vērtības tika izmērītas saskaņā ar tiesību aktos noteiktajām mērīšanas metodēm. 2022. gada 1. janvārī NEDC pārbaudes cikls tika pilnībā aizstāts ar WLTP pārbaudes ciklu, tāpēc pēc šī datuma automašīnām ar jaunu tipa apstiprinājumu NEDS vērtības nav pieejamas.

Norādes neattiecas uz vienu atsevišķu automašīnu, un tās nav daļa no piedāvājuma; šīs norādes ir paredzētas tikai tam, lai varētu salīdzināt dažādus automašīnu tipus. Papildaprīkojums un piederumi (stiprinājumi, riepu izmērs, utt.) var ietekmēt attiecīgos transportlīdzekļa parametrus, piemēram, var mainīt svaru, rites pretestību un aerodinamiku, un papildus laika un satiksmes apstākļiem un individuālajam braukšanas stilam ietekmēt degvielas patēriņu, elektrības patēriņu, CO₂ izmešus un transportlīdzekļa braukšanas rādītājus. Reālistisko pārbaudes apstākļu dēļ ar WLTP izmērītās degvielas patēriņa un CO₂ izmešu vērtības daudzos gadījumos ir augstākas par vērtībām, kas tika mērītas saskaņā ar NEDC (Eiropas Jauno braukšanas ciklu). Tādējādi, sākot ar 2018. gada 1. septembri, var būt izmaiņas par transportlīdzekļiem maksājamo nodokļu apmēros. Papildinformāciju par atšķirībām starp WLTP un NEDC skatiet vietnē http://www.volkswagen.de/wltp.

Plašāka informācija par oficiālo degvielas patēriņu un oficiālajām, specifiskajām jauno vieglo automašīnu CO2 izmešu vērtībām ir atrodama dokumentā “Vadlīnijas par jaunu pasažieru automašīnu degvielas patēriņu, CO2 izmešiem un elektroenerģijas patēriņu”, kas ir pieejams visās tirdzniecības vietās un DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, D-73760 Ostfildern vai vietnē www.dat.de/co2.

6.
Tiešsaistes balss vadība šobrīd ir pieejama šādām valodām: vācu, dāņu, angļu (AK un ASV), franču, itāļu, nīderlandiešu, norvēģu, poļu, portugāļu, zviedru, spāņu un čehu.
8.
Lai izmantotu We Connect un We Connect Plus pakalpojumus ID. automašīnās, jums ir nepieciešams arī Volkswagen ID lietotāja konts un jāpiesakās vietnē We Connect / We Connect Plus ar lietotājvārdu un paroli. Pēc tam tiešsaistē ar Volkswagen AG ir jānoslēdz atsevišķs We Connect / We Connect Plus līgums. We Connect līguma ID. modeļu klāsta darbības laiks nav ierobežots uz trīs gadiem. We Connect Plus darbības laiks ir sākotnēji ierobežots uz trīs gadiem, un pēc šī perioda beigām to var pagarināt par maksu. Pēc automašīnas nodošanas jums būs 90 dienas laika, lai automašīnu piereģistrētu myvolkswagen.net vai We Connect ID. lietotnē (pieejama App Store un Google Play Store) un varētu izmantot We Connect Plus pakalpojumus visā bezmaksas darbības laikā, par kuru noslēgta vienošanās. Ja reģistrācija tiek veikta vēlāk, bezmaksas darbības laiks saīsinās. Noteiktus We Connect / We Connect Plus mobilos tiešsaistes pakalpojumus var izmantot tikai We Connect ID. lietotnē. Lai varētu izmantot bezmaksas lietotni, ir nepieciešams viedtālrunis, kas darbojas ar piemērotu iOS vai Android operētājsistēmu un SIM karte ar datu plānu mobilo sakaru līguma ietvaros, kas jums jau ir noslēgts vai atsevišķi jānoslēdz ar mobilo sakaru operatoru. Veicot datu apmaiņu internetā, atkarībā no jūsu mobilo sakaru tīkla tarifa, it īpaši ārzemēs, var rasties papildu izmaksas (piem., viesabonēšanas izmaksas).Mobilie tiešsaistes pakalpojumi ir pieejami tikai attiecīgi noslēgtā līguma darbības termiņā, kā arī līguma darbības termiņā tiem var tikt veiktas satura izmaiņas. Paketēs We Connect un We Connect Plus ietvertie pakalpojumi var atšķirties dažādās valstīs. Pieejamība ir atkarīga arī no automašīnas modeļa, aprīkojuma un instalētās programmatūras versijas. Tas attiecas arī uz trešo personu pakalpojumiem. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, apmeklējiet vietni: www.connect.volkswagen-we.com un vērsieties pie sava Volkswagen partnera. Lūdzu, ievērojiet arī pašreizējos vispārīgos darījumu noteikumus digitālajiem pakalpojumiem ID. modeļu klāstam.