Touareg un Car-Net
1
Touareg un Car-Net
1
Touareg un Car-Net
1
Touareg un Car-Net
1

Visa Car-Net pasaule jūsu Touareg automašīnā

Visa Car-Net pasaule jūsu Touareg automašīnā

Integrēts savienojums. Touareg.

Internets un digitālie pakalpojumi ir kļuvuši par neatņemamu mūsu dzīves daļu, un kādēļ lai tie nebūtu pieejami arī automašīnā? Touareg automašīnās sērijveidā pēc aktivizācijas var izmantot Car-Net mobilos tiešsaistes pakalpojumus, kas pieejami jaunā līmenī: maksimālā savienojamība.

Car-Net priekšnoteikumi

 • VW Touareg ar eSIM
  VW Touareg ar eSIM

Savienojamības pieredze

 • VW Touareg ar eSIM
  VW Touareg ar eSIM

Iebūvētā eSIM karte nodrošina piekļuvi internetam un Car-Net mobilo tiešsaistes pakalpojumu pasaulei. Jūs vienmēr zināsiet jaunāko informāciju un varēsiet izbaudīt izklaides iespējas. 

Guide & Inform Premium

Meklējiet aizraujošas vietas Jūsu apkārtnē, saņemiet jaunāko satiksmes informāciju tieši no interneta, un izmantojiet vēl citas šī pakalpojuma priekšrocības. Touareg ekskluzīvajā “Guide & Inform Premium” paketē jaunie interneta radio un hibrīda radio pakalpojumi nodrošina transportlīdzeklim neierobežotu izklaidi.  Pateicoties tiešsaistes maršruta aprēķinam, 3D pilsētas skatam atlasītās pilsētās, satelītu kartēm un papildu materiāliem tiešsaistes atjauninājumos, navigācija kļūst vēl viedāka un skaidrāka. Tagad varat ne tikai skatīt jaunākās ziņas, bet arī tās noklausīties.

 • VW Touareg Discover Pro radio
  VW Touareg Discover Pro radio

Bezgalīgas izklaides iespējas

 • VW Touareg Discover Pro radio
  VW Touareg Discover Pro radio

Izmantojot tīmekļa radio, jebkurā vietā varēsiet piekļūt mīļākajām radiostacijām un aplādēm. Ja izmantosiet parasto radiouztvērēju un izbrauksiet ārpus apraides zonas, hibrīdradio funkcija automātiski pārslēgs no virszemes apraides uz straumēšanu no interneta. Un jūsu iecienītākā stacija turpina darboties.

Lai izbaudītu tīmekļa radio un hibrīdradio funkcijas, jāiegādājas eSIM kartes datu plāni vai jāizmanto savs datu savienojums.

Security & Service

Ar Security & Service jūsu ceļš būs ērtāks. Car-Net pakalpojumu pakete ļauj mobilajā ierīcē piekļūt svarīgām transportlīdzekļa funkcijām, kā arī apvieno elastīgumu un pārredzamību, lai sniegtu vēl lielāku komfortu. Neatkarīgi no tā, vai ir paredzēta pakalpojumu plānošana, automātisku negadījumu ziņošana, avārijas izsaukums, tiešsaistes sildīšanas sildītājs vai tiešsaistes pretaizdzīšanas signalizācijas sistēma: jūsu personīgie pakalpojumi palīdzēs gandrīz katrā situācijā un sniegs visu svarīgāko informāciju par jūsu pārvietošanās iespējām.

 • VW Touareg braukšanas ieraksts
  VW Touareg braukšanas ieraksts

Jums pieejams

 • VW Touareg braukšanas ieraksts
  VW Touareg braukšanas ieraksts

Ar ārkārtas zvanu pakalpojumu saņemsiet palīdzību ārkārtas situācijā. Izmantojot pakalpojumu "ārkārtas zvanu pakalpojums", jums tiks sniegta palīdzība ārkārtas gadījumos. Tiklīdz Volkswagen automašīna konstatēs negadījumu, pakalpojums izveidos savienojumu ar Volkswagen ārkārtas izsaukumu centru un nosūtīs svarīgu informāciju glābšanas dienestam. Jums ir arī iespēja manuāli izsaukt palīdzību, nospiežot tikai vienu pogu. 

Vienmēr paturiet Touareg savā redzeslokā

We Connect lietotnes lejupielāde

We Connect lietotnes lejupielāde

Savienojieties ar savu Touareg: Izbaudiet visas Car-Net priekšrocības vienā lietotnē.

Volkswagen atruna

1.
Lai varētu izmantot Car Net pakalpojumus, jums ir nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts, un pēc tam jums jāpiesakās ar lietotāja vārdu un paroli. Pēc tam tiešsaistē ar Volkswagen AG ir jānoslēdz atsevišķs līgums. Lai visā darbības laikā varētu izmantot pakalpojumus, pēc transportlīdzekļa nodošanas jums būs 90 dienas laiks, lai reģistrētu transportlīdzekli portal.volkswagen-we.com. Ja reģistrācija tiek veikta vēlāk, bezmaksas darbības laiks saīsinās. Car-Net mobilo tiešsaistes pakalpojumu izmantošana tiek nodrošināta ar integrētā interneta savienojuma palīdzību. Ar to saistītās datu izmaksas, izņemot tīmekļa radio un hibrīdradio pakalpojumus, Eiropas robežās tīkla uztveršanas zonā sedz Volkswagen AG. Lai izmantotu tīmekļa radio un hibrīdradio pakalpojumus, kā arī WLAN tīklāju, no ārējā mobilo sakaru partnera „Cubic Telecom” par maksu var iegūt datu plānus, ko var izmantot daudzās Eiropas valstīs, kur ir tīkla pārklājums. Lai uzzinātu cenas un atbalstītās valstis, apmeklējiet vietni: vw.cubictelecom.com. Alternatīvi tīmekļa radio un hibrīdradio pakalpojumam un mediju straumēšanas nodrošināšanai var izmantot mobilo gala iekārtu (piem., viedtālruni), ja tas spēj darboties kā mobilais WLAN tīklājs. Šajā gadījumā atbilstošie pakalpojumi ir pieejami tikai ar pastāvošu vai atsevišķi noslēgtu mobilo tālruņu līgumu starp jums un jūsu mobilo pakalpojumu sniedzēju, un tikai attiecīgajā mobilā tīkla pārklājumā. Saņemot datu plānus no interneta, atkarībā no jūsu mobilo sakaru tīkla tarifa (it īpaši ārzemēs) var rasties papildu izmaksas (piem., viesabonēšanas izmaksas). Lai varētu izmantot bezmaksas We Connect lietotni, ir nepieciešams viedtālrunis, kas darbojas ar piemērotu iOS vai Android operētājsistēmu un SIM karte ar datu plānu mobilo sakaru līguma ietvaros, kas jums jau ir noslēgts vai atsevišķi jānoslēdz ar mobilo sakaru operatoru. Atsevišķi, pakotnēs aprakstītie Car Net pakalpojumi („Guide & Inform Premium“ un „Security & Service“) atsevišķās valstīs var nebūt pieejami. Pakalpojumi ir pieejami attiecīgi līguma laikā, un līguma darbības laikā to saturs var mainīties. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, apmeklējiet vietni: portal.volkswagen-we.com un savu Volkswagen partneri. Lai iegūtu informāciju par mobilajiem tarifiem, sazinieties ar bezvadu pakalpojumu sniedzēju.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there