Touareg un Car-Net
1
Touareg un Car-Net
1
Touareg un Car-Net
1
Touareg un Car-Net
1

Visa Car-Net pasaule jūsu Touareg automašīnā

Visa Car-Net pasaule jūsu Touareg automašīnā

Integrēts savienojums. Touareg.

Internets un digitālie pakalpojumi ir kļuvuši par neatņemamu mūsu dzīves daļu, un kādēļ lai tie nebūtu pieejami arī automašīnā? Touareg automašīnās sērijveidā pēc aktivizācijas var izmantot Car-Net mobilos tiešsaistes pakalpojumus, kas pieejami jaunā līmenī: maksimālā savienojamība.

Car-Net priekšnoteikumi

Savienojamības pieredze

Iebūvētā eSIM karte nodrošina piekļuvi internetam un Car-Net mobilo tiešsaistes pakalpojumu pasaulei. Jūs vienmēr zināsiet jaunāko informāciju un varēsiet izbaudīt izklaides iespējas. 

Guide & Inform Premium

Meklējiet aizraujošas vietas Jūsu apkārtnē, saņemiet jaunāko satiksmes informāciju tieši no interneta, un izmantojiet vēl citas šī pakalpojuma priekšrocības. Touareg ekskluzīvajā “Guide & Inform Premium” paketē jaunie interneta radio un hibrīda radio pakalpojumi nodrošina transportlīdzeklim neierobežotu izklaidi.  Pateicoties tiešsaistes maršruta aprēķinam, 3D pilsētas skatam atlasītās pilsētās, satelītu kartēm un papildu materiāliem tiešsaistes atjauninājumos, navigācija kļūst vēl viedāka un skaidrāka. Tagad varat ne tikai skatīt jaunākās ziņas, bet arī tās noklausīties.

Bezgalīgas izklaides iespējas

Izmantojot tīmekļa radio, jebkurā vietā varēsiet piekļūt mīļākajām radiostacijām un aplādēm. Ja izmantosiet parasto radiouztvērēju un izbrauksiet ārpus apraides zonas, hibrīdradio funkcija automātiski pārslēgs no virszemes apraides uz straumēšanu no interneta. Un jūsu iecienītākā stacija turpina darboties.

Lai izbaudītu tīmekļa radio un hibrīdradio funkcijas, jāiegādājas eSIM kartes datu plāni vai jāizmanto savs datu savienojums.

Security & Service

Ar Security & Service jūsu ceļš būs ērtāks. Car-Net pakalpojumu pakete ļauj mobilajā ierīcē piekļūt svarīgām transportlīdzekļa funkcijām, kā arī apvieno elastīgumu un pārredzamību, lai sniegtu vēl lielāku komfortu. Neatkarīgi no tā, vai ir paredzēta pakalpojumu plānošana, automātisku negadījumu ziņošana, avārijas izsaukums, tiešsaistes sildīšanas sildītājs vai tiešsaistes pretaizdzīšanas signalizācijas sistēma: jūsu personīgie pakalpojumi palīdzēs gandrīz katrā situācijā un sniegs visu svarīgāko informāciju par jūsu pārvietošanās iespējām.

Jums pieejams

Ar ārkārtas zvanu pakalpojumu saņemsiet palīdzību ārkārtas situācijā. Izmantojot pakalpojumu "ārkārtas zvanu pakalpojums", jums tiks sniegta palīdzība ārkārtas gadījumos. Tiklīdz Volkswagen automašīna konstatēs negadījumu, pakalpojums izveidos savienojumu ar Volkswagen ārkārtas izsaukumu centru un nosūtīs svarīgu informāciju glābšanas dienestam. Jums ir arī iespēja manuāli izsaukt palīdzību, nospiežot tikai vienu pogu. 

Vienmēr paturiet Touareg savā redzeslokā