We Connect pakalpojums Komforts - kā radīts tieši jums
1
We Connect pakalpojums Komforts - kā radīts tieši jums
1
We Connect pakalpojums Komforts - kā radīts tieši jums
1
We Connect pakalpojums Komforts - kā radīts tieši jums
1

Komforts.
Kā radīts tieši jums.

Komforts.
Kā radīts tieši jums.

Jums nepieciešama automašīna, bet tās atslēga atrodas pie jūsu partnera? Nosūtiet to vienkārši ar viedtālruni. Pateicoties personalizācijai, jūsu personīgie iestatījumi tiks aktivizēti vienā mirklī. Jūtieties kā mājās – pat ceļā uz biroju: vienkārši pasakiet „Aizved mani uz darbu”, un jūsu Volkswagen uzsāks navigāciju. Jo tagad tas jūs saprot daudz labāk nekā jebkad agrāk. Tas ir komandas darbs.

Tiešsaistes stāvēšanas sildītājs

Aukstās dienās iesildiet savu automašīnu jau iepriekš, kamēr paši vēl brokastojat. Izmantojot tiešsaistes stāvēšanas sildītāja* pakalpojumu, jūs varat arī izmantot lietotni "We Connect", lai iestatītu izbraukšanas laikus, tāpēc jūs vienmēr atradīsit apsildītu un atkausētu transportlīdzekli.

* Tikai kopā ar papildus aprīkojamo autonomo apsildi.

We Connect - ar viedtālruņa palīdzību pirms brauciena lieciet kondicionēt gaisu automašīnā
We Connect - Jūsu viedtālrunis kļūst par automašīnas atslēgu

Mobilā atslēga

Atā, atslēgas meklēšana – jūsu viedtālrunis kā mobilā atslēga* vienā mirklī atslēgs un iedarbinās jūsu Volkswagen. Nosūtiet pārējās digitālās atslēgas saviem draugiem un ģimenes locekļiem, ļaujot bez sarežģījumiem lietot jūsu automašīnu.

*Pieejams tikai ar papildus pieejamo navigācijas sistēmu „Discover Pro” un kopā ar We Connect lietotni. Sākotnēji Passat un Arteon ir pieejamas piecas bezmaksas atslēgas. Iegādājoties funkciju, arī Golf ir pieejamas piecas mobilās atslēgas. Mobilās atslēgas var aktivizēt 4 gadu laikā pēc We Connect līguma noslēgšanas. Mobilās atslēgas nodošanai nepieciešama atslēgas nosūtītāja identitātes pārbaude, izmantojot Volkswagen Ident procedūru. Pēc instalēšanas saderīgā viedtālrunī mobilajai atslēgai ir ar terminālu saistīts viena gada derīguma termiņš.

Personalizācija

Jūsu Volkswagen automašīna jūs identificēs un atkarībā no jūsu VW konta un pirmreizējās pieteikšanās transportlīdzeklī pilnīgi automātiski un atkarībā no aprīkojuma aktivizēs jūsu daudzo sistēmu personīgos iestatījumus: no sēdekļu, klimata kontroles, informācijas un izklaides sistēmas un navigācijas līdz pat autovadītāja asistenta palīgsistēmai. Maksimāls komforts, mainot transportlīdzekli un dažādiem lietotājiem.

We Connect - vienkārši ņemiet līdzi personalizētus iestatījumus
We Connect - tiešsaistes balss vadība

Tiešsaistes balss vadība

Izmantojot pēc izvēles pieejamās balss vadības* tiešsaistes jauninājumus, iegūsiet vēl labāka līmeņa balss vadības funkciju. Izvēlieties tiešsaistē savu iecienīto mūziku, meklējiet iecienītāko tīmekļa radiostaciju ar balss ievadi un navigācijas laikā izmantojiet intuitīvās mērķa ievades priekšrocības. Jaunajā Golf turklāt varat diktēt e-pastus, kā arī likt tos nolasīt vai lietot savas In-Car lietotnes – nenovēršot skatienu no ceļa.

* (Tiešsaistes) balss vadība šobrīd ir pieejama šādām valodām: vācu, angļu (AK un ASV), franču, spāņu, čehu un itāliešu. 

Volkswagen atruna

1.
Lai varētu izmantot We Connect pakalpojumus, jums ir nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts, un pēc tam jums ar lietotāja vārdu un paroli ir jāpiesakās pakalpojumā We Connect. Pēc tam tiešsaistē ar Volkswagen AG ir jānoslēdz atsevišķs We Connect vai We Connect Plus līgums. Pakalpojuma We Connect Plus izmantošanai pēc automašīnas nodošanas jums būs 90 dienas laika, lai automašīnu piereģistrētu portālā: www.portal.volkswagen-we.com un varētu izmantot pakalpojumus visā bezmaksas darbības laikā, par kādu noslēgta vienošanās.We Connect mobilo tiešsaistes pakalpojumu izmantošana tiek nodrošināta ar integrētā interneta savienojuma palīdzību. Ar to saistītās datu izmaksas, kas rodas Eiropā, sedz Volkswagen AG tīkla pārklājuma ietvaros, izņemot pakalpojumus „Streaming & Internet”, kā arī atsevišķas In-Car lietotnes. Lai izmantotu Streaming & Internet pakalpojumus, atsevišķas In-Car lietotnes, kā arī WLAN tīklāju, no ārējā mobilo sakaru partnera „Cubic Telecom” par maksu var iegūt datu plānus, ko var izmantot daudzās Eiropas valstīs, kur ir tīkla pārklājums. Lai uzzinātu cenas un atbalstītās valstis, apmeklējiet vietni: https://vw.cubictelecom.com. Alternatīvi tīmekļa radio un multivides straumēšanas nodrošināšanai var izmantot mobilo ierīci (piem., viedtālruni), ja tas spēj darboties kā mobilais WLAN tīklājs. Šajā gadījumā atbilstošie pakalpojumi ir pieejami tikai ar pastāvošu vai atsevišķi noslēgtu mobilo tālruņu līgumu starp jums un jūsu mobilo pakalpojumu sniedzēju, un tikai attiecīgajā mobilā tīkla pārklājumā. Saņemot datu plānus no interneta, atkarībā no jūsu mobilo sakaru tīkla tarifa (it īpaši ārzemēs) var rasties papildu izmaksas (piem., viesabonēšanas izmaksas). Lai varētu izmantot bezmaksas We Connect lietotni, ir nepieciešams viedtālrunis, kas darbojas ar piemērotu iOS vai Android operētājsistēmu un SIM karte ar datu plānu mobilo sakaru līguma ietvaros, kas jums jau ir noslēgts vai atsevišķi jānoslēdz ar mobilo sakaru operatoru.  Pakotnēs aprakstīto We Connect un We Connect Plus atsevišķo pakalpojumu pieejamība dažādās valstīs var atšķirties un ir atkarīga no automašīnas un aprīkojuma. Pakalpojumi ir pieejami tikai attiecīgi noslēgtā līguma darbības termiņā, kā arī līguma darbības termiņā tiem var tikt veiktas satura izmaiņas vai arī tie var tikt izbeigti. Plašāku informāciju atradīsiet vietnē www.portal.volkswagen-we.com un pie sava Volkswagen sadarbības partnera. Informāciju par mobilo sakaru tarifu nosacījumiem varat saņemt pie sava mobilā tīkla operatora.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there