ID. Buzz novietots kalnu ainavas priekšā.

Pasūtiet jauno
ID. Buzz jau tagad

Pilnībā elektrisks, savienots un pilnīgi jauns koncepts.

Pilnībā elektrisks, savienots un pilnīgi jauns koncepts.

  • Cena no64 289 € ar PVN
  • WLTP diapazons402 – 423 km
  • Uzlādes laiks no 5% līdz 80%:aptuveni 30 minūtēs

  ID. Buzz ir gatavs no jauna definēt mobilitātes nākotni

  Iepazīstieties ar jaunās paaudzes mobilitāti — inovatīvo ID. Buzz. Tas ir pirmais pilnībā elektriskais Volkswagen furgons: Daudzfunkcionāls, pilnībā savienots ar tīklu un pārdomāts — ģimenei, draugiem un ikdienas dzīves izaicinājumiem. Atklājiet ID. Buzz vizionāro dizainu, kas apvieno kompaktu izmēru ar plašumu, inovatīvām tehnoloģijām un ilgtspēju. Ļaujieties izmantot plašās savienojamības un digitālās funkcijas, piemēram, viedo ID. Inspire Light. Lai jaunais ID. Buzz parāda, ko nozīmē mūsdienīga elektromobilitāte.

  Dizains jaunam laikmetam

  Izteiksmīgais ID. Buzz dizains ir veltījums oriģinālajam VW Transporter, taču ar savu raksturu — pēc vēlmēm pieejams četrās divkrāsu kombinācijās un apvieno modernas proporcijas ar inovatīvām tehnoloģijām. Piemēram, pilnībā pārstrādātā automobiļa salona ideja piedāvā vairāk vietas un daudzveidību ar viegli regulējamiem sēdekļiem, savukārt pielāgojamais noskaņas apgaismojums pēc izvēles var būt līdz pat 30 krāsās. Jaunais ID. Buzz ir ārkārtīgi plašs ar inovatīvu apgaismojumu — tas ir iespaidīgs visos aspektos.

  ID. Buzz novietots pie mājas ar atvērtām sānu durvīm.

  Ilgtspējīga mobilitāte katrā detaļā

  Visaptveroša ilgtspēja klimatam nekaitīgai nākotnei — tāds ir mūsu mērķis ar jauno ID. Buzz. Tāpēc mēs ne tikai piegādāsim to ar nulles CO2, bet arī jūsu braucieni ar to būs pilnībā bez CO2. Kā papildinājums ir pieejama arī uzlāde ar ID. Charger. Uzlādējiet savu ID. Buzz ar sertificētu Volkswagen Naturstrom®, jūs arī uz ceļa varat braukt ar klimatam draudzīgu akumulatoru — līdz pat 423 kilometriem ar vienu uzlādi. Turklāt, pateicoties tam, ka salonā nav izmantota dzīvnieku āda un ir plaši izmantoti otrreizēji pārstrādāti materiāli, ID. Buzz arī līdzsvaro ilgtspēju un komfortu.

  The cockpit of the ID. Buzz.

  Izbaudiet rītdienas tehnoloģijas jau šodien

  Plaša savienojamība, pateicoties V2X tehnoloģijai, pēc izvēles ar vairāk nekā 30 vadītāja asistentiem, kā arī laba redzamība, izmantojot papildu LED matricas lukturus — jaunais ID. Buzz var lepoties ar daudzām digitālām funkcijām un piedāvā augstu komforta un kvalitātes līmeni. Tā kā tajā pastāvīgi atrodas SIM karte, tas vienmēr ir tiešsaistē. Tas nozīmē, ka varat viegli atjaunināt ID. Buzz digitālās funkcijas. Atjauninājumi pa gaisu, izmantojot We Connect, ļauj viegli atjaunināt programmatūru ar tikai vienu pogas spiedienu.

  Vai esat gatavs elektromobilitātei?

  ID App screen

  Ar mūsu jauno Volkswagen EV Check lietotni Jūs varat analizēt savu braukšanas paradumus un uzzināt, vai esat gatavi elektromobilitātei - un kurš Volkswagen elektromobilis ir Jums vispiemērotākais. Jūsu personīgais profils parāda, kā būtu, piemēram, braukt ar jauno ID.3, cik tālu Jūs ar to nokļūtu, cik tas maksā, kur ir nākamā uzlādes stacija un cik ilgi tas lādējas. ID.3 Jūs varat atklāt arī lietotnē ar paplašināto realitāti. Tas izklausās pēc zinātniskās fantastikas, taču tā jau šodien ir realitāte. Vienkārši izmēģiniet!

  Iet uz App StoreAtidaryti nuorodą

  Iet uz Play StoreAtidaryti nuorodą

   

   

  Tālākie soļi

  Drošības sajūtai par labu izvēli

  Jaunums! 5 gadu garantija.

  Mēs vēlamies, lai vēl ilgi pēc jauna vai lietota Volkswagen iegādes jūsu būtu pilnībā apmierināts ar savu izvēli.

  Tādēļ jūsu automobilim1 tiek nodrošināta plaša rūpnīcas garantijas programma, kas pasargās jūs no neparedzētiem izdevumiem un remontdarbiem 5 gadus vai līdz 100 000 km nobraukumam.2

  1 Volkswagen komercautomašīnas: Caddy (visi tipi), Transporter (visi tipi), Crafter (visi tipi), Amarok (visi tipi), ID.Buzz (visi tipi)
  2 Spēkā 2020. modeļa gada automobiļiem, kas iegādāti no 2019. gada 08. jūlija, kuriem VIN numurā 10. zīme ir “L”. 

  Mēs palīdzēsim turpināt braucienu. Palīdzība ceļā.

  Ja bojāta riepa, beigusies degviela vai nosēdies akumulators – neuztraucieties, Volkswagen Mobilitātes garantija neatstās jūs ceļmalā.

  Mēs dosimies palīgā. Nelielus remontdarbus veiksim uz vietas, bet nopietnāku bojājumu gadījumā bez maksas nogādāsim jūsu automobili tuvākajā Volkswagen servisā, kā arī parūpēsimies, lai jūs varētu turpināt ceļu.

  Eiropas Jauno automobiļu novērtēšanas programma Euro NCAP šo modeli ir novērtējusi ar maksimālo 5 zvaigžņu drošības vērtējumu. Un pelnīti.

  Jūsu drošība ceļā mums ir vissvarīgākā, tādēļ mūsu automobiļos ir daudzas inovatīvas drošības tehnoloģijas, ko mēs dēvējam par vadītāja asistentiem, kas rūpēsies gan par jūsu, pasažieru un citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību.