Jaunais Multivan
Esiet sveicināti jaunā pasaulē

 • Cena no50 054 € ar PVN
 • Dzinēja jauda204-218 ZS (150-160 kW)
 • BalvasRed Dot: Best of the Best ieguvējs

Automobilis kļūst par tikšanās vietu

Jaunais Multivan ir multifunkcionāls automobilis, kas spēj pielāgoties neskaitāmām mobilitātes koncepcijām. Tādēļ virsbūve un salons ir pilnībā pārveidoti, protams, nepārkāpjot ierasto Multivan DNS. Galu galā Multivan vienmēr nozīmē multifunkcionalitāti, ikdienas praktiskumu un daudzpusīgumu – apvienojumā ar inovatīvām funkcijām. Vairāk nekā divdesmit palīgsistēmas padara jauno Multivan vēl drošāku. Tam papildus ir neskaitāmi akcenti: no jaunās panorāmas lūkas1 un pirmo plug-in hibrīda piedziņu1 līdz no jauna pārdomātai salona koncepcijai, kas paceļ Multivan multifunkcionalitāti jaunā līmenī.

Harizmātisks dizains: estētiska izsaukuma zīme iekšpusē un ārpusē

Uzmanību piesaistoša virsbūve

Arī vizuāli redzams, ka jaunā Multivan skaidri saskatāmais un mūžīgais dizains iet priekšgājēju pēdās, vienlaikus no jauna interpretējot tradicionālo dizainu. Jaunajam Multivan klasisko divu toņu apdari1 izceļ hroma josla1, kas pa centra līniju stiepjas no priekšējiem lukturiem līdz aizmugures daļai. Izsmalcināto gaismekļu dizainu ar IQ.Light LED matricas priekšējiem lukturiem8 uz virsbūves papildina standarta LED pakaļējie lukturi un projekcijas gaisma – jo jūsu jaunais Multivan sveicina jūs un, jums iekāpjot, atveido Multivan siluetu uz grīdas. Jauno virsbūves dizainu papildina plaša izsmalcinātu krāsu un disku izvēle, piemēram, jaunie 19 collu diski1 – lai jūs varētu izveidot savu jauno Multivan pēc savas gaumes.

No piedziņas līdz alternatīvai

Jaunais Multivan tiek piedāvāts ar neredzētu spēka pārvadu dažādību. Papildus standartaprīkojumā pieejamajai elektroniski vadāmajai automātiskajai pārnesumkārbai mūsu vispusīgais auto tagad ir pieejams arī ar plug-in hibrīda piedziņu1, ar ko varat izbaudīt pavisam nebijušus jaunā Multivan vadīšanas iespaidus. Ar Multivan eHybrid jūs pa pilsētu varat braukt pilnībā elektriskajā režīmā, lokālā mērogā bez Co22 izmešiem un gandrīz bez skaņas. Vienlaikus, pateicoties 13 kWh (bruto jauda) litija jonu akumulatoram, nobraukuma rezerve ir paredzēta tā, lai ikdienas attālumus varētu mērot, izmantojot tikai elektroenerģiju. Jaunajā Multivan eHybrid elektromotora plus benzīna turbomotora sistēmas jauda (TSI) ir 160 kW / 218 ZS. Izbaudiet jaunos braukšanas iespaidus – ar pilnīgi jaunu Multivan braukšanas komfortu un premium līmeņa automobiļa vadību. Kā arī iegūstiet maksimālo no automobiļa dīkstāves, piemēram, uzlādējot savu Multivan, izmantojot mājsaimniecībai pievadīto elektroenerģiju. 

Īsts Multivan: augsta multifunkcionalitāte un ikdienas praktiskums

Kustība kļūst par dinamiku

Jaunais Multivan piedāvā uzlabotu vadāmību ar dinamisku braukšanas komfortu premium klases automobiļa līmenī. Ir iespējams izvēlēties starp bāzes modeli (4,98 m) un pagarināto versiju (5,18 m), gan zemāko variantu, un abu augstums ir aptuveni 1,90 m, savukārt salona augstums ir identisks. Paceļamās panorāmas lūkas dēļ1 jaunajā Multivan ir ne tikai izteiktāka plašuma sajūta, bet arī lielāks faktiskais salona augstums. Maksimālais bagāžas nodalījuma tilpums pagarinātajai versijai ar panorāmas lūku ir 4053 litri (sakraujot mantas augstumā līdz griestiem līdz pat pirmajai sēdekļu rindai), savukārt bagāžas nodalījuma tilpums aiz trešās sēdekļu rindas ir 763 litri (bāzes modelim – 469 litri). Lai arī virsbūves izmēri ir mazāki, salons tik un tā ir platāks. Tas nozīmē, ka jaunajam Multivan ir savas stiprās puses pilsētas satiksmei – un, sevišķi apvienojumā ar virkni autovadītāja palīgsistēmu, ar to cauri pilsētas kņadai un burzmai var izbraukt kā ar vieglo automobili.

Komforts kļūst par pirmo klasi

Jumts kļūst par debesīm

Absolūts jaunums jaunajā Multivan ir sevišķi lielā divdaļīgā panorāmas lūka – jo tāda iepriekš nekad Multivan nav redzēta. Rezultātā iegūtā vēl lielākā plašuma sajūta un arī nedaudz palielinātais salona aizmugurējās daļas augstums nodrošina gaismas pielietu salonu dienā un neaizmirstamus mirkļus zem zvaigžņotām debesīm naktī. Laminētā drošības stikla LowE pārklājums arī samazina siltuma starojumu par 78 procentiem. Pasažieru nodalījumā sēdošajiem pasažieriem tas nozīmē, ka vienkārši nepieciešams iekārtoties un izbaudīt.

Tehnoloģija: Jaunais Multivan kļūst par viedajām mājām

Standarta aprīkojumā pieejamā sistēma Car2X, kas iespējo saziņu ar citiem transportlīdzekļiem un tīklā saslēgto infrastruktūru, nodrošina savlaicīgu brīdinājumu par apdraudējumiem. Induktīvā uzlāde jūsu viedtālrunim1, piekļuve internetam un vairākas USB-C saskarnes kabīnē un pasažieru nodalījumā sniedz jums arī sevišķi ērtu tehnoloģisko komplektāciju. Turklāt standarta aprīkojumā pieejamie mobilie tiešsaistes pakalpojumi, ko nodrošina We Connect2 un We Connect Plus, padara jūsu ikdienu vieglāku. Digitālā vadītāja kabīne ar 10,25 collu (26,03 cm) krāsu displeju, iznirstošo displeju1, standarta aprīkojumā pieejamā ceļa zīmju atpazīšanas sistēma un informācijas un izklaides sistēma ar tās standarta 10-collu (25,4 cm) krāsu displeju nodrošina informācijas un izklaides sistēmas atbilstību jaunākajiem standartiem. Arī premium klases audiosistēma no Harman Kardon1 ar 14 augstas veiktspējas skaļruņiem paceļ izklaidi jaunā līmenī. Minētais ir papildināts ar mobilajiem tiešsaistes pakalpojumiem, kas jaunajā Multivan atzīmē savu pasaules pirmizrādi. Pateicoties inovatīvajai digitalizācijai, mēs darbību, ergonomiku un funkciju klāstu paceļam pilnīgi jaunā līmenī – viedā māja Multivan.

A hand holds a smartphone. In the background, the VW Multivan Energetic can be seen in a blur.
 • We Connect

  Jaunā digitālā mobilitāte

  Protams, arī jaunais Multivan ir sagatavojies visām jaunās digitālās mobilitātes priekšrocībām: izmantojot bezmaksas funkcijas, ko nodrošina We Connect – jūsu digitālais ikdienas mobilās dzīves ceļabiedrs. Izmantojot lietotni We Connect, jūs varat ērti kontrolēt attiecīgās automobiļa funkcijas, izmantojot savu viedtālruni. Mobilais tiešsaistes pakalpojums padara braukšanu vēl digitālāku, savienotāku un ērtāku – un jūsu jauno Multivan vēl inovatīvāku.

  Īss ieskats pakalpojumos:

  • Tehniskās palīdzības izsaukšana
  • Novietošanas pozīcija
  • Automātiska ziņošana par negadījumu
  • Automobiļa statuss
  • Durvis un gaismas
  • Automobiļa veselības pārskats
  • Braukšanas dati
  • Servisa apmeklējumu plāns
 • Wireless App-Connect

  viedtālrunī

  Izmantojot pakalpojumu App-Connect, jūs savas sertificētās viedtālruņa lietotnes caur Apple CarPlay™, Android Auto™ vai MirrorLink® pārnesat uz savas informācijas un izklaides sistēmas skārienjūtīgo ekrānu – nepievienojot savu viedtālruni ar vadu. Tas nozīmē, ka jūs varat arī piekļūt savām labākajām lietotnēm, izmantojot savu jauno Multivan, tieši tāpat, kā jau esat pieradis to darīt savā viedtālrunī – lai izbaudītu vēl labāku izklaidi.

 • We Upgrade

  Aktivizējiet jaunas funkcijas

  Pirmizrāde jaunajā Multivan: daudzkrāsainais salona apgaismojums jau tuvojas un ir jau pieejams ex works pēc pieprasījuma. Vai arī vienkārši kā atjaunojums, izmantojot In-Car-Shop vai tīmekļa veikalu We Connect. Šajos veikalos tikpat vienkārši ar viedtālruni var aktivizēt arī citas noderīgas automobiļa funkcijas, piemēram, tālo gaismu vadības asistentu vai navigāciju ar reāllaika informāciju.

Uzlabota drošība augstā līmenī

Jūsu jaunais Multivan ir ne vien ārkārtīgi ērts un labi savienots, bet arī ļoti drošs. Jaunie IQ.Light LED matricas priekšējie lukturi ar tālo gaismu vadību un līkumu gaismām ceļu apgaismo vēl vairāk – jo tās ir ne vien viedas, bet arī darbojas, paredzot situācijas. Turklāt ir pieejamas daudzas premium automobiļu līmeņa drošības un palīgsistēmas, un pavisam to ir vairāk nekā 20. Piemēram, Car2X, kas aktivizē mijiedarbību ar citiem tīklā saslēgtiem automobiļiem un tīkla infrastruktūru, lai savlaicīgi brīdinātu par potenciāliem apdraudējumiem, ir uzstādīta standarta aprīkojumā savienojumā ar ACC automātisko distances kontroli. 360 grādu apkārtskats Area View1, kas piedāvā īstu apkārtskatu no putna lidojuma, savu pirmizrādi svin jaunajā Multivan. Tas arī paceļ drošību jaunā līmenī brīžos, kad novietojat auto stāvvietā. Jūsu jaunais Multivan apvieno komfortu un drošību.

Jūs varētu ieinteresēt arī: