Jaunais Multivan
Esiet sveicināti jaunā pasaulē

  • Cena no45 126 € ar PVN
  • Dzinēja jauda204-218 ZS (150-160 kW)
  • BalvasRed Dot: Best of the Best ieguvējs

  Automobilis kļūst par tikšanās vietu

  Jaunais Multivan ir multifunkcionāls automobilis, kas spēj pielāgoties neskaitāmām mobilitātes koncepcijām. Tādēļ virsbūve un salons ir pilnībā pārveidoti, protams, nepārkāpjot ierasto Multivan DNS. Galu galā Multivan vienmēr nozīmē multifunkcionalitāti, ikdienas praktiskumu un daudzpusīgumu – apvienojumā ar inovatīvām funkcijām. Vairāk nekā divdesmit palīgsistēmas padara jauno Multivan vēl drošāku. Tam papildus ir neskaitāmi akcenti: no jaunās panorāmas lūkas1 un pirmo plug-in hibrīda piedziņu1 līdz no jauna pārdomātai salona koncepcijai, kas paceļ Multivan multifunkcionalitāti jaunā līmenī.

  Harizmātisks dizains: estētiska izsaukuma zīme iekšpusē un ārpusē

  Uzmanību piesaistoša virsbūve

  Arī vizuāli redzams, ka jaunā Multivan skaidri saskatāmais un mūžīgais dizains iet priekšgājēju pēdās, vienlaikus no jauna interpretējot tradicionālo dizainu. Jaunajam Multivan klasisko divu toņu apdari1 izceļ hroma josla1, kas pa centra līniju stiepjas no priekšējiem lukturiem līdz aizmugures daļai. Izsmalcināto gaismekļu dizainu ar IQ.Light LED matricas priekšējiem lukturiem8 uz virsbūves papildina standarta LED pakaļējie lukturi un projekcijas gaisma – jo jūsu jaunais Multivan sveicina jūs un, jums iekāpjot, atveido Multivan siluetu uz grīdas. Jauno virsbūves dizainu papildina plaša izsmalcinātu krāsu un disku izvēle, piemēram, jaunie 19 collu diski1 – lai jūs varētu izveidot savu jauno Multivan pēc savas gaumes.

  No piedziņas līdz alternatīvai

  Jaunais Multivan tiek piedāvāts ar neredzētu spēka pārvadu dažādību. Papildus standartaprīkojumā pieejamajai elektroniski vadāmajai automātiskajai pārnesumkārbai mūsu vispusīgais auto tagad ir pieejams arī ar plug-in hibrīda piedziņu1, ar ko varat izbaudīt pavisam nebijušus jaunā Multivan vadīšanas iespaidus. Ar Multivan eHybrid jūs pa pilsētu varat braukt pilnībā elektriskajā režīmā, lokālā mērogā bez Co22 izmešiem un gandrīz bez skaņas. Vienlaikus, pateicoties 13 kWh (bruto jauda) litija jonu akumulatoram, nobraukuma rezerve ir paredzēta tā, lai ikdienas attālumus varētu mērot, izmantojot tikai elektroenerģiju. Jaunajā Multivan eHybrid elektromotora plus benzīna turbomotora sistēmas jauda (TSI) ir 160 kW / 218 ZS. Izbaudiet jaunos braukšanas iespaidus – ar pilnīgi jaunu Multivan braukšanas komfortu un premium līmeņa automobiļa vadību. Kā arī iegūstiet maksimālo no automobiļa dīkstāves, piemēram, uzlādējot savu Multivan, izmantojot mājsaimniecībai pievadīto elektroenerģiju. 

  Īsts Multivan: augsta multifunkcionalitāte un ikdienas praktiskums

  Kustība kļūst par dinamiku

  Jaunais Multivan piedāvā uzlabotu vadāmību ar dinamisku braukšanas komfortu premium klases automobiļa līmenī. Ir iespējams izvēlēties starp bāzes modeli (4,98 m) un pagarināto versiju (5,18 m), gan zemāko variantu, un abu augstums ir aptuveni 1,90 m, savukārt salona augstums ir identisks. Paceļamās panorāmas lūkas dēļ1 jaunajā Multivan ir ne tikai izteiktāka plašuma sajūta, bet arī lielāks faktiskais salona augstums. Maksimālais bagāžas nodalījuma tilpums pagarinātajai versijai ar panorāmas lūku ir 4053 litri (sakraujot mantas augstumā līdz griestiem līdz pat pirmajai sēdekļu rindai), savukārt bagāžas nodalījuma tilpums aiz trešās sēdekļu rindas ir 763 litri (bāzes modelim – 469 litri). Lai arī virsbūves izmēri ir mazāki, salons tik un tā ir platāks. Tas nozīmē, ka jaunajam Multivan ir savas stiprās puses pilsētas satiksmei – un, sevišķi apvienojumā ar virkni autovadītāja palīgsistēmu, ar to cauri pilsētas kņadai un burzmai var izbraukt kā ar vieglo automobili.

  Komforts kļūst par pirmo klasi

  Jumts kļūst par debesīm

  Absolūts jaunums jaunajā Multivan ir sevišķi lielā divdaļīgā panorāmas lūka – jo tāda iepriekš nekad Multivan nav redzēta. Rezultātā iegūtā vēl lielākā plašuma sajūta un arī nedaudz palielinātais salona aizmugurējās daļas augstums nodrošina gaismas pielietu salonu dienā un neaizmirstamus mirkļus zem zvaigžņotām debesīm naktī. Laminētā drošības stikla LowE pārklājums arī samazina siltuma starojumu par 78 procentiem. Pasažieru nodalījumā sēdošajiem pasažieriem tas nozīmē, ka vienkārši nepieciešams iekārtoties un izbaudīt.