taigo

Taigo

 

Vēlaties iegūt Taigo bez gaidīšanas? Izvēlieties no noliktavas un pie sava jaunā auto tiksiet ātrāk, nekā varat iedomāties.

 

 

Vēlaties iegūt Taigo bez gaidīšanas? Izvēlieties no noliktavas un pie sava jaunā auto tiksiet ātrāk, nekā varat iedomāties.

 

  • Īpašā cena no22 200 € ar PVN
  • Bagāžas nodalījums438 l
  • Dzinēja jauda70-110 kW (95-150 ZS)
  • Degvielas patēriņš5,4-6,1 l/100 km

Ar raksturu. Katru dienu.

Taigo. Sava ceļa gājējiem. Tiem, kuri rāda virzienu citiem, nevis seko pūlim. Tiem, kas ir ne tikai apveltīti ar stila izjūtu, bet arī spēcīgi raksturā. Un tiem, kas spēj saskatīt neparasto katrā dienā.

Konfigurators

Taigo ir daudzas lieliskas īpašības. Lūk, īsumā trīs no tām:

R-Line

R-Line aprīkojums atklāj pasaulei jūsu Taigo sportisko raksturu. 

VW Taigo Interior: view of the digital cockpit and multifunction steering wheel

Digitālais mērinstrumentu panelis

Svarīgākā informācija individuāli konfigurējamā displejā.

VW Taigo: Woman sits in driver's seat in parked car and looks at smartphone

Bezvadu App-Connect lietotne

Ja ceļā ik pa laikam izmantojat mobilo telefonu, dariet to bez lieka uztraukuma. Vads vairs nav nepieciešams. 

Ārējais dizains

Sportiskums, kas piesaista skatienus

Jaunais Taigo R-Line modelis sporta entuziastiem piedāvā augstas kvalitātes aprīkojumu ar pārsteidzošu dizainu, komforta aprīkojumu un tehnoloģijām gan automobiļa ārienē, gan interjerā.

Salons

Svarīgākais īsumā

Sekošana būtiskajai informācijai braukšanas laikā ir īpaši svarīga. Digitālais mērinstrumentu panelis parāda visus ierastos datus, piemēram, spidometru un nobraukumu, augstas izšķirtspējas 8 collu (20,32 cm) krāsu displejā, kas ietilpst standartaprīkojumā. Savukārt Digital Cockpit Pro versija ļauj piemērot 10,25 collu (26,04 cm) displeju atbilstoši jūsu individuālajām prasībām. Piemēram, ir iespējams izvēlēties vizuāli attēlot vadītāja asistentus vai arī navigācijas kartes un multivides displeja kombināciju — tas viss ar pievilcīgām grafikām un animācijām.

#PiedalotiesTaigo

Būdams CUV, jaunais Taigo padara negaidīto par vēl pārsteidzošāku un dzēš robežu, kas atdala stilu un ikdienas dzīvi. To pašu dabiski var teikt par trim topošajiem māksliniekiem, kuri izveidojuši savus mūzikas video ar jaunā Taigo palīdzību. GHEIST, Jugena Blakroka (Yugen Blakrok) un Kriss Džeimss (Chris James) demonstrē tieši to, kā ir iedzīvināt savu stilu.

--:--

Taigo noliktavas izpārdošana

Apskati uzreiz pieejamos auto ar reālu atlaidi mūsu noliktavas sistēmā.

Komforts

Iegūsti vairāk no sava viedtālruņa

Lai ērti izmantotu lietotnes un saturu, jums nepieciešama vien papildu lietotne App-Connect. 1,2 Mūzika, ziņas, kartes vai audio grāmatas tiek nosūtītas uz informācijas un izklaides sistēmas displeju, un tāpēc tās nonāk jūsu redzeslokā. Viedtālruņu savienošanai ir iespējamas trīs programmas: Apple CarPlayTM, Android AutoTM no Google un MirrorLink®. Īpaši apsveicami: Apple CarPlayTM un Android AutoTM ar bezvadu savienojumu izmantošana papildu Discover Media un Discover Pro3 navigācijas sistēmām, kā arī radio Ready 2 Discover4 lietošana. App-Connect iespējams iegādāties un aktivizēt arī vēlāk, izmantojot savas automašīnas veikalu In-Car Shop5.

1. Pieejams tikai kopā ar radio Ready 2 Discover vai navigācijas sistēmām Discover Media un Discover Pro. App-Connect lietotne ar vadu ir paredzēta kompozīcijas  radio.
2. App -Connect lietotne ietver Apple CarPlay ™, Android Auto ™ un MirrorLink® tehnoloģiju. Lai izvairītos no uzmanības novēršanas, brauciena laikā ir pieejamas tikai īpaši sertificētas lietotnes. Lūdzu ņemiet vērā, ka dažas lietotnes netiek piedāvātas visām trim tehnoloģijām vienādi un šo tehnoloģiju pieejamība dažādās valstīs var atšķirties. Informāciju par viedtālruņu saderību var atrast Apple CarPlay ™ vietnē https://apple.com/de/ios/carplay/, Android Auto ™ vietnē
 https://android.com/intl/de_de/auto/ un MirrorLink® vietnē https://mirrorlink.com/.
3. Pēc izvēles pieejams Life, Style un R-Line aprīkojuma komplektācijās.
4. Pēc izvēles pieejams Life aprīkojuma komplektācijā.
5. Lai iegādātos We Upgrade produktus, jums ir nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts, derīgs We Connect līgums un jūsu primārā lietotāja akreditācijas dati, t. i., saite starp jūsu lietotāja kontu un konkrēto transportlīdzekli. Jūsu transportlīdzeklim jābūt arī aprīkotam ar attiecīgajam produktam nepieciešamajām tehniskajām funkcijām un aparatūru. We Upgrade produktus, kas pieejami konkrētajam transportlīdzeklim, galvenais lietotājs var apskatīt informācijas un izklaides sistēmas veikalā, kas atrodas vietnē shop.volkswagen-we.com. Apmaksātus produktus var iegādāties gan In-Car Shop, gan We Connect interneta veikalā, izmantojot tur redzamos pašlaik pieejamos maksājuma veidus. Iegādātās un aktivizētās We Upgrade funkcijas paliek transportlīdzeklī, tās var izmantot visi autovadītāji un tās nevar pārvietot uz citiem transportlīdzekļiem. 

Saņemt piedāvājumu

Nosūtīsim šobrīd aktuālo cenu piedāvājumu uz jūsu e-pastu.

Vairāk par jauno Taigo

Visas iespējas

Automobiļi visām gaumēm un vajadzībām

Ja vēlies uzzināt par līdzīgiem auto mūsu modeļu klāstā, aicinām apskatīt arī T-Cross!

Tālākie soļi