Ārkārtējās situācijas laikā Volkswagen Latvijā pagarina automašīnu garantijas 

Ārkārtējās situācijas laikā Volkswagen Latvijā pagarina automašīnu garantijas 

Volkswagen Latvijā piedāvā pagarināt automašīnu ražotāja sniegto garantiju tiem klientiem, kuru automašīnu garantija beidzas laika periodā no 2020. gada 1. marta līdz 31. maijam. Šo iniciatīvu Volkswagen īsteno ar mērķi sniegt atbalstu klientiem, kuri ārkārtējās situācijas laikā nevar apmeklēt servisu un veikt garantijas remontu savām automašīnām.  

Šie nosacījumi attiecas uz visām Volkswagen automašīnām, kas iegādātas autorizētajos dīlercentros Baltijā un citviet Eiropā. Ja Volkswagen jauna transportlīdzekļa garantija vai Volkswagen pagarinātā garantija beidzas vai ir beigusies laika posmā no 2020. gada 1. marta līdz 2020. gada 31. maijam, mēs pagarinām garantijas periodu par trim mēnešiem. Šis pagarinātais termiņš beigsies 3 mēnešus pēc jauna transportlīdzekļa vai Volkswagen pagarinātās garantijas termiņa beigām, vēlākais, 2020. gada 31. Augustā. 

Ikviens klients, kuram šajā ārkārtējās situācijas laikā nav bijusi iespēja veikt garantijas remontdarbus, bet ir beidzies garantijas termiņš, var sazināties ar Volkswagen autorizētajiem servisiem, lai precizētu remontdarbu veikšanas iespējas un garantijas nosacījumus. Kopumā Latvijā ir astoņi Volkswagen autorizētie servisi, kuros iespējams veikt garantijas remontu. Šī iniciatīva ir importētāja vienreizējs un brīvprātīgs pasākums, kas ieviests Covid-19 krīzes radīto apstākļu dēļ.