Vai esi gatavs elektromobilitātei?

Izmantojot mūsu jauno Volkswagen EV Check lietotni, Tu vari analizēt savus braukšanas paradumus un uzzināt, vai esi gatavs elektromobilitātei un kurš no Volkswagen elektroauto ir Tev piemērotākais. Vienkārši lejupielādē lietotni un sāc.

Uz Play StoreAtver ārējo saiti

Uz App StoreAtver ārējo saiti

 EV Check app on a smartphone

Ieraksti savus braucienus un analizē savu mobilitātes profilu

Pirms sava pirmā brauciena atlasi sava pašreizējā transportlīdzekļa zīmolu un modeli. Lietotne ierakstīs visus braucienus, ko veiksi ar savu automašīnu, un iegūtos datus izmantos, lai izveidotu Tavu personīgo mobilitātes profilu. Šeit jebkurā laikā vari piekļūt tādai informācijai kā veiktie braucieni, akumulatora un enerģijas patēriņš, CO2 emisijas un kopējie izdevumi.

EV Check lietotne parāda mobilitātes profilu
Salīdzini savu profilu ar EV Check lietotni

Salīdzini savu profilu ar visiem Volkswagen elektroauto

Visu informāciju par iepriekšējiem braucieniem var salīdzināt ar Tevis izvēlētu Volkswagen elektroauto. Tādējādi Tu vari noskaidrot, vai visus braucienus varēja veikt ar elektroauto. Un, kas ir vissvarīgāk - cik daudz enerģijas, CO2 un naudas Tu būtu varējis ietaupīt! Papildus vari uzzināt, kurš elektroauto ir Tev piemērotākais.

EV Check lietotne paplašinātās realitātes režīmā

Atklāj visus mūsu jaunos elektroauto, izmantojot paplašināto realitāti

Atklāj mūsu elektroauto, izmantojot paplašināto realitāti (PR) mūsu fascinējošajā Volkswagen EV Check lietotnē. Vari interaktīvi aplūkot dažādas jaunā ID.3 iezīmes. Papildus ar lietotni, izmantojot paplašināto realitāti, vari novietot savu transportlīdzekli jebkurā telpā: uz galda vai Tev pašā priekšā uz ielas. Pamēģini to! Tas būs apbrīnojami.

Lejupielādē tagad: Volkswagen EV Check lietotni

Iegūsti Volkswagen EV Check lietotni savā viedtālrunī, salīdzini savus braucienus ar elektroauto veiktiem braucieniem un atklāj elektromobilitātes priekšrocības. Šeit Tu vari noskatīties īsu video, kurā mēs iepazīstinām ar lietotni sīkāk. Izmēģini visas opcijas!

--:--