ID.3

Cena no
36 865€ ar PVN
Pro Performance
300-420 | Pro S: 390-550km*
Nobraucamais attālums (pēc 30 min ātrās uzlādes)
Pro Performance: 290 | Pro S: 350km*
Uzlādes ilgums mājās (pilna uzlāde)
Pro Performance: apm. 6 h 15 min | Pro S: apm. 7 h 30min*
Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h
Pro Performance: 7,3 | Pro S: 7,9sek.

Šis ir kaut kā jauna sākums.

Ar ID.3 sākas jauna, dinamiska ēra elektromobilitātes pasaulē. Elektrizējošais sniegums apvienojumā ar novatorisku dizainu un praktisku nobraucamo attālumu. Tas ir cilvēkiem, kas meklē pārmaiņas. Nākotne ir šeit. Iekāpiet!

Sāciet ar neitrālu CO2 pēdu.

Mēs paziņojām, ka nodosim Jums ID.3 ar neitrālu CO2 pēdu. Lai Jūs jau no paša sākuma pārvietotos, radot neitrālu CO2 pēdas nospiedumu, mēs ar dažādu pasākumu palīdzību, kuri ir aprakstīti rakstā "Kopā labākai klimata aizsardzībai" mazinām un novēršam CO2 emisijas ražošanā. Šādi pasākumi ir, piemēram, ekoloģiskās elektroenerģijas izmantošana gan bateriju šūnu ražošanā, gan arī Cvikavas rūpnīcā, kurā tiek ražots ID.3. Nenovēršamas CO2 emisijas laikā no ražošanas līdz nodošanai klientam, kas tiek noteiktas ar īpašu aprites cikla novērtējumu, mēs izlīdzinām ar sertificētiem klimata aizsardzības projektiem. Pirmajiem ID.3 tika izmantoti sertifikāti no meža aizsardzības projekta "Kantigan Mentaya" (https://www.katinganproject.com). Tie ir sertificēti saskaņā ar šādiem standartiem: Verified Carbon Standard (VCS) un Climate, Community & Biodiversity Standard (CCB).

Elektromobilitāte papildus sniedz arī lielisku iespēju samazināt CO2 emisijas teju līdz 0 arī lietošanas laikā: lādējot ar ekoloģisko elektroenerģiju. Arī Jūs varat rūpēties par klimata aizsardzību!

ID.3. Tas Jūs sveicina. Tas Jūs elektrizē. Tas aizved Jūs tālāk

Smaidīga sieviete atbalstās pret VW ID.3

Akumulators un nobraucamais attālums

Spēcīgs sniegums. Ātra uzlāde

Skats uz VW ID.3 no priekšējās sānu puses

Sasveicināšanās

ID.3 saka "Sveiki". Ar gaismu

ID.Light

Gudrāka par gudru: inteliģentā gaismas koncepcija

e-tehnoloģija

Spēcīgs sniegums. Ātra uzlāde

No rīta ērti aizbraukt uz biroju, pirms tam vēl ātri aizvest bērnus uz skolu un vakarā braukt atpakaļ - ar vienu akumulatora uzlādi. Tas ir nieks jebkuram no pieejamajiem ID.3 akumulatoriem. Pašreiz ir pieejami 58 kWh un 77 kWh akumulatori. Vēlāk būs pieejams arī mazāks akumulators. Turklāt visiem ID. modeļiem mēs sniedzam akumulatora garantiju1 uz astoņiem gadiem vai 160 000 km.


Saskaņā ar Volkswagen AG garantijas nosacījumiem. Garantijas piemērošanas jomas ietveros un ar tajā minētajiem nosacījumiem Volkswagen AG pilnīgi jauna elektriska transportlīdzekļa pircējam sniedz garantiju uz astoņiem gadiem (vai līdz 160 000 nobrauktiem kilometriem, atkarībā no tā, kas iestājas pirmais), ar nosacījumu, ka transportlīdzeklis ir pareizi lietots, par to, ka pieejamā akumulatora kapacitāte nekļūst zemāka par 70%.

Komforts

Gudrāka par gudru: inteliģentā gaismas koncepcija

ID.Light vizuāli komunicē ar Jums un kopā ar navigācijas sistēmu (izvēles) ļauj Jums pārvietoties mierīgāk. Ja Jūs izmantojat balss vadības sistēmu, tad tā reaģēs uz Jūsu balsi ar gaismas signālu. Tiklīdz Jūs izkāpsiet no ID.3, ID.Light atvadīsies ar atvadu sveicienu - ar inteliģentu gaismas signālu. 

Dizains

ID.3 saka "Sveiki". Ar gaismu

ID.3 Jūs atpazīst, tiklīdz Jūs tai tuvojaties ar automašīnas atslēgu, ja izmantojat papildaprīkojumā pieejamo aizslēgšanas un iedarbināšanas sistēmu "Keyless Access". Stilīgie, pēc vēlēšanās pieejamie LED Matrix lukturi uz īsu brīdi iespīdas, it kā automašīna Jums piemiegtu ar aci un rada gandrīz vai cilvēcīgu iespaidu par ID.3. ID.Light automašīnas salonā uzreiz sniedz sajūtu, ka esat gaidīts. Iedarbinot mašīnu, atskan klusa skaņa, kura uzreiz rada vēlmi braukt. Tiklīdz Jūs izkāpjat no ID.3, ID.Light no Jums atvadās ar gaismas signālu.

Vai esat gatavs elektromobilitātei?

ID App screen

Ar mūsu jauno Volkswagen EV Check lietotni Jūs varat analizēt savu braukšanas paradumus un uzzināt, vai esat gatavi elektromobilitātei - un kurš Volkswagen elektromobilis ir Jums vispiemērotākais. Jūsu personīgais profils parāda, kā būtu, piemēram, braukt ar jauno ID.3, cik tālu Jūs ar to nokļūtu, cik tas maksā, kur ir nākamā uzlādes stacija un cik ilgi tas lādējas. ID.3 Jūs varat atklāt arī lietotnē ar paplašināto realitāti. Tas izklausās pēc zinātniskās fantastikas, taču tā jau šodien ir realitāte. Vienkārši izmēģiniet!

Iet uz App StoreOpens an external link

Iet uz Play StoreOpens an external link

 

 

Tālākie soļi

Drošības sajūtai par labu izvēli

Jaunums! 5 gadu garantija.

Mēs vēlamies, lai vēl ilgi pēc jauna vai lietota Volkswagen iegādes jūsu būtu pilnībā apmierināts ar savu izvēli.

Tādēļ jūsu automobilim tiek nodrošināta plaša rūpnīcas garantijas programma, kas pasargās jūs no neparedzētiem izdevumiem un remontdarbiem 5 gadus vai līdz 100 000 km nobraukumam.1

1 Spēkā 2020. modeļa gada automobiļiem, kas iegādāti no 2019. gada 08. jūlija, kuriem VIN numurā 10. zīme ir “L”.