Sieviete izkāpj no VW Tiguan vadītāja pusē

Tiguan eHybrid 

Cena no
29 705€ ar PVN
Bagāžas nodalījums
615l
Dzinēja jauda
110kW
Degvielas patēriņš
4,5 – 5,9l/100 km
Balvas
Autobild Golden Steering Wheel 2020ieguvējs

Tiguan eHybrid ir klāt!

Atklāj eHybrid dzinēja priekšrocības jau tagad un veic līdz 50 kilometriem elektriskajā režīmā. Aplūko arī aktuālos Tiguan piedāvājumus ar benzīna un dīzeļa dzinējiem zemāk.

Saņemt piedāvājumu

Nosūtīsim šobrīd aktuālo cenu piedāvājumu uz jūsu e-pastu.

Aizraujoša jauna domāšana.

Jaudīgāks, ērtāks un ar labāku savienojumu nekā jebkad agrāk – jaunais Tiguan demonstrē, ko tas spēj paveikt. Inteliģentā tehnoloģija sniedz tam īpašas spējas. Kā dinamisks SUV tas no jauna definē visu, kas vien iespējams.

Jaunajam Tiguan ir daudz akcentu. Apskatiet šos trīs:

VW Tiguan priekšdaļa ar režģi un priekšējiem lukturiem

IQ.LIGHT - LED matricas priekšējie lukturi (papildaprīkojums)

Ļoti vērsts uz nākotni: inteliģentās gaismas

Harman/kardon logotips

Harman Kardon skaņu sistēma (papildaprīkojums)

Jūs nekad neesat dzirdējis šādu mūziku

Grafika: VW Tiguan vadītāja asistents Travel Assist

Vadītāja asistents Travel Assist (papildaprīkojums)

Jaunais pārvaldnieks

Dizains

Īpašs eksterjers

Jaunais Tiguan demonstrē, ko nozīmē atkārtota sevis izgudrošana. To uzskatāmi parāda tā progresīvais dizains. No spēcīgajām proporcijām līdz dinamiskajai priekšdaļai ar tās precīzajām līnijām līdz izteiktajiem pleciem, izteiksmīgais siluets vēl vairāk uzsver tā stiprās puses: inovatīvo jaudu, neatkarību un bezkompromisa funkcionalitāti.

Palīgsistēmas

Jaunais pārvaldnieks

Jaunajā Tiguan tiek izmantotas tehnoloģijas, lai jūs bez problēmām nokļūtu tur, kur vēlaties. Tās ietver arī papildaprīkojumā pieejamo vadītāja asistentu Travel Assist. Ar vienu pieskārienu pogai tas nodrošina visaugstākās kvalitātes braukšanas komfortu*, sniedzot atbalstu monotonos un nogurdinošos braucienos.

  • Sevišķi uz šosejas un labi uzturētiem ceļiem vadītāja asistents Travel Assist spēj jūsu vietā saglabāt joslu un uzturēt ātrumu, kā arī pieskatīt distanci līdz priekšā esošajiem transporta līdzekļiem.
  • Apvienojumā ar dubultā sajūga pārnesumkārbu (DSG) jūsu brauciens cauri satiksmes sastrēgumiem un blīvas satiksmes apstākļos ir relaksējošs.

* Sistēmas darbības robežās. Autovadītājam vienmēr ir jābūt gatavam pārņemt vadību no asistentiem, un autovadītājs netiek atbrīvots no atbildības braukt uzmanīgi.

Izmēģinājuma brauciens

Vēlaties izbaudīt Tiguan klātienē? Piesakieties izmēģinājuma braucienam. Jūsu tuvākais pārstāvis noorganizēs satikšanos ar jūsu Volkswagen.

Tehnoloģijas

Tiguan eHybrid 

Electrifikācija: jaunais Tiguan eHybrid ir nākamais solis ceļā uz nākotni. Šis pie elektrotīkla pieslēdzamais hibrīdauto ar elektromotoru un TSI benzīna dzinēju nodrošina ārkārtīgi efektīvu braukšanu. Nav svarīgi, vai plānojat doties īsā braucienā uz pilsētu vai garākā atpūtas ceļojumā – jūsu Tiguan eHybrid parūpēsies, lai Jūs nokļūtu galamērķī! 

Vairāk informācijas par jauno Tiguan

Uzziniet, kādas citas funkcijas un aprīkojumu piedāvā Tiguan.

Visas iespējas

Vislielākā apvidus auto izvēle savā klasē

Izmēģinājuma brauciens

Vēlaties izbaudīt Tiguan klātienē? Piesakieties izmēģinājuma braucienam. Jūsu tuvākais pārstāvis noorganizēs satikšanos ar jūsu Volkswagen.

Tālākie soļi