App-Connect. Norādījumi par lietotņu izmantošanu automobilī.
1

App-Connect. Norādījumi par lietotņu izmantošanu automobilī.

Vai vēlaties transportlīdzeklī droši un ērti lietot viedtālruņa lietotnes? App-Connect1 ļauj izmantot atlasītās lietotnes un saturu tieši jūsu Volkswagen automašīnā.

Darbības princips

Jūsu viedtālruņa lietotnes tiek pārnestas informācijas un izklaides sistēmas displejā, un tās var ērti un pārskatāmi lietot jūsu redzamības laukā. Tāpēc ir ļoti viegli piekļūt, piemēram, mūzikai, ziņām, kartēm vai audio grāmatām. Volkswagen piedāvā divas saskarnes viedtālruņu savienošanai ar daudzām iespējām: Apple CarPlay un Google Android Auto. Lietošana, ko nodrošina bezvadu savienojuma iespēja navigācijas sistēmām „Discover Media” un „Discover Pro”, kā arī „Ready 2 Discover”, arī ir īpaši ērta. Lai izvairītos no uzmanības novēršanas, braukšanas laikā var palaist tikai sertificētas lietotnes.

Volkswagen AG ļauj izmantot Apple CarPlay un Android Auto, taču par abu tehnoloģiju pieejamību valstī ir atbildīgi Apple un Google.

--:--

Jūsu App Connect savienojumu iespējas

Apple CarPlay

Apple CarPlay

Ar Apple CarPlay varat piekļūt atsevišķām lietotnēm savā iPhone tālrunī braukšanas laikā. VW Connect un We Connect sagatavotām automašīnām arī bezvadu. Lietotņu vadība ir tikpat vienkārša kā iPhone tālrunī. Tālrunis, ziņas, mūzika — viena taustiņa spiediena attālumā. Varat vadīt sistēmu arī ar balss komandām. Papildinformāciju var iegūt tieši no Apple.

Android Auto

Android Auto

Izmantojot Google Android Auto, brauciena laikā varat droši palaist lietotnes no sava viedtālruņa. VW Connect un We Connect sagatavotām automašīnām arī bezvadu. Un ar Google Voice visu varat vadīt ar balss komandām. Papildinformāciju var iegūt tieši no Google.

Tas arī varētu jūs interesēt

Volkswagen atruna Volkswagen

1.

Pieejams tikai apvienojumā ar radio „Composition”, „Composition Colour”, „Composition Media” un „Ready 2 Discover” vai navigācijas sistēmām „Discover Media“, „Discover Pro“ un „Discover Pro Max”. App-Connect principā nodrošina Apple CarPlay un Android Auto tehnoloģiju lietošanu. Par abām tehnoloģijām atbild Apple un Google, kas nozīmē, ka Volkswagen AG neietekmē Apple CarPlay un Android Auto pieejamību konkrētā valstī, un tāpēc attiecīgās tehnoloģijas pieejamība dažādās valstīs var atšķirties. Apple CarPlay pieejamību var skatīt https://www.apple.com/lv/ios/feature-availability/#apple-carplay un Android Auto https://www.android.com/intl/lv_lv/auto/. Līguma darbības termiņa laikā funkcijas var tikt mainītas vai pārtrauktas. Lai izvairītos no uzmanības novēršanas, braukšanas laikā var palaist tikai sertificētas lietotnes. Lūdzu, šajā sakarā ņemiet vērā arī to, ka dažas lietotnes netiek piedāvātas katrai no divām tehnoloģijām.

Informāciju par viedtālruņu savietojamību Apple CarPlay atradīsiet https://apple.com/lv/ios/carplay/, Android Auto https://android.com/intl/lv_lv/auto/. Apple CarPlay ir Apple Inc. preču zīme. Android Auto ir Google LLC preču zīme.

2.
Iegādājoties jaunu automašīnu, sākotnējā līguma periodā ir iespēja izmantot VW Connect vai VW Connect Plus vai We Connect vai We Connect Plus digitālos pakalpojumus, kas tiek piedāvāti bez maksas. Lai izmantotu VW Connect vai VW Connect Plus vai We Connect vai We Connect Plus pakalpojumus, kas paredzēti ID. Saimei, jums nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts un ir jāpiesakās ar savu lietotājvārdu un paroli. Pēc veiksmīgas Volkswagen ID lietotāja konta izveides un sasaistīšanas ar savu automašīnu sākotnējā līguma darbības laikā no automašīnas, valsts, programmatūras un aprīkojuma atkarīgos digitālos pakalpojumus varat izmantot bez maksas. Šim nolūkam ar Volkswagen AG ir jānoslēdz atsevišķs VW Connect vai VW Connect Plus vai We Connect vai We Connect Plus līgums tiešsaistē www.myvolkswagen.net vai izmantojot lietotni Volkswagen” (pieejama App Store un Google Play veikalā). Faktiskais bezmaksas līguma perioda ilgums ir atkarīgs no tā, kad aktivizējat digitālos pakalpojumus. Vēlākais sākot ar deviņdesmito dienu pēc sākotnējās piegādes bez maksas piedāvātais sākotnējais līguma darbības laiks sāk automātiski samazināties. Precīzu līguma darbības laiku attiecīgi savai automašīnai varat skatīt vietnē myVolkswagen www.myvolkswagen.net.   Dažus We Connect / We Connect Plus vai VW Connect / VW Connect Plus mobilos tiešsaistes pakalpojumus var vadīt, tikai izmantojot Volkswagen” lietotni. Lai varētu izmantot bezmaksas lietotni, ir nepieciešams viedtālrunis, kas darbojas ar piemērotu iOS vai Android operētājsistēmu, un SIM karte ar datu iespēju ar esošu vai atsevišķi noslēdzamu mobilo sakaru līgumu starp Jums un Jūsu mobilo sakaru operatoru. Veicot datu apmaiņu Internetā, atkarībā no jūsu mobilo sakaru tarifa, it īpaši ārzemēs, var rasties papildu izmaksas (piemēram, viesabonēšanas maksas).   Mobilie tiešsaistes pakalpojumi ir pieejami tikai attiecīgi noslēgtā līguma darbības termiņā, kā arī līguma darbības termiņā tiem var tikt veiktas satura izmaiņas. We Connect un We Connect Plus vai VW Connect un VW Connect Plus paketēs ietvertie pakalpojumi dažādās valstīs var atšķirties. Pieejamība ir atkarīga arī no automašīnas modeļa, aprīkojuma un instalētās programmatūras versijas. Tas attiecas arī uz trešo pušu pakalpojumu sniedzēju pakalpojumiem. Plašāku informāciju atradīsiet vietnē connect.volkswagen.com un pie sava Volkswagen partnera. Lūdzu, ievērojiet arī pašreizējos vispārīgos darījumu noteikumus digitālajiem pakalpojumiem ID. saimei. 
4.

Norādītās patēriņa un izmešu vērtības tika izmērītas saskaņā ar tiesību aktos noteiktajām mērīšanas metodēm. 2022. gada 1. janvārī NEDC pārbaudes cikls tika pilnībā aizstāts ar WLTP pārbaudes ciklu, tāpēc pēc šī datuma automašīnām ar jaunu tipa apstiprinājumu NEDS vērtības nav pieejamas.

Norādes neattiecas uz vienu atsevišķu automašīnu, un tās nav daļa no piedāvājuma; šīs norādes ir paredzētas tikai tam, lai varētu salīdzināt dažādus automašīnu tipus. Papildaprīkojums un piederumi (stiprinājumi, riepu izmērs, utt.) var ietekmēt attiecīgos transportlīdzekļa parametrus, piemēram, var mainīt svaru, rites pretestību un aerodinamiku, un papildus laika un satiksmes apstākļiem un individuālajam braukšanas stilam ietekmēt degvielas patēriņu, elektrības patēriņu, CO₂ izmešus un transportlīdzekļa braukšanas rādītājus. Reālistisko pārbaudes apstākļu dēļ ar WLTP izmērītās degvielas patēriņa un CO₂ izmešu vērtības daudzos gadījumos ir augstākas par vērtībām, kas tika mērītas saskaņā ar NEDC (Eiropas Jauno braukšanas ciklu). Tādējādi, sākot ar 2018. gada 1. septembri, var būt izmaiņas par transportlīdzekļiem maksājamo nodokļu apmēros. Papildinformāciju par atšķirībām starp WLTP un NEDC skatiet vietnē http://www.volkswagen.de/wltp.

Plašāka informācija par oficiālo degvielas patēriņu un oficiālajām, specifiskajām jauno vieglo automašīnu CO2 izmešu vērtībām ir atrodama dokumentā “Vadlīnijas par jaunu pasažieru automašīnu degvielas patēriņu, CO2 izmešiem un elektroenerģijas patēriņu”, kas ir pieejams visās tirdzniecības vietās un DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, D-73760 Ostfildern vai vietnē www.dat.de/co2.