Automašīnas VW ID.5 digitālais vadības panelis, skats uz stūri un skārienekrānu, displejā redzams In-Car veikals
2
1.
Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 18,4–16,1; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai patēriņa un izmešu lielumi saskaņā ar WLTP, nevis saskaņā ar NEDC. Informācija par patēriņu un CO2 izmešiem diapazonos atkarībā no izvēlētā automašīnas aprīkojuma.
3.
Attēls var atšķirties no piegādes stāvokļa atkarībā no programmatūras versijas.

Upgrade funkcijas – iegūstiet jaunas funkcijas

Piešķiriet savam Volkswagen jaunas spējas. Izmantojiet Upgrade funkcijas savā In-Car veikalā vai We Connect tīmekļa veikalāAtver ārējo saiti.

Piešķiriet savam Volkswagen jaunas spējas. Izmantojiet Upgrade funkcijas savā In-Car veikalā vai We Connect tīmekļa veikalāAtver ārējo saiti.

Jūsu Volkswagen spēj vairāk

Kā We Connect klients jūs arī pēc automašīnas iegādes varat iegūt izvēlētas funkcijas savā Volkswagen automašīnā — pavisam vienkārši un ērti, izmantojot Upgrade funkcijas. 

Upgrade funkcijas ID. modeļiem

Ielādējiet savā ID. papildu funkcijas. Vai vēlaties, piemēram, izmantot navigācijas priekšrocības nākamajā atvaļinājumā vai iegūt papildu funkcijas klimata kontroles sistēmai? To var izdarīt pavisam vienkārši, izmantojot atbilstošas Upgrade funkcijas5 ID. modeļiem.

Norāde: pieejams ID. modeļiem ar rūpnīcā instalētu ID. Software 3.1 programmatūras versiju vai jaunāku.

Upgrade funkcijas jūsu Volkswagen

Pēc nepieciešamības paplašiniet savu Volkswagen automašīnu. Aktivizējiet savam modelim atbilstošo Upgrade funkciju6 tieši informācijas un izklaides sistēmā.

Tas arī varētu jūs interesēt