Upgrade funkcijas var izvēlēties un instalēt In-Car veikalā jūsu atjaunināmās VW automašīnas displejā.
1

Upgrades.
Jūsu nākotnes programma.

Pats labākais jūsu nākotnei! Pieejama papildus.

We Connect2 jums nodrošina piekļuvi jaunākajai mobilo tiešsaistes pakalpojumu paaudzei daudzos Volkswagen automašīnu modeļos. Pēc izvēles jau no paša sākuma pieejams interneta savienojums un neskaitāmi We Connect pakalpojumi. Pēc vienreizējas aktivizēšanas un pieteikšanās ar jūsu Volkswagen ID, We Connect jūsu ikdienu padarīs ne tikai patīkamāku, bet arī ērtāku. Jaunums ir iespēja aktivizēt jaunas funkcijas arī pēc jūsu Volkswagen automašīnas iegādes. Papildu individualizēšana atbilstoši jūsu vajadzībām. Un pavisam vienkārši informācijas un izklaides sistēmas In-Car veikalā vai We Connect tīmekļa veikalāAtver ārējo saiti. Šeit jūs, kā We Connect galvenais lietotājs, varat skatīt un tiešsaistē ērti pasūtīt jūsu automašīnai pieejamās Upgrade1 funkcijas. Varat arī uz vietas saņemt konsultāciju no jūsu Volkswagen partnera un iegādāties kuponu, ko iespējams izmantot arī Upgrade funkciju iegādei mūsu veikalos.

--:--

Jūsu Volkswagen automašīna nekad nepārstāj mācīties: Upgrade funkcijas We Connect sagatavotām automašīnām

Neatkarīgi no tā, vai jums pieder T-Roc, Tiguan, Touran vai Polo – ja jūsu VW automašīnā nav navigācijas sistēmas, šo funkciju iespējams iegādāties papildus.

Navigācija: lai zinātu, kurp doties

Nepieciešama labāka orientēšanās? Tādā gadījumā papildus aktivizējiet navigācijas funkcijas informācijas un izklaides sistēmai „Ready 2 Discover” un uzlabojiet savu automašīnu ar intuitīvu navigāciju. Aktivizējot jūs saņemsiet integrētu, intuitīvu navigāciju ar Eiropas kartes skatu un piekļuvi intereses punktiem (POI). Pēc aktivizācijas šīs funkcijas transportlīdzeklī jums ir pieejamas pastāvīgi un nav saistītas ar interneta savienojumu vai We Connect līgumu. Papildus šīm praktiskajām bezsaistes funkcijām jūs varat – apvienojumā ar We Connect Plus licenci – piekļūt papildu noderīgiem tiešsaistes pakalpojumiem. Tādējādi jūs kā galvenais lietotājs, pateicoties tiešsaistes satiksmes informācijai, tiekat tikpat kā reāllaikā informēts par izmaiņām un briesmām jūsu maršrutā, turklāt maršrutu plānošana tiešsaistē nodrošina optimālu un paredzošu maršruta vadību. Pateicoties karšu atjaunināšanai tiešsaistē, izmantojot iestatījumu „Kopīgot atrašanās vietu”, jūsu karšu materiāls tiek automātiski regulāros laika intervālos atjaunināts jūsu informācijas un izklaides sistēmā, tiklīdz automašīna ir tiešsaistē.