Vīrieties tur uzlādes karti pie uzlādes stacijas.
2

Vienkārši veiciet uzlādi – izmantojot We Charge

We Charge ir viedais pakalpojums, ar kuru varat savu ID. uzlādēt bez raizēm visā Eiropā vairāk nekā 340 000 uzlādes punktos.

1.
ID.5 GTX strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 17,1–15,6; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0; efektivitātes klase: A+++.
3.
Uzlādes tarifi, uzlādes karte kā arī ID. Charger modeļi ir Volkswagen Group Charging GmbH (Elli, Izlaides ziņas un juridiskā informācija) piedāvājums.

We Charge ir viedais pakalpojums, ar kuru varat savu ID. uzlādēt bez raizēm visā Eiropā vairāk nekā 340 000 uzlādes punktos.

Vienkārša uzlāde ceļā

E-mobilitāte var būt vienkārša un jautra – galu galā jums vajadzētu ar savu elektrisko automašīnu ierasties it visur nesaspringti. Vienkārši lejupielādējiet We Connect ID. lietotni un skatiet nākamās uzlādes stacijas atrašanās vietu – un jau varat veikt uzlādi un saņemt izdevīgākus cenas piedāvājumus atbilstoši jūsu We Charge tarifam.

 • atrodiet un izmantojiet tūkstošiem publisku uzlādes punktu
 • uzlādējiet visā Eiropā tikai ar vienu uzlādes karti
 • jebkurām prasībām var atrast piemērotu We Charge tarifu
 • ekskluzīvas cenu priekšrocības IONITY ātrās uzlādes tīklam

Pareizais piedāvājums praktiski visām vajadzībām: We Charge tarifi4

sarkans VW ID.5 GTX sāniski novietots un tiek uzlādēts pie uzlādes stacijas

Iegādājoties Volkswagen ID, jums jau no paša sākuma tiek nodrošināta piekļuve vienam no Eiropas lielākajiem un visstraujāk augošajiem uzlādes tīkliem ar We Charge tarifiem. Ar We Charge Go un We Charge Plus jūs varat papildus izvēlēties vēl divus uzlādes tarifus 4,5,6, kas ir pielāgotas jūsu individuālajām uzlādes prasībām.

Turklāt mēs arī atvieglojam lietošanas uzsākšanu, sniedzot jums atbalstu Volkswagen ID lietotāja konta izveides un We Connect ID. lietotnes un uzlādes kartes izmantošanas laikā.

Tarifs

We Charge Free

Maksājiet tikai par uzlādēto apjomu

 • Maiņstrāva: 0,55 €  7 / kWh 
 • Līdzstrāva: 0,76 € / kWh
 • IONITY: 0,79 € / kWh
 • Abonēšanas maksa (mēnesī): 0 €
 • Līguma darbības termiņš: 12 mēneši

Bloķēšanas maksa:
Maiņstrāva: 0,05 € / min, sākot no 180 min
(apturēta laikā no 21:00 līdz 09:00)
Līdzstrāva: 0,15 € / min, sākot no 90 min

Tarifs

We Charge Go

Retām uzlādēm pa ceļam

 • Maiņstrāva: 0,39 €  7 / kWh 
 • Līdzstrāva: 0,49 € / kWh
 • IONITY: 0,79 € / kWh
 • Abonēšanas maksa (mēnesī): 2,99 € 6 / 5,99 €
 • Līguma darbības termiņš: 12 mēneši

Bloķēšanas maksa:
Maiņstrāva: 0,05 € / min, sākot no 180 min
(apturēta laikā no 21:00 līdz 09:00)
Līdzstrāva: 0,15 € / min, sākot no 90 min

Tarifs

We Charge Plus

Biežām uzlādēm un gariem braucieniem

 • Maiņstrāva: 0,37 €  7 / kWh 
 • Līdzstrāva: 0,47 € / kWh
 • IONITY: 0,35 € / kWh
 • Abonēšanas maksa (mēnesī): 9,99 € 6 / 12,99 €
 • Līguma darbības termiņš: 12 mēneši

Bloķēšanas maksa:
Maiņstrāva: 0,05 € / min, sākot no 180 min
(apturēta laikā no 21:00 līdz 09:00)
Līdzstrāva: 0,15 € / min, sākot no 90 min

Gudri palīgi jūsu ikdienas dzīvē:
We Charge lietotnes izmantošanai pa ceļam

We Charge App jetzt laden in App Store oder bei Google Play mit QR-Code

We Charge We Connect ID. lietotnē

We Charge funkcijas ir iekļautas We Connect ID. lietotnē. Lietotnē varat ērti meklēt un atrast publiskās uzlādes stacijas un reālā laikā pārbaudīt pieejamību. Lai pilnībā kontrolētu izmaksas, varat apskatīt visas jūsu uzlādes. Pat jūsu tarifu un uzlādes kartes pārvaldība ir tikai pirksta pieskāriena attālumā. Skan labi? Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu lietotni. Varat arī skenēt QR kodu un lejupielādēt lietotni tieši viedtālrunī.

We Charge In-Car lietotne

Vienkārši sākt braukt un saņemt navigācijas norādes uz nākamo uzlādes staciju? Nekādu problēmu. Jo, pateicoties atjaunināšanai pa gaisu, jūsu We Charge lietotni var pavisam viegli savienot ar jūsu navigācijas sistēmu. Tas ļauj We Charge skatā filtrēt uzlādes stacijas pēc jaudas un pieejamības un sākt maršruta vadību, neizejot no navigācijas lietotnes. Tādējādi uzlādes staciju meklētājs jums vienmēr būs līdzi.

--:--
Uzlādes staciju meklēšana un maršruta plānošana

Uzlādes staciju meklēšana un maršruta plānošana

Mūsu meklētājā atrodamas uzlādes stacijas, kuras pēc vēlēšanās varat integrēt kā galamērķi vai starpmērķi savā maršruta plānošanā. Ar mūsu maršruta plānotāju braucienus publiskā uzlādes tīkla ietvaros var plānot, ņemot vērā individuālus iestatījumus, piemēram, akumulatora uzlādes līmeni maršrutā. Papildus informācijai par ieteiktās uzlādes pieturas adresi, darba laiku un operatoru, tiek parādīti arī pieejamie spraudņu veidi un autentifikācijas iespējas.

Vispirms lietotnes ielāde, pēc tam automašīnas uzlāde

1
1. Lejupielādējiet We Connect ID. lietotni

Lejupielādējiet We Connect ID. lietotni sistēmai iOS vai Android viedtālrunī.

Uz App StoreAtver ārējo saiti

Uz Play StoreAtver ārējo saiti

 

2
2. Izveidojiet lietotāja kontu

Piesakieties ar savu Volkswagen ID un izveidojiet lietotāja kontu.

Izveidojiet lietotāja kontu bez maksasAtver ārējo saiti  

3
3. Izvēlieties uzlādes tarifu

Izvēlieties We Charge uzlādes tarifu, kas atbilst jūsu ikdienas mobilitātei.

Biežāk uzdotie jautājumi

Mūsu ID. modeļi – atklājiet jau tagad

Elegantā SUV kupeja

Ar jauno ID.5, mēs esam radījuši elektrisko crossover, kas pirmoreiz apvieno ID. modeļu klāsta īpašības ar sportisku, elegantu kupejas dizainu.

Aprunājieties ar mums

Aprunājieties ar mums

Kontakt

Jums ir jautājumi, idejas vai viedoklis? Tad droši zvaniet.

Mūsu tālruņa numurs 0800-43347328Atver tālruņa saiti (bez maksas no visiem Latvijas tīkliem). Mēs esam sasniedzami visu diennakti. Ja Jūsu operators neatbalsta šo tālruņa numuru, tad zvaniet 6 - 765 22 27Atver tālruņa saiti.Maksa par zvanu būs atbilstoši jūsu operatora tarifam. Veicot zvanu no ārvalstīm, var būt viesabonēšanas izmaksas.

Labprāt saņemsim Jūsu e-pastu:
wecharge-support@volkswagen.deAtver pasta saiti

Volkswagen atruna Volkswagen

2.

Norādītās patēriņa un izmešu vērtības tika noteiktas saskaņā ar likumīgi noteiktajām mērīšanas procedūrām. Kopš 2017. gada 1. septembra noteiktām jaunām automašīnām tiek noteikts tips, ņemot vērā pasaules mēroga saskaņoto vieglo transportlīdzekļu testa procedūru (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure – WLTP) – reālistisku pārbaudi, kas paredzēta degvielas patēriņa un CO₂ izmešu mērīšanai. No 2018. gada 1. septembra WLTP pakāpeniski aizstās Eiropas Jauno braukšanas ciklu (NEDC). Reālistisko mērīšanas apstākļu dēļ ar WLTP izmērītās degvielas patēriņa un CO₂ izmešu vērtības daudzos gadījumos ir augstākas, nekā noteiktas saskaņā ar Eiropas Jauno braukšanas ciklu. Tādējādi no 2018.gada 1.septembra var būt izmaiņas maksājamo nodokļu apmēros. Papildinformāciju par atšķirībām starp WLTP un NEDC var atrast vietnē: www.volkswagen.de/wltp.

Pašlaik vēl ir jāpaziņo Eiropas Jaunā braukšanas cikla vērtības. Jauniem automobiļiem, kuriem noteikts tips saskaņā ar WLTP, Eiropas Jaunā braukšanas cikla vērtības tiek balstītas uz WLTP vērtībām. WLTP vērtības var norādīt brīvprātīgi, kamēr tās vēl nav obligātas. Ja Eiropas Jaunā braukšanas cikla vērtības ir norādītas kā diapazoni, tās neattiecas uz konkrētu, atsevišķu automašīnu, un nav ietvertas piedāvājumā. Tās izmanto tikai dažādu transportlīdzekļu tipu salīdzināšanai. Papildu aprīkojums un piederumi (stiprinājumi, riepu izmērs, utt.) var ietekmēt attiecīgos transportlīdzekļa parametrus, piemēram, var mainīt svaru, rites pretestību un aerodinamiku, un papildus laika un satiksmes apstākļiem un individuālai braukšanas uzvedībai, degvielas patēriņu, elektrības patēriņu, CO₂ izmešus un transportlīdzekļa braukšanas rādītājus. Sīkāka informācija par oficiālo degvielas patēriņu un oficiālajām, īpašajām jauno vieglo automašīnu CO2 emisijām ir atrodama „Ceļvedī par jaunu pasažieru automašīnu degvielas patēriņu, CO2 emisijām un elektroenerģijas patēriņu”, kas ir pieejams bez maksas visās tirdzniecības vietās un DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen (www.dat.de/co2). Efektivitātes klases novērtē transportlīdzekļus, pamatojoties uz CO2 emisijām, ņemot vērā transportlīdzekļa pašmasu. Transportlīdzekļi, kas atbilst vidējiem rādītājiem, tiek novērtēti ar D. Transportlīdzekļi, kuru rezultāti ir labāki par pašreizējiem vidējiem rādītājiem, tiek novērtēti ar A+++, A++, A+, A, B vai C. Transportlīdzekļi, kuru rezultāti ir sliktāki par pašreizējiem vidējiem rādītājiem, tiek novērtēti ar E, F vai G. Šeit sniegtā informācija attiecas uz izvēlētā modeļa un tā standarta aprīkojuma EK tipa apstiprinājumu saskaņā ar Direktīvu 2007/46/EK. Konfigurācijas procesa laikā izvēlēta papildaprīkojuma dēļ jūsu konfigurētais modelis var atbilst citam tipa apstiprinājumam, nekā tas būtu gadījumā, ja papildaprīkojums nebūtu izvēlēts. Tas var izraisīt izmaiņas jūsu konfigurēta modeļa specifikācijās. Norādītās CO2 vērtības ir tika iegūtas automašīna tipa apstiprināšanas procesa laikā.

4.
Parādītie uzlādes tarifi un uzlādes karte ir Volkswagen Group Charging GmbH (Elli) piedāvājums. Lai izmantotu šos tarifus, jums nepieciešams Volkswagen ID (VW-ID) un Volkswagen We Connect ID. lietotne. Ja nevēlaties nodot sava VW ID datus Volkswagen Group Charging GmbH (Elli), jūs varat arī www.elli.eco pasūtīt citu piedāvājumu bez īpašajiem nosacījumiem. Arī uzlādes kartes un ID. uzlādes modeļi ir Volkswagen Group Charging GmbH (Elli) piedāvājums.
5.
We Charge Go un We Charge Plus tarifi ir pieejami tikai Volkswagen ID. modeļiem.
6.
Ierobežotu laiku Volkswagen Group Charging GmbH (Elli) Volkswagen ID. modeļu īpašniekiem piedāvā We Charge uzlādes tarifus ar 12 mēnešu darbības termiņu par samazinātu mēneša abonēšanas maksu (tarifu “Go” par 2,99 € mēnesī, nevis 5,99 € mēnesī; tarifu “Plus” par 9,99 € mēnesī, nevis 12,99 € mēnesī). Šie samazinātie uzlādes tarifi ir piesaistīti automašīnai, t. i., samazināto uzlādes tarifu var iegādāties tikai vienu reizi katram ID. modelim. Šādu līgumu nav iespējams noslēgt, iegādājoties lietotu automašīnu, ja pirmais pircējs jau ir saņēmis samazinātu tarifu Volkswagen ID. modelim. Automašīnas identifikācija un piešķiršana samazinātam uzlādes tarifam tiek veikta, pārbaudot attiecīgās automašīnas transportlīdzekļa identifikācijas numuru (VIN).
7.
Visas šeit norādītās cenas ir norādītas ar PVN.