ID.5 GTX
1
1.
ID.5 GTX: Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 18,6–16,2; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai patēriņa un izmešu lielumi saskaņā ar WLTP, nevis saskaņā ar NEDC. Informācija par patēriņu un CO2 izmešiem diapazonos atkarībā no izvēlētā automašīnas aprīkojuma.

Vienkārši veiciet uzlādi – izmantojot We Charge

We Charge ir viedais pakalpojums, ar kuru varat savu ID. uzlādēt bez raizēm visā Eiropā vairāk nekā 600 000 uzlādes punktos.

2.
Uzlādes tarifi, uzlādes karte kā arī ID. Charger modeļi ir Volkswagen Group Charging GmbH (Elli, Izlaides ziņas un juridiskā informācija) piedāvājums.

Vienkārša uzlāde ceļā

E-mobilitāte var būt vienkārša un jautra – galu galā jums vajadzētu ar savu elektrisko automašīnu ierasties it visur nesaspringti. Vienkārši atveriet Volkswagen lietotni un skatiet tuvākās uzlādes stacijas atrašanās vietu – un jau varat veikt uzlādi un saņemt izdevīgākus cenas piedāvājumus atbilstoši jūsu We Charge tarifam.

 • Atrodiet un izmantojiet tūkstošiem publisko uzlādes punktu
 • Uzlādējiet elektrību visā Eiropā tikai ar vienu uzlādes karti
 • Atrodiet īsto We Charge tarifu gandrīz visām prasībām
 • Vairāk ātrās uzlādes punktu ar izdevīgām cenām pie automaģistrālēm un ātrgaitas šosejām, pievienojot Selected Partner tīklu

Pareizais piedāvājums praktiski visām vajadzībām: We Charge tarifi3

Balts VW ID. sāniski novietots un tiek uzlādēts publiskās uzlādes stacijā. Sieviete ar viedtālruni rokā iet tam garām.
4
4.
Sērijai tuvs pētījums. Transportlīdzeklis vēl nav nopērkams.

Volkswagen Group Charging GmbH (Elli) We Charge tarifi nodrošina tiešu piekļuvi pastāvīgi augošajam Elli uzlādes tīklam Eiropā. Ar We Charge Free, We Charge Go un We Charge Plus varat izvēlēties vienu no trīs tarifu variantiem, kas ir pielāgoti jūsu individuālajām uzlādes vajadzībām. Bez tam jums ar visiem tarifiem ir iespēja izmantot Plug&Charge.

Turklāt mēs atvieglosim jums darba sākšanu, atbalstot jūs jūsu Volkswagen ID lietotāja konta un jūsu Volkswagen lietotnes izveidē, kā arī lietotnes un uzlādes kartes izmantošanas laikā.

Tarifs

We Charge Free

Maksājiet tikai par uzlādēto apjomu

 • Maiņstrāva: 0,50 €  5 / kWh 
 • Līdzstrāva: 0,78 € / kWh
 • IONITY: 0,79 € / kWh
 • Abonēšanas maksa (mēnesī): 0 €
 • Līguma darbības termiņš: 1 mēnesī

Bloķēšanas maksa:
Maiņstrāva: 0,05 € / min, sākot no 240 min
(apturēta laikā no 21:00 līdz 09:00)
Līdzstrāva: 0,15 € / min, sākot no 90 min

Tarifs

We Charge Go

Retām uzlādēm pa ceļam

 • Maiņstrāva: 0,40 €  5 / kWh 
 • Līdzstrāva: 0,72 € / kWh
 • IONITY: 0,79 € / kWh
 • Abonēšanas maksa (mēnesī): 3,99 €
 • Līguma darbības termiņš: 1 mēnesī

Bloķēšanas maksa:
Maiņstrāva: 0,05 € / min, sākot no 240 min
(apturēta laikā no 21:00 līdz 09:00)
Līdzstrāva: 0,15 € / min, sākot no 90 min

Tarifs

We Charge Plus

Biežām uzlādēm un gariem braucieniem

 • Maiņstrāva: 0,35 €  5 / kWh 
 • Līdzstrāva: 0,68 € / kWh
 • Selected Partner Network: 0,50 € / kWh
 • Abonēšanas maksa (mēnesī): 12,99 €
 • Līguma darbības termiņš: 1 mēnesi

Bloķēšanas maksa:
Maiņstrāva: 0,05 € / min, sākot no 240 min
(apturēta laikā no 21:00 līdz 09:00)
Līdzstrāva: 0,15 € / min, sākot no 90 min

Selected Partner Network

Selected Partner Network

Illustrationen einer Tankstelle mit Ladestationen und Schriftzug "Selected Partner Network"

Volkswagen Group Charging (Elli) Selected Partner tīkls nodrošina optimālas uzlādes apstāšanās ar spēcīgu augstas veiktspējas uzlādes infrastruktūru ar ērtībām uz vietas un izcilu darbības uzticamību.

Mūsu We Charge Plus tarifa lietotāji papildus var izbaudīt arī ekskluzīvas, izdevīgākas uzlādes maksas.

 • uzticams un ērts ātrās uzlādes tīkls (pašlaik ieskaitot IONITY, Aral pulse, Audi charging hub un Ewiva)
 • nepārtraukta kvalitātes kontrole optimālai darbības uzticamībai
 • notiekoša aktīvo uzlādes punktu atjaunināšana lietotnē
 • samazinātas uzlādes5 cenas We Charge Plus tarifā

Uzlādes punktu skaits tiek pastāvīgi attīstīts un optimizēts.

Gudri palīgi jūsu ikdienas dzīvē:
We Charge lietotnes izmantošanai pa ceļam

We Charge App jetzt laden in App Store oder bei Google Play mit QR-Code
6,7
6.
ID.5 Pro: Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 18,0–15,5; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai patēriņa un izmešu lielumi saskaņā ar WLTP, nevis saskaņā ar NEDC. Nobraucamais attālums: kombinētajā režīmā 567 km. Informācija par patēriņu un CO2 izmešiem diapazonos atkarībā no izvēlētā automašīnas aprīkojuma.

We Charge Volkswagen lietotnē

We Charge funkcijas ir iekļautas Volkswagen lietotnē. Lietotnē varat ērti meklēt un atrast publiskās uzlādes stacijas un reālā laikā pārbaudīt pieejamību. Lai pilnībā kontrolētu izmaksas, varat apskatīt visas jūsu uzlādes. Pat jūsu tarifu un uzlādes kartes pārvaldība ir tikai pirksta pieskāriena attālumā. Izklausās labi? Šeit varat lejupielādēt lietotni. Varat arī skenēt QR kodu un lejupielādēt lietotni tieši viedtālrunī.

We Charge In-Car lietotne

We Charge In-Car lietotne atbalsta detalizētu uzlādes punktu meklēšanu noteiktā vietā. To var lejupielādēt In-Car veikalā un instalēt bez maksas. Uzlādes stacijas var filtrēt dažādos veidos: Piem., pēc jaudas, pieejamības, Plug & Charge iespējas, operatora vai spraudņa. Bez tam In-Car lietotne rāda tiešo un prognozēto pieejamību, kā arī intereses punktus uzlādes punkta apkārtnē, piemēram, tualetes un restorānus. Vēlamo uzlādes punktu var vienkārši pārsūtīt uz navigācijas sistēmu un piekļūt tam tieši vai iekļaut maršrutā. Ar We Charge In-Car lietotni tiek arī paplašināta uzlādes stacijas informācija navigācijas sistēmā.
Bez tam In-Car lietotnē ir iespēja sniegt un lasīt citu lietotāju atsauksmes.

--:--
Uzlādes staciju meklēšana un maršruta plānošana

Uzlādes staciju meklēšana un maršruta plānošana

Mūsu meklētājā atrodamas uzlādes stacijas, kuras pēc vēlēšanās varat integrēt kā galamērķi vai starpmērķi savā maršruta plānošanā. Ar mūsu maršruta plānotāju braucienus publiskā uzlādes tīkla ietvaros var plānot, ņemot vērā individuālus iestatījumus, piemēram, akumulatora uzlādes līmeni maršrutā. Papildus informācijai par ieteiktās uzlādes pieturas adresi, darba laiku un operatoru, tiek parādīti arī pieejamie spraudņu veidi un autentifikācijas iespējas.

Vispirms lietotnes ielāde, pēc tam automašīnas uzlāde

1
1. Volkswagen lietotnes lejupielāde

Iegūstiet Volkswagen lietotni iOS vai Android ierīcēm savā viedtālrunī.

Uz App StoreAtver ārējo saiti

Uz Play StoreAtver ārējo saiti

 

2
2. Izveidojiet lietotāja kontu

Piesakieties ar savu Volkswagen ID un izveidojiet lietotāja kontu.

Izveidojiet lietotāja kontu bez maksasAtver ārējo saiti  

3
3. Izvēlieties uzlādes tarifu

Izvēlieties We Charge uzlādes tarifu, kas atbilst jūsu ikdienas mobilitātei.

Biežāk uzdotie jautājumi

Mūsu ID. modeļi – atklājiet jau tagad

Elegantā SUV kupeja

Ar jauno ID.5, mēs esam radījuši elektrisko crossover, kas pirmoreiz apvieno ID. modeļu klāsta īpašības ar sportisku, elegantu kupejas dizainu.

Aprunājieties ar mums

Aprunājieties ar mums

Contact

Jums ir jautājumi, idejas vai viedoklis? Tad droši zvaniet.

Mūsu tālruņa numurs 800 - 057 69Atver tālruņa saiti (bez maksas no visiem Latvijas tīkliem). Mēs esam sasniedzami visu diennakti. Ja Jūsu operators neatbalsta šo tālruņa numuru, tad zvaniet +371 6-765 22 27Atver tālruņa saiti. Maksa par zvanu būs atbilstoši jūsu operatora tarifam. Veicot zvanu no ārvalstīm, var būt viesabonēšanas izmaksas.

Volkswagen atruna Volkswagen

3.
Parādītie uzlādes tarifi un uzlādes karte ir Volkswagen Group Charging GmbH (Elli) piedāvājums. Lai izvēlētos šos tarifus, nepieciešams Volkswagen ID (VW-ID) un Volkswagen lietotne. Lai Volkswagen lietotnē varētu apskatīt visu tarifu klāstu un izvēlēties nepieciešamo, lietotnē ir jāpievieno transportlīdzeklis. Ja nevēlaties nodot sava VW ID datus Volkswagen Group Charging GmbH (Elli), jūs varat arī www.elli.eco pasūtīt citu piedāvājumu bez īpašajiem nosacījumiem. Arī uzlādes kartes un ID. uzlādes modeļi ir Volkswagen Group Charging GmbH (Elli) piedāvājums.
5.
Visas šeit norādītās cenas ir norādītas ar PVN.
7.
Atbilstoši vispasaules saskaņotajai vieglo transportlīdzekļu un vieglo lietoto transportlīdzekļu testa procedūrai (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure – WLTP) noteiktās vērtības. Viena modeļa dažādo aprīkojuma variantu veicamā attāluma diapazons tika noteikts mērījumos uz ruļļu pārbaudes stenda. Praksē faktiskais veicamais attālums cita starpā var atšķirties atkarībā no braukšanas stila, ātruma, dažādu komforta/papildu patērētāju izmantošanas apjoma, āra temperatūras, līdzbraucēju skaita/papildu kravas, topogrāfijas un akumulatora novecošanas un nolietojuma procesa.
9.

Norādītās patēriņa un izmešu vērtības tika izmērītas saskaņā ar tiesību aktos noteiktajām mērīšanas metodēm. 2022. gada 1. janvārī NEDC pārbaudes cikls tika pilnībā aizstāts ar WLTP pārbaudes ciklu, tāpēc pēc šī datuma automašīnām ar jaunu tipa apstiprinājumu NEDS vērtības nav pieejamas.

Norādes neattiecas uz vienu atsevišķu automašīnu, un tās nav daļa no piedāvājuma; šīs norādes ir paredzētas tikai tam, lai varētu salīdzināt dažādus automašīnu tipus. Papildaprīkojums un piederumi (stiprinājumi, riepu izmērs, utt.) var ietekmēt attiecīgos transportlīdzekļa parametrus, piemēram, var mainīt svaru, rites pretestību un aerodinamiku, un papildus laika un satiksmes apstākļiem un individuālajam braukšanas stilam ietekmēt degvielas patēriņu, elektrības patēriņu, CO₂ izmešus un transportlīdzekļa braukšanas rādītājus. Reālistisko pārbaudes apstākļu dēļ ar WLTP izmērītās degvielas patēriņa un CO₂ izmešu vērtības daudzos gadījumos ir augstākas par vērtībām, kas tika mērītas saskaņā ar NEDC (Eiropas Jauno braukšanas ciklu). Tādējādi, sākot ar 2018. gada 1. septembri, var būt izmaiņas par transportlīdzekļiem maksājamo nodokļu apmēros. Papildinformāciju par atšķirībām starp WLTP un NEDC skatiet vietnē http://www.volkswagen.de/wltp.

Plašāka informācija par oficiālo degvielas patēriņu un oficiālajām, specifiskajām jauno vieglo automašīnu CO2 izmešu vērtībām ir atrodama dokumentā “Vadlīnijas par jaunu pasažieru automašīnu degvielas patēriņu, CO2 izmešiem un elektroenerģijas patēriņu”, kas ir pieejams visās tirdzniecības vietās un DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, D-73760 Ostfildern vai vietnē www.dat.de/co2.