Ziemas jaka ģērbies vīrietis stāv sniegotā ainavā un skatās savā viedtālrunī.

We Connect aktivizēšana ID. modeļos

We Connect aktivizēšana ID. modeļos

Saņemiet tiešsaistes atbalstu pirms braukšanas, braukšanas laikā un pēc tās. Mēs vadīsim jūs soli pa solim aktivizācijas procesā.

Jūsu ceļš uz tīklā savienotu ID. 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka funkciju iespēju pilnvērtīgai izmantošanai lietotājam būs nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts, kā arī ar Volkswagen AG būs jānoslēdz atsevišķs līgums par mobilo tiešsaistes pakalpojumu izmantošanu.

Kā aktivizēt un izmantot We Connect ID. automašīnā 

Izpildiet mūsu aktivizācijas norādījumus, lai izveidotu savienojumu ar savu ID. automašīnu.

Skatīt aktivizācijas instrukciju

We Connect ID. lietotnes lejupielāde
1,2
1.
Attēli var atšķirties
2.
ID.3 Pro Performance: Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 13,5–12,9; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0; efektivitātes klase: A+++. ID.3 Pro S (4 un 5 durvju): Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 13,7–13,1; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0; efektivitātes klase: A+++.

We Connect ID. lietotnes lejupielāde

Iegūstiet savienojumu ar jūsu elektrisko automašīnu ar izvēlētām attālām funkcijām, attiecīgo automašīnas informāciju un uzlādes pakalpojumu We Charge savā viedtālrunī.

No We Connect Start uz We Connect un We Connect Plus

Ja jūsu ID. modelis ar OVer-the-Air atjauninājumu ir saņēmis programmatūras versiju 3.0, jūs sākumā iegūstat We Connect Start. Lai izmantotu daudzās priekšrocības, ko sniedz We Connect un We Connect Plus, lūdzu, piesakieties kā galvenais lietotājs jūsu informācijas un izklaides sistēmā un pēc tam aktivizējiet atbilstošās paketes In-Car veikalā. 

Skats uz VW ID.5 kontrolpulti Vīrietis sēž blakussēdētāja sēdeklī un izmanto informācijas un izklaides sistēmu
3
3.
ID.5 Pro: Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 15,9–14,6; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0; efektivitātes klase: A+++. ID.5 Pro Performance: Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 15,9–14,6; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0; efektivitātes klase: A+++.

Tas arī varētu jūs interesēt

Tas arī varētu jūs interesēt