Ziemas jaka ģērbies vīrietis stāv sniegotā ainavā un skatās savā viedtālrunī.
1

We Connect aktivizēšana ID. modeļos

We Connect aktivizēšana ID. modeļos

Saņemiet tiešsaistes atbalstu pirms braukšanas, braukšanas laikā un pēc tās. Mēs vadīsim jūs soli pa solim aktivizācijas procesā.

Jūsu ceļš uz tīklā savienotu ID. 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka funkciju iespēju pilnvērtīgai izmantošanai lietotājam būs nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts, kā arī ar Volkswagen AG būs jānoslēdz atsevišķs līgums par mobilo tiešsaistes pakalpojumu izmantošanu.

--:--

Kā aktivizēt un izmantot We Connect ID. automašīnā 

Izpildiet mūsu aktivizācijas norādījumus, lai izveidotu savienojumu ar savu ID. automašīnu.

Skatīt aktivizācijas instrukciju

We Connect ID. lietotnes lejupielāde
2,3,4,5
2.
Attēli var atšķirties
3.
Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 16,3–15,2; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai patēriņa un izmešu lielumi saskaņā ar WLTP, nevis saskaņā ar NEDC. Nobraucamais attālums: kombinētajā režīmā 402–560 km. Informācija par patēriņu un CO2 izmešiem diapazonos atkarībā no izvēlētā automašīnas aprīkojuma.

We Connect ID. lietotnes lejupielāde

Iegūstiet savienojumu ar jūsu elektrisko automašīnu ar izvēlētām attālām funkcijām, attiecīgo automašīnas informāciju un uzlādes pakalpojumu We Charge savā viedtālrunī.

No We Connect Start uz We Connect un We Connect Plus

Ja jūsu ID. modelis ar OVer-the-Air atjauninājumu ir saņēmis programmatūras versiju 3.0, jūs sākumā iegūstat We Connect Start. Lai izmantotu daudzās priekšrocības, ko sniedz We Connect un We Connect Plus, lūdzu, piesakieties kā galvenais lietotājs jūsu