VW ID.4 GTX salons ar skatu uz priekšējiem sēdekļiem un kontrolpulti. Sieviete sēž priekšējā pasažiera sēdeklī ar skatu uz aizmuguri.
1,3

Nebeidzama izklaide. Labākā izklaide jūsu ID.

2.
ID.4 GTX strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 17,2–15,8; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0; efektivitātes klase: A+++.

Nebeidzama izklaide. Labākā izklaide jūsu ID.

Jūs dodaties atvaļinājumā ar savu elektrisko automašīnu? Ar jūsu ID. automašīnas interneta pieslēgumu garlaicība ceļojuma laikā nedraud. Interneta radio piedāvā gandrīz neizsmeļamu pasaules radio staciju un apraižu izvēli – datu apjomu nosegs Volkswagen kā daļu no We Connect Plus. Ja vēlaties sērfot internetā, jūs varat izmantot WLAN tīklāju*. Tādējādi brauciens paies kā viens acumirklis. 

* Nepieciešami privātie datu plāni (Cubic Telecom vai piesaiste ar jūsu viedtālruni).

Interneta radio jūsu ID. 

Jūsu ID. interneta radio piedāvā daudzveidīgas radio stacijas. Un pats labākais: Volkswagen nosegs datu apjomu kā daļu no We Connect Plus. Tādējādi varat viegli klausīties savas iecienītākās stacijas no aptuveni 40 000 starptautiskajām radio stacijām tiešsaistē vai straumēt dažādas apraides, ko varat atrast mūsu datubāzē ar pārskatāmu meklēšanas funkciju. 

Skats no sāniem uz pelēku VW ID.5 ostas piestātnē, priekšplānā smaidoša, gaiši tērpta sieviete
4
4.
ID.5 Pro: Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 15,9–14,6; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0; efektivitātes klase: A+++. ID.5 Pro Performance: Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 15,9–14,6; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0; efektivitātes klase: A+++.
Slīps skats no augša uz zila VW ID.4 aizmuguri, sportisks tērpts cilvēks ir atspiedies pret automašīnu un lieto viedtālruni
5
5.
ID.4 Pro Performance: Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 16,0–14,8; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0; efektivitātes klase: A+++. ID.4 Pro Performance 4MOTION: Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 17,2–15,7; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0; efektivitātes klase: A+++.

WLAN tīklājs jūsu ID. 

Jūsu ID. pasažieriem nav jāatsakās no interneta: Integrētais WLAN tīklājs6 ļauj vienlaikus sērfot internetā līdz pat astoņām ierīcēm. Lai izsekotu izmaksas, jūs varat pasūtīt datu paketes tieši jūsu elektriskajā automašīnā, izmantojot Cubic TelecomAtver ārējo saiti.

Cubic Telecom datu paketes jūsu ID. 

Iegūstiet ātru internetu savā ID. Ar mūsu mobilā partnera Cubic Telecom starpniecību jūs varat iegādāties papildu datu apjomu elektriskajā automašīnā iebūvētajai eSIM kartei, lai baudītu gandrīz neierobežotu izklaidu ar integrēto WLAN tīklāju. Priekšrocības: datu paketes var izmantot daudzās Eiropas valstīs. Un: jūs kontrolējat izmaksas. 

Vīrietis VW ID.5 blakussēdētāja sēdeklī lieto informācijas un izklaides sistēmu

Tas arī varētu jūs interesēt

Paceliet digitālās iespējas savā ID. modelī jaunā līmenī.

Ātra palīdzība un personīgs atbalsts ārkārtas gadījumos: ar We Connect jūs esat labās rokās.

Tas arī varētu jūs interesēt

Volkswagen atruna Volkswagen

1.
Lai izmantotu We Connect un We Connect Plus pakalpojumus ID. automašīnās, jums ir nepieciešams arī Volkswagen ID lietotāja konts un jāpiesakās vietnē We Connect / We Connect Plus ar lietotājvārdu un paroli. Pēc tam tiešsaistē ar Volkswagen AG ir jānoslēdz atsevišķs We Connect / We Connect Plus līgums. We Connect līguma ID. modeļu klāsta darbības laiks nav ierobežots uz trīs gadiem. We Connect Plus darbības laiks ir sākotnēji ierobežots uz trīs gadiem, un pēc šī perioda beigām to var pagarināt par maksu. Pēc automašīnas nodošanas jums būs 90 dienas laika, lai automašīnu piereģistrētu myvolkswagen.net vai We Connect ID. lietotnē (pieejama App Store un Google Play Store) un varētu izmantot We Connect Plus pakalpojumus visā bezmaksas darbības laikā, par kuru noslēgta vienošanās. Ja reģistrācija tiek veikta vēlāk, bezmaksas darbības laiks saīsinās. Noteiktus We Connect / We Connect Plus mobilos tiešsaistes pakalpojumus var izmantot tikai We Connect ID. lietotnē. Lai varētu izmantot bezmaksas lietotni, ir nepieciešams viedtālrunis, kas darbojas ar piemērotu iOS vai Android operētājsistēmu un SIM karte ar datu plānu mobilo sakaru līguma ietvaros, kas jums jau ir noslēgts vai atsevišķi jānoslēdz ar mobilo sakaru operatoru. Veicot datu apmaiņu internetā, atkarībā no jūsu mobilo sakaru tīkla tarifa, it īpaši ārzemēs, var rasties papildu izmaksas (piem., viesabonēšanas izmaksas).Mobilie tiešsaistes pakalpojumi ir pieejami tikai attiecīgi noslēgtā līguma darbības termiņā, kā arī līguma darbības termiņā tiem var tikt veiktas satura izmaiņas. Paketēs We Connect un We Connect Plus ietvertie pakalpojumi var atšķirties dažādās valstīs. Pieejamība ir atkarīga arī no automašīnas modeļa, aprīkojuma un instalētās programmatūras versijas. Tas attiecas arī uz trešo personu pakalpojumiem. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, apmeklējiet vietni: www.connect.volkswagen-we.com un vērsieties pie sava Volkswagen partnera. Lūdzu, ievērojiet arī pašreizējos vispārīgos darījumu noteikumus digitālajiem pakalpojumiem ID. modeļu klāstam.
3.

Norādītās patēriņa un izmešu vērtības tika noteiktas saskaņā ar likumīgi noteiktajām mērīšanas procedūrām. Kopš 2017. gada 1. septembra noteiktām jaunām automašīnām tiek noteikts tips, ņemot vērā pasaules mēroga saskaņoto vieglo transportlīdzekļu testa procedūru (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure – WLTP) – reālistisku pārbaudi, kas paredzēta degvielas patēriņa un CO₂ izmešu mērīšanai. No 2018. gada 1. septembra WLTP pakāpeniski aizstās Eiropas Jauno braukšanas ciklu (NEDC). Reālistisko mērīšanas apstākļu dēļ ar WLTP izmērītās degvielas patēriņa un CO₂ izmešu vērtības daudzos gadījumos ir augstākas, nekā noteiktas saskaņā ar Eiropas Jauno braukšanas ciklu. Tādējādi no 2018.gada 1.septembra var būt izmaiņas maksājamo nodokļu apmēros. Papildinformāciju par atšķirībām starp WLTP un NEDC var atrast vietnē: www.volkswagen.de/wltp.

Pašlaik vēl ir jāpaziņo Eiropas Jaunā braukšanas cikla vērtības. Jauniem automobiļiem, kuriem noteikts tips saskaņā ar WLTP, Eiropas Jaunā braukšanas cikla vērtības tiek balstītas uz WLTP vērtībām. WLTP vērtības var norādīt brīvprātīgi, kamēr tās vēl nav obligātas. Ja Eiropas Jaunā braukšanas cikla vērtības ir norādītas kā diapazoni, tās neattiecas uz konkrētu, atsevišķu automašīnu, un nav ietvertas piedāvājumā. Tās izmanto tikai dažādu transportlīdzekļu tipu salīdzināšanai. Papildu aprīkojums un piederumi (stiprinājumi, riepu izmērs, utt.) var ietekmēt attiecīgos transportlīdzekļa parametrus, piemēram, var mainīt svaru, rites pretestību un aerodinamiku, un papildus laika un satiksmes apstākļiem un individuālai braukšanas uzvedībai, degvielas patēriņu, elektrības patēriņu, CO₂ izmešus un transportlīdzekļa braukšanas rādītājus. Sīkāka informācija par oficiālo degvielas patēriņu un oficiālajām, īpašajām jauno vieglo automašīnu CO2 emisijām ir atrodama „Ceļvedī par jaunu pasažieru automašīnu degvielas patēriņu, CO2 emisijām un elektroenerģijas patēriņu”, kas ir pieejams bez maksas visās tirdzniecības vietās un DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen (www.dat.de/co2). Efektivitātes klases novērtē transportlīdzekļus, pamatojoties uz CO2 emisijām, ņemot vērā transportlīdzekļa pašmasu. Transportlīdzekļi, kas atbilst vidējiem rādītājiem, tiek novērtēti ar D. Transportlīdzekļi, kuru rezultāti ir labāki par pašreizējiem vidējiem rādītājiem, tiek novērtēti ar A+++, A++, A+, A, B vai C. Transportlīdzekļi, kuru rezultāti ir sliktāki par pašreizējiem vidējiem rādītājiem, tiek novērtēti ar E, F vai G. Šeit sniegtā informācija attiecas uz izvēlētā modeļa un tā standarta aprīkojuma EK tipa apstiprinājumu saskaņā ar Direktīvu 2007/46/EK. Konfigurācijas procesa laikā izvēlēta papildaprīkojuma dēļ jūsu konfigurētais modelis var atbilst citam tipa apstiprinājumam, nekā tas būtu gadījumā, ja papildaprīkojums nebūtu izvēlēts. Tas var izraisīt izmaiņas jūsu konfigurēta modeļa specifikācijās. Norādītās CO2 vērtības ir tika iegūtas automašīna tipa apstiprināšanas procesa laikā.

6.
We Connect / We Connect Plus mobilo tiešsaistes pakalpojumu izmantošana tiek nodrošināta ar integrētā interneta savienojuma palīdzību. Pakalpojuma „WLAN tīklājs” izmantošanai galvenais lietotājs var iegādāties datu plānus no ārējā mobilo sakaru partnera „Cubic Telecom”. Šo plānu datu apjomu var izmantot visi lietotāji un automašīnas pasažieri tīkla pārklājuma zonā daudzās Eiropas valstīs. Informāciju par cenām, kā arī valstīm, kas nodrošina šo atbalstu, atradīsiet https://vw.cubictelecom.com. Pakalpojuma „WLAN tīklājs” nodrošināšanai var izmantot arī mobilo ierīci (piem., viedtālruni), ja tā spēj darboties kā mobilais WLAN tīklājs. Šajā gadījumā atbilstošā pakalpojuma funkcija ir pieejama tikai ar pastāvošu vai atsevišķi noslēgtu mobilo tālruņu līgumu starp jums un jūsu mobilo sakaru operatoru, un tikai attiecīgajā mobilā tīkla pārklājumā. Veicot datu apmaiņu internetā, atkarībā no jūsu mobilo sakaru tīkla tarifa, it īpaši ārzemēs, var rasties papildu izmaksas (piem., viesabonēšanas izmaksas).