VW ID.4 GTX salons ar skatu uz priekšējiem sēdekļiem un kontrolpulti. Sieviete sēž priekšējā pasažiera sēdeklī ar skatu uz aizmuguri.
1,3

Nebeidzama izklaide. Labākā izklaide jūsu ID.

2.
ID.4 GTX: Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 19,3–17,2; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai patēriņa un izmešu lielumi saskaņā ar WLTP, nevis saskaņā ar NEDC. Attēli var atšķirties no piegādes stāvokļa. Informācija par patēriņu un CO2 izmešiem diapazonos atkarībā no izvēlētā automašīnas aprīkojuma.

Nebeidzama izklaide. Labākā izklaide jūsu ID.

Jūs dodaties atvaļinājumā ar savu elektrisko automašīnu? Ar jūsu ID. automašīnas interneta pieslēgumu garlaicība ceļojuma laikā nedraud. Interneta radio piedāvā gandrīz neizsmeļamu pasaules radio staciju un apraižu izvēli – datu apjomu nosegs Volkswagen kā daļu no We Connect Plus. Ja vēlaties sērfot internetā, jūs varat izmantot WLAN tīklāju*. Tādējādi brauciens paies kā viens acumirklis. 

* Nepieciešami privātie datu plāni (Cubic Telecom vai piesaiste ar jūsu viedtālruni).

Interneta radio jūsu ID. 

Jūsu ID. interneta radio piedāvā daudzveidīgas radio stacijas. Un pats labākais: Volkswagen nosegs datu apjomu kā daļu no We Connect Plus. Tādējādi varat viegli klausīties savas iecienītākās stacijas no aptuveni 40 000 starptautiskajām radio stacijām tiešsaistē vai straumēt dažādas apraides, ko varat atrast mūsu datubāzē ar pārskatāmu meklēšanas funkciju. 

Skats no sāniem uz pelēku VW ID.5 ostas piestātnē, priekšplānā smaidoša, gaiši tērpta sieviete
4
4.
Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 18,4–16,1; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai patēriņa un izmešu lielumi saskaņā ar WLTP, nevis saskaņā ar NEDC. Informācija par patēriņu un CO2 izmešiem diapazonos atkarībā no izvēlētā automašīnas aprīkojuma.
Slīps skats no augša uz zila VW ID.4 aizmuguri, sportisks tērpts cilvēks ir atspiedies pret automašīnu un lieto viedtālruni
5
5.
Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 19,3–16,4; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai patēriņa un izmešu lielumi saskaņā ar WLTP, nevis saskaņā ar NEDC. Informācija par patēriņu un CO2 izmešiem diapazonos atkarībā no izvēlētā automašīnas aprīkojuma.

WLAN tīklājs jūsu ID. 

Jūsu ID. pasažieriem nav jāatsakās no interneta: Integrētais WLAN tīklājs6 ļauj vienlaikus sērfot internetā līdz pat astoņām ierīcēm. Lai izsekotu izmaksas, jūs varat pasūtīt datu paketes tieši jūsu elektriskajā automašīnā, izmantojot Cubic TelecomAtver ārējo saiti.

Cubic Telecom datu paketes jūsu ID. 

Iegūstiet ātru internetu savā ID. Ar mūsu mobilā partnera Cubic Telecom starpniecību jūs varat iegādāties papildu datu apjomu elektriskajā automašīnā iebūvētajai eSIM kartei, lai baudītu gandrīz neierobežotu izklaidu ar integrēto WLAN tīklāju. Priekšrocības: datu paketes var izmantot daudzās Eiropas valstīs. Un: jūs kontrolējat izmaksas. 

Vīrietis VW ID.5 blakussēdētāja sēdeklī lieto informācijas un izklaides sistēmu

Tas arī varētu jūs interesēt

Tas arī varētu jūs interesēt