Tuvplānā redzams vīrietis, kurš abās rokās tur viedtālruni. Displejā redzama We Connect ID. lietotne
1,3,4

ID. pārskats.
Pilnīga informācija.

2.
Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 14,8–14,4; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0. Automašīnai ir pieejami tikai patēriņa un izmešu lielumi saskaņā ar WLTP, nevis saskaņā ar NEDC. Informācija par patēriņu un CO2izmešiem diapazonos atkarībā no izvēlētā automašīnas aprīkojuma.

ID. pārskats.
Pilnīga informācija.

Ierodoties mājās, jūs sev vaicājat, vai elektriskā automašīna ir pietiekami uzlādēta nākama rīta braucienam. Par laimi, atbildi uz šo jautājumu var iegūt, ieskatoties viedtālrunī, kur jūs varat pārbaudīt jūsu ID. akumulatora, durvju un gaismas statusu. Ja temperatūra vēlu vakarā samazinās, lietotne jums savlaicīgi atgādinās uzsildīt akumulatoru5. Tādējādi nākamā diena var sākties bez raizēm.

Jūsu ID. automašīnas statuss 

Ar We Connect ID. lietotni varat skatīt savas elektriskās automašīnas uzlādes līmeni un nobraucamo attālumu. Neesat pārliecināts, vai ID. durvis un logi ir aizvērti, vai arī gaisma ir izslēgta? Arī to varat ērti uzzināt, neizkāpjot no dīvāna. Nomierinoša sajūta.

Skats no aizmugures uz pelēku VW ID.5, priekšplānā sieviete lieto viedtālruni
3,4,6
6.
Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 18,4–16,1; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai patēriņa un izmešu lielumi saskaņā ar WLTP, nevis saskaņā ar NEDC. Nobraucamais attālums: kombinētajā režīmā 480–544 km. Informācija par patēriņu un CO2 izmešiem diapazonos atkarībā no izvēlētā automašīnas aprīkojuma.
Cilvēks zilā uzvalkā dodas uz stāvošu pelēku VW ID.3

Jūsu ID. novietošanas vieta 

Vai esat novietojis savu ID. jaunā pilsētā vai lielā autostāvvietā un aizmirsis, kur tieši automašīna atrodas? Ar We Connect meklēšanai ir pienācis gals. We Connect ID. Lietotne atceras jūsu ID. pēdējo atrašanās vietu un, ja vēlaties, parāda ceļu tieši uz to. Tas ietaupa jums daudz liekas maldīšanās.

Temperatūras norādes jūsu ID. automašīnai 

Zema ārējā temperatūra var ietekmēt akumulatora jaudu. We Connect ID. lietotne nosūtīs jums ieteikumu uzsildīt5 vai uzlādēt akumulatoru, kad laika prognoze jūsu atrašanās vietā un uzlādes līmenis kļūst kritiski. Jums ir ieteicams iestatīt izbraukšanas laiku vai uzlādēt savu ID., lai novērstu aukstuma radītu nobraucamā attālumā samazinājumu.

Vīrietis ziemas ainavā skatās viedtālrunī
Cilvēks ar viedtālruni rokā stāv pie loga, fonā stāv zils VW ID.4

Uzlāde ar jūsu ID. 

We Connect ID. lietotne pārvērš jūsu viedtālruni par tālvadības pulti, kas ļauj ērti sākt un pārtraukt uzlādi. Turklāt varat sekot līdzi atlikušajam uzlādes laikam, pašreizējam nobraucamajam attālumam un jūsu elektriskās automašīnas uzlādes līmenim – pat ja jūs tajā nesēžat.

Digitālā rokasgrāmata jūsu ID. 

Svarīga informācija par lietošanu tagad ir viegli pieejama digitālajā rokasgrāmatā jūsu ID. informācijas un izklaides sistēmā. Tādējādi vajadzības gadījumā ātri atradīsiet atbildes uz jautājumiem par jūsu elektriskās automašīnas funkcijām, tiešsaistes pakalpojumiem un vadītāja palīgsistēmām. We Connect aktivizācija nav nepieciešama sākotnējai lietošanai, bet ir priekšnoteikums turpmākiem informācijas un izklaides sistēmas atjauninājumiem.

ID.5 informācijas un izklaides sistēma, ekrāna redzama digitālā rokasgrāmata