Tuvplānā redzams vīrietis, kurš abās rokās tur viedtālruni. Displejā redzama We Connect ID. lietotne
1,3,4

ID. pārskats.
Pilnīga informācija.

2.
Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 14,8–14,4; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0. Automašīnai ir pieejami tikai patēriņa un izmešu lielumi saskaņā ar WLTP, nevis saskaņā ar NEDC. Informācija par patēriņu un CO2izmešiem diapazonos atkarībā no izvēlētā automašīnas aprīkojuma.

ID. pārskats.
Pilnīga informācija.

Ierodoties mājās, jūs sev vaicājat, vai elektriskā automašīna ir pietiekami uzlādēta nākama rīta braucienam. Par laimi, atbildi uz šo jautājumu var iegūt, ieskatoties viedtālrunī, kur jūs varat pārbaudīt jūsu ID. akumulatora, durvju un gaismas statusu. Ja temperatūra vēlu vakarā samazinās, lietotne jums savlaicīgi atgādinās uzsildīt akumulatoru5. Tādējādi nākamā diena var sākties bez raizēm.

Jūsu ID. automašīnas statuss 

Ar We Connect ID. lietotni varat skatīt savas elektriskās automašīnas uzlādes līmeni un nobraucamo attālumu. Neesat pārliecināts, vai ID. durvis un logi ir aizvērti, vai arī gaisma ir izslēgta? Arī to varat ērti uzzināt, neizkāpjot no dīvāna. Nomierinoša sajūta.

Skats no aizmugures uz pelēku VW ID.5, priekšplānā sieviete lieto viedtālruni
6,3,4
6.
Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 18,4–16,1; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai patēriņa un izmešu lielumi saskaņā ar WLTP, nevis saskaņā ar NEDC. Nobraucamais attālums: kombinētajā režīmā 480–544 km. Informācija par patēriņu un CO2 izmešiem diapazonos atkarībā no izvēlētā automašīnas aprīkojuma.
Guļoša sieviete smaidot skatās viedtālrunī

Jūsu ID. novietošanas vieta 

Vai esat novietojis savu ID. jaunā pilsētā vai lielā autostāvvietā un aizmirsis, kur tieši automašīna atrodas? Ar We Connect meklēšanai ir pienācis gals. We Connect ID. Lietotne atceras jūsu ID. pēdējo atrašanās vietu un, ja vēlaties, parāda ceļu tieši uz to. Tas ietaupa jums daudz liekas maldīšanās.

Temperatūras norādes jūsu ID. automašīnai 

Zema ārējā temperatūra var ietekmēt akumulatora jaudu. We Connect ID. lietotne nosūtīs jums ieteikumu uzsildīt5 vai uzlādēt akumulatoru, kad laika prognoze jūsu atrašanās vietā un uzlādes līmenis kļūst kritiski. Jums ir ieteicams iestatīt izbraukšanas laiku vai uzlādēt savu ID., lai novērstu aukstuma radītu nobraucamā attālumā samazinājumu.

Vīrietis ziemas ainavā skatās viedtālrunī
Cilvēks ar viedtālruni rokā stāv pie loga, fonā stāv zils VW ID.4

Uzlāde ar jūsu ID. 

We Connect ID. lietotne pārvērš jūsu viedtālruni par tālvadības pulti, kas ļauj ērti sākt un pārtraukt uzlādi. Turklāt varat sekot līdzi atlikušajam uzlādes laikam, pašreizējam nobraucamajam attālumam un jūsu elektriskās automašīnas uzlādes līmenim – pat ja jūs tajā nesēžat.

Digitālā rokasgrāmata jūsu ID. 

Svarīga informācija par lietošanu tagad ir viegli pieejama digitālajā rokasgrāmatā jūsu ID. informācijas un izklaides sistēmā. Tādējādi vajadzības gadījumā ātri atradīsiet atbildes uz jautājumiem par jūsu elektriskās automašīnas funkcijām, tiešsaistes pakalpojumiem un vadītāja palīgsistēmām. We Connect aktivizācija nav nepieciešama sākotnējai lietošanai, bet ir priekšnoteikums turpmākiem informācijas un izklaides sistēmas atjauninājumiem.

ID.5 informācijas un izklaides sistēma, ekrāna redzama digitālā rokasgrāmata

Volkswagen atruna Volkswagen

1.
Lai izmantotu We Connect un We Connect Plus pakalpojumus ID. automašīnās, jums ir nepieciešams arī Volkswagen ID lietotāja konts un jāpiesakās vietnē We Connect / We Connect Plus ar lietotājvārdu un paroli. Pēc tam tiešsaistē ar Volkswagen AG ir jānoslēdz atsevišķs We Connect / We Connect Plus līgums. We Connect līguma ID. modeļu klāsta darbības laiks nav ierobežots uz trīs gadiem. We Connect Plus darbības laiks ir sākotnēji ierobežots uz trīs gadiem, un pēc šī perioda beigām to var pagarināt par maksu. Pēc automašīnas nodošanas jums būs 90 dienas laika, lai automašīnu piereģistrētu myvolkswagen.net vai We Connect ID. lietotnē (pieejama App Store un Google Play Store) un varētu izmantot We Connect Plus pakalpojumus visā bezmaksas darbības laikā, par kuru noslēgta vienošanās. Ja reģistrācija tiek veikta vēlāk, bezmaksas darbības laiks saīsinās. Noteiktus We Connect / We Connect Plus mobilos tiešsaistes pakalpojumus var izmantot tikai We Connect ID. lietotnē. Lai varētu izmantot bezmaksas lietotni, ir nepieciešams viedtālrunis, kas darbojas ar piemērotu iOS vai Android operētājsistēmu un SIM karte ar datu plānu mobilo sakaru līguma ietvaros, kas jums jau ir noslēgts vai atsevišķi jānoslēdz ar mobilo sakaru operatoru. Veicot datu apmaiņu internetā, atkarībā no jūsu mobilo sakaru tīkla tarifa, it īpaši ārzemēs, var rasties papildu izmaksas (piem., viesabonēšanas izmaksas).Mobilie tiešsaistes pakalpojumi ir pieejami tikai attiecīgi noslēgtā līguma darbības termiņā, kā arī līguma darbības termiņā tiem var tikt veiktas satura izmaiņas. Paketēs We Connect un We Connect Plus ietvertie pakalpojumi var atšķirties dažādās valstīs. Pieejamība ir atkarīga arī no automašīnas modeļa, aprīkojuma un instalētās programmatūras versijas. Tas attiecas arī uz trešo personu pakalpojumiem. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, apmeklējiet vietni: www.connect.volkswagen-we.com un vērsieties pie sava Volkswagen partnera. Lūdzu, ievērojiet arī pašreizējos vispārīgos darījumu noteikumus digitālajiem pakalpojumiem ID. modeļu klāstam.
3.
Atbilstoši vispasaules saskaņotajai vieglo transportlīdzekļu un vieglo lietoto transportlīdzekļu testa procedūrai (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure – WLTP) noteiktās vērtības. Viena modeļa dažādo aprīkojuma variantu veicamā attāluma diapazons tika noteikts mērījumos uz ruļļu pārbaudes stenda. Praksē faktiskais veicamais attālums var atšķirties atkarībā no braukšanas stila, ātruma, dažādu komforta/papildu patērētāju izmantošanas apjoma, ārējās temperatūras, līdzbraucēju skaita/papildu kravas un ceļa topogrāfijas.
4.

Norādītās patēriņa un izmešu vērtības tika izmērītas saskaņā ar tiesību aktos noteiktajām mērīšanas metodēm. 2022. gada 1. janvārī NEDC pārbaudes cikls tika pilnībā aizstāts ar WLTP pārbaudes ciklu, tāpēc pēc šī datuma automašīnām ar jaunu tipa apstiprinājumu NEDS vērtības nav pieejamas.

Norādes neattiecas uz vienu atsevišķu automašīnu, un tās nav daļa no piedāvājuma; šīs norādes ir paredzētas tikai tam, lai varētu salīdzināt dažādus automašīnu tipus. Papildaprīkojums un piederumi (stiprinājumi, riepu izmērs, utt.) var ietekmēt attiecīgos transportlīdzekļa parametrus, piemēram, var mainīt svaru, rites pretestību un aerodinamiku, un papildus laika un satiksmes apstākļiem un individuālajam braukšanas stilam ietekmēt degvielas patēriņu, elektrības patēriņu, CO₂ izmešus un transportlīdzekļa braukšanas rādītājus. Reālistisko pārbaudes apstākļu dēļ ar WLTP izmērītās degvielas patēriņa un CO₂ izmešu vērtības daudzos gadījumos ir augstākas par vērtībām, kas tika mērītas saskaņā ar NEDC (Eiropas Jauno braukšanas ciklu). Tādējādi, sākot ar 2018. gada 1. septembri, var būt izmaiņas par transportlīdzekļiem maksājamo nodokļu apmēros. Papildinformāciju par atšķirībām starp WLTP un NEDC skatiet vietnē http://www.volkswagen.de/wltp.

Plašāka informācija par oficiālo degvielas patēriņu un oficiālajām, specifiskajām jauno vieglo automašīnu CO2 izmešu vērtībām ir atrodama dokumentā “Vadlīnijas par jaunu pasažieru automašīnu degvielas patēriņu, CO2 izmešiem un elektroenerģijas patēriņu”, kas ir pieejams visās tirdzniecības vietās un DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, D-73760 Ostfildern vai vietnē www.dat.de/co2.

5.
Pieejamība ir atkarīga no instalētās Software programmatūras versijas. Plašāku informāciju jautājiet savam Volkswagen partnerim vai jūsu Volkswagen klientu servisa pārstāvim.