Tuvplānā redzams vīrietis, kurš abās rokās tur viedtālruni. Displejā redzama We Connect ID. lietotne
1,3

ID. pārskats.
Pilnīga informācija.

2.
ID.4 Pro Performance: Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 16,0–14,8; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0; efektivitātes klase: A+++. ID.4 Pro Performance 4MOTION: Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 17,2–15,7; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0; efektivitātes klase: A+++.

ID. pārskats.
Pilnīga informācija.

Ierodoties mājās, jūs sev vaicājat, vai elektriskā automašīna ir pietiekami uzlādēta nākama rīta braucienam. Par laimi, atbildi uz šo jautājumu var iegūt, ieskatoties viedtālrunī, kur jūs varat pārbaudīt jūsu ID. akumulatora, durvju un gaismas statusu. Ja temperatūra vēlu vakarā samazinās, lietotne jums savlaicīgi atgādinās uzsildīt akumulatoru4. Tādējādi nākamā diena var sākties bez raizēm.

Jūsu ID. automašīnas statuss 

Ar We Connect ID. lietotni varat skatīt savas elektriskās automašīnas uzlādes līmeni un nobraucamo attālumu. Neesat pārliecināts, vai ID. durvis un logi ir aizvērti, vai arī gaisma ir izslēgta? Arī to varat ērti uzzināt, neizkāpjot no dīvāna. Nomierinoša sajūta.

Skats no aizmugures uz pelēku VW ID.5, priekšplānā sieviete lieto viedtālruni
Guļoša sieviete smaidot skatās viedtālrunī

Jūsu ID. novietošanas vieta 

Vai esat novietojis savu ID. jaunā pilsētā vai lielā autostāvvietā un aizmirsis, kur tieši automašīna atrodas? Ar We Connect meklēšanai ir pienācis gals. We Connect ID. Lietotne atceras jūsu ID. pēdējo atrašanās vietu un, ja vēlaties, parāda ceļu tieši uz to. Tas ietaupa jums daudz liekas maldīšanās.

Temperatūras norādes jūsu ID. automašīnai 

Zema ārējā temperatūra var ietekmēt akumulatora jaudu. We Connect ID. lietotne nosūtīs jums ieteikumu uzsildīt4 vai uzlādēt akumulatoru, kad laika prognoze jūsu atrašanās vietā un uzlādes līmenis kļūst kritiski. Jums ir ieteicams iestatīt izbraukšanas laiku vai uzlādēt savu ID., lai novērstu aukstuma radītu nobraucamā attālumā samazinājumu.

Vīrietis ziemas ainavā skatās viedtālrunī
Cilvēks ar viedtālruni rokā stāv pie loga, fonā stāv zils VW ID.4

Uzlāde ar jūsu ID. 

We Connect ID. lietotne pārvērš jūsu viedtālruni par tālvadības pulti, kas ļauj ērti sākt un pārtraukt uzlādi. Turklāt varat sekot līdzi atlikušajam uzlādes laikam, pašreizējam nobraucamajam attālumam un jūsu elektriskās automašīnas uzlādes līmenim – pat ja jūs tajā nesēžat.

Digitālā rokasgrāmata jūsu ID. 

Svarīga informācija par lietošanu tagad ir viegli pieejama digitālajā rokasgrāmatā jūsu ID. informācijas un izklaides sistēmā. Tādējādi vajadzības gadījumā ātri atradīsiet atbildes uz jautājumiem par jūsu elektriskās automašīnas funkcijām, tiešsaistes pakalpojumiem un vadītāja palīgsistēmām. We Connect aktivizācija nav nepieciešama sākotnējai lietošanai, bet ir priekšnoteikums turpmākiem informācijas un izklaides sistēmas atjauninājumiem.

ID.5 informācijas un izklaides sistēma, ekrāna redzama digitālā rokasgrāmata
5
5.
ID.5 Pro: Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 15,9–14,6; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0; efektivitātes klase: A+++. ID.5 Pro Performance: Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 15,9–14,6; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0; efektivitātes klase: A+++.

Tas arī varētu jūs interesēt

Tas arī varētu jūs interesēt

Volkswagen atruna Volkswagen

1.
Lai izmantotu We Connect un We Connect Plus pakalpojumus ID. automašīnās, jums ir nepieciešams arī Volkswagen ID lietotāja konts un jāpiesakās vietnē We Connect / We Connect Plus ar lietotājvārdu un paroli. Pēc tam tiešsaistē ar Volkswagen AG ir jānoslēdz atsevišķs We Connect / We Connect Plus līgums. We Connect līguma ID. modeļu klāsta darbības laiks nav ierobežots uz trīs gadiem. We Connect Plus darbības laiks ir sākotnēji ierobežots uz trīs gadiem, un pēc šī perioda beigām to var pagarināt par maksu. Pēc automašīnas nodošanas jums būs 90 dienas laika, lai automašīnu piereģistrētu myvolkswagen.net vai We Connect ID. lietotnē (pieejama App Store un Google Play Store) un varētu izmantot We Connect Plus pakalpojumus visā bezmaksas darbības laikā, par kuru noslēgta vienošanās. Ja reģistrācija tiek veikta vēlāk, bezmaksas darbības laiks saīsinās. Noteiktus We Connect / We Connect Plus mobilos tiešsaistes pakalpojumus var izmantot tikai We Connect ID. lietotnē. Lai varētu izmantot bezmaksas lietotni, ir nepieciešams viedtālrunis, kas darbojas ar piemērotu iOS vai Android operētājsistēmu un SIM karte ar datu plānu mobilo sakaru līguma ietvaros, kas jums jau ir noslēgts vai atsevišķi jānoslēdz ar mobilo sakaru operatoru. Veicot datu apmaiņu internetā, atkarībā no jūsu mobilo sakaru tīkla tarifa, it īpaši ārzemēs, var rasties papildu izmaksas (piem., viesabonēšanas izmaksas).Mobilie tiešsaistes pakalpojumi ir pieejami tikai attiecīgi noslēgtā līguma darbības termiņā, kā arī līguma darbības termiņā tiem var tikt veiktas satura izmaiņas. Paketēs We Connect un We Connect Plus ietvertie pakalpojumi var atšķirties dažādās valstīs. Pieejamība ir atkarīga arī no automašīnas modeļa, aprīkojuma un instalētās programmatūras versijas. Tas attiecas arī uz trešo personu pakalpojumiem. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, apmeklējiet vietni: www.connect.volkswagen-we.com un vērsieties pie sava Volkswagen partnera. Lūdzu, ievērojiet arī pašreizējos vispārīgos darījumu noteikumus digitālajiem pakalpojumiem ID. modeļu klāstam.
3.

Norādītās patēriņa un izmešu vērtības tika noteiktas saskaņā ar likumīgi noteiktajām mērīšanas procedūrām. Kopš 2017. gada 1. septembra noteiktām jaunām automašīnām tiek noteikts tips, ņemot vērā pasaules mēroga saskaņoto vieglo transportlīdzekļu testa procedūru (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure – WLTP) – reālistisku pārbaudi, kas paredzēta degvielas patēriņa un CO₂ izmešu mērīšanai. No 2018. gada 1. septembra WLTP pakāpeniski aizstās Eiropas Jauno braukšanas ciklu (NEDC). Reālistisko mērīšanas apstākļu dēļ ar WLTP izmērītās degvielas patēriņa un CO₂ izmešu vērtības daudzos gadījumos ir augstākas, nekā noteiktas saskaņā ar Eiropas Jauno braukšanas ciklu. Tādējādi no 2018.gada 1.septembra var būt izmaiņas maksājamo nodokļu apmēros. Papildinformāciju par atšķirībām starp WLTP un NEDC var atrast vietnē: www.volkswagen.de/wltp.

Pašlaik vēl ir jāpaziņo Eiropas Jaunā braukšanas cikla vērtības. Jauniem automobiļiem, kuriem noteikts tips saskaņā ar WLTP, Eiropas Jaunā braukšanas cikla vērtības tiek balstītas uz WLTP vērtībām. WLTP vērtības var norādīt brīvprātīgi, kamēr tās vēl nav obligātas. Ja Eiropas Jaunā braukšanas cikla vērtības ir norādītas kā diapazoni, tās neattiecas uz konkrētu, atsevišķu automašīnu, un nav ietvertas piedāvājumā. Tās izmanto tikai dažādu transportlīdzekļu tipu salīdzināšanai. Papildu aprīkojums un piederumi (stiprinājumi, riepu izmērs, utt.) var ietekmēt attiecīgos transportlīdzekļa parametrus, piemēram, var mainīt svaru, rites pretestību un aerodinamiku, un papildus laika un satiksmes apstākļiem un individuālai braukšanas uzvedībai, degvielas patēriņu, elektrības patēriņu, CO₂ izmešus un transportlīdzekļa braukšanas rādītājus. Sīkāka informācija par oficiālo degvielas patēriņu un oficiālajām, īpašajām jauno vieglo automašīnu CO2 emisijām ir atrodama „Ceļvedī par jaunu pasažieru automašīnu degvielas patēriņu, CO2 emisijām un elektroenerģijas patēriņu”, kas ir pieejams bez maksas visās tirdzniecības vietās un DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen (www.dat.de/co2). Efektivitātes klases novērtē transportlīdzekļus, pamatojoties uz CO2 emisijām, ņemot vērā transportlīdzekļa pašmasu. Transportlīdzekļi, kas atbilst vidējiem rādītājiem, tiek novērtēti ar D. Transportlīdzekļi, kuru rezultāti ir labāki par pašreizējiem vidējiem rādītājiem, tiek novērtēti ar A+++, A++, A+, A, B vai C. Transportlīdzekļi, kuru rezultāti ir sliktāki par pašreizējiem vidējiem rādītājiem, tiek novērtēti ar E, F vai G. Šeit sniegtā informācija attiecas uz izvēlētā modeļa un tā standarta aprīkojuma EK tipa apstiprinājumu saskaņā ar Direktīvu 2007/46/EK. Konfigurācijas procesa laikā izvēlēta papildaprīkojuma dēļ jūsu konfigurētais modelis var atbilst citam tipa apstiprinājumam, nekā tas būtu gadījumā, ja papildaprīkojums nebūtu izvēlēts. Tas var izraisīt izmaiņas jūsu konfigurēta modeļa specifikācijās. Norādītās CO2 vērtības ir tika iegūtas automašīna tipa apstiprināšanas procesa laikā.

4.
Pieejamība ir atkarīga no automašīnas modeļa, aprīkojuma un instalētās programmatūras versijas. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar savu Volkswagen partneri vai jūsu Volkswagen klientu servisa pārstāvi.