Atklājiet VW Connect un We Connect

Vienkārši saglabāt savienojumu. Ar VW Connect un We Connect.

Atklājiet VW Connect un We Connect priekšrocības

Jūsu Volkswagen automašīna pēc vēlēšanās ir tiešsaistē un ir sagatavota plašā VW Connect vai We Connect1 savienojumu klāsta lietošanai. Izmantojiet dažādas noderīgas funkcijas un tiešsaistes pakalpojumus šādās jomās:

  • navigācija
  • komforts
  • izklaide
  • drošība
  • automašīnas statuss

Ar Volkswagen lietotni jūs bez grūtībām varat savienot savu automašīnu ar viedtālruni un tā sekot līdzi visiem svarīgajiem pakalpojumiem un funkcijām, pat neatrodoties savā Volkswagen automašīnā.

Te varat gūt pirmo ieskatu tajā, kādi mobilie tiešsaistes pakalpojumi ir pieejami jūsu Volkswagen automašīnā.

Vīrietis stāv pie atvērtām Volkswagen automašīnas durvīm

Visu tiešsaistes pakalpojumu pārskats

Katram varonim ir savi palīgi. Un, izmantojot VW Connect vai We Connect tiešsaistes pakalpojumus, jums to netrūkst. Uzziniet, kuri pakalpojumi ir vispiemērotākie jūsu ikdienas dzīvē un kādas prasības ir jāievēro. Šeit vienā mirklī varat redzēt visus pakalpojumus un iespējas.

Sieviete izmanto Volkswagen lietotni mobilajā tālrunī

Kā aktivizēt un lietot VW Connect vai We Connect

Šeit jūs varat uzzināt, kā aktivizēt mobilos tiešsaistes pakalpojumus, izmantojot Volkswagen lietotni.

Vīrietis atspiedies pret Volkswagen automašīnu un skatās savā mobilajā tālrunī

Reģistrējieties tagad un izmantojiet priekšrocības

Lai varētu savienot jūsu automašīnu ar VW Connect vai We Connect pakalpojumiem, jums jāpiesakās ar savu Volkswagen ID. lietotāja kontu. Šim nolūkam vienkārši izmantojiet zemāk esošo saiti un pēc tam uzklikšķiniet uz "Pieteikties vai reģistrēties".

Volkswagen lietotnes

Volkswagen lietotne - jūsu Volkswagen automašīnas digitālais pavadonis

Volkswagen lietotnes

Volkswagen lietotne - jūsu Volkswagen automašīnas digitālais pavadonis

Vīrietis sēž Volkswagen automašīnā un skatās savā mobilajā tālrunī

Volkswagen lietotne apvieno VW Connect, We Connect un Car-Net aptverošo savienojamības piedāvājumu. Tā sniedz jums visas svarīgās funkcijas un pakalpojumus vienā mirklī un nodrošina vēl lielāku komfortu. Vienkārši lejupielādējiet tagad.

In-Car veikals un In-Car lietotne - tā tas notiek

Iegādājieties un lejupielādējiet praktiskas funkcijas un pakalpojumus tieši savas informācijas un izklaides sistēmas In-Car veikalā2 - tāpat, kā esat pieraduši no sava viedtālruņa. In-Car veikalā vai Volkswagen Connect veikalāAtver ārējo saiti varat pat pavisam vienkārši pagarināt savas automašīnas VW Connect Plus vai We Connect Plus pakalpojumu pakete un tādējādi vēl vienu vai divus gadus izbaudīt priekšrocības, ko sniedz pilns VW Connect un We Connect mobilo tiešsaistes pakalpojumu klāsts. Tādā veidā ērti pagariniet to tiešsaistē vai varat lūgt padomu uz vietas savam Volkswagen partnerim. Tur jūs bez tam varat iegādāties kuponu, ko var izmantot arī pieejamo digitālo produktu iegādei veikalā.

--:--

Upgrades

Ar Upgrade funkcijām jūs varat vēlāk elastīgi aprīkot savu Volkswagen automašīnu ar atlasītām papildfunkcijām.

VW Connect un We Connect jūsu ID.

VW ID.5 GTX sarkanā krāsā, redzama priekšpuse, no automašīnas izkāpj sieviete
3,4,5
4.
Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 19,3-16,8; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai patēriņa un izmešu lielumi saskaņā ar WLTP, nevis saskaņā ar NEDC. Informācija par patēriņu un CO2 izmešiem diapazonos atkarībā no izvēlētā automašīnas aprīkojuma.

Pilnīgi elektrisks, pilnīgi tīklā 

Ar VW Connect un We Connect jūsu ID.3 jūs varat vienkāršot savu uzlādes pārvaldību, kontrolēt izvēlētās automašīnas funkcijas, izmantojot viedtālruni, un izmantot satiksmes informāciju tikpat kā reāllaikā, kas atvieglos jūsu ikdienu.

Tas arī varētu jūs interesēt

Šādi Jūs mierīgāk pavadīsiet dienu. Ar Car-Net tiešsaistes pakalpojumiem.

Savietojamības pārbaude. Te varat gūt pirmo ieskatu tajā, kādi mobilie tiešsaistes pakalpojumi ir pieejami jūsu Volkswagen automašīnā.  

Vai jums ir jautājumi? Ātras atbildes vai personīgu konsultāciju par mūsu digitālajiem pakalpojumiem atradīsiet šeit.

Volkswagen atruna Volkswagen

1.

Lai varētu izmantot VW Connect / We Connect pakalpojumus, jums ir nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts, un jums ar lietotāja vārdu un paroli ir jāpiesakās VW Connect / We Connect. Turklāt ar Volkswagen AG ir jānoslēdz atsevišķs VW Connect vai VW Connect Plus vai We Connect vai We Connect Plus līgums tiešsaistē www.myvolkswagen.net vai izmantojot lietotni Volkswagen” (pieejama App Store un Google Play veikalā). VW Connect Plus / We Connect Plus gadījumā jums ir 90 dienas pēc automašīnas nodošanas, lai reģistrētu automašīnu vietnē www.myvolkswagen.net vai lietotnē Volkswagen“ un izmantotu pakalpojumus visā līgumā atrunātā bezmaksas darbības laikā.

Klientiem ar VW Connect un VW Connect Plus: Mobilo tiešsaistes pakalpojumu lietošana ir iespējama, izmantojot integrētu interneta savienojumu. Lai izmantotu tīmekļa radio, WLAN tīklāju un Alexa, ja ir, no ārējā mobilo sakaru partnera „Cubic Telecom“ par maksu var iegūt datu plānus, ko var izmantot daudzās Eiropas valstīs, kur ir tīkla pārklājums. Šo plānu datu apjomu var izmantot visi lietotāji un automašīnas pasažieri. Informāciju par nosacījumiem, cenām un atbalstītajām valstīm skatiet vietnē vw.cubictelecom.com. Tīmekļa radio, WLAN tīklāja un Alexa, ja ir, lietošanai var izmantot arī mobilo ierīci (piem., viedtālruni), ja tā spēj darboties kā mobilais WLAN tīklājs. Šajā gadījumā atbilstošā pakalpojuma funkcija ir pieejama tikai ar pastāvošu vai atsevišķi noslēgtu mobilo tālruņu līgumu starp jums un jūsu mobilo sakaru operatoru, un tikai attiecīgajā mobilā tīkla pārklājumā. Veicot datu apmaiņu Internetā, atkarībā no jūsu mobilo sakaru tarifa, it īpaši ārzemēs, var rasties papildu izmaksas (piemēram, viesabonēšanas maksas).

Klientiem ar We Connect un We Connect Plus: Mobilo tiešsaistes pakalpojumu lietošana ir iespējama, izmantojot integrētu interneta savienojumu. Lai izmantotu straumēšanas pakalpojumus, atsevišķas In-Car lietotnes, kā arī WLAN tīklāju, no ārējā mobilo sakaru partnera „Cubic Telecom” iespējams iegādāties maksas datu plānus un izmantot tīkla pārklājuma zonā daudzās Eiropas valstīs. Šo plānu datu apjomu var izmantot visi lietotāji un automašīnas pasažieri. Informāciju par nosacījumiem, cenām un atbalstītajām valstīm skatiet vietnē vw.cubictelecom.com. Šo pakalpojumu lietošana iespējama, arī izmantojot mobilo ierīci (piem., viedtālruni), ja tā spēj darboties kā mobilais WLAN tīklājs. Šajā gadījumā atbilstošie pakalpojumi ir pieejami tikai ar esošu vai atsevišķi noslēdzamu mobilo sakaru līgumu starp Jums un Jūsu mobilo sakaru operatoru un tikai attiecīgā mobilo sakaru tīkla pārklājuma ietvaros. Veicot datu apmaiņu Internetā, atkarībā no jūsu mobilo sakaru tarifa, it īpaši ārzemēs, var rasties papildu izmaksas (piemēram, viesabonēšanas maksas).

Lai varētu izmantot bezmaksas lietotni Volkswagen“, ir nepieciešams viedtālrunis, kas darbojas ar piemērotu iOS vai Android operētājsistēmu, un SIM karte ar datu iespēju ar esošu vai atsevišķi noslēdzamu mobilo sakaru līgumu starp Jums un Jūsu mobilo sakaru operatoru.     VW Connect un VW Connect Plus vai We Connect un We Connect Plus paketēs ietvertie pakalpojumi dažādās valstīs var atšķirties. Pieejamība ir atkarīga arī no automašīnas modeļa, aprīkojuma un instalētās programmatūras versijas. Tas attiecas arī uz trešo pušu pakalpojumu sniedzēju pakalpojumiem. Pakalpojumi ir pieejami noteiktajā līguma periodā, un līguma darbības termiņa laikā tie var tikt mainīti vai pārtraukti. Plašāku informāciju atradīsiet vietnē connect-shop.volkswagen.com un pie sava Volkswagen partnera. Informāciju par mobilo sakaru tarifu nosacījumiem varat saņemt pie sava mobilo sakaru pakalpojumu sniedzēja.

2.
Nav pieejams Touareg.
3.
VW Connect un VW Connect Plus vai We Connect un We Connect Plus pakalpojumu lietošanai ID. automašīnās jums ir nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts un jāpiesakās VW Connect / VW Connect Plus vai We Connect / We Connect Plus ar lietotājvārdu un paroli. Turklāt ar Volkswagen AG tiešsaistē ir jānoslēdz atsevišķs VW Connect / VW Connect Plus vai We Connect / We Connect Plus līgums. Pēc automašīnas nodošanas jums ir 90 dienas laika, lai reģistrētu automašīnu myvolkswagen.net vai "Volkswagen" lietotnē (pieejama App Store un Google Play veikalā) un bez maksas lietotu VW Connect Plus / We Connect Plus pakalpojumus pilnu nolīgto sākotnējās darbības laiku. Ja reģistrācija tiek veikta vēlāk, sākotnējās darbības laiks saīsinās. Precīzu darbības laiku varat apskatīt aktivizācijas ietvaros vai pēc aktivizācijas vietnē myvolkswagen.net. Pēc VW Connect Plus / We Connect Plus sākotnējā darbības laika paiešanas to var pagarināt par maksu.    Dažus VW Connect / VW Connect Plus vai We Connect / We Connect Plus mobilos tiešsaistes pakalpojumus var vadīt, tikai izmantojot "Volkswagen" lietotni. Lai varētu izmantot bezmaksas lietotni, ir nepieciešams viedtālrunis, kas darbojas ar piemērotu iOS vai Android operētājsistēmu, un SIM karte ar datu iespēju ar esošu vai atsevišķi noslēdzamu mobilo sakaru līgumu starp Jums un Jūsu mobilo sakaru operatoru. Veicot datu apmaiņu Internetā, atkarībā no jūsu mobilo sakaru tarifa, it īpaši ārzemēs, var rasties papildu izmaksas (piemēram, viesabonēšanas maksas).   Mobilie tiešsaistes pakalpojumi ir pieejami tikai attiecīgi noslēgtā līguma darbības termiņā, kā arī līguma darbības termiņā tiem var tikt veiktas satura izmaiņas. VW Connect un VW Connect Plus vai We Connect un We Connect Plus paketēs ietvertie pakalpojumi dažādās valstīs var atšķirties. Pieejamība ir atkarīga arī no automašīnas modeļa, aprīkojuma un instalētās programmatūras versijas. Tas attiecas arī uz trešo pušu pakalpojumu sniedzēju pakalpojumiem. Plašāku informāciju atradīsiet vietnē connect.volkswagen.com un pie sava Volkswagen partnera. Lūdzu, ievērojiet arī pašreizējos vispārīgos darījumu noteikumus digitālajiem pakalpojumiem ID. modeļu klāstam.  
5.

Norādītās patēriņa un izmešu vērtības tika izmērītas saskaņā ar tiesību aktos noteiktajām mērīšanas metodēm. 2022. gada 1. janvārī NEDC pārbaudes cikls tika pilnībā aizstāts ar WLTP pārbaudes ciklu, tāpēc pēc šī datuma automašīnām ar jaunu tipa apstiprinājumu NEDS vērtības nav pieejamas.

Norādes neattiecas uz vienu atsevišķu automašīnu, un tās nav daļa no piedāvājuma; šīs norādes ir paredzētas tikai tam, lai varētu salīdzināt dažādus automašīnu tipus. Papildaprīkojums un piederumi (stiprinājumi, riepu izmērs, utt.) var ietekmēt attiecīgos transportlīdzekļa parametrus, piemēram, var mainīt svaru, rites pretestību un aerodinamiku, un papildus laika un satiksmes apstākļiem un individuālajam braukšanas stilam ietekmēt degvielas patēriņu, elektrības patēriņu, CO₂ izmešus un transportlīdzekļa braukšanas rādītājus. Reālistisko pārbaudes apstākļu dēļ ar WLTP izmērītās degvielas patēriņa un CO₂ izmešu vērtības daudzos gadījumos ir augstākas par vērtībām, kas tika mērītas saskaņā ar NEDC (Eiropas Jauno braukšanas ciklu). Tādējādi, sākot ar 2018. gada 1. septembri, var būt izmaiņas par transportlīdzekļiem maksājamo nodokļu apmēros. Papildinformāciju par atšķirībām starp WLTP un NEDC skatiet vietnē http://www.volkswagen.de/wltp.

Plašāka informācija par oficiālo degvielas patēriņu un oficiālajām, specifiskajām jauno vieglo automašīnu CO2 izmešu vērtībām ir atrodama dokumentā “Vadlīnijas par jaunu pasažieru automašīnu degvielas patēriņu, CO2 izmešiem un elektroenerģijas patēriņu”, kas ir pieejams visās tirdzniecības vietās un DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, D-73760 Ostfildern vai vietnē www.dat.de/co2.