We Connect pakalpojums - izklaide
1

Izklaide. 
Izklaide, atrodoties apdzīšanas joslā.

Izklaide. 
Izklaide, atrodoties apdzīšanas joslā.

Braucot brīvdienās kļūst garlaicīgi? Izmantojiet piekļuvi visiem iemīļotajiem straumēšanas, tīmekļa radio, kā arī informācijas un izklaides sistēmas pakalpojumiem. Izmantojot WLAN tīklāju, jūsu bērni var sērfot līdz pat astoņām gala iekārtām vienlaicīgi, garantējot, ka vienmēr tiks atskaņota tikai iemīļotā programma. Vai izklausās labi?

Mediju straumēšana

Straumēšanas pakalpojumi Apple Music un Tidal tagad jums būs pieejami tieši un vienkārši, izmantojot jūsu Volkswagen informācijas un izklaides sistēmu*. Vienkārši piesakieties ar saviem esošajiem piekļuves datiem un brauciena laikā baudiet vislabākās izklaides iespējas.

* Lai varētu izmantot pakalpojumu, ir nepieciešams papildu datu apjoms. To par maksu var iegādāties tieši automašīnā, izmantojot ārējo mobilo sakaru partneri Cubic vai izmantojot paša klienta datu savienojumu (viedtālruņa piesaiste).

We Connect - mūzikas straumēšana tieši informācijas un izklaides sistēmā
We Connect - bezgalīga izklaide, ko sniedz radio automašīnas salonā

Tīmekļa radio

Klausieties radio hītus – tagad izmantojiet visas interneta radio priekšrocības arī savā Volkswagen automašīnā. Tiešraides raidītāju un aplādes epizožu meklēšana un atskaņošana ar pakalpojumu „Tīmekļa radio”* ir pavisam vienkārša. 

* Nepieciešami privātie datu plāni (Cubic Telecom vai piesaiste ar jūsu viedtālruni).

WLAN tīklājs

Integrētais WLAN tīklājs* nodrošinās jums un jūsu līdzbraucējiem stabilu interneta savienojumu, ļaujot izmantot līdz pat astoņām gala iekārtām. Pateicoties praktiskajām datu plānu iegādes iespējām informācijas un izklaides sistēmā, jūs varēsiet kontrolēt izmantoto datu apjomu.

* Nepieciešami privātie datu plāni (Cubic Telecom vai piesaiste ar jūsu viedtālruni).

We Connect - WLAN jums un visiem jūsu līdzbraucējiem
Always on ar datu plāniem

Always on ar Cubic Telecom datu plāniem

Iegūstiet ātru internetu savā Volkswagen – vienkārši un pārskatāmi.

Kā lietot Streaming & Internet jūsu Volkswagen automašīnā.

--:--

Aprunājieties ar mums

Aprunājieties ar mums

Kontakt

Jums ir jautājumi, idejas vai viedoklis? Tad droši zvaniet.

Mūsu tālruņa numurs 800 - 057 69 (bez maksas no visiem Latvijas tīkliem). Mēs esam sasniedzami visu diennakti. Ja Jūsu operators neatbalsta šo tālruņa numuru, tad zvaniet 6 - 765 22 27.Maksa par zvanu būs atbilstoši jūsu operatora tarifam. Veicot zvanu no ārvalstīm, var būt viesabonēšanas izmaksas.

Labprāt saņemsim Jūsu e-pastu:
weconnect-support@volkswagen.deAtver pasta saiti

Tas arī varētu jūs interesēt

Tādējādi ar We Connect Jūs savu Volkswagen padariet par tīklā savienotu automobili.

Tāda izskatās drošība. Ar We Connect tiešsaistes pakalpojumiem.

Volkswagen atruna Volkswagen

1.
Lai varētu izmantot We Connect pakalpojumus, Jums ir nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts, un pēc tam Jums ar lietotāja vārdu un paroli ir jāpiesakās pakalpojumā We Connect. Turklāt ar Volkswagen AG ir jānoslēdz atsevišķs We Connect vai We Connect Plus līgums tiešsaistē www.myvolkswagen.net vai izmantojot lietotni Volkswagen We Connect” (pieejama App Store un Google Play veikalā). We Connect Plus gadījumā Jums ir 90 dienas pēc automašīnas nodošanas, lai reģistrētu automašīnu vietnē www.myvolkswagen.net vai lietotnē Volkswagen We Connect un izmantotu pakalpojumus visa līgumā atrunātā bezmaksas termiņa laikā.We Connect mobilo tiešsaistes pakalpojumu izmantošana ir iespējama, izmantojot integrētu interneta savienojumu. Saistītās datu pārraides izmaksas, kas radušās Eiropā, sedz Volkswagen AG tīkla pārklājuma ietvaros, izņemot pakalpojumus "Straumēšana un internets" un atsevišķas automašīnā iebūvētās lietotnes. Lai izmantotu pakalpojumus "Straumēšana un internets", atsevišķas automašīnas aplikācijas un WLAN piekļuves punktus, datu pārraides paketes var iegādāties no ārējā mobilo sakaru partnera "Cubic Telecom" un izmantot tīkla pārklājuma zonā daudzās Eiropas valstīs. Šo pakešu datu pārraides apjomu var izmantot visi lietotāji un automašīnas pasažieri. Informāciju par nosacījumiem, cenām un atbalstītajām valstīm skatiet vietnē https://vw.cubictelecom.com. Alternatīvi tīmekļa radio un multivides straumēšanu var lietot, izmantojot mobilo gala ierīci (piem., viedtālruni) ar iespēju darboties kā mobilais WLAN tīklājs. Šajā gadījumā atbilstošie pakalpojumi ir pieejami tikai ar esošu vai atsevišķi noslēgtu mobilo sakaru līgumu starp Jums un Jūsu mobilo sakaru operatoru un tikai attiecīgā mobilo sakaru tīkla pārklājuma ietvaros. Atkarībā no Jūsu mobilo sakaru tarifa, datu apmaiņas rezultātā var rasties papildus izmaksas (piemēram, viesabonēšanas maksas), izmantojot internetu, jo īpaši, ārzemēs.  Lai izmantotu bezmaksas lietotni Volkswagen We Connect“, nepieciešams viedtālrunis ar piemērotu iOS vai Android operētājsistēmu un SIM karte ar datu iespēju ar esošu vai atsevišķi noslēgtu mobilo sakaru līgumu starp Jums un Jūsu mobilo sakaru pakalpojumu sniedzēju. We Connect un We Connect Plus pakotnēs iekļautie pakalpojumi dažādās valstīs var atšķirties. Pieejamība ir atkarīga arī no automobiļa modeļa, aprīkojuma un instalētās programmatūras versijas. Tas attiecas arī uz trešo pušu pakalpojumiem.  Pakalpojumi ir pieejami noteiktajā līguma periodā, un līguma darbības laikā tie var tikt mainīti vai pārtraukti. Plašāka informācija ir pieejama vietnē www.connect.volkswagen-we.com un pie sava Volkswagen partnera. Informāciju par mobilo sakaru tarifu nosacījumiem varat iegūt no sava mobilo sakaru pakalpojumu sniedzēja.