We Connect pakalpojums Komforts - kā radīts tieši jums
1

Komforts.
Kā radīts tieši jums.

Komforts.
Kā radīts tieši jums.

Jums nepieciešama automašīna, bet tās atslēga atrodas pie jūsu partnera? Nosūtiet to vienkārši ar viedtālruni. Pateicoties personalizācijai, jūsu personīgie iestatījumi tiks aktivizēti vienā mirklī. Jūtieties kā mājās – pat ceļā uz biroju: vienkārši pasakiet „Aizved mani uz darbu”, un jūsu Volkswagen uzsāks navigāciju. Jo tagad tas jūs saprot daudz labāk nekā jebkad agrāk. Tas ir komandas darbs.

Tiešsaistes stāvēšanas sildītājs

Aukstās dienās iesildiet savu automašīnu jau iepriekš, kamēr paši vēl brokastojat. Izmantojot tiešsaistes stāvēšanas sildītāja* pakalpojumu, jūs varat arī izmantot lietotni "We Connect", lai iestatītu izbraukšanas laikus, tāpēc jūs vienmēr atradīsit apsildītu un atkausētu transportlīdzekli.

* Tikai kopā ar papildus aprīkojamo autonomo apsildi.

We Connect - ar viedtālruņa palīdzību pirms brauciena lieciet kondicionēt gaisu automašīnā
We Connect - Jūsu viedtālrunis kļūst par automašīnas atslēgu

Mobilā atslēga

Atā, atslēgas meklēšana – jūsu viedtālrunis kā mobilā atslēga* vienā mirklī atslēgs un iedarbinās jūsu Volkswagen. Nosūtiet pārējās digitālās atslēgas saviem draugiem un ģimenes locekļiem, ļaujot bez sarežģījumiem lietot jūsu automašīnu. Pirmās piecas mobilās atslēgas ir pieejamas bez maksas, papildus mobilās atslēgas iespējams iegādāties tieši informācijas un izklaides sistēmas In-Car veikalā vai We Connect tīmekļa veikalāAtver ārējo saiti. Varat arī uz vietas saņemt konsultāciju no jūsu Volkswagen partnera un iegādāties kuponu, ko iespējams izmantot arī mobilo atslēgu iegādei mūsu veikalos.

* Pieejams tikai ar papildus pieejamo navigācijas sistēmu Discover Pro (modeļiem Passat, Arteon un Golf) vai Discover Media (tikai Golf) un kopā ar We Connect lietotni. Sākotnēji Passat un Arteon ir pieejamas piecas bezmaksas atslēgas. Iegādājoties funkciju, arī Golf ir pieejamas piecas mobilās atslēgas. Mobilās atslēgas var aktivizēt 4 gadu laikā pēc We Connect līguma noslēgšanas. Mobilās atslēgas nodošanai nepieciešama atslēgas nosūtītāja identitātes pārbaude, izmantojot Volkswagen Ident procedūru. Pēc instalēšanas saderīgā viedtālrunīAtver ārējo saiti mobilajai atslēgai ir ar ierīci saistīts viena gada derīguma termiņš.

Personalizācija

Jūsu Volkswagen automašīna jūs identificēs un atkarībā no jūsu VW konta un pirmreizējās pieteikšanās transportlīdzeklī pilnīgi automātiski un atkarībā no aprīkojuma aktivizēs jūsu daudzo sistēmu personīgos iestatījumus: no sēdekļu, klimata kontroles, informācijas un izklaides sistēmas un navigācijas līdz pat autovadītāja asistenta palīgsistēmai. Maksimāls komforts, mainot transportlīdzekli un dažādiem lietotājiem.

We Connect - vienkārši ņemiet līdzi personalizētus iestatījumus
We Connect - tiešsaistes balss vadība

Tiešsaistes balss vadība

Izmantojot pēc izvēles pieejamās balss vadības* tiešsaistes jauninājumus, iegūsiet vēl labāka līmeņa balss vadības funkciju. Izvēlieties tiešsaistē savu iecienīto mūziku, meklējiet iecienītāko tīmekļa radiostaciju ar balss ievadi un navigācijas laikā izmantojiet intuitīvās mērķa ievades priekšrocības. Jaunajā Golf turklāt varat diktēt e-pastus, kā arī likt tos nolasīt vai lietot savas In-Car lietotnes – nenovēršot skatienu no ceļa.

* (Tiešsaistes) balss vadība šobrīd ir pieejama šādām valodām: vācu, angļu (AK un ASV), franču, spāņu, čehu un itāliešu. 

Servisa apmeklējuma plānošana

Ja vēlaties, jūsu Volkswagen automašīnas var parūpēties par servisa apmeklējumu plānošanu, lai jūs varētu koncentrēties uz būtiskāko savā ikdienas dzīvē. Tiklīdz ir pienācis servisa darbu, piemēram, tehniskā pārbaudes vai eļļas maiņas termiņš, automašīna pēc vēlēšanās var nosūtīt visus būtiskos datus jūsu vēlamajam servisa partnerim, kas jums nosūtīs servisa apmeklējuma piedāvājumu.* myVolkswagen klientu sadaļāAtver ārējo saiti vai We Connect lietotnē var vienkārši meklēt un izvēlēties Volkswagen servisa partnerus. Pateicoties datu nosūtīšanai, darbnīca var pat novērtēt, cik daudz laika jums būtu jāieplāno servisa apmeklējumam. Tādējādi servisa apmeklējuma plānošana tiek veikta tikpat kā pati par sevi.

* Sīkāka informācija par datu apstrādi atrodama privātuma politikā, atverot šo saiti:  www.myvolkswagen.net/weconnect-legal-mod123Atver ārējo saiti

We Connect – vienkārša vienošanās par servisa apmeklējumu

Aprunājieties ar mums

Aprunājieties ar mums

Kontakt

Jums ir jautājumi, idejas vai viedoklis? Tad droši zvaniet.

Mūsu tālruņa numurs 800 - 057 69 (bez maksas no visiem Latvijas tīkliem). Mēs esam sasniedzami visu diennakti. Ja Jūsu operators neatbalsta šo tālruņa numuru, tad zvaniet 6 - 765 22 27.Maksa par zvanu būs atbilstoši jūsu operatora tarifam. Veicot zvanu no ārvalstīm, var būt viesabonēšanas izmaksas.

Labprāt saņemsim Jūsu e-pastu:
weconnect-support@volkswagen.deAtver pasta saiti

Tas arī varētu jūs interesēt

Tādējādi ar We Connect Jūs savu Volkswagen padariet par tīklā savienotu automobili.

Izbaudiet nepārtrauktas izklaides iespējas. Ar We Connect tiešsaistes pakalpojumiem.

Volkswagen atruna Volkswagen

1.
Lai varētu izmantot We Connect pakalpojumus, jums ir nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts, un jums ar lietotāja vārdu un paroli ir jāpiesakās pakalpojumā We Connect. Turklāt ar Volkswagen AG ir jānoslēdz atsevišķs We Connect vai We Connect Plus līgums tiešsaistē www.myvolkswagen.net vai izmantojot lietotni Volkswagen We Connect” (pieejama App Store un Google Play veikalā). We Connect Plus gadījumā Jums ir 90 dienas pēc automašīnas nodošanas, lai reģistrētu automašīnu vietnē www.myvolkswagen.net vai lietotnē Volkswagen We Connect un izmantotu pakalpojumus visa līgumā atrunātā bezmaksas termiņa laikā.We Connect mobilo tiešsaistes pakalpojumu izmantošana ir iespējama, izmantojot integrētu interneta savienojumu. Saistītās datu pārraides izmaksas, kas radušās Eiropā, sedz Volkswagen AG tīkla pārklājuma ietvaros, izņemot pakalpojumus „Straumēšana un internets” un atsevišķas automašīnā iebūvētās lietotnes. Lai izmantotu pakalpojumus „Straumēšana un internets”, atsevišķas automašīnas aplikācijas un WLAN piekļuves punktus, datu pārraides paketes var iegādāties no ārējā mobilo sakaru partnera „Cubic Telecom” un izmantot tīkla pārklājuma zonā daudzās Eiropas valstīs. Šo pakešu datu pārraides apjomu var izmantot visi lietotāji un automašīnas pasažieri. Informāciju par nosacījumiem, cenām un atbalstītajām valstīm skatiet vietnē https://vw.cubictelecom.com. Alternatīvi tīmekļa radio un multivides straumēšanu var lietot, izmantojot mobilo gala ierīci (piem., viedtālruni) ar iespēju darboties kā mobilais WLAN tīklājs. Šajā gadījumā atbilstošie pakalpojumi ir pieejami tikai ar esošu vai atsevišķi noslēgtu mobilo sakaru līgumu starp Jums un Jūsu mobilo sakaru operatoru un tikai attiecīgā mobilo sakaru tīkla pārklājuma ietvaros. Atkarībā no Jūsu mobilo sakaru tarifa, datu apmaiņas rezultātā var rasties papildus izmaksas (piemēram, viesabonēšanas maksas), izmantojot internetu, jo īpaši, ārzemēs. Lai izmantotu bezmaksas lietotni Volkswagen We Connect”, nepieciešams viedtālrunis ar piemērotu iOS vai Android operētājsistēmu un SIM karte ar datu iespēju ar esošu vai atsevišķi noslēgtu mobilo sakaru līgumu starp Jums un Jūsu mobilo sakaru pakalpojumu sniedzēju.   We Connect un We Connect Plus pakotnēs iekļautie pakalpojumi dažādās valstīs var atšķirties. Pieejamība ir atkarīga arī no automobiļa modeļa, aprīkojuma un instalētās Software programmatūras versijas. Tas attiecas arī uz trešo pušu pakalpojumiem. Pakalpojumi ir pieejami noteiktajā līguma periodā, un līguma darbības laikā tie var tikt mainīti vai pārtraukti. Plašāka informācija ir pieejama vietnē www.connect.volkswagen-we.com un pie sava Volkswagen partnera. Informāciju par mobilo sakaru tarifu nosacījumiem varat iegūt no sava mobilo sakaru pakalpojumu sniedzēja.