Kas nepieciešams,
lai varētu izmantot Car-Net

Prasības1

Car-Net navigācijas sistēmas Discover Media, Discover Pro un Composition Media.
2
2.
Attēlā ir parādītas jaunās paaudzes informācijas un izklaides sistēmas; pakalpojumi ir pieejami arī vecāku paaudžu sistēmās

Lai izmantotu Car-Net pakalpojumus Guide & Inform, Volkswagen automobilī ir nepieciešama navigācijas sistēma. Piemēram, šādas sistēmas ir Discover Media un Discover Pro, kā arī Touareg automobiļos pieejamā Innovision Cockpit.

Lai izmantotu Car-Net pakalpojumu paketi Security & Service, ir nepieciešams tikai ārkārtas zvanu pakalpojums, un, tāpat kā App-Connect, šiem pakalpojumiem var neierobežoti piekļūt, ja ir uzstādīts radio Composition Media.

Kopā ar navigācijas sistēmu Discover Pro mēs iesakām arī tālruņa saskarni "Bizness", kas ļauj iestatīt Wi-Fi tīklāju jūsu Volkswagen automašīnā. Tādējādi gan jūs, gan pasažieri varēsiet izmantot daudzveidīgās Car-Net funkcijas. Ja izmantojat navigācijas sistēmu Discover Media, ar CarStick LTE 3 Volkswagen automobilī varat ātri un vienkārši izveidot interneta savienojumu, kā arī Wi-Fi tīklāju.

Daudzus pakalpojumus var pārvaldīt viedtālrunī, izmantojot We Connect lietotni. Savienojot viedtālruni ar informācijas un izklaides sistēmu, var nodrošināt piekļuvi internetam, kas ir nepieciešama Car-Net izmantošanai. Atsevišķām funkcijām ir nepieciešami arī transportlīdzeklī esošie tehniskie komponenti, piem., pretaizdzīšanas signalizācijas sistēma pakalpojumam "Tiešsaistes pretaizdzīšanas signalizācijas sistēma". 

Atkarībā no transportlīdzekļa ir pieejamas vairākas pakalpojumu paketes, ko varat rezervēt We Connect portālā (ja neesat to paveicis, iegādājoties savu Volkswagen automobili). Ja ir izpildītas tehniskās prasības, ir nepieciešams lietotāja konts, ko var ātri izveidot.

  • Navigācijas sistēma “Discover Media”, “Discover Premium” vai “Discover Pro”
  • Radio sistēma “Composition Media” (ierobežotu)
  • Android™ viedtālrunis vai iPhone™ ar interneta pieslēgumu
  • Car-Net pakalpojumu pakete
  • Volkswagen lietotāja konts
Pierakstieties vietnē We Connect

Lai ērti un jebkurā vietā varētu izmantot mobilos tiešsaistes pakalpojumus, ar savu Volkswagen ID piesakieties We Connect portālā un pēc tam reģistrējiet savu transportlīdzekli. Ja jums vēl nav izveidots Volkswagen ID, portāls soli pa solim jūs vedīs cauri reģistrācijas procesam.

Lietošana ar We Connect lietotni un We Connect portālu

We Connect lietotne

Car-Net pakalpojumu funkcijas pēc reģistrācijas varēsiet skatīt un pārvaldīt We Connect portālā vai Volkswagen We Connect lietotnē savā mobilajā ierīcē. Lejupielādējiet lietotni:

Lejupielādējiet veikalā App Store

Lejupielādējiet vietnē Google Play

Volkswagen atruna

1.
Lai varētu izmantot Car Net pakalpojumus, jums ir nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts, un pēc tam jums jāpiesakās ar lietotāja vārdu un paroli. Pēc tam tiešsaistē ar Volkswagen AG ir jānoslēdz atsevišķs līgums. Lai visā darbības laikā varētu izmantot pakalpojumus, pēc transportlīdzekļa nodošanas jums būs 90 dienas laiks, lai reģistrētu transportlīdzekli portal.volkswagen-we.com. Ja reģistrācija tiek veikta vēlāk, bezmaksas darbības laiks saīsinās. Mobilo tiešsaistes pakalpojumu Car-Net "Guide & Inform“ izmantošana ir iespējama tikai ar opcionālo aprīkojumu Discover Media un Discover Pro. Papildu ir nepieciešama mobila gala iekārta ar interneta pieslēgumu (piem., viedtālrunis), kas spēj darboties kā mobilais WLAN tīklājs. Alternatīvi ar opciju telefona interfeiss “Business” savienojumā ar navigācijas sistēmu Discover Pro var izmantot mobilo tālruni ar tālvadības SIM Access Profile (rSAP) vai ar SIM karti ar telefonijas un datu plānu. Ar opcionālo Car-Stick LTE savienojumā ar navigācijas sistēmu Discover Media arī var izveidot interneta savienojumu jūsu navigācijas iekārtai, kā arī izveidot W-LAN tīklāju transportlīdzeklī. Car-Net pakalpojumi ir pieejami tikai mobilo sakaru līguma ietvaros, kas jums jau ir noslēgts vai ir atsevišķi jānoslēdz ar mobilo sakaru operatoru, un tikai vietās, kur ir attiecīgā mobilo sakaru tīkla pārklājums. Saņemot datu plānus no interneta, atkarībā no jūsu mobilo sakaru tīkla tarifa (it īpaši ārzemēs) var rasties papildu izmaksas (piem., viesabonēšanas izmaksas). Sakarā ar datu apjomu, kas tiek ģenerēts, izmantojot Car-Net pakalpojumus, ir stingri ieteicams vienoties par par datu vienotu likmi ar jūsu mobilo pakalpojumu sniedzēju. Lai varētu izmantot bezmaksas We Connect lietotni, ir nepieciešams viedtālrunis, kas darbojas ar piemērotu iOS vai Android operētājsistēmu un SIM karte ar datu plānu mobilo sakaru līguma ietvaros, kas jums jau ir noslēgts vai atsevišķi jānoslēdz ar mobilo sakaru operatoru. Car-Net pakalpojumu pieejamība var atšķirties atkarībā no valsts. Šie pakalpojumi ir pieejami līguma laikā, un līguma darbības laikā to saturs var mainīties. Plašāku informāciju par Car-Net varat atrast vietnē portal.volkswagen-we.com un pie sava Volkswagen partnera; un informāciju par mobilo pakalpojumu tarifiem pie mobilā pakalpojumu sniedzēja.
3.
Saņemot datu paketes no interneta, atkarībā no mobilo sakaru tarifa un, jo īpaši, ārzemēs, var rasties papildu izmaksas (piemēram, viesabonēšanas izmaksas). Volkswagen piederumu nodaļa iesaka vienoties par datu izplatīšanu ar atbilstošo mobilo pakalpojumu sniedzēju. Plašāka informācija par mobilo ierīču lietošanu un Car-Net ir sniegta Volkswagen rokasgrāmatā.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there