Kas nepieciešams,
lai varētu izmantot Car-Net

Prasības1

Car-Net navigācijas sistēmas Discover Media, Discover Pro un Composition Media.
2
2.
Attēlā ir parādītas jaunās paaudzes informācijas un izklaides sistēmas; pakalpojumi ir pieejami arī vecāku paaudžu sistēmās

Lai izmantotu Car-Net pakalpojumus Guide & Inform, Volkswagen automašīnā ir nepieciešama navigācijas sistēma. Šādas sistēmas ir Discover Media un Discover Pro, kā arī Touareg automašīnās pieejamā Innovision Cockpit.

Lai izmantotu Car-Net pakalpojumu paketi „Security & Service”, ir nepieciešams tikai ārkārtas zvanu pakalpojums, un, tāpat kā „App-Connect”, šiem pakalpojumiem var neierobežoti piekļūt, ja ir uzstādīts radio „Composition Media”.

Kopā ar navigācijas sistēmu „Discover Pro” mēs iesakām arī tālruņa saskarni „Business”, kas ļauj izveidot WLAN tīklāju jūsu Volkswagen automašīnā. Tādējādi gan jūs, gan pasažieri varēsiet izmantot daudzveidīgās Car-Net funkcijas. Ja izmantojat navigācijas sistēmu Discover Media, ar CarStick LTE 3 Volkswagen automašīnā varat ātri un vienkārši izveidot interneta savienojumu, kā arī WLAN tīklāju.

Daudzus pakalpojumus iespējams pārvaldīt viedtālrunī, izmantojot We Connect lietotni. Savienojot viedtālruni ar informācijas un izklaides sistēmu, var nodrošināt piekļuvi internetam, kas ir nepieciešama Car-Net izmantošanai. Atsevišķām funkcijām ir nepieciešami arī automašīnā esošie tehniskie komponenti, piem., pretaizdzīšanas signalizācijas sistēma pakalpojumam „Tiešsaistes pretaizdzīšanas signalizācijas sistēma”. 

Atkarībā no automašīnas ir pieejamas dažādas pakalpojumu paketes, ko varat iegādāties We Connect lietotnē vai jūsu personīgajā myVolkswagen klienta sadaļā Opens an external link (ja neesat to paveicis, iegādājoties savu Volkswagen automašīnu). Ja ir izpildītas tehniskās prasības, jums nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts, ko var ātri izveidot.

  • - Navigācijas sistēma „Discover Media”, „Discover Premium” vai „Discover Pro”
  • - Radio sistēma „Composition Media” (ierobežoti)
  • - Android™ vai iPhone® viedtālrunis ar interneta pieslēgumu
  • - Car-Net pakalpojumu pakete
  • - Volkswagen ID lietotāja konts
Pierakstieties vietnē We Connect

Lai ērti un jebkurā vietā varētu izmantot mobilos tiešsaistes pakalpojumus, ar savu Volkswagen ID piesakieties myVolkswagen lietotāja sadaļā Opens an external link vai We Connect lietotnē un pēc tam reģistrējiet savu automašīnu. Ja jums vēl nav izveidots Volkswagen ID, jums soli pa solim tiks parādīts reģistrācijas process.

Lietošana ar We Connect lietotni un myVolkswagen

We Connect lietotne
4,5
4.
Degvielas patēriņš, l/100 km: kombinētais 1,6; Elektroenerģijas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 15,1-14,7; CO₂ izmeši, kombinēti, g/km: 37-36; efektivitātes klase: A+

Noteiktas Car-Net pakalpojumu funkcijas pēc reģistrācijas varēsiet skatīt un pārvaldīt savā myVolkswagen klienta sadaļā vai Volkswagen We Connect lietotnē savā mobilajā ierīcē. Lejupielādējiet lietotni:

Lejupielādējiet veikalā App Store Opens an external link

Lejupielādējiet vietnē Google Play Opens an external link

Aprunājieties ar mums

Aprunājieties ar mums

Kontakt
Kontakt
Kontakt

Jums ir jautājumi, idejas vai viedoklis? Tad droši zvaniet.

Mūsu tālruņa numurs 800 - 057 69 (bez maksas no visiem Latvijas tīkliem). Mēs esam sasniedzami visu diennakti. Ja Jūsu operators neatbalsta šo tālruņa numuru, tad zvaniet 6 - 765 22 27.Maksa par zvanu būs atbilstoši jūsu operatora tarifam. Veicot zvanu no ārvalstīm, var būt viesabonēšanas izmaksas.

Labprāt saņemsim Jūsu e-pastu:
weconnect-support@volkswagen.de Opens an external link

Tas arī varētu jūs interesēt