Kas nepieciešams,
lai varētu izmantot Car-Net

Prasības

Car-Net navigācijas sistēmas Discover Media, Discover Pro un Composition Media.

Lai izmantotu Car-Net pakalpojumus Guide & Inform, Volkswagen automobilī ir nepieciešama navigācijas sistēma. Piemēram, šādas sistēmas ir Discover Media un Discover Pro, kā arī Touareg automobiļos pieejamā Innovision Cockpit.

Lai izmantotu Car-Net pakalpojumu paketi Security & Service, ir nepieciešams tikai ārkārtas zvanu pakalpojums, un, tāpat kā App-Connect, šiem pakalpojumiem var neierobežoti piekļūt, ja ir uzstādīts radio Composition Media.

Kopā ar navigācijas sistēmu Discover Pro mēs iesakām arī tālruņa saskarni "Bizness", kas ļauj iestatīt Wi-Fi tīklāju jūsu Volkswagen automašīnā. Tādējādi gan jūs, gan pasažieri varēsiet izmantot daudzveidīgās Car-Net funkcijas. Ja izmantojat navigācijas sistēmu Discover Media, ar CarStick LTE Volkswagen automobilī varat ātri un vienkārši izveidot interneta savienojumu, kā arī Wi-Fi tīklāju.

Daudzus pakalpojumus var pārvaldīt viedtālrunī, izmantojot We Connect lietotni. Savienojot viedtālruni ar informācijas un izklaides sistēmu, var nodrošināt piekļuvi internetam, kas ir nepieciešama Car-Net izmantošanai. Atsevišķām funkcijām ir nepieciešami arī transportlīdzeklī esošie tehniskie komponenti, piem., pretaizdzīšanas signalizācijas sistēma pakalpojumam "Tiešsaistes pretaizdzīšanas signalizācijas sistēma". 

Atkarībā no transportlīdzekļa ir pieejamas vairākas pakalpojumu paketes, ko varat rezervēt We Connect portālā (ja neesat to paveicis, iegādājoties savu Volkswagen automobili). Ja ir izpildītas tehniskās prasības, ir nepieciešams lietotāja konts, ko var ātri izveidot.

  • Navigācijas sistēma “Discover Media”, “Discover Premium” vai “Discover Pro”
  • Radio sistēma “Composition Media” (ierobežotu)
  • Android™ viedtālrunis vai iPhone™ ar interneta pieslēgumu
  • Car-Net pakalpojumu pakete
  • Volkswagen lietotāja konts
Pierakstieties vietnē We Connect

Lai ērti un jebkurā vietā varētu izmantot mobilos tiešsaistes pakalpojumus, ar savu Volkswagen ID piesakieties We Connect portālā un pēc tam reģistrējiet savu transportlīdzekli. Ja jums vēl nav izveidots Volkswagen ID, portāls soli pa solim jūs vedīs cauri reģistrācijas procesam.

Lietošana ar We Connect lietotni un We Connect portālu

We Connect lietotne

Car-Net pakalpojumu funkcijas pēc reģistrācijas varēsiet skatīt un pārvaldīt We Connect portālā vai Volkswagen We Connect lietotnē savā mobilajā ierīcē. Lejupielādējiet lietotni:

Lejupielādējiet veikalā App Store

Lejupielādējiet vietnē Google Play

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there