We Connect pakalpojumi: transportlīdzeklis vienmēr redzeslokā - viss, kas jums jāzina
1
We Connect pakalpojumi: transportlīdzeklis vienmēr redzeslokā - viss, kas jums jāzina
1
We Connect pakalpojumi: transportlīdzeklis vienmēr redzeslokā - viss, kas jums jāzina
1
We Connect pakalpojumi: transportlīdzeklis vienmēr redzeslokā - viss, kas jums jāzina
1

Transportlīdzeklis vienmēr redzeslokā.
Viss, kas jums jāzina.

Transportlīdzeklis vienmēr redzeslokā.
Viss, kas jums jāzina.

Jūs guļat gultā un jūsu galvā riņķo domas: vai gaismas automašīnā ir izslēgtas? Vai durvis ir aizslēgtas? Par laimi jums par to vairs nav jāraizējas. Tā vietā vienkārši ieskatieties savā viedtālrunī. Tas jums nākamajā dienā pateiks priekšā arī to, kur jūs novietojāt stāvēšanai savu automašīnu. Un informēs jūs arī par transportlīdzekļa statusu vai kārtējo tehnisko pārbaudi pirms ceļojuma. Tikai braukt gan jums nāksies pašiem.

Digitālā rokasgrāmata

Jūsu Golf ir pieejams plašs tehnisko funkciju un iespēju klāsts. Tādēļ Golf rokasgrāmata ir pieejama ne tikai drukātā formātā un tiešsaistē, bet arī kā jau instalēta lietotne tieši jūsu automašīnas informācijas un izklaides sistēmā. Digitālajā rokasgrāmatā ātri atradīsiet pārskatāmas un saprotamas atbildes. Tā ir interaktīvi un vienkārši pieejama We Connect interneta portālā vai jūsu automašīnas Informācijas un izklaides sistēmā.

We Connect – interaktīvas pamācības jūsu Volkswagen automašīnai
We Connect - pārbaudiet durvis un gaismas ar viedtālruņa palīdzību

Durvis un gaismas

Izmantojot pakalpojumu „Durvis un gaismas”, lietotnē varat ērti pārliecināties, vai Volkswagen automobiļa durvis ir aizslēgtas, un vai stāvgaisma ir izslēgta. Viens skatiens, lai sirds būtu mierīga.

Braukšanas dati

Funkcija „Brauciena dati“ analizē jūsu braukšanas manieri un, piemēram, piedāvā jums informāciju par vidējo degvielas patēriņu.

We Connect - braukšanas uzvedības analīze un optimizēšana
We Connect - zināt, kur novietots stāvēšanai jūsu Volkswagen

Novietošanas vieta

Viens pieskāriens viedtālrunim, un pakalpojums „Novietošanas vieta” parādīs, kurā vietā atrodas jūsu automobilis. Un, ja nepieciešams, parādīs arī, kā visātrāk tur nokļūt.

Transportlīdzekļa statuss

Apskatāms, atrodoties jebkurā vietā: visi svarīgie transportlīdzekļa dati. Piemēram, atlikušais attālums, pašreizējais nobraukums vai norāde, ka akumulators ir jāuzlādē.

We Connect - svarīgi transportlīdzekļa dati vienmēr redzeslokā

Volkswagen atruna

1.
Lai varētu izmantot We Connect pakalpojumus, jums ir nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts, un pēc tam jums ar lietotāja vārdu un paroli ir jāpiesakās pakalpojumā We Connect. Pēc tam tiešsaistē ar Volkswagen AG ir jānoslēdz atsevišķs We Connect vai We Connect Plus līgums. Pakalpojuma We Connect Plus izmantošanai pēc automašīnas nodošanas jums būs 90 dienas laika, lai automašīnu piereģistrētu portālā: www.portal.volkswagen-we.com un varētu izmantot pakalpojumus visā bezmaksas darbības laikā, par kādu noslēgta vienošanās.We Connect mobilo tiešsaistes pakalpojumu izmantošana tiek nodrošināta ar integrētā interneta savienojuma palīdzību. Ar to saistītās datu izmaksas, kas rodas Eiropā, sedz Volkswagen AG tīkla pārklājuma ietvaros, izņemot pakalpojumus „Streaming & Internet”, kā arī atsevišķas In-Car lietotnes. Lai izmantotu Streaming & Internet pakalpojumus, atsevišķas In-Car lietotnes, kā arī WLAN tīklāju, no ārējā mobilo sakaru partnera „Cubic Telecom” par maksu var iegūt datu plānus, ko var izmantot daudzās Eiropas valstīs, kur ir tīkla pārklājums. Lai uzzinātu cenas un atbalstītās valstis, apmeklējiet vietni: https://vw.cubictelecom.com. Alternatīvi tīmekļa radio un multivides straumēšanas nodrošināšanai var izmantot mobilo ierīci (piem., viedtālruni), ja tas spēj darboties kā mobilais WLAN tīklājs. Šajā gadījumā atbilstošie pakalpojumi ir pieejami tikai ar pastāvošu vai atsevišķi noslēgtu mobilo tālruņu līgumu starp jums un jūsu mobilo pakalpojumu sniedzēju, un tikai attiecīgajā mobilā tīkla pārklājumā. Saņemot datu plānus no interneta, atkarībā no jūsu mobilo sakaru tīkla tarifa (it īpaši ārzemēs) var rasties papildu izmaksas (piem., viesabonēšanas izmaksas). Lai varētu izmantot bezmaksas We Connect lietotni, ir nepieciešams viedtālrunis, kas darbojas ar piemērotu iOS vai Android operētājsistēmu un SIM karte ar datu plānu mobilo sakaru līguma ietvaros, kas jums jau ir noslēgts vai atsevišķi jānoslēdz ar mobilo sakaru operatoru.  Pakotnēs aprakstīto We Connect un We Connect Plus atsevišķo pakalpojumu pieejamība dažādās valstīs var atšķirties un ir atkarīga no automašīnas un aprīkojuma. Pakalpojumi ir pieejami tikai attiecīgi noslēgtā līguma darbības termiņā, kā arī līguma darbības termiņā tiem var tikt veiktas satura izmaiņas vai arī tie var tikt izbeigti. Plašāku informāciju atradīsiet vietnē www.portal.volkswagen-we.com un pie sava Volkswagen sadarbības partnera. Informāciju par mobilo sakaru tarifu nosacījumiem varat saņemt pie sava mobilā tīkla operatora.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there