A VW service employee sits on stacked car tyres in a workshop

Apmierināti klienti un kvalitatīvs serviss – pierakstieties apmeklējumam jau tūlīt

Pateicoties mūsu plašajam pakalpojumu klāstam, jūs varēsiet baudīt braucienus ar savu Volkswagen bez liekām raizēm. Dialoga pieņemšanas laikā mūsu servisa konsultants veiks automobiļa pārbaudi un jūs varēsiet pieņemt lēmumu par tālāko rīcību.

A VW service employee changes a brake disc of a yellow Volkswagen

Vienmēr drošībā, pateicoties mūsu Mobilitātes garantijai 

Nav svarīgi, vai braucat ar pilnībā elektrisko ID., benzīna vai dīzeļdzinēja automobili – mūsu palīdzība jums ir pieejama katru dienu, 24 h diennaktī. Kad automobilim radies tehnisks defekts, mēs palīdzam jums turpināt ceļu un nezaudēt mobilitāti. Uzziniet vairāk par pakalpojumiem, ko sedz Mobilitātes garantija jauniem Volkswagen, kā arī lietotiem automobiļiem, šeit. 

A green Volkswagen Passat Alltrack with a surfboard on the roof drives by the sea

Mobilitāte

Labs serviss padara jūsu dzīvi vieglāku. Mūsu Mobilitātes garantija nodrošina pastāvīgu aizsardzību un palīdzību. Ja jūsu Volkswagen nāksies uzturēties servisā ilgāku laiku, mēs labprāt palīdzēsim, piedāvājot servisa maiņas auto. Ar mums mobilitāte ir garantēta vienmēr.

A VW service employee measures the tyre tread depth on a VW vehicle

Tehniskā apkope un citi pakalpojumi

Lai jūsu Volkswagen vienmēr būtu gatavs doties ceļā, mēs nodrošināsim tā nevainojamu darbību un funkcionālo drošību. Šeit uzziniet visu par tehnisko apkopi un servisa pakalpojumiem.

A woman and a VW service employee in a workshop discuss the offer during the Dialogue Reception of her VW car

Ātri un bez maksas

Uz vietas un pārskatāmi: Dialoga pieņemšanas laikā  mēs veiksim automobiļa vizuālo apskati  jūsu klātbūtnē – no bremzēm līdz pat dzinējam. Mēs sniegsim konsultāciju un informēsim par paredzamajām izmaksām. Gala lēmums par veicamajiem darbiem būs jūsu ziņā.