A VW service employee measures the tread depth of a VW car

Drošam braucienam: tehniskā apkope un servisa pakalpojumi jūsu automobilim.

Jūsu Volkswagen ir radīts, lai sniegtu jums visu to labāko. Dodiet mums tikai dažas minūtes, lai mēs vēlreiz to pierādītu. Šeit jūs atradīsiet plašāku informāciju par tehnisko apkopi, apkopes intervāliem un servisa darbiem, ko tā ietver.

Intervāli un veicamie darbi

Pienācis laiks tehniskajai apkopei?    

Automobilim, atkarībā no aprīkojuma un ekspluatācijas apstākļiem, tiek piemērots fiksētais vai mainīgais apkopes intervāls. Neatkarīgi no tā, vai jums ir up!, Polo, Golf, Passat, Tiguan vai kāds cits Volkswagen, visus ar automašīnas drošību saistītos komponentus un mezglus pārbaudīs augsti kvalificēti servisa meistari. Savukārt diagnostikas laikā tiek pārbaudītas un konstatētas novirzes automobiļa elektronikas darbībā. Sazinieties ar sev tuvāko Volkswagen servisu, lai uzzinātu par tehniskās apkopes intervāliem un veicamajiem darbiem savam automobilim.    

A woman and a VW service employee talking about the inspection of her car

Kad jāveic nākošā apkope?    

Apkopē ietilpst tehniskās apkopes darbi, kas nepieciešami, lai jūsu automobilis būtu drošs gan ekspluatācijā, gan ceļu satiksmē. Šeit uzziniet, kādus darbus ietver pārbaude – sākot no elektronikas, dzinēja, transmisijas līdz balstiekārtai un virsbūvei. 

Servisa apmeklējumi tiek iedalīti divos veidos: ar eļļas maiņu (piemēram, mainīgā apkope) un bez eļļas maiņas (piemēram, fiksētā apkope).

Lūk, daži piemēri:

Intervāli ir veidoti tā, lai nodrošinātu drošību jūsu Volkswagen ekspluatācijā un uzturētu tā vērtību. Turklāt jūs varat izmantot Mobilitātes garantijā iekļautos pakalpojumu. Ja tiek ievēroti ieteiktie apkopes intervāli, Volkswagen tehniskā palīdzība ceļā ir bez maksas.

Pakalpojumi jūsu Volkswagen 

Mūsu oriģinālie pakalpojumi ir īpaši izstrādāti jums un jūsu Volkswagen. Izmantojiet priekšrocības, ko sniedz mūsu pieredzējušo meistaru zināšanas un inovatīvais tehniskais aprīkojums. Lai par to pārliecinātos, ir jāizmēģina!