Pilnībā elektriskais ID.4

Cena no
39629€ ar PVN
Nobraucamais attālums
Pure & Pure Performance: 230-340 | Pro Performance: 360-520km
Starpposma autonomija (30 min ātrā uzlāde)
Pure & Pure Performance: 150 | Pro Performance: 320km
Uzlādes laiks mājās (pilna uzlāde)
7 h 30 min
Paātrinājums no 0 līdz 100
10,9 | Pure Performance: 9,0 | Pro Performance: 8,5sek.
Pasaules
gada auto2021

ID.4 kļūst par Pasaules gada auto 2021

Pirmais Volkswagen pilnībā elektriskais apvidus auto ticis galā ar sīvo konkurenci starptautiskajā Pasaules gada auto konkursā, kur uzvarētāju nosaka vairāk nekā 90 starptautiski auto nozares žurnālisti no 24 valstīm, balsojot par labākajām inovācijām pasaules automobiļu tirgū. 

Žūrija atzinīgi novērtējusi ID.4 vides draudzīgumu, jo auto nerada videi kaitīgos izmešus, kā arī automobiļa inovatīvās funkcijas. Piemēram, inovatīvais paplašinātās realitātes acs līmeņa displejs.

(Avots: www.worldcarawards.com)

Radīts lielām lietām

Revolucionāra un jauna telpas koncepcija, kas sniedz jums brīvību. Elektriskā veiktspēja, kas iedvesmo un intuitīvs izmantošanas vieglums, kas visu padara tik vienkāršu. Jaunais ID.4: jaudīgs kā SUV, ilgtspējīgs kā ID.

Īstais laiks nākotnes lēmumiem ir tagad 

Tagad pieejams valsts atbalsts

Iemeslu, kāpēc izvēlēties elektroauto, ir daudz – tostarp finansiāli. Ar pievilcīgu bonusu pāriet uz elektrisko mobilitāti ir vēl vienkāršāk. Elektroauto iegādei Latvijā tagad ir pieejams 4 500 € valsts atbalsts un papildus atbalsts no Volkswagen pārstāvjiem 1 000 € vērtībā.*

Sniedz atbalstu, iekļauj tīklā un paver jaunas iespējas

Ar elektrību vienmēr būsiet priekšā

No rīta ērti aizbrauciet uz biroju, pirms tam aizvedot bērnus uz skolu, un brauciet vakarā uz mājām – nebūs nekādu problēmu to paveikt ar vienu baterijas uzlādi1. Jūs varat izvēlēties 52 kWh baterijas neto enerģijas jaudu Pure2 aprīkojumā un 77 kWh neto enerģijas jaudu Pro aprīkojumā kopā ar darba jaudu līdz pat 125 kW (Pure2) un 150 kW (Pro).

1 Uz klientu orientēts nobraucamais attālums, ko piedāvā ID.4 Pro Performance: 360–520 km. Faktiskais nobraucamais attālums reālos apstākļos mainās atkarībā no braukšanas stila, ātruma, komforta aprīkojuma vai palīgaprīkojuma izmantošanas, apkārtējās vides temperatūras, pasažieru skaita/kravas apjoma un topogrāfijas. nobraucamā attāluma diapazons kalpo kā attiecīgā automobiļa orientieris un atspoguļo rādītājus, kas 80% mūsu klientu kļūs par gada vidējiem rādītājiem. Diapazona zemākās robežas noteikšanā ņemta vērā arī braukšana pa šoseju vidējā ātrumā un zemas temperatūras apstākļos ziemā.
2 Tiks ieviests vēlāk.

Izgatavots jūsu aprīkojumam

Vai jūsu hobijam ir nepieciešams pamatīgs aprīkojums? Vai jums darba ietvaros jāpārvadā daudz kravu? Ar ID.4 tā nav problēma: papildaprīkojumā pieejamā jūgskava ir paredzēta līdz 750 kg smagām kravām (piekabei bez bremzēm) vai 1000 kg (piekabei ar bremzēm). Ja šobrīd jums jūgskava nav nepieciešama, varat to palocīt zem bampera, veicot dažas vienkāršas darbības.

Debešķīgi skati

Ar milzīgo stikla bloku, kas stiepjas visā jumta platumā, papildaprīkojumā pieejamā paceļamā un un uzmanību piesaistīs jau panorāmas lūka vien. Tā ir pat vēl pievilcīgāka: neaizsegts skats uz debesīm. Tonētais stikls nodrošina arī patīkamu temperatūru automobiļa salonā. Žalūzija aizsargā jūs pret stipriem saules stariem. Žalūziju jūs varat pat vadīt ar ļoti ērtām balss komandām. Pasakiet “Sveiks, ID., parādi man zvaigznes,” un žalūzija atvērsies.

e-Technology

Uzlāde mājās nekad nav bijusi tik vienkārša

Vai vēlaties atpūsties, kamēr jūsu elektroauto uzlādējas? Ar mūsu ID. Charger jums mājās ir sava uzlādes stacija. No rīta iekāpiet savā ID.4 un sāciet dienu enerģijas pilns. Tas ir tik vienkārši, ka paveicams, kamēr jūs guļat.

Mūsu piedāvājumā iekļautā uzstādīšana šo procesu padara maksimāli ērtu. Citiem vārdiem sakot, lādētājs un tā uzstādīšana no viena partnera nozīmē lielākas ērtības jums. Jūs varat pasūtīt ID. Charger savā Volkswagen autosalonā.

• Uzlādes jauda līdz 11 kW
• Ietverts uzlādes kabelis līdz 4,5 m

Cena 845 €

Cena ietver PVN un uzstādīšanu jūsu mājās, ko nodrošina Volkswagen Group Charging GmbH” (Elli).

Saņemt piedāvājumu

Nosūtīsim šobrīd aktuālo cenu piedāvājumu uz jūsu e-pastu.

Dizains

Funkcionalitāte tās skaistākajā formā

Pilsētas SUV ar fantastisku dizaina koncepciju apvienojumā ar kompaktklases auto apgriešanās rādiusu: jaunais ID.4 demonstrē, cik pievilcīga var būt elektriskā mobilitāte. Ar ideālas formas 18 collu* vai papildaprīkojumā pieejamiem 19 līdz 21 collu vieglmetāla diskiem, jumta sliedi papildu bagāžai, iegremdētiem durvju rokturiem, lai uzlabotu aerodinamiku, papildaprīkojumā pieejamajiem 3D LED pakaļējo lukturu blokiem ar dinamiskiem pagriezienu signāliem un vēl vienu ļoti īpašu akcentu: papildaprīkojumā pieejamo gaismas līniju, kas pagarinās uz priekšdaļu un aizmugures daļu, uz no jauna izstrādāto Volkswagen logotipu.

Komforts

Debešķīgi skati

Ar milzīgo stikla bloku, kas stiepjas visā jumta platumā, papildaprīkojumā pieejamā paceļamā un uzmanību piesaistīs jau panorāmas lūka vien. Tā ir pat vēl pievilcīgāka: neaizsegts skats uz debesīm. Tonētais stikls nodrošina arī patīkamu temperatūru automobiļa salonā. Žalūzija aizsargā jūs pret stipriem saules stariem. Žalūziju jūs varat pat vadīt ar ļoti ērtām balss komandām. Pasakiet “Sveiks, ID., parādi man zvaigznes,” un žalūzija atvērsies.

Pat vēl vairāk
par ID.4

ID.4 ar savu inteliģento un pārliecinošo tēlu atstāj neaizmirstamu iespaidu. Uz vadītāju, pasažieriem un garāmgājējiem.

Visas iespējas
--:--

Vai esat gatavs elektromobilitātei?