ID. Buzz Cargo 
Uzticams un uzcītīgs. Gluži kā bite. 

  • Cena no65 111 € ar PVN
  • WLTP diapazons392 - 425 km
  • Uzlādes laiks no 5% līdz 80%aptuveni 30 minūtes

ID. Buzz Cargo: mūsdienu standartiem atbilstošs darbinieks

Kad izvēlaties darbinieku savam uzņēmumam, kādas īpašības jums ir svarīgas? Bites uzcītība? Daudzpusība? Nestspēja, kas tuvu paša svaram? Vai varbūt kopīgs skats nākotnē, kur zāle ir zaļāka un ūdeņi dzidrāki?

ID. Buzz Cargo var vilkt vairākas paralēles ar bitēm,jo tas ne tikai spēs pavest pašas svarīgākās kravas, bet arī, pateicoties vairāk nekā 30 vadītāju asistējošām sistēmām, tas pacels uzņēmuma pārvadājumu latiņu vismaz pāris iedaļu augstāk.

Un nesatraucieties, ar šo bitīti viss būs skaidri un saprotami, jo tā pievienosies tavam uzņēmumam, lai padarītu darba stundas vieglākas un patīkamākas.

Manevrētspējīgs, daudzpusīgs un ietilpīgs: jaunais ID. Buzz Cargo

Jaunais ID. Buzz Cargo apvieno lielu uzlādes jaudu un lielisku manevrētspēju: tā mazais pagrieziena rādiuss, kas ir tikai 11,09 metri, ir īpaši parocīgs šaurās pilsētas ielās. Pateicoties modernajai kravas nodalījuma konstrukcijai, jaunajā ID. Buzz Cargo ir vieta diviem šķērsām novietotiem eiro paliktņiem un tas nodrošina lielu kravas tilpumu — līdz 3,9 kubikmetriem1. Pateicoties atjautīgajai uzglabāšanas koncepcijai kabīnē, tā ļauj glīti un droši novietot gandrīz visu darbam nepieciešamo, sākot no darba cimdiem līdz mērinstrumentiem. Tā jaudīgā elektriskā piedziņa ar papildu jūgierīci ļauj viegli vilkt piekabes, kuru maksimālais svars sasniedz 1 000 kg. Tas nozīmē, ka jaunais ID. Buzz Cargo var tikt galā ar gandrīz visiem mūsdienu komerciālās mobilitātes izaicinājumiem.

1 Mērīts saskaņā ar SAE V6 standartu

The ID. Buzz Cargo drives on a road.

Lielāka ilgtspējība mūsdienu komerciālajiem pārvadājumiem

Jaunais, pilnībā elektriskais ID. Buzz Cargo nodrošina mūsdienīgus komerciālos pārvadājumus — pat tiem, kuri mēdz braukt tālākus attālumus. Ražots oglekļa neitrāli, ar vienu ID. Buzz Cargo uzlādi varat nobraukt līdz 425 kilometriem. Nākotnē, esot ceļā, Savieno un uzlādē (Plug & Charge) tehnoloģija nozīmēs, ka uzlādes uzsākšanai pietiks tikai pievienot kabeli. Tā kā ID. Buzz Cargo ir aprīkots ar elektrisko piedziņu, ar to var piekļūt arī pilsētas zonām ar zemu emisiju līmeni, kurās var būt liegta piekļuve transportlīdzekļiem ar iekšdedzes dzinējiem. Tādējādi jaunais ID. Buzz Cargo padara komerciālos pārvadājumus pieejamākus nekā jebkad agrāk.

A woman at the wheel of the ID. Buzz Cargo.

Rītdienas tehnoloģijas varat iepazīt jau šodien automobilī ID. Buzz Cargo

Jaunais ID. Buzz Cargo palīdz jums ikdienas darbos ar daudzām digitālām funkcijām un revolucionārām tehnoloģijām. Iespēja automobili aprīkot ar vairāk nekā 30 vadītāju asistējošām sistēmām un tā labā redzamība, pateicoties iespējai iegūt LED matricas priekšējos lukturus, jaunajam ID. Buzz Cargo sniedz augstāko komforta un kvalitātes līmeni. Vienlaikus iebūvētā SIM karte nodrošina, ka tas vienmēr ir tiešsaistē. Piemēram, We Connect jums ļauj ērti atjaunināt ID. Buzz Cargo digitālās funkcijas ar pogas pieskārienu.

Vēlaties iegūt ID. Buzz Cargo bez gaidīšanas?

Izvēlieties no noliktavas un pie sava jaunā auto tiksiet ātrāk, nekā varat iedomāties.

Vai esat gatavs elektromobilitātei?

ID App screen

Ar mūsu jauno Volkswagen EV Check lietotni Jūs varat analizēt savu braukšanas paradumus un uzzināt, vai esat gatavi elektromobilitātei - un kurš Volkswagen elektromobilis ir Jums vispiemērotākais. Jūsu personīgais profils parāda, kā būtu, piemēram, braukt ar jauno ID.3, cik tālu Jūs ar to nokļūtu, cik tas maksā, kur ir nākamā uzlādes stacija un cik ilgi tas lādējas. ID.3 Jūs varat atklāt arī lietotnē ar paplašināto realitāti. Tas izklausās pēc zinātniskās fantastikas, taču tā jau šodien ir realitāte. Vienkārši izmēģiniet!

Iet uz App StoreAtver ārējo saiti

Iet uz Play StoreAtver ārējo saiti

 

 

Tālākie soļi

Drošības sajūtai par labu izvēli

Jaunums! 5 gadu garantija.

Mēs vēlamies, lai vēl ilgi pēc jauna vai lietota Volkswagen iegādes jūsu būtu pilnībā apmierināts ar savu izvēli.

Tādēļ jūsu automobilim1 tiek nodrošināta plaša rūpnīcas garantijas programma, kas pasargās jūs no neparedzētiem izdevumiem un remontdarbiem 5 gadus vai līdz 100 000 km nobraukumam.2

1 Volkswagen komercautomašīnas: Caddy (visi tipi), Transporter (visi tipi), Crafter (visi tipi), Amarok (visi tipi), ID.Buzz (visi tipi)
2 Spēkā 2020. modeļa gada automobiļiem, kas iegādāti no 2019. gada 08. jūlija, kuriem VIN numurā 10. zīme ir “L”. 

Mēs palīdzēsim turpināt braucienu. Palīdzība ceļā.

Ja bojāta riepa, beigusies degviela vai nosēdies akumulators – neuztraucieties, Volkswagen Mobilitātes garantija neatstās jūs ceļmalā.

Mēs dosimies palīgā. Nelielus remontdarbus veiksim uz vietas, bet nopietnāku bojājumu gadījumā bez maksas nogādāsim jūsu automobili tuvākajā Volkswagen servisā, kā arī parūpēsimies, lai jūs varētu turpināt ceļu.

Eiropas Jauno automobiļu novērtēšanas programma Euro NCAP šo modeli ir novērtējusi ar maksimālo 5 zvaigžņu drošības vērtējumu. Un pelnīti.

Jūsu drošība ceļā mums ir vissvarīgākā, tādēļ mūsu automobiļos ir daudzas inovatīvas drošības tehnoloģijas, ko mēs dēvējam par vadītāja asistentiem, kas rūpēsies gan par jūsu, pasažieru un citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību.