Jaunais ID. Buzz & ID. Buzz Cargo 

ID. Buzz un ID. Buzz Cargo iepriekšpārdošana Latvijā sāksies 2022. gada jūnijā

Piecvietīgā ID. Buzz sākumcena būs 59 850 eiro, savukārt ID. Buzz Cargo būs pieejams no 56 250 eiro. Pirmie automobiļi Baltijā būs pieejami šī gada nogalē.

ID. Buzz un ID. Buzz Cargo iepriekšpārdošana Latvijā sāksies 2022. gada jūnijā

Piecvietīgā ID. Buzz sākumcena būs 59 850 eiro, savukārt ID. Buzz Cargo būs pieejams no 56 250 eiro. Pirmie automobiļi Baltijā būs pieejami šī gada nogalē.

Laipni lūdzam: jaunais, pilnībā elektriskais ID. Buzz un ID. Buzz Cargo 

Iepazīstieties ar jauno ID. Buzz un ID.Buzz Cargo tagad — šeit ir mūsu pasaules pirmizrādes video:

Tas ir pirmais pilnībā elektriskais Volkswagen komerctransportlīdzeklis: ID. Buzz un ID. Buzz Cargo. Nav būtiski, vai jūs to izmantojat ģimenes vajadzībām vai piegāžu veikšanai: Atklājiet jauno, ikonisko dizainu, kas apvieno mūsdienīgas proporcijas ar inovatīvu tehnoloģiju. Atklājiet savienošanu tīklā, digitālas iezīmes un jaunu telpas izjūtu. Atklājiet jaunu, videi draudzīgu mobilitāti – ar abiem modeļiem ID. Buzz un ID. Buzz Cargo.

Dodieties uz jauno mobilitāti 

Jaunais ID. Buzz un ID. Buzz Cargo nosaka jaunus mobilitātes standartus. Pirmo reizi Volkswagen tika izstrādāts kā e-transportlīdzeklis no pašiem pamatiem - no pirmās skices līdz pēdējai detaļai. Telpas izmantojums, savienošana tīklā vai piedziņa: ID. Buzz koncepts mainīs mobilitāti.

 • CO2 neitrāla piegāde
 • Inovatīva savienošana tīklā ar “over-the-air” atjauninājumiem, izmantojot We Connect un Car2X 
 • Jaunas, inteliģentas asistentu sistēmas
 • Kompakti izmēri, plašas telpas izjūta

ID. Buzz: pilnīgi jauna plašuma sajūta 

Pilsētā vai laukos, visai ģimenei vai nedēļas nogales izbraukumam ar draugiem: Ar ID. Buzz ilgtspējīga mobilitāte kļūst piemērota un ērta jūsu ikdienai. Salona konceptu mēs izstrādājām pilnībā no jauna, tajā digitālā inovācija ir apvienota ar pardomātām pielāgošanās iespējām.

 • ID. Light 
 • Pēc izvēles izņemama, daudzfunkcionāla ID. Buzz Box  
 • Iekšējais apgaismojums iespējams ar līdz 30 dažādām krāsām  
 • Interjerā nav izmantoti dzīvnieku izcelsmes materiāli
 • Otrreiz pārstrādāti materiāli, piemēram, sēdekļu pārvalki, grīdas segums un jumta apdare 
 • “Over-the-air” atjauninājumi, izmantojot We Connect

 

ID. Buzz Cargo: jauns kravas nodalījums nākotnes mobilitātei 

Ko jūs sagaidāt no moderna komertransportlīdzekļa? Elektriskā piedziņa, pietiekams kravas nodalījuma tilpums, piemērotība tāliem maršrutiem. Ar ID. Buzz Cargo mēs to nodrošinām. Un ar moderno savienošanu tīklā un digitālajām iezīmēm vēl nedaudz vairāk. Atklājiet no jauna savu biznesa mobilitāti.

 • Kravas nodalījumā vieta divām paletēm 
 • Var vilkt kravu līdz 1000kg 
 • Kompakti izmēri, plaša telpa 
 • Vienmēr aktuāli, pateicoties “over-the-air” atjauninājumiem, izmantojot We Connect
 • 360° elektromobilitāte 

  Mēs uzņemamies atbildību un esam apņēmušies ievērot Parīzes klimata nolīgumu ar mērķi līdz 2050. gadam kļūt par CO2 neitrālu1 uzņēmumu. Ar ID. Buzz mēs prezentējam pirmo no Volkswagen komerctransportlīdzekļiem, kas ir izstrādāts kā e-transportlīdzeklis. Tas kļūs par mūsu visaptverošās 360° elektriskās mobilitātes ekosistēmas pamatelementu. Jo mēs mūsu mērķus sasniegsim tikai tad, ja rīkosimies visaptveroši un ilgtspējīgi.

  1 CO2 emisijas tiek novērstas un mazinātas. Attiecīgi arī piegādātājiem ir pienākums novērst un mazināt emisijas. CO2 emisijas, kuras Volkswagen nevar novērst tiek izlīdzinātas ar sertificētiem klimata aizsardzības projektiem.

 • Jaudīga elektriskā piedziņa 

  CO2 izmešu neesamība un piemērotība tāliem maršrutiem – tās ir elektriskās piedziņas priekšrocības ikdienai. Ar ID. Buzz mums ir jāapmierina visdažādāko cilvēku vajadzības, gan privāto klientu, gan uzņēmumu. ID. Buzz inovatīvā elektriskā piedziņa to dara iespējamu. Elektrodzinējs ir ievietots aizmugurē, īpaši taupot vietu un ļauj bez problēmām vilkt kravas līdz 1000 kg. Ar maksimālo ātrumu 145 km/h tas atbilst gandrīz visām vajadzībām. Ilgtspējīgs, piemērots ikdienas lietošanai un izturīgs: ID. Buzz apvieno klimata apziņu ar individuālu mobilitāti.

Tehnoloģija un savienojamība: Sveicināti ID. ģimenē 

--:--

Jaunais ID. Buzz nosaka standartus. Tas ir pieejams ar vairāk nekā 30 vadītāja asistentu sistēmām un iespēju sazināties ar citiem tīklā savienotiem transportlīdzekļiem.

Ar tīkla, interneta savienojumu, mobiliem tiešsaistes pakalpojumiem un integrētu balss vadību tas sasniedz jaunu savienojamības līmeni. Gatavs definēt jūsu individuālo mobilitāti.

 • Over-the-air updates

  Atjauninājumi palielina digitālo sistēmu funkcionalitāti jūsu ID. Buzz. Pateicoties “over-the-air” atjauninājumiem ar We Connect tas var, piemēram, pa nakti automātiski veikt atjauninājumus, tiklīdz jūs apstiprināt to savā informācijas un izklaides sistēmā. Tā jūsu ID. Buzz vienmēr būs atjaunināts.

 • Car2X

  Transportlīdzekļi, kas ceļu satiksmē savstarpēji sazinās, nodrošina to, ka ir mazāk sastrēgumu un brīdina par apdraudējuma vietām. Car2X tehnoloģija daudzkārt paplašina transportlīdzekļa sensoru darbības rādiusu, pašreizējās kopējās situācijas aprēķinā iekļaujot arī informāciju no citiem satiksmes dalībniekiem un infrastruktūras. Izmantojot viedu programmatūru un elektroniku, tiek nodrošināta drošība jaunā līmenī. Piemērs tam ir pakalpojums “Vietējie brīdinājumi”. Piemēram, ID. modeļi komunicē savā starpā 800 metru rādiusā milisekunžu laikā. Pateicoties daudzajiem sensoriem, e-automobiļi savlaicīgi konstatē potenciālu apdraudējumu un automātiski brīdina citus tuvumā esošos satiksmes dalībniekus ar WiFi starpniecību.  

 • ID. Light

  ID. Light vizuāli komunicē ar jums un kopā ar navigācijas sistēmu palīdz vieglāk pārvietoties satiksmē. Ja jūs izmantojat balss vadību, tad pēc teiktā saņemsiet atbildi gaismas signāla veidā. Tiklīdz jūs izkāpjat no sava ID. Buzz, ID. Light atvadās ar gaismas signālu.

 • Travel Assist vadītāja asistents

  Travel Assist vadītāja asistents var noturēt automašīnu joslā, ievērot distanci līdz priekšā braucošajam automobīlim un uzturēt jūsu iestatīto maksimālo ātrumu.

  Cita starpā tas izmanto adaptīvo joslas saglabāšanas funkciju. Tas transportlīdzekli aktīvi notur joslas vidū.  Tajā pašā laikā Travel Assist pielāgojas jūsu braukšanas stilam un notur automobīļa pozīciju braukšanas joslā, pamatojoties uz to.

  Papildus tam Travel Assist ar koplietotajiem datiem ir adaptīva kruīza kontrole un tas palīdz pagriezienos. Transportlīdzekļa ātrumu var pielāgot atbilstoši spēkā esošajiem ātruma ierobežojumiem un ceļu izvietojumam (līkumi, apļveida krustojumi utt.).

Vai esat gatavs elektromobilitātei?

ID App screen

Ar mūsu jauno Volkswagen EV Check lietotni Jūs varat analizēt savu braukšanas paradumus un uzzināt, vai esat gatavi elektromobilitātei - un kurš Volkswagen elektromobilis ir Jums vispiemērotākais. Jūsu personīgais profils parāda, kā būtu, piemēram, braukt ar jauno ID.3, cik tālu Jūs ar to nokļūtu, cik tas maksā, kur ir nākamā uzlādes stacija un cik ilgi tas lādējas. ID.3 Jūs varat atklāt arī lietotnē ar paplašināto realitāti. Tas izklausās pēc zinātniskās fantastikas, taču tā jau šodien ir realitāte. Vienkārši izmēģiniet!

Iet uz App StoreAtver ārējo saiti

Iet uz Play StoreAtver ārējo saiti

 

 

Tālākie soļi

Drošības sajūtai par labu izvēli

Jaunums! 5 gadu garantija.

Mēs vēlamies, lai vēl ilgi pēc jauna vai lietota Volkswagen iegādes jūsu būtu pilnībā apmierināts ar savu izvēli.

Tādēļ jūsu automobilim1 tiek nodrošināta plaša rūpnīcas garantijas programma, kas pasargās jūs no neparedzētiem izdevumiem un remontdarbiem 5 gadus vai līdz 100 000 km nobraukumam.2

1 Volkswagen komercautomašīnas: Caddy (visi tipi), Transporter (visi tipi), Crafter (visi tipi), Amarok (visi tipi), ID.Buzz (visi tipi)
2 Spēkā 2020. modeļa gada automobiļiem, kas iegādāti no 2019. gada 08. jūlija, kuriem VIN numurā 10. zīme ir “L”. 

Mēs palīdzēsim turpināt braucienu. Palīdzība ceļā.

Ja bojāta riepa, beigusies degviela vai nosēdies akumulators – neuztraucieties, Volkswagen Mobilitātes garantija neatstās jūs ceļmalā.

Mēs dosimies palīgā. Nelielus remontdarbus veiksim uz vietas, bet nopietnāku bojājumu gadījumā bez maksas nogādāsim jūsu automobili tuvākajā Volkswagen servisā, kā arī parūpēsimies, lai jūs varētu turpināt ceļu.

Eiropas Jauno automobiļu novērtēšanas programma Euro NCAP šo modeli ir novērtējusi ar maksimālo 5 zvaigžņu drošības vērtējumu. Un pelnīti.

Jūsu drošība ceļā mums ir vissvarīgākā, tādēļ mūsu automobiļos ir daudzas inovatīvas drošības tehnoloģijas, ko mēs dēvējam par vadītāja asistentiem, kas rūpēsies gan par jūsu, pasažieru un citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību.