Grey ID.7 Tourer stands by the water near a mountain

Jaunais ID.7 Tourer

  • Cena no (ar valsts atbalstu)58 100 € ar PVN

Lielākai brīvībai.

Jaunais ID.7 Tourer pārsteidz ar dizainu un ietilpīgu bagāžas nodalījumu
Šis pilnībā elektriskais ID. ar iespaidīgu uzlādes kapacitāti un papildaprīkojumā pieejamo vieglas atvēršanas/aizvēršanas funkciju nosaka jaunus standartus komforta un funkcionalitātes ziņā.

Uzziniet vairāk par jauno ID.7 Tourer šajā lapā. Tikai pēc dažām dienām jaunais ID.7 Tourer būs atrodams arī konfiguratorā, kur to varēs konfigurēt un iepriekš pasūtīt.

Savienojamība: Digitāls savienojums ar jūsu ID.7

Volkswagen savienojamības piedāvājumi sniedz jums vairāk ērtību un izklaidi. Savienojot ID.7 ar internetu un viedtālruni, varat sasniegt savu galamērķi vieglāk — jums tikai jābrauc.

Uzlāde mājās un ceļā

Ein Mann öffnet die Tür des VW ID.3

Vai elektromobilitāte ir piemērota jūsu ikdienas dzīvei?

Simulējiet savas individuālās patēriņa izmaksas un uzziniet, kādu uzlādes laiku un kādos apstākļos jūs varat sagaidīt, kādi būtiskākie faktori (piemēram, ātrums un āra temperatūra) ietekmē nobraucamo attālumu un kā uzlādes vietas varat integrēt maršruta plānošanā.

Doties uz nobraucamā attāluma simulatoru
Doties uz uzlādes laika simulatoru
Doties uz izmaksu simulatoru

eRoute maršruta plānotājs

ID. klāsta uzlabotais maršruta plānotājs eRoute atvieglo jūsu ikdienas braucienus, iekļaujot vēlamās uzlādes vietas navigācijas maršrutā un atjautīgi pielāgojot gan maršrutu, gan vajadzīgo uzlādes laiku. Kā redzams, novatoriskas tehnoloģijas atvieglo dzīvi.

ID. Logo

Piesakieties elektriskajiem jaunumiem!

Saņemiet jaunākās ziņas par mūsu elektriskajiem modeļiem un elektrisko mobililtāti savā e-pastā!

Tālākie soļi